Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

άσχετο, εμένα που η Οικονομοπούλου (και ο παλιός γατρός) μου είπε πως δεν χρειάζομαι ενδοκρινολόγο με βάση τις εξετάσεις, λες να παω παρ'όλο αυτά?

@Lucia79 @Margitc εσείς που πήγατε επίσης στην οικονομο. σας είπε να πάτε?

Αγαπη εγω απο θυροειδη ειμαι πολυ καλα αλλα εχω ενα θεμα με την ινσουλινη μου κ με εστειλε η οικονομοπουλου στη Βενακη τωρα στη Βενακη εχω παει 3 φορες εχει μιλησει κ με την διατροφολογο μου κ το ψαχνουμε γιατι ειναι λιγο περιεργο με εμενα τελικα το θεμα οπως φανηκε κ απο την καμπυλη εχω υψηλο σακχαρο νηστειας κ παρα πολυ χαμηλο μετα απο φαγητο γλυκιζη κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη εγω απο θυροειδη ειμαι πολυ καλα αλλα εχω ενα θεμα με την ινσουλινη μου κ με εστειλε η οικονομοπουλου στη Βενακη τωρα στη Βενακη εχω παει 3 φορες εχει μιλησει κ με την διατροφολογο μου κ το ψαχνουμε γιατι ειναι λιγο περιεργο με εμενα τελικα το θεμα οπως φανηκε κ απο την καμπυλη εχω υψηλο σακχαρο νηστειας κ παρα πολυ χαμηλο μετα απο φαγητο γλυκιζη κτλ

Α να θυμισω πως ειχα παει κ πριν σε ενδοκρινολογο να με δει πριν την πρωτη μου ετ κ η βλαμενη τα ειχε βρει ολα καλα παρολο που αυτο μα το σακχαρο το ειχα κ τοτε κ στην οικον δεν αρεσε κ ετσι μου προτεινε ( μαλιστα μου ειχε πει αν δεν υπαρχει οικονομικο θεμα ) πηγαινε κ στην Βενακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Παίρνω τώρα!!!σας έχει φοβηθεί κ το ματι μου....κ ν θέλω να κάνω κατι άλλο δεν μπορω.χαχαχαχχαα.κλεινω τωρα

Κ πολυ σωστα κανεναν αλλο μην ακουσεις για το σπερμα παρα μονο τον ουρολογο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή δεν μπορώ να σας στείλω ινμποξ φωτογραφία σε οσες μου το ζητήσατε σας στέλνω εδώ τις οδηγίες που μου το επιτρέπει.
@twinkletwinlkle@skorpina78

 D06EA8E2-CE6D-4949-9A9F-FF2E9C5BBC56.thumb.jpeg.ca0457c059acbac1a36e15c697e58e93.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Δεν έχει τώρα κοντα. Μόνο τέλος Μαΐου και θέλω να πιστεύω θα έχω κάνει ετ έως τότε. Μάλλον θα πρεπει να βρω κάποιον έξω. Προσπάθησα να κλείσω και απογευματινή ώρα αλλά λέει το νοσοκομείο δεν κάνει απογεύματα 🤷🏾‍♀️

Αγαπη η Βενακη κανει απογευματινα 60€ Κ παιρνεις μονο τηλέφωνο για ραντεβου να ξερεις απλα αν δεν βρεις κλεισε καπου να δουν τις εξετασεις σου να εισαι σιγουρη οτι απο εκει εισαι οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Χαχα την πρωτια στα test την εχει η @Παρασκευαιδουεχει παρει τον τιτλο επάξια αυτη κανει το πρωτο μια μερα πριν την ετ😂

Ένα χαμόγελο έσκασε στα χείλη μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@Παρασκευαιδου καλή μου φροιντιν.... καλο μας κορίτσι...να εχεις πίστη και ελπίδα (το λεει και το όνομα σου). Απο ιστορίες με αίμα πολλες!!! Τα έχουμε ακούσει τα έχουμε διαβάσει. Κάνε κουράγιο όσο δύσκολο και αν είναι. Ξέρουμε όλες πως δύσκολα είναι αυτό και η κάθε μια περνάει πάντα τα ζόρια της, αλλά είμαστε εδώ πάντα. Είμαστε μια γροθιά, μια (τρελο)-παρέα, μια συντροφιά!!!! το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να ξεκουράζεσαι γι'αυτο σε ήθελαν στο νοσοκομείο. Να σε έχουν υπο έλεγχο. Εαν δεν νιώσεις καλά να ξαναπας, λεω εγω τωρα. Όπως και να' χει όλες είμαστε εδώ. ❤️❤️

