Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αττικό Νοσοκομείο


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η nicolets είπε:

Καλησπέρα! Ξέρετε αν στο Αττικό νοσοκομείο επιτρέπεται το επισκεπτήριο; Θα γεννήσω εκεί !

Καλημέρα!γέννησα εκεί τον περασμένο μήνα. Επιτρέπεται το επισκεπτήριο με ραπιντ τεστ και αρκεί να μην βρίσκονται μέσα περισσότερα του ενός ατόμου κάθε φορά. Το ίδιο ισχύει και για τους συνοδούς. Βέβαια εγώ είχα μονόκλινο και την περισσότερη ημέρα ήταν μέσα και η μαμα μου κ ο αντρας μου και δεν μου είπε κανείς κάτι, αλλά γενικά είναι χαλαρά, αρκεί να υπάρχουν τεστ Βέβαια.

Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ.. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η CHRISTIANAKLD είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ.. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ.

 

Καλησπέρα, με το καλό το μωράκι σου! Κοίτα πράγματι μου ξεκαθάρισαν από την αρχή ότι δεν υπάρχει επιλογή για επισκληρίδιο σε φυσιολογικό τοκετό, μονο σε καισαρική. Εγώ θα σου πω πως παρά το γεγονός αυτό είχα έναν πολύ όμορφο τοκετό και γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τον γιατρό μου και από το νοσοκομείο και από τις μαιες. Δεν ξέρω αν μπορώ να αναφέρω δημόσια ονόματα, γι αυτό θα σου στείλω ένα προσωπικο μηνυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...