Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαβαλκανικό η Γένεσις


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου γενναω τον Νοέμβριο και η γιατρός μου ξεγεναει μόνο στο διαβαλκανικό η Γένεσις, ποιο είναι πιο καλό και λογικό στις τιμές ,σε τρίκλινο θα πάω δεν έχω την άνεση για κάτι παραπάνω .θα με βοηθούσατε πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η mdf είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου γενναω τον Νοέμβριο και η γιατρός μου ξεγεναει μόνο στο διαβαλκανικό η Γένεσις, ποιο είναι πιο καλό και λογικό στις τιμές ,σε τρίκλινο θα πάω δεν έχω την άνεση για κάτι παραπάνω .θα με βοηθούσατε πολύ 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου θα έρθει στον κόσμο το δεύτερο παιδάκι μου κ θα γεννήσω πάλι στο διαβαλκανικό. Την πρώτη μου γέννα την καταευχαριστήθηκα εκεί καθώς οι μαίες κ τα κορίτσια στα δωμάτια ήταν πολύ εξυπηρετικά. Πληρώσαμε για μονόκλινο με φυσιολογικό τοκετό 2000€. Το δίκλινο είναι νομίζω περίπου 1400€ κ το τρίκλινο περίπου 1000€.  Οι τιμες αυτές ίσχυαν πριν 3 χρόνια κ απ ότι θυμάμαι ηταν παρόμοιες με του γένεσις. Επίσης αν δεν έχει εκείνες τις μέρες πολλές γέννες, μπορεί ενώ έχεις πληρώσει τρίκλινο να είσαι ακόμη μόνο με μία κοπέλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η mdf είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου γενναω τον Νοέμβριο και η γιατρός μου ξεγεναει μόνο στο διαβαλκανικό η Γένεσις, ποιο είναι πιο καλό και λογικό στις τιμές ,σε τρίκλινο θα πάω δεν έχω την άνεση για κάτι παραπάνω .θα με βοηθούσατε πολύ 

Εγώ γέννησα στο Διαβαλκανικο με καισαρική σε τρίκλινο. 1550€ ήταν το κόστος για 4 βραδια. Είναι λιγότερο κατά 300 με 400€ αν πας φυσιολογικά. Άψογη η καθαριότητα και η μεταχείριση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...