Ναι για αυτό μου είπαν γτ πρέπει να είμαι τελείως ξάπλα. Κάνω home office πλέον για να ξεχνιέμαι.  Δεν θα την πάλευα στην κλινική.  Και έτσι υπογράψαμε για να έρθω σπίτι. Το βράδυ εκλαιγα ήθελα την ηρεμία μου δεν θα μπορούσα με άλλες 2 να ειμαο εκεί . Συν ότι δε θέλω να μάθουν ακόμα κάτι στη δουλειά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Δεν θέλω να αλλάξω βρε κορίτσι γιατί πρώτον πέτυχα σε αυτόν και δεύτερον έχω αλλάξει πάρα πολλούς στο ταξίδι αυτό. Νομίζω είναι ο 5ος.
Πόσους να αλλάξω πια… κουράστηκα. Άσε που λίγο πολύ όλοι τους κάπως είναι. Ο καθένας με τα δικά του. Δεν μου κάνει κανένας τους. Τους θεωρώ μακράν την χειρότερη ειδικότητα στην ιατρική, γιατί υπάρχει τρομερή εκμετάλλευση της ανθρώπινης επιθυμίας, απίστευτο κέρδος και πολύ μαύρο χρήμα. Αλλά τους έχουμε ανάγκη. Οπότε σιγά μην ασχοληθώ με αυτά που μου λέει, δεν πειράζει ας προχωράει το σποράκι να μεγαλώνει υγιές κι όλα καλά. 

Ετσι μπραβο τωρα τα λες καλα ας τον να λεει τα δικα του αν σου ξαναπει οτι θα εισαι key stady κ αλλες τετοιες  μ… πες του κ εσυ ναι γιατρε κ να πληρωθω κ εγω οχι μονο τα σας τα δινω κ να δεις πως θα σταματησει🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ναι!!!!με το που του πα για δανεικά μόνο που δε με βρισε χαχαχαχα καλά κορίτσι μου με τόσες αστοχίες που γίνανε δεν δοκίμασα με δικά μου ουσιαστικά με σωστο τροπο,οπότε θα πάω με δικά μου 

Κ εγω ετσι πιστευω να δοκιμασεις παλι με τα δικα σου απο την στιγμή που ακομα κ με τετοιο σπερμα υπηρξε γονιμοποιηση κ εμφυτευση τωρα που θα πας πιο στοχευμενα θα ειναι πιο σιγουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ένα χαμόγελο έσκασε στα χείλη μου :-)

Μπραβο καλο μου καταλαβαινω πως νιωθεις αλλα ειδες τι καλες που ειμαστε κ εμεις ολες ουτε μια παντοφλιτσα τωρα🤣 κανε τις ξαπλες σου κ την τηλεργασια σου να ξεχνιεσαι κ λιγο κ συντομα ολα θα περασουν μετα η μικρη σου θα εχει γατζωθει τοσο γερα που θα μπορεις κ να χορευεις!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ναι!!!!με το που του πα για δανεικά μόνο που δε με βρισε χαχαχαχα καλά κορίτσι μου με τόσες αστοχίες που γίνανε δεν δοκίμασα με δικά μου ουσιαστικά με σωστο τροπο,οπότε θα πάω με δικά μου 

Το πιο καλο νομιζω!!!! Δωσε μια πραγματικη ευκαιρια , την αξιζουν με τοσα που διαβαζω... Και συγχιζομαι μαζι σου... Τραγικοι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

άσχετο, εμένα που η Οικονομοπούλου (και ο παλιός γατρός) μου είπε πως δεν χρειάζομαι ενδοκρινολόγο με βάση τις εξετάσεις, λες να παω παρ'όλο αυτά?

@Lucia79 @Margitc εσείς που πήγατε επίσης στην οικονομο. σας είπε να πάτε?

Εγώ όταν πήγα στην Οικονομόπουλου είχα ήδη πάει στη γυναίκα του Σφακ και μου είχε κάνει ένα βασικό έλεγχο οπότε όχι δεν επέμεινε η Οικονομοπουλου. Μου το πέταξε απλά στο τέλος να πάω όταν εγώ της επέμεινα ότι ακόμα μετά από τόσα χρόνια δεν είμαι και 100% σίγουρη ότι δεν έχω πολυκυστικες. Εκεί μου είπε αφενός για υπέρηχο στις Παλαιογιαννιδου και Σπάθη και αφετέρου να ξαναδώ ενδοκρινολόγο για να το λύσω. Παρεπιπτοντως πήρα πρόσφατα να κλείσω για υπέρηχο και δεν κάνουν πια ραντεβού απογεύματα. Μου είπαν στο τηλέφωνο ότι καμία από τις δυο δεν είναι εκεί και να μπω στο 1535, που μπηκα τελικά και άκρη δεν έβγαλα πού πρέπει να κλείσω για υπέρηχο. 
τεσπα..

