Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος, Φθινόπωρο, όπως πέφτουν τα φύλλα έτσι να πέσουν οι δύσκολες στιγμές και να έρθουν νέα σποράκια στις κοιλίτσες και στις αγκαλίτσες🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶🍼🍼🍂🍂🍂


Nandia-

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 588
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα κορίτσια!! Καλό μήνα! Με το καλό τα μωράκια σας και καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

Μόλις μου τέλειωσε η περίοδος και αυτόν τον μήνα πήρα τεστ ωορρηξίας! Περισσότερο από περιέργεια! Προσπαθούμε από τον Ιούνιο αλλά τον προηγούμενο μήνα ΄χάσαμε γόνιμες γιατί έλειπε ο σύζυγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα αγαπημένες μου! 

Όλα θα έρθουν, αρκεί να είμαστε γερές. 

Και αν δεν έρθουν δεν πειράζει, εμείς να είμαστε καλά, υπάρχει ζωή και χωρίς παιδιά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MyElpida @Tinasardin8689 

σας ταγκαρω γιατί δεν μπορώ τη γκρίνια. 

Ρωτήστε και θα σας απαντήσω, ξέρω δεν ξέρω.

Απλά για να μη νιωθετε στην απέξω. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!! 😊😊😊😊❤️❤️❤️ 

@Nandia- πολύ όμορφος τίτλος αντε να μας φέρεις γούρι!!!!!πρώτη φορά ανοίγεις θεματάκι για να δούμε 😘😋😋😋

@marakineos και εσύ χάθηκες!!! Αντε τέλειαααααα  θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας αν δεν έχεις σταθερό κύκλο 😘😘😘

 Έχω άλλες 6 ημέρες εγώ για περίοδο και από τώρα πρηστηκε το στήθος.. Περίεργο 🙄 για να δούμε τι θα δούμε... Μακάρι να έμεινα έγκυος... Έτσι στο πρώτο μου γιο 15/9/11 έμαθα ότι είμαι έγκυος και γέννησα 13 Μαΐου 😊😊😊 ωραίος μήνας.. Με ζεστουλα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!! 😊😊😊😊❤️❤️❤️ 

@Nandia- πολύ όμορφος τίτλος αντε να μας φέρεις γούρι!!!!!πρώτη φορά ανοίγεις θεματάκι για να δούμε 😘😋😋😋

@marakineos και εσύ χάθηκες!!! Αντε τέλειαααααα  θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας αν δεν έχεις σταθερό κύκλο 😘😘😘

 Έχω άλλες 6 ημέρες εγώ για περίοδο και από τώρα πρηστηκε το στήθος.. Περίεργο 🙄 για να δούμε τι θα δούμε... Μακάρι να έμεινα έγκυος... Έτσι στο πρώτο μου γιο 15/9/11 έμαθα ότι είμαι έγκυος και γέννησα 13 Μαΐου 😊😊😊 ωραίος μήνας.. Με ζεστουλα!!! 

 

Μακάρι στο εύχομαι!! Σας διαβάζω κορίτσια! Δεν γράφω συχνά γιατί δεν έχω παρακολουθήσει κάποια θέματα αλλά διαβάζω και σιγά σιγά μαθαίνω σε τι φάση βρίσκεται η κάθεμία κοπέλα!

Έχω σταθερό κύκλο αλλά λέω κάτσε να δω αν γίνεται όπως το νομίζω!

