Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τι ειναι το papp-a?

Το papp-a είναι η εξέταση αίματος που γίνεται για τυχόν χρωμοσωμικες ανωμαλίες και συνεκτιμαται μαζί με την αυχενική διαφάνεια. Εμένα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη και σε αυτήν μου είπαν ότι πρέπει να τα κάνω την ίδια μέρα  και μάλιστα η μικροβιολογος περιμένει κ μια τιμή από την αυχενική πριν προχωρήσει στα αποτέλεσμα των τιμών της εξέτασης! Τώρα εδώ παραπάνω ειδα οτι κάποια φίλη μας έγραφε ότι άλλη μέρα θα κάνει το papp-a και μετά δύο τρεις μέρες έχει την αυχενική. Πάντως είναι εξέταση αίματος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Μ αναγουλες, καούρες κλπ πώς πάτε? Εγώ γενικά κάποιες μέρες έχω λίγο περισσότερο και άλλες μέρες λιγότερο! Σήμερα π.χ. δεν με έχουν ταλαιπωρήσει σχεδόν καθόλου, και αντί να χαίρομαι φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά!!! Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πριν 7 μήνες μέχρι να μπω στον 4ο με είχαν ταράξει, δεν υπήρχε μέρα να ήμουν καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Καλησπέρα, πάλι καλά που αυτό με το αίμα ηταν μόνο μια φορά και δεν ξαναειδες, όπως έχω ξαναγράψει έχω καταντήσει να πηγαίνω τουαλέτα και να τρέμω τί θα δω!!! Εύχομαι όλα καλά από δω κ πέρα! Καλή Ανάσταση με υγεία...

Καλησπερα κοριτσι μου! Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου! Ασε, ηταν πολυ αγχωτικο η αληθεια και μου εμεινε και ενα ψυχολογικο για το τι θα δω καθε φορα...

Μακαρι να πηγαινουν ολα καλα σε ολες μας! Καλη Ανασταση σε σενα και στην οικογενεια σου με υγεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!ναι το papp-a που ανέφερα είναι συμπληρωματικο της αυχενικής.

Σχετικά με τις αναγουλες εγώ δεν είχα τίποτα σχεδόν μέχρι στιγμής μόνο 1-2 μέρες την προηγούμενη εβδομάδα και είμαι τώρα 10 βδομάδες ακριβώς. Και μένα με φόβισε αυτό αλλά προσπαθώ να μην αγχώνομαι, το στήθος πονάει κανονικά όπως και η κοιλιά μερικές φορές και η μέση ειδικά το βράδυ.

Καλή ανάσταση σε όλες μας !Και του χρόνου με το καλό με τα μωράκια μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη, τις καλύτερες ευχές μου σε όλες!!

Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα και σε σενα κοριτσι μου! Οτι καλυτερο σου ευχομαι! Καλα να περασεις σημερα! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου! Εύχομαι όλες να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα μας γερά και δυνατά!! Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα mommies to be του Νοεμβρίου διανύω την 9η  εβδομαδα και έχω χαμηλά πιέσεις. Η γιατρός μου έδωσε 600 mg utrogestan. Εσείς πόσο παιρνετε;😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Hope91 είπε:

Καλησπέρα mommies to be του Νοεμβρίου διανύω την 9η  εβδομαδα και έχω χαμηλά πιέσεις. Η γιατρός μου έδωσε 600 mg utrogestan. Εσείς πόσο παιρνετε;😊

Καλημέρα Hope91, εγώ στην 5η εβδομάδα είχα μια αποκόλληση και μέχρι την 8η έπαιρνα κ εγω 600μg  καθημερινά (πρωί μεσημέρι βράδυ απο ένα χάπι των 200 μg) εδώ και 2,5 εβδομάδες παίρνω από ένα των 200 πρωί-βράδυ και από βδομάδα θα το κάνουμε ένα καθε βράδυ! Είναι προγεστερονη, νομίζω βοηθάει αρκετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα Hope91, εγώ στην 5η εβδομάδα είχα μια αποκόλληση και μέχρι την 8η έπαιρνα κ εγω 600μg  καθημερινά (πρωί μεσημέρι βράδυ απο ένα χάπι των 200 μg) εδώ και 2,5 εβδομάδες παίρνω από ένα των 200 πρωί-βράδυ και από βδομάδα θα το κάνουμε ένα καθε βράδυ! Είναι προγεστερονη, νομίζω βοηθάει αρκετά. 

Καλημέρα anthi_89🙂,

Και έκανες υπέρηχο για να σου πει ότι όλα καλά με την αποκόλληση; 

Εμένα ήταν λεπτό το ενδομητριο από την μία πλευρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2022 at 9:50 ΠΜ, ο/η Hope91 είπε:

Καλησπέρα mommies to be του Νοεμβρίου διανύω την 9η  εβδομαδα και έχω χαμηλά πιέσεις. Η γιατρός μου έδωσε 600 mg utrogestan. Εσείς πόσο παιρνετε;😊

Καλημέρα κ εγω σήμερα μπήκα στην 9η εβδομάδα ..παίρνω κ εγώ ουτροτζεσταν σχεδόν απ' την αρχή λόγω καφέ εκκρίσεων δύο την ημέρα των 200mg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope91 είπε:

Καλημέρα anthi_89🙂,

Και έκανες υπέρηχο για να σου πει ότι όλα καλά με την αποκόλληση; 

Εμένα ήταν λεπτό το ενδομητριο από την μία πλευρά..