γενικα ο θυρεοειδής πρέπει να ελέγχεται με αιματολογικές ούτως ή άλλως τακτικά αλλά ειδικά στην εξωσωματική λόγω των ενέσεων μπορεί να απορρυθμιστεί και γι αυτό ακόμα κι αν ποτέ πριν δεν είχες θέμα, είναι καλό να το έχεις ελεγξει. Εγώ ας πουμε είχα φυσιολογικές τιμές αλλά η ενδοκρινολόγος ήθελε να ρίξω κι άλλο την tsh και παίρνω μια μικρή δόση τ4, την οποία αν δεν έκανα εξωσωματική δεν θα μου την έδινε. Επίσης ο ενδοκρινολόγος ασχολείται και με προλακτινη, σάκχαρο, ινσουλίνη κοκ που όπως ξέρουμε πλέον παίζουν ρόλο. Εγώ στη θέση σου αν δεν έχεις παει θα σου έλεγα να πας με ετοιμη λίστα ερωτήσεων εκτός από τις εξετάσεις που έχεις ήδη κάνει και να λύσεις όλες σου τις απορίες. Μπορεί να έχει κι άλλες εξετάσεις να σου γράψει. Π.χ. Υπέρηχο θυρεοειδή έχεις κάνει πρόσφατα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ξέρετε πως είμαι είδη μίλησα με την ασφάλεια.  Μου καλύπτουν τα έξοδα εξωσωματικής και στην Ελλάδα.  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν πάνε καλά η επόμενη προσπάθεια θα είναι στην Ελλάδα.  Μίλησε και με γιατρό στην Ελλάδα.  

Ξέρω βιάζομαι αλλά δεν το βλέπω κορίτσια με τόσο αίμα.  Πιο πολύ και απ την περίοδο έχω παίρνω 6 Χ 200 προγεστερονη, κόψαμε αντιπηκτικες και ασπιρίνη.  Αύριο έχω ξανά χοριακη και ο γιατρός είπε αύριο θα κριθούν  πολλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Επειδή δεν μπορώ να σας στείλω ινμποξ φωτογραφία σε οσες μου το ζητήσατε σας στέλνω εδώ τις οδηγίες που μου το επιτρέπει.
@twinkletwinlkle@skorpina78

 D06EA8E2-CE6D-4949-9A9F-FF2E9C5BBC56.thumb.jpeg.ca0457c059acbac1a36e15c697e58e93.jpeg

Α ευχαριστούμε πολύ! Κοίτα μπορεί ο γιατρός σου να είναι γλυκούλης,  αλλά τουλάχιστον είναι πολύ οργανωτικος! Εντάξει πέθανα εκεί με τα νύχια και την αποτρίχωση το πόσο πολύ τα εξηγούσε και έβαλε όλες τις περιπτώσεις. Στα μαλλιά βέβαια δεν συμπεριέλαβε και το silver που το έχουμε απορία, αλλά τέλος πάντων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και ξέρετε πως είμαι είδη μίλησα με την ασφάλεια.  Μου καλύπτουν τα έξοδα εξωσωματικής και στην Ελλάδα.  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν πάνε καλά η επόμενη προσπάθεια θα είναι στην Ελλάδα.  Μίλησε και με γιατρό στην Ελλάδα.  

Ξέρω βιάζομαι αλλά δεν το βλέπω κορίτσια με τόσο αίμα.  Πιο πολύ και απ την περίοδο έχω παίρνω 6 Χ 200 προγεστερονη, κόψαμε αντιπηκτικες και ασπιρίνη.  Αύριο έχω ξανά χοριακη και ο γιατρός είπε αύριο θα κριθούν  πολλά. 

Αχ βρε Ελπιδακι μου. Λίγη υπομονή μέχρι αύριο. Εγω πραγματικά πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά! Περιμένουμε αύριο τα νέα σου! Εννοείται ότι σου στέλνουμε όλες μας όλη μας τη θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Επειδή δεν μπορώ να σας στείλω ινμποξ φωτογραφία σε οσες μου το ζητήσατε σας στέλνω εδώ τις οδηγίες που μου το επιτρέπει.
@twinkletwinlkle@skorpina78

 D06EA8E2-CE6D-4949-9A9F-FF2E9C5BBC56.thumb.jpeg.ca0457c059acbac1a36e15c697e58e93.jpeg

Μου το βγαζει κενό! Δεν υπάρχει κατι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η skorpina78 είπε:

Μου το βγαζει κενό! Δεν υπάρχει κατι!!