Αχ κι εγώ τέτοιο μήνα είχα μείνει έγκυος στο αγοράκι μου και γέννησα 17 Μαίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα με πολλά πολλά μωράκια!!! Λοιπόν εγώ έχω δύο παιδάκια από τον προηγούμενο μου γάμο. Φυσιολογικές συλλήψεις κλπ. Με τον σύζυγο μου είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια στο ταξίδι του μέλιτος τον Αύγουστο. (Είμαστε φρεσκοπαντρεμενα 🤣 ) εγώ βέβαια ταλαιπωρουμε με λίγο ανεβασμενη προλακτίνη η οποία μου έχει μπερδέψει λίγο τον κύκλο από 28-30 με πάει κάποιους μήνες 30-35. Βάση τελευταίας περιόδου 3/8 έπρεπε να αδιαθετησω χτες 31/8 Ελεύθερες επαφές είχαμε 15 έως 18/8 συνεχόμενα ( κουνέλια γαρ! ) Αλλά η χοριακη που έκανα χτες το πρωί βγήκε 1! :( Από συμπτώματα δεν έχω τίποτα απολύτως παρα μόνο πολύ ευαίσθητο στήθος (βεβαια αυτό το είχα και χωρίς εγκυμοσύνη λόγω αυξημένης προλακτίνης) με την γιατρό που μίλησα χτες είπε να περιμένω μέχρι Κυριακή αν δεν έρθει πάλι να κάνω μια χοριακη Δευτέρα πρωί και να δούμε τι γίνετε.  Γιατί λέει ίσως έκανα αργότερα ωορρηξία και αν το πάρουμε επιστημονικά 18/8 ήταν η τελευταία επαφή αν το σπέρμα ζει στον κόλπο 2-3 24ωρα ίσως να έγινε η σύλληψη στις 20/8 πχ . 😬🥹 Αχ δεν ξέρω είμαι πολύ μπέρδεμενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί καλό μου μπερδεμένη; Καλά τα λέει ο ντοκτορ. όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ,. Δεν μπορούσε να σου γράψει και μια προλακτίνη; τρυπηθηκες που τρυπηθηκες... 
τώρα υπομονη... ωμμμμμμμ ωωωωμμμμμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί καλό μου μπερδεμένη; Καλά τα λέει ο ντοκτορ. όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ,. Δεν μπορούσε να σου γράψει και μια προλακτίνη; τρυπηθηκες που τρυπηθηκες... 
τώρα υπομονη... ωμμμμμμμ ωωωωμμμμμ 

Νομίζω πως με το άγχος που είχα όταν έκανα την χοριακη η προλακτίνη θα έδειχνε στον Θεό χαχαχαχαχα. Ας περιμένω λοιπόν. Αν και δεν φημιζομαι για την υπομονή μου. 

Προσπαθώ να μάθω και πως δουλεύει το φόρουμ Για να μπορώ να συμμετέχω πιο άνετα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Γιατί καλό μου μπερδεμένη; Καλά τα λέει ο ντοκτορ. όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε ,. Δεν μπορούσε να σου γράψει και μια προλακτίνη; τρυπηθηκες που τρυπηθηκες... 
τώρα υπομονη... ωμμμμμμμ ωωωωμμμμμ 

Νομίζω πως με το άγχος που είχα όταν έκανα την χοριακη η προλακτίνη θα έδειχνε στον Θεό χαχαχαχαχα. Ας περιμένω λοιπόν. Αν και δεν φημιζομαι για την υπομονή μου. 

Προσπαθώ να μάθω και πως δουλεύει το φόρουμ Για να μπορώ να συμμετέχω πιο άνετα. 

@misofeggaro θυμάμαι εσύ είσαι σε γόνιμες τώρα ε; Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να σκαρωσετε και εσείς ένα μπεμπακι αυτες τις μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα με πολλά πολλά μωράκια!!! Λοιπόν εγώ έχω δύο παιδάκια από τον προηγούμενο μου γάμο. Φυσιολογικές συλλήψεις κλπ. Με τον σύζυγο μου είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια στο ταξίδι του μέλιτος τον Αύγουστο. (Είμαστε φρεσκοπαντρεμενα 🤣 ) εγώ βέβαια ταλαιπωρουμε με λίγο ανεβασμενη προλακτίνη η οποία μου έχει μπερδέψει λίγο τον κύκλο από 28-30 με πάει κάποιους μήνες 30-35. Βάση τελευταίας περιόδου 3/8 έπρεπε να αδιαθετησω χτες 31/8 Ελεύθερες επαφές είχαμε 15 έως 18/8 συνεχόμενα ( κουνέλια γαρ! ) Αλλά η χοριακη που έκανα χτες το πρωί βγήκε 1! :( Από συμπτώματα δεν έχω τίποτα απολύτως παρα μόνο πολύ ευαίσθητο στήθος (βεβαια αυτό το είχα και χωρίς εγκυμοσύνη λόγω αυξημένης προλακτίνης) με την γιατρό που μίλησα χτες είπε να περιμένω μέχρι Κυριακή αν δεν έρθει πάλι να κάνω μια χοριακη Δευτέρα πρωί και να δούμε τι γίνετε.  Γιατί λέει ίσως έκανα αργότερα ωορρηξία και αν το πάρουμε επιστημονικά 18/8 ήταν η τελευταία επαφή αν το σπέρμα ζει στον κόλπο 2-3 24ωρα ίσως να έγινε η σύλληψη στις 20/8 πχ . 😬🥹 Αχ δεν ξέρω είμαι πολύ μπέρδεμενη. 

