Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω εσάς που είστε ενημερωμένες και τα ψάχνετε όλα. Η γλυκοζυλιωμένη που μετριέται στην αρχή της εγκυμοσύνης πόσο πρέπει να είναι κανονικά για να μην υπάρχει θέμα στην συνέχεια. Ξέρει καμιά από σας; 
 

4,4 πχ ειναι ιδανικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!! Έχω την εξής απορία, αν βέβαια γνωρίζει κάποια από εσάς.. έκανα αυτές τις 3 μέρες 3 τεστ εγκυμοσύνης, τα predictor early, όπου βγήκαν θετικά με αχνη γραμμουλα κ τα 3… κ έκανα κ ένα predictor express που βγήκα πάλι θετική αχνη γραμμή… στο predictor early βγαίνει λένε θετικό το αποτέλεσμα από 10-12 μονάδες κ πάνω κ στο express από 50μοναδες κ πάνω… ο προβληματισμός μου είναι ο εξής… διάβασα ότι όσο περνούν οι μέρες πρέπει να γίνεται πιο έντονη η γραμμή, κάτι το οποίο σε εμένα δεν συμβαίνει και φοβάμαι μήπως πάω για βιοχημική κύηση… το Σάββατο κλείνω 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα με 5ημερων έμβρυα… μήπως τέλεια πρέπει να πάω αύριο να κάνω την εξέταση; Έχω ανυσηχησει πολύ με όσα διάβασα μήπως τελικά είναι βιοχημική γιατί δεν γίνονται πιο έντονες οι γραμμές στα τεστ καθώς περνούν οι μέρες…

συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Νομίζω κάτω από 6 πρέπει να είναι ούτως ή άλλως σε όλη την διάρκεια. Αλλά μήπως στην αρχή πρέπει να είναι και κάτω από 5.5 γιατί δείχνει ότι θα εξελιχθεί και θα πάει ψηλά; Δεν ξέρω, έχω 5.5 και μου φαίνεται ψηλό. 

Όχι κοπέλα μου είναι μια χαρά δεν υπάρχει στανταρ που πρέπει να είναι για να πάει καλά απλά καλό είναι να είναι κάτω από 6 τώρα αν είναι να γίνει διαβήτης κύηση ότι και να κανείς θα γίνει απλά καλό είναι να προσεχείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

 

 

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ  για τα γλυκά σας λόγια..  

Πάντως θα με τρελαίνει η χοριακη 245..  πήρα τηλ και περίμενα να μου πει έπεσε και αυτή μου λέει ανέβηκε.  103 ήταν απόγευμα τρίτης και σήμερα 245 πρωί. Τι στο καλό γίνεται να ανεβαίνει πιο πάνω απ το διπλο;

Ρε κοριτσάρα μου μόνο καλά είναι αυτα που γράφεις. Ξέρω ότι έχεις πέσει γιςτι θυμάσαι την προηγούμενη φορά αλλά μην κανεις το λάθος να συγκρίνεις. Πρώτη εσυ θα το έλεγες αυτό στις άλλες, ισχύει και για σένα όμως. Όλα θα πάνε καλά, να είσαι δυνατή και το μωράκι έρχεται!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2022 at 3:22 ΜΜ, ο/η hope501 είπε:

Καλα έκανες γιατί και εγώ τα είχα κόψει όλα ένα διαστημα και αισθάνθηκα χάλια. Τα νύχια στα πόδια ούτως η αλλιώς δεν τα κάνω τους χειμώνες και δεν τα κάνω και ημιμόνημο μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες με πέδιλο. Αλλά ας μείνω εγω με το καλό και ας μην τα βάψω μια χρονιά. Τα χέρια τα έχω πάντα κοντα που σημαίνει ημιμόνημο κάθε 14 μέρες. Επομένως μιας και δεν πηγαίναμε πουθενα δεν τα ε΄κανα τους δυο τελευταιες χειμώνες παρά μόνο Χριστου΄γεννα. Αλλά όλο τον καιρό κάνω περιποίηση γιατί μαζεύω εύκολα πετσάκια. Μαλλιά παντα κάνω γιατί δεν κάνω ρίζα. Αλλά αυτή τη φορά δεν μου αρέσει καθόλου το αποτελεσμα.