Α καλα! Μολις εστειλα μηνυμα το εμφανισε! Σε ευχαριστω @TRigirl!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Το πιο καλο νομιζω!!!! Δωσε μια πραγματικη ευκαιρια , την αξιζουν με τοσα που διαβαζω... Και συγχιζομαι μαζι σου... Τραγικοι!!!! 

Τραγικόι δε λες τπτ...το λιγότερο.τελοσπντων τώρα πάμε παρακάτω δε θεώ να μείνω άλλο εκεί.δεν έχει κ νόημα εξ άλλου.

@hope501έχει απογευματινά η βενακη κάθε Δευτέρα.παρε στη γραμματεία των απογευματοων ιατρείων κ κλεισε.κ εγώ έτσι έκανα.απλα το πληρώνεις 60 ευρώ γιατί είναι διευθύντρια.

@Margitcναι είπα να δώσω μια ευκαιρία σωστή αυτή τη φορά.εχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες.πσμε πιο οργανωμένα κ σωστά κ βλέπουμε.αφου είχα γονιμοππιηση απλή κ εμφύτευση με όλα αυτά....ε τώρα κάτι καλύτερο θ Α γινει θέλω ν πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και ξέρετε πως είμαι είδη μίλησα με την ασφάλεια.  Μου καλύπτουν τα έξοδα εξωσωματικής και στην Ελλάδα.  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν πάνε καλά η επόμενη προσπάθεια θα είναι στην Ελλάδα.  Μίλησε και με γιατρό στην Ελλάδα.  

Ξέρω βιάζομαι αλλά δεν το βλέπω κορίτσια με τόσο αίμα.  Πιο πολύ και απ την περίοδο έχω παίρνω 6 Χ 200 προγεστερονη, κόψαμε αντιπηκτικες και ασπιρίνη.  Αύριο έχω ξανά χοριακη και ο γιατρός είπε αύριο θα κριθούν  πολλά. 

Με ποιον μίλησες; Εύχομαι αύριο να διξει ότι όλα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγα για έλεγχο στο γυναικολόγο μετά από την αποξεση αλλά περίοδος άφαντη μου είπε μπορεί ξα κάνει από 25 ως και 45 ημέρες να έρθει όποτε περιμένω. Είπαμε διαφορά αλλά όλα θα κριθούν αν πει κάτι ο αιματολόγος από όλα τα αλλά είμαι φουλ καλά και εκεί που πρέπει και μου είπε να συνεχίσω κάτι βηταμινες που επερνα πριν ξεκινήσω που βοηθανε στο σπω δεν είναι γνωστές και αυτές βοήθησαν να έχω καλά ωοαρια αυτή την φορά τώρα από εξετάσεις τις έχω κάνει όλες μόνο τώρα του αιματολόγου περιμένω αν δεν δείξει κι εκεί κάτι θα δούμε για τυχόν χρομοσοματα στα έμβρυα αλλά θέλει να είναι το τελευταίο μιας και ο καρυοτυπος κι εμένα είναι μια χαρά αλλά θα το δούμε στο τέλος μου είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Εγώ όταν πήγα στην Οικονομόπουλου είχα ήδη πάει στη γυναίκα του Σφακ και μου είχε κάνει ένα βασικό έλεγχο οπότε όχι δεν επέμεινε η Οικονομοπουλου. Μου το πέταξε απλά στο τέλος να πάω όταν εγώ της επέμεινα ότι ακόμα μετά από τόσα χρόνια δεν είμαι και 100% σίγουρη ότι δεν έχω πολυκυστικες. Εκεί μου είπε αφενός για υπέρηχο στις Παλαιογιαννιδου και Σπάθη και αφετέρου να ξαναδώ ενδοκρινολόγο για να το λύσω. Παρεπιπτοντως πήρα πρόσφατα να κλείσω για υπέρηχο και δεν κάνουν πια ραντεβού απογεύματα. Μου είπαν στο τηλέφωνο ότι καμία από τις δυο δεν είναι εκεί και να μπω στο 1535, που μπηκα τελικά και άκρη δεν έβγαλα πού πρέπει να κλείσω για υπέρηχο. 
τεσπα..

