Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βραδινή πάνα και διαρροές


Recommended Posts

Καλημέρα σας μανούλες,

Τον τελευταίο καιρό η μικρή μου (3 χρονών) το βράδυ κάνει πολλά τσίσα και  κακά και λερώνεται ολόκληρη, όταν πάω να την αλλάξω έρχομαι αντιμετωπη με το χάος χαχα. Η αλήθεια είναι ότι αυτός ήταν ο λόγος που από τα pampers πριν λίγο καιρό της έβαλα babylino αλλά μάλλον κι αυτά δεν μας καλύπτουν πλέον. 

Κάποια μανούλα που αντιμετωπίζει παρόμοιο θεματάκι? Και τι πάνες χρησιμοποιείτε εσείς? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Maria222 είπε:

Καλημέρα σας μανούλες,

Τον τελευταίο καιρό η μικρή μου (3 χρονών) το βράδυ κάνει πολλά τσίσα και  κακά και λερώνεται ολόκληρη, όταν πάω να την αλλάξω έρχομαι αντιμετωπη με το χάος χαχα. Η αλήθεια είναι ότι αυτός ήταν ο λόγος που από τα pampers πριν λίγο καιρό της έβαλα babylino αλλά μάλλον κι αυτά δεν μας καλύπτουν πλέον. 

Κάποια μανούλα που αντιμετωπίζει παρόμοιο θεματάκι? Και τι πάνες χρησιμοποιείτε εσείς? 

 

Έχω χρησιμοποιησει όλες τις μαρκες οτι υπαρχει τα Παντα !!! οι καλυτερες για μενα ειναι Babylino νουμερο 6 που φορανε τωρα τα δικα μου μικρα που ειναι 1,5 ετων ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Έχω χρησιμοποιησει όλες τις μαρκες οτι υπαρχει τα Παντα !!! οι καλυτερες για μενα ειναι Babylino νουμερο 6 που φορανε τωρα τα δικα μου μικρα που ειναι 1,5 ετων ..

Σε ευχαριστώ! Κι εγώ στην μικρή μου φοράω babylino νούμερο 6 όλη μέρα αλλά διαρροές δεν έχει καθόλου. Ο ύπνος όμως  ειναι πρόβλημα, σκέφτομαι μήπως δοκιμάσω άλλη πάνα για το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/5/2022 at 9:51 ΠΜ, ο/η Maria222 είπε:

Σε ευχαριστώ! Κι εγώ στην μικρή μου φοράω babylino νούμερο 6 όλη μέρα αλλά διαρροές δεν έχει καθόλου. Ο ύπνος όμως  ειναι πρόβλημα, σκέφτομαι μήπως δοκιμάσω άλλη πάνα για το βράδυ.

Εγώ για το βραδυ λεω τις εχω δοκιμασει ολες ! για τον ύπνο!!ειναι οι μονες που ειναι οκ.. φαντασου οτι ο ενας πινει τοσο πολυ νερο και 1 λίτρο στανταρ γαλα κ δεν τον αλλαζω καν βραδυ! Δηλαδη 12 ωρες σερι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Εγώ για το βραδυ λεω τις εχω δοκιμασει ολες ! για τον ύπνο!!ειναι οι μονες που ειναι οκ.. φαντασου οτι ο ενας πινει τοσο πολυ νερο και 1 λίτρο στανταρ γαλα κ δεν τον αλλαζω καν βραδυ! Δηλαδη 12 ωρες σερι !!

Κατάλαβα. Άρα θα πρέπει να κοιτάξω για άλλη μάρκα ή να συνεχίζω να την αλλάζω κατά την διάρκεια της νύχτας. 

Ίσως ξαναδοκιμάσω τα παμπερς για το βράδυ. Γιατί τα μπειμπιλίνο είναι μια χαρά την ημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/5/2022 at 11:47 ΜΜ, ο/η Maria222 είπε:

Κατάλαβα. Άρα θα πρέπει να κοιτάξω για άλλη μάρκα ή να συνεχίζω να την αλλάζω κατά την διάρκεια της νύχτας. 

Ίσως ξαναδοκιμάσω τα παμπερς για το βράδυ. Γιατί τα μπειμπιλίνο είναι μια χαρά την ημέρα.

Λεω οτι Δεν υπαρχει αλλη μαρκα καλυτερη απο τα babylino nights για τις διαρροές.αυτο λεω , τα εχω ψαξει και δοκιμασει  ολα!! Και ασχετες μαρκες και πανακριβες , η λυση ειναι η αλλαγη τοτε .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...