Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα εμείς τελικά δεν πήγαμε στο νησί διακοπές λόγω προχωρημένης εγκυμοσύνης. Το κακό είναι ότι πήγαμε τελικά κάπου κοντά και μας φορτώθηκαν τα πεθερικά... Κάθε βράδυ τσακωνομαστε με τον άντρα μου. Ρε κορίτσια έχω φτάσει να εύχομαι να πεθάνουν από κούραση... Η πεθερά μου το παίζει κοριτσάκι κολλημένη στο γιο της, το μαμοθρεφτο το δικό μου όλη μέρα σκαει αν η μαμά του είναι καλά, αν πεινάει, αν βαριέται... Ο πεθερός μου έχει πιάσει άκρη και χαζεύει τη θέα, δεν ασχολείται και εμείς έχουμε γίνει κουβάρια, εχτες σκεφτόμουν αν το συναινετικο διαζύγιο είναι καλή λύση...εχουν σπάσει εντελώς τα νεύρα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα εμείς τελικά δεν πήγαμε στο νησί διακοπές λόγω προχωρημένης εγκυμοσύνης. Το κακό είναι ότι πήγαμε τελικά κάπου κοντά και μας φορτώθηκαν τα πεθερικά... Κάθε βράδυ τσακωνομαστε με τον άντρα μου. Ρε κορίτσια έχω φτάσει να εύχομαι να πεθάνουν από κούραση... Η πεθερά μου το παίζει κοριτσάκι κολλημένη στο γιο της, το μαμοθρεφτο το δικό μου όλη μέρα σκαει αν η μαμά του είναι καλά, αν πεινάει, αν βαριέται... Ο πεθερός μου έχει πιάσει άκρη και χαζεύει τη θέα, δεν ασχολείται και εμείς έχουμε γίνει κουβάρια, εχτες σκεφτόμουν αν το συναινετικο διαζύγιο είναι καλή λύση...εχουν σπάσει εντελώς τα νεύρα μου... 

Ο μαμακιας και η κολλημένη μάνα στον γιο είναι ότι χειρότερο.. σου εύχομαι καλή δύναμη και υπομονή.. θα έχεις σύντομα και το παιδάκι σου και εύχομαι να μην έχεις χειρότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...