 

αχαχαχαχα προσπαθούσα να θυμηθώ ποια "κραζαμε" 😂😂 

Έτσι έπαθα κ εγώ πάντως! Έκανα Μπαλαγιάζ για να μη βάψω ρίζα και μου βγήκε λογο κίτρινο κ εμένα κ πήρα Σίλβερ να έχω! Δεν το χρησιμοποίησα ακόμα βέβαια αλλά θα το χρησιμοποιήσω! Δεν φτάνουν τα φουσκώματα που έχουμε με τόσες ορμόνες έχουμε αφήσει και τα υπόλοιπα! Ε κάπου ώπα! Ελπίζω να μην κάνουμε τοοοοσο πολύ κακό πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδουκοριτσακι μου! Είναι λογικό το τόσο αίμα να μη σ αφήνει να χαρείς αλλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη γιατί το νινάκι σου είναι εκεί και ήρθε για να μείνει! Όλα καλά θα πάνε! Ψυχραιμία κ υπομονή! Θα σταματήσει κ μετά θα μπορέσεις να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! 
 

@Ιωάννα28iwantababyσυγχαρητηρια, καταπληκτικό νούμερο! Είδες που είχες απογοητευτεί με την πρώτη χοριακη! Σε λίγες μέρες θα το δεις και στον υπέρηχο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κ εγώ την ανησυχία μου ρε κορίτσια! Έχω από χτες καφέ στο σκούπισμα και σήμερα και στο σερβιετακι! 18η μέρα του κύκλου σήμερα! Με ανησυχεί πολύ γιατί ποτέ 20 χρόνια τώρα δεν είχα στο ενδιάμεσο καφέ! Το ίδιο έγινε και τα Χριστούγεννα κ είχε κρατήσει μέχρι και που μου ήρθε περίοδος κ μου είχε πει ο γιατρός τότε ότι ήταν από την προγεστερονη! Αυτή τη φορά έκανα κάνα δυο τεστ ωορρηξιας που ήταν θετικά μεν, όχι όμως το ίδιο εντονες οι γραμμες, αλλά επειδή μέσα μου δεν πιστεύω ότι έχουμε ελπίδα για φυσική σύλληψη μετά σταμάτησα να κάνω τεστ κ απλά είχαμε επαφές όποτε θέλαμε! Ο άντρας μου λέει μήπως έγινε το θαύμα, εγώ πάλι φοβάμαι μήπως έχω τίποτα κακό κ έχω αυτό το αίμα 😕😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η panagiotakats1 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!! Έχω την εξής απορία, αν βέβαια γνωρίζει κάποια από εσάς.. έκανα αυτές τις 3 μέρες 3 τεστ εγκυμοσύνης, τα predictor early, όπου βγήκαν θετικά με αχνη γραμμουλα κ τα 3… κ έκανα κ ένα predictor express που βγήκα πάλι θετική αχνη γραμμή… στο predictor early βγαίνει λένε θετικό το αποτέλεσμα από 10-12 μονάδες κ πάνω κ στο express από 50μοναδες κ πάνω… ο προβληματισμός μου είναι ο εξής… διάβασα ότι όσο περνούν οι μέρες πρέπει να γίνεται πιο έντονη η γραμμή, κάτι το οποίο σε εμένα δεν συμβαίνει και φοβάμαι μήπως πάω για βιοχημική κύηση… το Σάββατο κλείνω 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα με 5ημερων έμβρυα… μήπως τέλεια πρέπει να πάω αύριο να κάνω την εξέταση; Έχω ανυσηχησει πολύ με όσα διάβασα μήπως τελικά είναι βιοχημική γιατί δεν γίνονται πιο έντονες οι γραμμές στα τεστ καθώς περνούν οι μέρες…

συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο…

Κορίτσι μου! Δεν έχει να κάνει το τεστ με τη βιοχημική! Το ότι είναι θετικό πρέπει να σε κάνει να χαίρεσαι και να ελπίζεις!! Κάνε σήμερα μια χοριακή αν εχεις αγχωθεί μα καλό είναι να περιμένεις..μια μερούλα ακόμα είναι! Πίστεψε στο εμβυάκι σου κ βγάλε απο το μυαλό σου την βιοχημική! Σίγουρα δε μπορώ να σου το απορριψω 100% όμως άσε να δεις τι θα γίνει κ έχε πίστη!! Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η panagiotakats1 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!! Έχω την εξής απορία, αν βέβαια γνωρίζει κάποια από εσάς.. έκανα αυτές τις 3 μέρες 3 τεστ εγκυμοσύνης, τα predictor early, όπου βγήκαν θετικά με αχνη γραμμουλα κ τα 3… κ έκανα κ ένα predictor express που βγήκα πάλι θετική αχνη γραμμή… στο predictor early βγαίνει λένε θετικό το αποτέλεσμα από 10-12 μονάδες κ πάνω κ στο express από 50μοναδες κ πάνω… ο προβληματισμός μου είναι ο εξής… διάβασα ότι όσο περνούν οι μέρες πρέπει να γίνεται πιο έντονη η γραμμή, κάτι το οποίο σε εμένα δεν συμβαίνει και φοβάμαι μήπως πάω για βιοχημική κύηση… το Σάββατο κλείνω 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα με 5ημερων έμβρυα… μήπως τέλεια πρέπει να πάω αύριο να κάνω την εξέταση; Έχω ανυσηχησει πολύ με όσα διάβασα μήπως τελικά είναι βιοχημική γιατί δεν γίνονται πιο έντονες οι γραμμές στα τεστ καθώς περνούν οι μέρες…

συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο…

Καλημέρα κορίτσι μου ... Όσα γράφεις είναι θετικά έχεις ξεκινήσει τόσα τεστ και όλα βγαίνουν θετικά... Είναι νωρίς για να είναι έντονες οι γραμμές...να σε καθησυχάσω και εμένα αχνές ήταν οι γραμμές και τώρα έχω 1250 χοριακη .. η βιοχημική φαίνεται στις χοριακές δηλαδή αντί να αυξάνεται να μειώνεται το νούμερο....το Σάββατο να κάνεις χοριακη όπως σου είπε ο γιατρός και θα είναι μια χαρά....!!!!προσπάθησε να παλέψεις με το άγχος σου στο λέω εγώ που είδα 43,7 την πρώτη και έκλαιγα , τελικά αν θέλει να διπλασιαστεί θα διπλασιαστεί.... Εγώ είχα άγχος στην δεύτερη και τρίτη χοριακη... Στην πρώτη ήμουν θετική λόγω των τεστ...κάνε υπομονή μια μέρα και γράφε εδώ τις ανησυχίες να σου φεύγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσι μου! Δεν έχει να κάνει το τεστ με τη βιοχημική! Το ότι είναι θετικό πρέπει να σε κάνει να χαίρεσαι και να ελπίζεις!! Κάνε σήμερα μια χοριακή αν εχεις αγχωθεί μα καλό είναι να περιμένεις..μια μερούλα ακόμα είναι! Πίστεψε στο εμβυάκι σου κ βγάλε απο το μυαλό σου την βιοχημική! Σίγουρα δε μπορώ να σου το απορριψω 100% όμως άσε να δεις τι θα γίνει κ έχε πίστη!! Σε φιλώ

Καλημέρα!!!! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια… θα κάνω υπομονή άλλη μια μερούλα! Όλα καλά θα είναι… απλά έχω άγχος να πάνε όλα καλά… καλή ανάσταση να έχεις!!!!! Με υγεία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ... Όσα γράφεις είναι θετικά έχεις ξεκινήσει τόσα τεστ και όλα βγαίνουν θετικά... Είναι νωρίς για να είναι έντονες οι γραμμές...να σε καθησυχάσω και εμένα αχνές ήταν οι γραμμές και τώρα έχω 1250 χοριακη .. η βιοχημική φαίνεται στις χοριακές δηλαδή αντί να αυξάνεται να μειώνεται το νούμερο....το Σάββατο να κάνεις χοριακη όπως σου είπε ο γιατρός και θα είναι μια χαρά....!!!!προσπάθησε να παλέψεις με το άγχος σου στο λέω εγώ που είδα 43,7 την πρώτη και έκλαιγα , τελικά αν θέλει να διπλασιαστεί θα διπλασιαστεί.... Εγώ είχα άγχος στην δεύτερη και τρίτη χοριακη... Στην πρώτη ήμουν θετική λόγω των τεστ...κάνε υπομονή μια μέρα και γράφε εδώ τις ανησυχίες να σου φεύγει...

Καλημέρα κορίτσι μου!!!! Σε ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σου λόγια… μα ανακουφίσαν ήδη… πολύ άγχος!!!!!! Όλα καλά θα πάνε, αλλά είναι κ η 1η μου φορά κ θέλω παρά πολύ να πετύχει… (όπως όλες μας το θελουμε αυτό) 

σου εύχομαι τα καλύτερα με την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!!! Να πάνε όλα τέλεια!!!!!! Θα σας γράψω αύριο το μεσημέρι μόλις πάρω την χοριακη στα χέρια μου!!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

Με το καλο κορίτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά...είναι καθοριστική αλλά και ανακουφιστική η πρώτη εξέταση !!!! Μην ανησυχείς θα δεις που όλα θα πάνε καλά !!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Έκλεισα ραντεβού κορίτσια μου!! 13/5 για εξεταση αίματος papp-a και 16/5 για αυχενική! Αγχώνομαι αλλά και ανυπομονώ! Είναι πολύ καθοριστική αυτή η εξέταση για μένα κ για τα νινάκια μου γιατί είμαι και 43,5 ετών!!! Για να δουμε…

