Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίοδος η όχι?


Mairiyo

Recommended Posts

Κορίτσια σε προηγούμενο ποστ είχα αναφέρει ότι είχα κάποια συμπτώματα, έκανα τεστ μια μέρα πριν μου έρθει και βγήκε αρνητικό. Κανονικά περίμενα την Δευτέρα 20/6 και ήρθε στις 21 με καφέ υγρά την επόμενη είχα αίμα αλλά όχι όπως συνήθως πιο πολύ κατά τη διάρκεια των ούρων και 23 μου τελείωσε ενώ πάντα μου κρατάει 5-6 μέρες....επίσης έχω ακόμη πρήξιμο που ξεκινάει από κάτω χαμηλά μέχρι τον αφαλό είναι λες και έχω καταπιεί μικρό καρπούζι....δεν μου έχει τύχει ξανά όλη αυτή η φάση, πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό......έχει καμία σας αντίστοιχη εμπειρία????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mairiyo είπε:

Κορίτσια σε προηγούμενο ποστ είχα αναφέρει ότι είχα κάποια συμπτώματα, έκανα τεστ μια μέρα πριν μου έρθει και βγήκε αρνητικό. Κανονικά περίμενα την Δευτέρα 20/6 και ήρθε στις 21 με καφέ υγρά την επόμενη είχα αίμα αλλά όχι όπως συνήθως πιο πολύ κατά τη διάρκεια των ούρων και 23 μου τελείωσε ενώ πάντα μου κρατάει 5-6 μέρες....επίσης έχω ακόμη πρήξιμο που ξεκινάει από κάτω χαμηλά μέχρι τον αφαλό είναι λες και έχω καταπιεί μικρό καρπούζι....δεν μου έχει τύχει ξανά όλη αυτή η φάση, πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό......έχει καμία σας αντίστοιχη εμπειρία????

Εμένα τους 2 τελευταίους κύκλους κρατάει 4 ημέρες η περιοδος.. Ενώ πριν είχα 7 ημέρες!! Και υπερηχογραφικα που με είδε ο γιατρός μου λέει δεν έχεις τίποτα είναι φυσιολογικό λέει να έχει και κάποιες διακυμάνσεις... Καλή επιτυχία στον επόμενο κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...