Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λευκά cyclacur και ωορρηξία


eirinigt

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!
Ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποια να μου πει, σχετικά με την επίδραση των λευκών χαπιών cyclacur στην ωορρηξία. Ξεκίνησα τα χάπια κάποιες μέρες πριν την ωορρηξία μου και υποτίθεται πως πρέπει να τα πάρω μέχρι να γίνε η ωορρηξία (την οποία παρακολουθώ), για ενίσχυση του ενδομητρίου. Μετά θα ακολουθήσω άλλο φαρμακευτικό σχήμα. Γνωρίζει κάποια αν από τα συγκεκριμένα χάπια επηρεάζεται η μέρα της ωορρηξίας; Πρέπει να τα σταματήσω για να κάνω ωορρηξία; Ο γιατρός δεν μου είπε κάτι τέτοιο, αλλά διαβάζοντας διάφορα σε ιστοσελίδες και fora μπερδεύτηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2022 at 7:32 ΜΜ, ο/η eirinigt είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!
Ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποια να μου πει, σχετικά με την επίδραση των λευκών χαπιών cyclacur στην ωορρηξία. Ξεκίνησα τα χάπια κάποιες μέρες πριν την ωορρηξία μου και υποτίθεται πως πρέπει να τα πάρω μέχρι να γίνε η ωορρηξία (την οποία παρακολουθώ), για ενίσχυση του ενδομητρίου. Μετά θα ακολουθήσω άλλο φαρμακευτικό σχήμα. Γνωρίζει κάποια αν από τα συγκεκριμένα χάπια επηρεάζεται η μέρα της ωορρηξίας; Πρέπει να τα σταματήσω για να κάνω ωορρηξία; Ο γιατρός δεν μου είπε κάτι τέτοιο, αλλά διαβάζοντας διάφορα σε ιστοσελίδες και fora μπερδεύτηκα...

Καλησπέρα,,,αν μας γραψεις γιατι τα παιρνεις θα καταλαβουμε για να σου απαντησουμε καλυτερα. Ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,αν μας γραψεις γιατι τα παιρνεις θα καταλαβουμε για να σου απαντησουμε καλυτερα. Ετοιμαζεσαι για εμβρυομεταφορα? 

Καλησπέρα! Όχι, δεν είμαι σε διαδικασία εξωσωματικής (τουλάχιστον όχι ακόμη...). Θέλαμε να παχύνουμε το ενδομήτριο για φυσική σύλληψη. Τελικά δεν υπάρχει θέμα με την ωορρηξία, το ξεκαθάρισα με το γιατρό μου.

Ευχαριστώ που αφιέρωσες χρόνο για να μου απαντήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...