Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS Αυξημενη CRP K Ταχυτητα Καθιζησης 4ος μηνας


Hopemumtobe

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

να σε ρωτησω κατι πως μπορεις να πηγαινεις τουλαλετα με μακαρονια, ρυζι κλπ?  ρωταω γιατι ενω θελω πολυ να κανω αυτη τη διατροφη μετα απο 1 μερα που την ξεκιναω μετα δεν μπορω καθολου να παω τουαλετα και πιεζω παλι εντερο. Κι ετσι αναγκαζομαι γιανα παω να φαω και κατι αλλο! 

Νομίζω μια, δύο μέρες είχα θέμα, μετά κανονικά. Δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια. Άβυσσος αυτός ο οργανισμός. Φαντάσου ότι πριν την εγκυμοσύνη ήμουν σχετικά δυσκοιλια. Δηλαδή για να πάω τουαλέτα έπρεπε να πιω καφέ και να κάνω τσιγάρο. Και τα σκ που ξυπνούσα αργότερα μπορεί και να μην πήγαινα καθόλου. Στην εγκυμοσύνη παρόλο που παίρνω του κόσμου τα χαπια, παρόλο που παίρνω 2 μπουκαλάκια σίδηρο, παρόλο που δεν πίνω καφέ και εννοείται ότι δεν καπνιζω, φαντάσου ότι ξυπνάω το πρωί επειδή θέλω να πάω τουαλέτα. Βέβαια έχω αλλάξει ριζικά και τη διατροφή μου. Τρώω πολύ υγιεινά οπότε λογικά παίζει και αυτό τον ρόλο του. Για μια εβδομάδα έτρωγα λευκά μακαρόνια και ρύζι και μετά ξεκίνησα τα ολικής άλεσης που έτσι και αλλιώς πλέον τρώω μόνο ολικής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η popcorn είπε:

Μια χαρά μας βρίσκω όλες 🤣🤣🤣

axaxaxxaxaaxaxxaxaxaxaxaxa μεκανες και γελασα! Πεταει η ομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...