Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις. Η αλήθεια είναι ότι μόνο ο τόσος έντονος πονος με προβληματίζει. Αλλά ναι έχεις δίκιο με τόσα φάρμακα μπορεί να ευθύνονται κι αυτά οπότε μάλλον δεν πρέπει να απογοητευομαι από πριν

Να μιλήσεις με το γιατρο σου κοπελα μου αν εχεις τοσο πονο..μη περιμενεις να περάσει .0καλεσε τον !.ευχομαι να πανε ολα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Να μιλήσεις με το γιατρο σου κοπελα μου αν εχεις τοσο πονο..μη περιμενεις να περάσει .0καλεσε τον !.ευχομαι να πανε ολα καλα. 

Τον πήρα πριν τηλέφωνο και μου είπε να παίρνω apotel, να συνεχίσω προγεστερονη και την Πέμπτη βλέπουμε. Μου λέει είσαι πρησμενη πολύ ε?καθόλου του λέω 🤣 ούτε στηθος ούτε κοιλια τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες(και ολους). Χρειαζομαι τα φωτα σας... Ψαχνω καλο ενδοκρινολογο αναπαραγωγης που θα μας καθοδηγησει σωστα στην προσπαθεια ετοιμασιας μας για ετ. Θυμιζω οτι υπαρχει υποθυροειδισμος .Εκτος απο την Βεν... εχει καποια αλλη κοπελα να μας προτεινει αξιοπιστο ενδοκρινολογο για δευτερη γνωμη; Στειλτε μου και προσωπικο μνμ οποια θελει. 

Καλη συνεχεια! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι πήρα την έγκριση της επιτροπής και αύριο έχω ραντεβού στο τμήμα αρχομένης κύησης να μιλήσω με την διευθύντρια της ομαδας υποθέτω για να κανονίσουμε ποτέ και πως θα ξεκινήσουμε

Καλή αρχή!!!😀 Εύχομαι να είναι η τυχερή!!!💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια μου έκανα ένα τεστ δεν κρατήθηκα, 10 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και είναι θετικό! Ελπίζω να πάνε όλα καλα

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια!!!!!💞 Όλα θα πάνε τέλεια!!!!👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια μου έκανα ένα τεστ δεν κρατήθηκα, 10 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και είναι θετικό! Ελπίζω να πάνε όλα καλα

Συγχαρητήρια! Όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Κορίτσια μου έκανα ένα τεστ δεν κρατήθηκα, 10 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα και είναι θετικό! Ελπίζω να πάνε όλα καλα

Όλα να πάνε καλά μην το σκέφτεσαι! Κάπου διάβασα ότι σου έδωσε αποτελ; ο Ζηκοπουλος στο επετρεψε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Όλα να πάνε καλά μην το σκέφτεσαι! Κάπου διάβασα ότι σου έδωσε αποτελ; ο Ζηκοπουλος στο επετρεψε;

Ναι ναι εκείνος μου το ειπε, βέβαια εγώ ντεπον πήρα γιατί δεν είχα σπίτι αποτελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η egopote8aexopaidi είπε:

Καλησπερα σε ολες(και ολους). Χρειαζομαι τα φωτα σας... Ψαχνω καλο ενδοκρινολογο αναπαραγωγης που θα μας καθοδηγησει σωστα στην προσπαθεια ετοιμασιας μας για ετ. Θυμιζω οτι υπαρχει υποθυροειδισμος .Εκτος απο την Βεν... εχει καποια αλλη κοπελα να μας προτεινει αξιοπιστο ενδοκρινολογο για δευτερη γνωμη; Στειλτε μου και προσωπικο μνμ οποια θελει. 

Καλη συνεχεια! 😀

Σε ενα μαστορακο πήγαινα εγώ.κολωνακι 50€ επισκεψη εδινα το 2020

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Ναι ναι εκείνος μου το ειπε, βέβαια εγώ ντεπον πήρα γιατί δεν είχα σπίτι αποτελ

Πως είσαι σήμερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η κεκκακι είπε:

Πως είσαι σήμερα;;;;

Πονάω ακόμα. Έκανα χοριακη σήμερα είναι 520. Τώρα θα επαναλάβω την Πέμπτη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Πονάω ακόμα. Έκανα χοριακη σήμερα είναι 520. Τώρα θα επαναλάβω την Πέμπτη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Α πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλο στον διπλασιασμό!!! Πολύ μεγάλο νούμερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλο στον διπλασιασμό!!! Πολύ μεγάλο νούμερο!!!

Ευχαριστώ πάρα πολυ!κι εγώ νομίζω ήταν μεγάλη!μακάρι να διπλασιαστεί γιατί έχω πολύ άγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Πονάω ακόμα. Έκανα χοριακη σήμερα είναι 520. Τώρα θα επαναλάβω την Πέμπτη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Εγώ είμαι σε φάση ότι δουλεύω ξανά στους ρυθμούς που είχα και πριν και βλέποντας και κάνοντας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@twinkletwinlkle τι κάνει η μπεμπούλα;πώς πάτε;..

Πολύ καλά είναι, δόξα τω Θεω! Είναι βέβαια λιλιπούτεια αλλά είναι ζωηροτατη, έξυπνη και χαρούμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Domna93 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολυ!κι εγώ νομίζω ήταν μεγάλη!μακάρι να διπλασιαστεί γιατί έχω πολύ άγχος!

Θα διπλασιαστεί,  θα διπλασιαστεί! Μη σου πω ότι έχεις και διδυμακια με τόσο μεγάλο νούμερο! Το αγχος ξεκινάει από τη στιγμή που αποφασίζουμε να κάνουμε παιδί και όχι απλά δεν τελειώνει ποτέ, αλλά αυξάνεται και πάει! Εγώ θα σου ευχηθώ να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη και ελπίζω πραγματικά να την απολαύσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα διπλασιαστεί,  θα διπλασιαστεί! Μη σου πω ότι έχεις και διδυμακια με τόσο μεγάλο νούμερο! Το αγχος ξεκινάει από τη στιγμή που αποφασίζουμε να κάνουμε παιδί και όχι απλά δεν τελειώνει ποτέ, αλλά αυξάνεται και πάει! Εγώ θα σου ευχηθώ να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη και ελπίζω πραγματικά να την απολαύσεις!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λογικά!!!!κι εσύ να χαίρεσαι την μπουμπού σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η κεκκακι είπε:

Εγώ είμαι σε φάση ότι δουλεύω ξανά στους ρυθμούς που είχα και πριν και βλέποντας και κάνοντας 

Χαλαρωσε και όλα θα γίνουν!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/3/2023 at 3:57 ΜΜ, ο/η Domna93 είπε:

Πονάω ακόμα. Έκανα χοριακη σήμερα είναι 520. Τώρα θα επαναλάβω την Πέμπτη. Εσύ σε τι φάση είσαι?

Κορίτσι μου βγήκε η σημερινή χοριακη σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...