εγω νομιζω να ελεγξεις και την προλακτινη σου γιατι δυσκολευει στην συλληψη.. καλο ειναι να την ρυθμισεις πρωτα.. εξαρταται ποτε ειχες ωορρηξια απο εκει μετρας 14 περιπου μερες χωρις να ειναι κανονας για να σου ερθει περιοδος.. οσο δεν ερχεται ειναι θετικο.. αν εχει γινει καθηστερημενη συλληψη θα δειξει πιο μετα η χοριακη θετικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

εγω νομιζω να ελεγξεις και την προλακτινη σου γιατι δυσκολευει στην συλληψη.. καλο ειναι να την ρυθμισεις πρωτα.. εξαρταται ποτε ειχες ωορρηξια απο εκει μετρας 14 περιπου μερες χωρις να ειναι κανονας για να σου ερθει περιοδος.. οσο δεν ερχεται ειναι θετικο.. αν εχει γινει καθηστερημενη συλληψη θα δειξει πιο μετα η χοριακη θετικη

Παίρνω dostinex από τον Φλεβάρη. Κάπου τον Ιούνιο είχα κάνει ξανά έλεγχο και ήταν 3.8 τον Ιούλιο η αλήθεια είναι επειδή ετοίμαζα τον γάμο δεν ήμουν τόσο συνεπής στην θεραπεία και ξεχνούσα κάποια μέρα να το πάρω. Παίρνω μισό χάπι Δευτέρα και Πέμπτη.  Αυτό λέω και εγώ ότι όσο δεν έρχεται είναι καλό. 😁😁 Θα κάνω λιιιγο ακόμα υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

@MyElpida @Tinasardin8689 

σας ταγκαρω γιατί δεν μπορώ τη γκρίνια. 

Ρωτήστε και θα σας απαντήσω, ξέρω δεν ξέρω.

Απλά για να μη νιωθετε στην απέξω. 

 

Δε σε καταλαβα. Μάλλον το σχόλιο είναι αστείο αλλα καπου δεν το πιάνω. Καλημέρα και σε σένα, με ευγένεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες, καλό μήνα, με το καλό ό,τι επιθυμεί η καθεμία μας! Είμαι καινούργια εδώ, εμείς αρχίσαμε τις προσπάθειες εδώ και ένα μήνα! Ελπίζω να έρθει σύντομα το μωράκι μας και το ίδιο ελπίζω και για όσες το θέλουν!😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλό μήνα με πολλά πολλά μωράκια!!! Λοιπόν εγώ έχω δύο παιδάκια από τον προηγούμενο μου γάμο. Φυσιολογικές συλλήψεις κλπ. Με τον σύζυγο μου είπαμε να κάνουμε μια προσπάθεια στο ταξίδι του μέλιτος τον Αύγουστο. (Είμαστε φρεσκοπαντρεμενα 🤣 ) εγώ βέβαια ταλαιπωρουμε με λίγο ανεβασμενη προλακτίνη η οποία μου έχει μπερδέψει λίγο τον κύκλο από 28-30 με πάει κάποιους μήνες 30-35. Βάση τελευταίας περιόδου 3/8 έπρεπε να αδιαθετησω χτες 31/8 Ελεύθερες επαφές είχαμε 15 έως 18/8 συνεχόμενα ( κουνέλια γαρ! ) Αλλά η χοριακη που έκανα χτες το πρωί βγήκε 1! :( Από συμπτώματα δεν έχω τίποτα απολύτως παρα μόνο πολύ ευαίσθητο στήθος (βεβαια αυτό το είχα και χωρίς εγκυμοσύνη λόγω αυξημένης προλακτίνης) με την γιατρό που μίλησα χτες είπε να περιμένω μέχρι Κυριακή αν δεν έρθει πάλι να κάνω μια χοριακη Δευτέρα πρωί και να δούμε τι γίνετε.  Γιατί λέει ίσως έκανα αργότερα ωορρηξία και αν το πάρουμε επιστημονικά 18/8 ήταν η τελευταία επαφή αν το σπέρμα ζει στον κόλπο 2-3 24ωρα ίσως να έγινε η σύλληψη στις 20/8 πχ . 😬🥹 Αχ δεν ξέρω είμαι πολύ μπέρδεμενη. 