Με το καλο! Είναι ναι πολύ αγχωτικη γιατί παίρνει ένα ένα τους δείκτες (5 δείκτες κοιτάει) και στο τέλος σου λέει για την αυχενική (τουλαχιστον έτσι έκανε σε εμένα γιατί δεν μπορούσαμε να το βρούμε σε μια καλή στάση για να μετρησει) αλλά ταυτόχρονα είναι και υπέροχη εξέταση γιατί για πρώτη φορά θα δεις τα μωράκια σου για τόση πολλή ώρα και τόσο καθαρά! Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Με το καλο! Είναι ναι πολύ αγχωτικη γιατί παίρνει ένα ένα τους δείκτες (5 δείκτες κοιτάει) και στο τέλος σου λέει για την αυχενική (τουλαχιστον έτσι έκανε σε εμένα γιατί δεν μπορούσαμε να το βρούμε σε μια καλή στάση για να μετρησει) αλλά ταυτόχρονα είναι και υπέροχη εξέταση γιατί για πρώτη φορά θα δεις τα μωράκια σου για τόση πολλή ώρα και τόσο καθαρά! Με το καλο!

Αφήνει κ τον αντρα μας να είναι παρών στην εξέταση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η panagiotakats1 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα κ χρόνια πολλά!!!! Έχω την εξής απορία, αν βέβαια γνωρίζει κάποια από εσάς.. έκανα αυτές τις 3 μέρες 3 τεστ εγκυμοσύνης, τα predictor early, όπου βγήκαν θετικά με αχνη γραμμουλα κ τα 3… κ έκανα κ ένα predictor express που βγήκα πάλι θετική αχνη γραμμή… στο predictor early βγαίνει λένε θετικό το αποτέλεσμα από 10-12 μονάδες κ πάνω κ στο express από 50μοναδες κ πάνω… ο προβληματισμός μου είναι ο εξής… διάβασα ότι όσο περνούν οι μέρες πρέπει να γίνεται πιο έντονη η γραμμή, κάτι το οποίο σε εμένα δεν συμβαίνει και φοβάμαι μήπως πάω για βιοχημική κύηση… το Σάββατο κλείνω 10 μέρες από την εμβρυομεταφορα με 5ημερων έμβρυα… μήπως τέλεια πρέπει να πάω αύριο να κάνω την εξέταση; Έχω ανυσηχησει πολύ με όσα διάβασα μήπως τελικά είναι βιοχημική γιατί δεν γίνονται πιο έντονες οι γραμμές στα τεστ καθώς περνούν οι μέρες…

συγγνώμη για το μεγάλο κείμενο…

Μόνο η χοριακη θα σου δείξει. Και εμένα αχνά δείχνουν τα φθηνά και έχω χωριακη 245 .. αλλα πίνω πολύ νερό και έτσι ίσως αλλάζει πείσεις είναι και στα τεστ το ποσό σκούρα θα γίνει η γραμμή. Άσε τα τεστ και πιάσε χοριακη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Να σας πω κ εγώ την ανησυχία μου ρε κορίτσια! Έχω από χτες καφέ στο σκούπισμα και σήμερα και στο σερβιετακι! 18η μέρα του κύκλου σήμερα! Με ανησυχεί πολύ γιατί ποτέ 20 χρόνια τώρα δεν είχα στο ενδιάμεσο καφέ! Το ίδιο έγινε και τα Χριστούγεννα κ είχε κρατήσει μέχρι και που μου ήρθε περίοδος κ μου είχε πει ο γιατρός τότε ότι ήταν από την προγεστερονη! Αυτή τη φορά έκανα κάνα δυο τεστ ωορρηξιας που ήταν θετικά μεν, όχι όμως το ίδιο εντονες οι γραμμες, αλλά επειδή μέσα μου δεν πιστεύω ότι έχουμε ελπίδα για φυσική σύλληψη μετά σταμάτησα να κάνω τεστ κ απλά είχαμε επαφές όποτε θέλαμε! Ο άντρας μου λέει μήπως έγινε το θαύμα, εγώ πάλι φοβάμαι μήπως έχω τίποτα κακό κ έχω αυτό το αίμα 😕😕

Στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου. 

Περίμενε λίγο καιρό και μετά κάνε κανα τεστ να δεις. 

στις πριν 12 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

@Παρασκευαιδουκοριτσακι μου! Είναι λογικό το τόσο αίμα να μη σ αφήνει να χαρείς αλλά προσπάθησε να είσαι ήρεμη γιατί το νινάκι σου είναι εκεί και ήρθε για να μείνει! Όλα καλά θα πάνε! Ψυχραιμία κ υπομονή! Θα σταματήσει κ μετά θα μπορέσεις να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! 
 

