Μετάβαση σε περιεχόμενο

ENA MEGALO EUXARISTW!!


ranini

Recommended Posts

Kalispera..

Xthes evala ena post "mia proseuxi sas parakalw" gia ton filo mou pou xasame toso adika..

Tha ithela na sas euxaristisw oles pou mou stathikate estw k me auton ton tropo..To eixa polu anagi na pistepsw oti ola tha pane kala k den eixa kammia prothesi na sas maurisw tin kardia k eidika se esas pou eiste egumonouses..

Eilikrina malakwsate tin psuxi mou me tis euxes sas k me tin kali sas prothesi..

Na eiste oles panta kala k xaroumenes me tis oikogeneies sas..

Euxomai me to kalo se oses plisiazete sti mera pou tha parete ta mwrakia sas aggalia k se oses prospatheite upomoni plisiazei k gia esas auti i mera..

Sas euxaristw oles polu...

Filia polla...Rania..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ρανια ...δυστυχως στην ζωη υπαρχει και αυτη η πλευρα ....αλλα πρεπει να την αντιμετωπιζουμε και αυτη....παντα τετοιες περιπετειες μας κανουν πιο δυνατους....να εισαι καλα κοριτσακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini.......να σου πω κατι; οσο και να φαινετε απροσωπο το κομπιουτερ τοσο ζεστο και φιλικο ειναι αυτο το site. ειναι τοσο ευχαριστο να ανταποκρινονται τοσες κοπελες σε οτι πουμε η ρωτησουμε! συλλυπητηρια και μενα. και μην ξεχνας οτι με ενα enter εμφανιζονται τοσα ατομα που ουτε καν το φανταζεσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανακι μου λυπαμαι πολυ!!!Λυπαμαι αληθεια....ειμαστε εδω η μια για την αλλη και ειναι σημαντικο δεν μας μαυρισες την ψυχη δυστηχως ειναι ολα στην ζωη....και γι αυτο ολα πρεπει να τα λεμε και να βοηθαμε οσο γινεται η μια την αλλη!!!να σαι καλα κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΟΥΛΙΝΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΓΙ ΑΥΤΑ.ΑΛΛΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΟΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου καλησπερα κ συλληπητηρια για τον φιλο σου...δεν μπορω να σου πω πολλα ξερω οτι τιποτα δεν καλυπτει αυτον τον πονο..

Κ μεις το περασαμε πριν εννεα μηνες κ ακομη το περναμε οταν χασαμε τελειως αδικα τον αδερφο του αντρα μου ενα παληκαρι 36 ετων σε τροχαιο απο εναν τελειως ασυνειδητο που πηρε στο λαιμο του κ τον κουνιαδο μου αλλα κ τον συναδελφο του κουνιαδου μου ο οποιος ειχε κ δυο παιδακια, εμας ευτυχως χωρις παιδακια...Ξερω οτι θα ναι πολυ δυσκολο για την γυναικα του, τα παιδακια του κ προπαντως ο πονος της μητερας του..

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να δωσεις οση δυναμη μπορεις στους δικους του..

Ευχομαι ολοψυψα δυναμη κ κουραγιο...δεν ξερω τι αλλο να πω...

Κατερινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sas euxaristw koritsia..Kserete kammia fora pws ta fernei i zwi...Ston gamo mou i koroula tou itan paranufaki mou k se olo to dvd sto glenti pou kaname i kamera eixe stithei akrivws apenanti tou...Eirwneia??Den kserw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranini mou geia sou agapi mou...

Sullipitiria kai pali...

Kai den einai anagki na mas euxaristas...

Giauto uparxoume kai emeis edw...

Gia na voithame i mia tin alli agapi mou...

Filia...

Oti thes edw eimaste...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ρανακι δυστηχως η ζωη η μοιρα η τυχη οπως και να το πεις δεν ξερει ποτε τι μας επιφυλασει...εγω αυτο λεω να ζουμε καλα να κανουμε το σταυρο μας και να ειμαστε προετοιμασμενοι για ολα....δυστηχως γιατι ποτε δεν ξερεις....ετσι σκεφτομαι γιατι στα νοσοκομεια εχω δει πολλα...

Μια τεραστεια Προσευχη για την οικογενεια του ο Θεος να τους δωσει δυναμη!!!!Και σε σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO MAMMYLAND ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΖΕΣΤΟ SITE ΧΑΡΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΕΚΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΠΟΤΕ....

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΤΕΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ... ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΔΙΚΟΧΑΜΕΝΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...