Μη σκέφτεσαι τις ημέρες κ μπερδεύεσαι!! Έπρεπε να κανεις κ μια την προλακτινη για να δεις τι παίζει είναι πολύ εύκολο να πέσει κάτω κ να συλλάβεις! Πάντως οπως κ να έχει να είσαι θετική αν δεν είναι αυτος ο μηνας θα ναι ο επόμενος ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marakineos είπε:

Μακάρι στο εύχομαι!! Σας διαβάζω κορίτσια! Δεν γράφω συχνά γιατί δεν έχω παρακολουθήσει κάποια θέματα αλλά διαβάζω και σιγά σιγά μαθαίνω σε τι φάση βρίσκεται η κάθεμία κοπέλα!

Έχω σταθερό κύκλο αλλά λέω κάτσε να δω αν γίνεται όπως το νομίζω!

Αχ κι εγώ τέτοιο μήνα είχα μείνει έγκυος στο αγοράκι μου και γέννησα 17 Μαίου!

Καλά θα κανεις και θα παρεις τεστ νομίζω χρειάζεται να το δοκιμάσουμε ολες μας! Ξέρω αγχώνει καποιες φορες αλλά θεωρώ εται μαθαίνουμε κ το σώμα μας κ ξέρουμε κ ποτέ ακριβώς θα αδιαθετήσουμε!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!! 😊😊😊😊❤️❤️❤️ 

@Nandia- πολύ όμορφος τίτλος αντε να μας φέρεις γούρι!!!!!πρώτη φορά ανοίγεις θεματάκι για να δούμε 😘😋😋😋

@marakineos και εσύ χάθηκες!!! Αντε τέλειαααααα  θα σε βοηθήσουν τα τεστ ωορρηξίας αν δεν έχεις σταθερό κύκλο 😘😘😘

 Έχω άλλες 6 ημέρες εγώ για περίοδο και από τώρα πρηστηκε το στήθος.. Περίεργο 🙄 για να δούμε τι θα δούμε... Μακάρι να έμεινα έγκυος... Έτσι στο πρώτο μου γιο 15/9/11 έμαθα ότι είμαι έγκυος και γέννησα 13 Μαΐου 😊😊😊 ωραίος μήνας.. Με ζεστουλα!!! 

 

Ελπίζω να είσαι η πρώτη με το θετικό τεστ του μήνα!!! Να πάρουμε μπρος πάλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunyyyyyyκοριτσι μου ήρθαμε εδώ!!!

εγω θα σου πω να κανεις υπομονή! Να ευχαριστιέσαι τον άντρα σου και ποτέ δεν ξερεις! Κάντε εσείς τις θεραπείες σας και ότι άλλο σας πουνε οι γιατροί και το όνειρο σας είναι κοντά 😉😉😉 

 

υγ ποσό θα ήθελα να ήμουν τώρα στην Αγγλία να έπινα ένα καπουτσίνο 😆😆 στο αγαπημένο μου καφέ που νομίζω θα έκλεισε μετά από τόσα χρόνια που έφυγα 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123σε ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά αυτό σκέφτηκα πως θα μαθω καλύτερα το σώμα μου! και να δω αν ερχόμαστε κ σωστές μέρες σε επαφή ή τις σταματάμε νωρίς! Αφήστε που έχω σκεφτεί μήπως κάνουμε κ καμία επαφή πρωί ! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά πάντα αδιαθετώ τη μέρα που περιμένω πρωί! Μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια αλλά νομίζω πως ΄στην προηγούμενη εγκυμοσύνη με πρωινή επαφή το είχαμε πετύχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marakineos είπε:

@Raf123σε ευχαριστώ πολύ! Πραγματικά αυτό σκέφτηκα πως θα μαθω καλύτερα το σώμα μου! και να δω αν ερχόμαστε κ σωστές μέρες σε επαφή ή τις σταματάμε νωρίς! Αφήστε που έχω σκεφτεί μήπως κάνουμε κ καμία επαφή πρωί ! Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αλλά πάντα αδιαθετώ τη μέρα που περιμένω πρωί! Μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια αλλά νομίζω πως ΄στην προηγούμενη εγκυμοσύνη με πρωινή επαφή το είχαμε πετύχει!

