Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενικη διαφανεια Γιαννενα


Recommended Posts

Καλησπερα εκανα αυχενικη και εχω προβληματιστει με αποτελεσμα και θελω να την επαναλαβω σε ειδικο κεντρο εμβρυομητρικης τη Δευτερα, οποτε ψαχνω στα Ιωαννινα που ειναι κοντα στην περιοχη μου. Μηπως ξερετε καποιον εκει να προτεινετε για να μην παω απλα καπου τυχαια? Σας ευχαριστω θερμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα εκανα αυχενικη και εχω προβληματιστει με αποτελεσμα και θελω να την επαναλαβω σε ειδικο κεντρο εμβρυομητρικης τη Δευτερα, οποτε ψαχνω στα Ιωαννινα που ειναι κοντα στην περιοχη μου. Μηπως ξερετε καποιον εκει να προτεινετε για να μην παω απλα καπου τυχαια? Σας ευχαριστω θερμα!

Βγήκαν τα αποτελέσματα των αιματολογικών κορίτσι μου;; Τι σε προβληματίζει στην αυχενική που ήδη έκανες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα των αιματολογικών κορίτσι μου;; Τι σε προβληματίζει στην αυχενική που ήδη έκανες;;

Παχος αυχενικης 2,5 mmαλλα κυριως προχειροτητα γιατρου... Δεν αισθανομαι εμπιστοσυνη... Θελω να παω καπου να νιωσω καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Παχος αυχενικης 2,5 mmαλλα κυριως προχειροτητα γιατρου... Δεν αισθανομαι εμπιστοσυνη... Θελω να παω καπου να νιωσω καλα.

Να το κάνεις, να είσαι ήσυχη. ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Να το κάνεις, να είσαι ήσυχη. ❤️ 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου❤️ Ετσι κι αλλιως εχω κατα 99% αποφασισει οτι θα παω Αθηνα να γεννησω αν πανε καλα. Θα αλλαξω γιατρο δεν παει αλλο αυτη η ψυχροτητα  , εγω ειμαιφουλ συναισθηματικη και αυτος μια παγοκολωνα.. Δεν μαρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου❤️ Ετσι κι αλλιως εχω κατα 99% αποφασισει οτι θα παω Αθηνα να γεννησω αν πανε καλα. Θα αλλαξω γιατρο δεν παει αλλο αυτη η ψυχροτητα  , εγω ειμαιφουλ συναισθηματικη και αυτος μια παγοκολωνα.. Δεν μαρεσει.

Στείλε μου προσωπικό μύνημα μένω Ιωάννινα να σου πω που να πας κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Penny89 είπε:

Στείλε μου προσωπικό μύνημα μένω Ιωάννινα να σου πω που να πας κορίτσι μου

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου σου εστειλα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Τυχαίνει να μένω κοντά στα Ιωάννινα. Έγκυος 35 εβδομάδων...

Και την αυχενική και τη Β' Επιπέδου τις έκανα στον κ. Τζιόρα Σπύρο και είμαι υπερ ευχαριστημένη... Εξαιρετικός επιστήμονας & άνθρωπος, με μηχανήματα τελευταίας τεχνολογίας. Με όσες εγκυούλες έχω μιλήσει εκεί πηγαίνουν...

Αν καταλήξεις εκεί, θα σου πρότεινα να πάρεις και ένα USB στικάκι μαζί να σου περάσει την εξέταση απευθείας! Αν δεν έχεις, μην αγχωθείς.. στο τέλος σου τα δίνει και σε DVD! Αν τυχόν έχεις απορίες κτλ, στείλε μου προσωπικό μήνυμα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Alexandra92 είπε:

Καλησπέρα! Τυχαίνει να μένω κοντά στα Ιωάννινα. Έγκυος 35 εβδομάδων...

Και την αυχενική και τη Β' Επιπέδου τις έκανα στον κ. Τζιόρα Σπύρο και είμαι υπερ ευχαριστημένη... Εξαιρετικός επιστήμονας & άνθρωπος, με μηχανήματα τελευταίας τεχνολογίας. Με όσες εγκυούλες έχω μιλήσει εκεί πηγαίνουν...

Αν καταλήξεις εκεί, θα σου πρότεινα να πάρεις και ένα USB στικάκι μαζί να σου περάσει την εξέταση απευθείας! Αν δεν έχεις, μην αγχωθείς.. στο τέλος σου τα δίνει και σε DVD! Αν τυχόν έχεις απορίες κτλ, στείλε μου προσωπικό μήνυμα! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! 🥰

Αυτόν προτείνα και εγώ είναι όντως ο καλύτερος και ο πιο καλός άνθρωπος αλήθεια δεν σε ξεπεταει με το καλό το μωρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/5/2022 at 8:18 ΜΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου σου εστειλα❤️

Τι έγινε κορίτσι μου; επανέλαβες την εξέταση; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου; επανέλαβες την εξέταση; 

 

Οχι δεν πηγα τελικα ειχα 2 μερες μονο περιθωριο επειδη ημουν 13 εβδομαδεςσ + ετσι δεν τα καταφερα...Δευτερα θα κανω το νιπτ τεστ ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...