γενικα ο θυρεοειδής πρέπει να ελέγχεται με αιματολογικές ούτως ή άλλως τακτικά αλλά ειδικά στην εξωσωματική λόγω των ενέσεων μπορεί να απορρυθμιστεί και γι αυτό ακόμα κι αν ποτέ πριν δεν είχες θέμα, είναι καλό να το έχεις ελεγξει. Εγώ ας πουμε είχα φυσιολογικές τιμές αλλά η ενδοκρινολόγος ήθελε να ρίξω κι άλλο την tsh και παίρνω μια μικρή δόση τ4, την οποία αν δεν έκανα εξωσωματική δεν θα μου την έδινε. Επίσης ο ενδοκρινολόγος ασχολείται και με προλακτινη, σάκχαρο, ινσουλίνη κοκ που όπως ξέρουμε πλέον παίζουν ρόλο. Εγώ στη θέση σου αν δεν έχεις παει θα σου έλεγα να πας με ετοιμη λίστα ερωτήσεων εκτός από τις εξετάσεις που έχεις ήδη κάνει και να λύσεις όλες σου τις απορίες. Μπορεί να έχει κι άλλες εξετάσεις να σου γράψει. Π.χ. Υπέρηχο θυρεοειδή έχεις κάνει πρόσφατα? 

Δεν ξερω τι γινεται κ δεν στελνει μην τεσπα μονο η Σπαθη εχει μεινει η Παλαιογιαννιδη εχει φυγει κ κλεινεις στα τηλ : 213-2051397&210-6436714. Εγω αυτην τη Δευτερα ειχα παει που ειχα απογευματινο με βενακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και ξέρετε πως είμαι είδη μίλησα με την ασφάλεια.  Μου καλύπτουν τα έξοδα εξωσωματικής και στην Ελλάδα.  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν πάνε καλά η επόμενη προσπάθεια θα είναι στην Ελλάδα.  Μίλησε και με γιατρό στην Ελλάδα.  

Ξέρω βιάζομαι αλλά δεν το βλέπω κορίτσια με τόσο αίμα.  Πιο πολύ και απ την περίοδο έχω παίρνω 6 Χ 200 προγεστερονη, κόψαμε αντιπηκτικες και ασπιρίνη.  Αύριο έχω ξανά χοριακη και ο γιατρός είπε αύριο θα κριθούν  πολλά. 

Εχεις κ τωρα τοσο πολυ αιμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Κορίτσια μου πήγα για έλεγχο στο γυναικολόγο μετά από την αποξεση αλλά περίοδος άφαντη μου είπε μπορεί ξα κάνει από 25 ως και 45 ημέρες να έρθει όποτε περιμένω. Είπαμε διαφορά αλλά όλα θα κριθούν αν πει κάτι ο αιματολόγος από όλα τα αλλά είμαι φουλ καλά και εκεί που πρέπει και μου είπε να συνεχίσω κάτι βηταμινες που επερνα πριν ξεκινήσω που βοηθανε στο σπω δεν είναι γνωστές και αυτές βοήθησαν να έχω καλά ωοαρια αυτή την φορά τώρα από εξετάσεις τις έχω κάνει όλες μόνο τώρα του αιματολόγου περιμένω αν δεν δείξει κι εκεί κάτι θα δούμε για τυχόν χρομοσοματα στα έμβρυα αλλά θέλει να είναι το τελευταίο μιας και ο καρυοτυπος κι εμένα είναι μια χαρά αλλά θα το δούμε στο τέλος μου είπε 

Θα μπορουσες να μου πεις τις βιταμινες;; Εχω κ γω πολυκυστικες ..σε ευχαριστω πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Δεν ξερω τι γινεται κ δεν στελνει μην τεσπα μονο η Σπαθη εχει μεινει η Παλαιογιαννιδη εχει φυγει κ κλεινεις στα τηλ : 213-2051397&210-6436714. Εγω αυτην τη Δευτερα ειχα παει που ειχα απογευματινο με βενακη 

Πήρα σε αυτα τα τηλέφωνα την προηγούμενη βδομάδα και μου είπαν ότι έφυγε και η Σπάθη, δεν υπάρχει καμία απ τις δυο για να κλείσεις τώρα ραντεβού και μου είπαν να μπω στο 1535… ότι ναναι η κατάσταση,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Θα μπορουσες να μου πεις τις βιταμινες;; Εχω κ γω πολυκυστικες ..σε ευχαριστω πολυ❤️

Να πω αλλά δεν ξέρω αν κάνει για όλες. Εγώ έχω βαριά μορφής σύνδρομο πολυκυστικών αν είναι στείλε μου μνμ να στις πω αλλά πρώτα να συμβουλευτείς τον γιατρό σου πριν πάρεις κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...