Δεν ξέρω τι ισχύει αλλά κ εγώ νομίζω αυτή τη φορά το επιασα με πρωινή επαφή! Διάβαζα βέβαια καποιες έρευνες αλλά δεν ήταν κ απόλυτα αποδεδειγμένο γιατί κανεις δεν ξέρει ποτέ γίνεται ακριβώς η ωορρηξία δλδ ποια ώρα, αλλά συμπερασματικά με βάση αποτελέσματα, έλεγε ότι με την πρωινή επαφή ισως φτάσεις το ωάριο στην τρίχα ενώ αν κανεις το βράδυ πέρασαν οι ώρες κ ισως το έχασες…εγώ τον μήνα που έμεινα εγκυος είχα κάνει 3 επαφές ή 2 δεν θυμάμαι είχα κ άσχετες ημερες πιο πριν, η τελευταία ήταν το πρωι! Το βράδυ που προγραμμάτιζα μας πήραν τηλ ότι πέθανε ο παππούς του άντρα μου κ είπα δεν είναι σωστό να κάνω εγώ σεξ κ οι άλλοι να κλαίνε κ τον είχα εντελώς χαμένο μήνα λόγο ότι ήταν η επόμενη από το θετικό τεστ κ έχασα την επαφή!! Αλλά τελικά καποιος έφυγε κ καποιος αλλος ήρθε 💕 η ζωή συνεχίζεται έτσι το σύνδεσα μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δεν ξέρω τι ισχύει αλλά κ εγώ νομίζω αυτή τη φορά το επιασα με πρωινή επαφή! Διάβαζα βέβαια καποιες έρευνες αλλά δεν ήταν κ απόλυτα αποδεδειγμένο γιατί κανεις δεν ξέρει ποτέ γίνεται ακριβώς η ωορρηξία δλδ ποια ώρα, αλλά συμπερασματικά με βάση αποτελέσματα, έλεγε ότι με την πρωινή επαφή ισως φτάσεις το ωάριο στην τρίχα ενώ αν κανεις το βράδυ πέρασαν οι ώρες κ ισως το έχασες…εγώ τον μήνα που έμεινα εγκυος είχα κάνει 3 επαφές ή 2 δεν θυμάμαι είχα κ άσχετες ημερες πιο πριν, η τελευταία ήταν το πρωι! Το βράδυ που προγραμμάτιζα μας πήραν τηλ ότι πέθανε ο παππούς του άντρα μου κ είπα δεν είναι σωστό να κάνω εγώ σεξ κ οι άλλοι να κλαίνε κ τον είχα εντελώς χαμένο μήνα λόγο ότι ήταν η επόμενη από το θετικό τεστ κ έχασα την επαφή!! Αλλά τελικά καποιος έφυγε κ καποιος αλλος ήρθε 💕 η ζωή συνεχίζεται έτσι το σύνδεσα μετά 

πολύ σωστό αυτό που είπες και έτσι είναι στη ζωή! ❤️

Θα το δοκιμάσουμε κι αυτό! Είμαι στα όρια να αγχωθώ βέβαια ενω ξεκίνησα πολύ χαλαρά και προσπαθώ να μην το σκέφτομαι τόσο!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Sunyyyyyyκοριτσι μου ήρθαμε εδώ!!!

εγω θα σου πω να κανεις υπομονή! Να ευχαριστιέσαι τον άντρα σου και ποτέ δεν ξερεις! Κάντε εσείς τις θεραπείες σας και ότι άλλο σας πουνε οι γιατροί και το όνειρο σας είναι κοντά 😉😉😉 

 

υγ ποσό θα ήθελα να ήμουν τώρα στην Αγγλία να έπινα ένα καπουτσίνο 😆😆 στο αγαπημένο μου καφέ που νομίζω θα έκλεισε μετά από τόσα χρόνια που έφυγα 😆😆

Καλό μήνα να έχουμε με υγεία !!!!! Είναι όμορφα εδώ ! Έχουμε ακόμα ηλιόλουστες ημέρες ! 
Ναι αυτό σκέφτομαι και νιώθω καλύτερα ότι μπήκαμε στην τελική ευθεία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...