@Ιωάννα28iwantababyσυγχαρητηρια, καταπληκτικό νούμερο! Είδες που είχες απογοητευτεί με την πρώτη χοριακη! Σε λίγες μέρες θα το δεις και στον υπέρηχο!! 

Δεν σταματάει να φεύγει..  :-(

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Ρε κοριτσάρα μου μόνο καλά είναι αυτα που γράφεις. Ξέρω ότι έχεις πέσει γιςτι θυμάσαι την προηγούμενη φορά αλλά μην κανεις το λάθος να συγκρίνεις. Πρώτη εσυ θα το έλεγες αυτό στις άλλες, ισχύει και για σένα όμως. Όλα θα πάνε καλά, να είσαι δυνατή και το μωράκι έρχεται!❤️

Μωρε το ξέρω αλλά δεν βοηθάει και ο γιατρός. Μίλησα με Ελλάδα και με ηρέμησε κάπως.  Ξέρω δεν μπορούν να μου λένε τέλεια ολα καλά αλλά δεν μπορώ και να κάθομαι έτσι με ένα οκ . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στο εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου. 

Περίμενε λίγο καιρό και μετά κάνε κανα τεστ να δεις. 

Δεν σταματάει να φεύγει..  :-(Μωρε το ξέρω αλλά δεν βοηθάει και ο γιατρός. Μίλησα με Ελλάδα και με ηρέμησε κάπως.  Ξέρω δεν μπορούν να μου λένε τέλεια ολα καλά αλλά δεν μπορώ και να κάθομαι έτσι με ένα οκ . 

Τι σου είπανε τελικά?σου είπε καμία λεπτομέρεια?με λίγη προσοχή όλα καλά θα πανε.το πιστεύω!σου στέλνω ω φουλ θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου , Ελπιδακι μου καλό, να ξέρεις ότι πολύ στεναχωριεμαι που σε βλέπω έτσι. Εσύ είσαι ένα φωτεινο, αισιόδοξο πλάσμα! Θα δεις ότι όλα  θα πάνε καλά! Απλά η τοξοτινα σου σε παιδεύει από τώρα. Ποιο είναι το πλάνο? Ξαναπάς για χοριακη τη Δευτέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Τι σου είπανε τελικά?σου είπε καμία λεπτομέρεια?με λίγη προσοχή όλα καλά θα πανε.το πιστεύω!σου στέλνω ω φουλ θετική ενέργεια!

Οκ είναι η χοριακη.  Αυτό τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω.. γρδδ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου , Ελπιδακι μου καλό, να ξέρεις ότι πολύ στεναχωριεμαι που σε βλέπω έτσι. Εσύ είσαι ένα φωτεινο, αισιόδοξο πλάσμα! Θα δεις ότι όλα  θα πάνε καλά! Απλά η τοξοτινα σου σε παιδεύει από τώρα. Ποιο είναι το πλάνο? Ξαναπάς για χοριακη τη Δευτέρα?

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Παρασκευαιδου , Ελπιδακι μου καλό, να ξέρεις ότι πολύ στεναχωριεμαι που σε βλέπω έτσι. Εσύ είσαι ένα φωτεινο, αισιόδοξο πλάσμα! Θα δεις ότι όλα  θα πάνε καλά! Απλά η τοξοτινα σου σε παιδεύει από τώρα. Ποιο είναι το πλάνο? Ξαναπάς για χοριακη τη Δευτέρα?

Προσπαθώ και το ξέρεις.. 

Έχω τελειώσει όλο το χαρτί υγείας απ τις φορές που πάω τουαλέτα να ελέγξω.  Να είπα κάτι να γελάσουμε 🤣 ευττυχως δεν είναι σε έλλειψη πλεον😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Ναι οκ, αλλά πως την πας τόσο; Με διατροφή; Εσύ είχες τόσο χαμηλή; 

Δε χρειαζεται να τη πας τοσο.το σακχαρο απλα θα προσεχεις εσυ να μην ειναι υψηλο το νηστειας δηλ να μη ξεπερνα το 92 ωστε  να μην ειναι και παθολογικη η καμπυλη σακχαρου αργοτερα ..απλα θα τρως σωστα και καλά δηλ δε θα τρως ζαχαρη ,δε θα πινεις χυμους ,αν θες 1 -2 φρουτα τη μερα εκτος μπανανα συκο σταφυλι,οχι πολλα ρυζι μακαρόνια,ψωμια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...