Μετάβαση σε περιεχόμενο

Covid test για γέννα στο Ιασώ


Recommended Posts

Καλησπέρα, έψαχνα στη σελίδα του Ιασώ για το τι covid test χρειάζεται για εισαγωγή και δεν έβρισκα καμία πληροφορία. 

Τους πήρα τηλέφωνο και ειπα ίσως χρειαστεί να μπω τη Τρίτη για καισαρική, χρειάζεται να έχω μοριακό τεστ? Με ρώτησαν αν ειμαι εμβολιασμένη κ είπα ναι με 3 δόσεις και απάντησαν, όταν έρθετε θα κάνετε απλά ένα rapid (εσείς κ ο συνοδος) . 

Μπορεί κάποια που μπήκε πρόσφατα στο Ιασώ να μου πει αν ισχύει, ότι απλά κάνεις ένα rapid?

Είχα διαβάσει στο φορουμ ότι σου κάνουν μοριακό που κάνει κάποιες ώρες να βγει αποτελεσμα κ κοστίζει 100τοσα ευρώ..  

Ευχαριστω πολύ!! Καλό Πάσχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2022 at 4:55 ΜΜ, ο/η EvakiKrt είπε:

Καλησπέρα, έψαχνα στη σελίδα του Ιασώ για το τι covid test χρειάζεται για εισαγωγή και δεν έβρισκα καμία πληροφορία. 

Τους πήρα τηλέφωνο και ειπα ίσως χρειαστεί να μπω τη Τρίτη για καισαρική, χρειάζεται να έχω μοριακό τεστ? Με ρώτησαν αν ειμαι εμβολιασμένη κ είπα ναι με 3 δόσεις και απάντησαν, όταν έρθετε θα κάνετε απλά ένα rapid (εσείς κ ο συνοδος) . 

Μπορεί κάποια που μπήκε πρόσφατα στο Ιασώ να μου πει αν ισχύει, ότι απλά κάνεις ένα rapid?

Είχα διαβάσει στο φορουμ ότι σου κάνουν μοριακό που κάνει κάποιες ώρες να βγει αποτελεσμα κ κοστίζει 100τοσα ευρώ..  

Ευχαριστω πολύ!! Καλό Πάσχα!! 

Αυτά αλλάζουν συνέχεια... Ο γιατρός σου δεν γνωρίζει; εγώ είχα μπει με μοριακό που έκανε στο ιασω 60 ευρώ. Αλλά πάει χρόνος. Οπότε συνενοησου με το γιατρό κ τη μαία! Αυτοί ξέρουν σίγουρα! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2022 at 4:55 ΜΜ, ο/η EvakiKrt είπε:

Καλησπέρα, έψαχνα στη σελίδα του Ιασώ για το τι covid test χρειάζεται για εισαγωγή και δεν έβρισκα καμία πληροφορία. 

Τους πήρα τηλέφωνο και ειπα ίσως χρειαστεί να μπω τη Τρίτη για καισαρική, χρειάζεται να έχω μοριακό τεστ? Με ρώτησαν αν ειμαι εμβολιασμένη κ είπα ναι με 3 δόσεις και απάντησαν, όταν έρθετε θα κάνετε απλά ένα rapid (εσείς κ ο συνοδος) . 

Μπορεί κάποια που μπήκε πρόσφατα στο Ιασώ να μου πει αν ισχύει, ότι απλά κάνεις ένα rapid?

Είχα διαβάσει στο φορουμ ότι σου κάνουν μοριακό που κάνει κάποιες ώρες να βγει αποτελεσμα κ κοστίζει 100τοσα ευρώ..  

Ευχαριστω πολύ!! Καλό Πάσχα!! 

Καλησπέρα!Ένα Ράπιντ θα κάνεις όντως που κοστίζει 10 ευρώ.Μαλιστα μπορείς να το κάνεις και στο ΙΑΣΩ για να μην τρέχετε με τον σύζυγό σου σε φαρμακεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...