Την αποκόλληση την καταλάβαμε γιατί είχα λίγο αίμα, πήγα στο νοσοκομείο, έμεινα και μια εβδομάδα μέσα...στον υπέρηχο φάνηκε αποκόλληση 6 χιλιοστών. Με κατάκλιση και utrogestan μετά από 2 εβδομάδες που πήγα στον γιατρό μου είχε απορροφηθεί η αποκόλληση δε φαινόταν. Αλλά είχα καφέ μέχρι και πριν από καμιά εβδομάδα γιατί όπως μου είπε ο γιατρός μου κάνει καιρό να καθαρίσει το παλιό αίμα που είχε μείνει στην μήτρα από την αποκόλληση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/4/2022 at 9:50 ΠΜ, ο/η Hope91 είπε:

Καλησπέρα mommies to be του Νοεμβρίου διανύω την 9η  εβδομαδα και έχω χαμηλά πιέσεις. Η γιατρός μου έδωσε 600 mg utrogestan. Εσείς πόσο παιρνετε;😊

Καλησπέρα εγώ περνώ 800 2 πρωί δύο βράδυ απο το στόμα ..στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα κάποιες αιμορραγίες ενώ σε αυτήν όχι ..δόξα το θεό ..εσάς για πιο λόγω σας τα έδωσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τί κάνετε? Εδώ και μια δυο μέρες μερικές φορές μέσα στη μέρα νιώθω τσιμπιματακια κάτω δεξιά εκεί που είναι η ωοθήκη...δεν είναι πόνος,  ούτε συμβαίνει για ώρα, είναι κάτι στιγμιαίο. Έχει καμία κάτι αντίστοιχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/4/2022 at 4:21 ΜΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Κορίτσια Μ αναγουλες, καούρες κλπ πώς πάτε? Εγώ γενικά κάποιες μέρες έχω λίγο περισσότερο και άλλες μέρες λιγότερο! Σήμερα π.χ. δεν με έχουν ταλαιπωρήσει σχεδόν καθόλου, και αντί να χαίρομαι φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά!!! Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πριν 7 μήνες μέχρι να μπω στον 4ο με είχαν ταράξει, δεν υπήρχε μέρα να ήμουν καλά!

Εγώ τώρα είμαι 9η εβδομάδα και μόλις χθες ξεκίνησα εμετούς και πολύ αναγούλα , είχα καούρες κλπ αλλά τώρα του δίνω και καταλαβαίνει!! Εσυ από εμετούς πως πάς ποσό συχνα κάνεις ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Jenny23 είπε:

Εγώ τώρα είμαι 9η εβδομάδα και μόλις χθες ξεκίνησα εμετούς και πολύ αναγούλα , είχα καούρες κλπ αλλά τώρα του δίνω και καταλαβαίνει!! Εσυ από εμετούς πως πάς ποσό συχνα κάνεις ; 

Με το καλό λοιπόν και εσύ!!! Δεν έχω κάνει ποτέ εμετό. Απλά έχω ανακατοσουρα, καουρα και δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα, όλη μέρα! Απο το πρωί χαλαρά και το απόγευμα πολύ έντονα..βέβαια ελπίζω σε 2-3 εβδομάδες να αρχίσουν να υποχωρούν, είμαι στην 11η εβδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια εμείς δόξα το θεό και την Παναγία πάμε για αυχενική σε δύο εβδομάδες ....αν επιτρέπεται είμαι από Θεσσαλονίκη εσείς που σκέφτεστε για αυχενική αν είστε από Θεσσαλονίκη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/4/2022 at 10:15 ΠΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τί κάνετε? Εδώ και μια δυο μέρες μερικές φορές μέσα στη μέρα νιώθω τσιμπιματακια κάτω δεξιά εκεί που είναι η ωοθήκη...δεν είναι πόνος,  ούτε συμβαίνει για ώρα, είναι κάτι στιγμιαίο. Έχει καμία κάτι αντίστοιχο?

'Οχι καθόλου, έχω ρωτήσει και εγώ την γυναικολόγο μου. Μάλιστα μου είπε, πως ότι πόνο και να νιώσω, αν δεν είναι το είδους του πόνου τόσο έντονο που να θέλει παυσίπονο, όλα καλά! Το τσίμπημα είναι γιατί μεγαλώνει το μωρό και σπρώχνονται τα γύρω όργανα.

Ασε και εγώ με τα φουσκώματα έχω βρει τον μπελά μου. Από εκεί που ήμουν ο άνθρωπος που χώνευα σε 5 λεπτά ακόμα και 1 η ώρα το βράδυ να ήταν, τώρα και ένα μήλο να φάω, νιώθω πως δεν χωνεύω ποτέ! Ευτυχώς δεν έχω εμετούς και ναυτίες, απλά φούσκωμα από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ. Αντέχω, φαντάζομαι υπάρχουν και πολύ χειρότερα!

Γειά και από εμένα συντρόφισσες, εγώ είμαι στην 13η βδομάδα.

Ερώτηση, κάθε πότε κάνετε εσείς υπέρηχο; Εμένα η γυναικολόγος μου μου κάνει κάθε 2-3 βδομάδες περίπου. Μια φίλη σύμβουλος κύησης θεωρεί πως ο υπέρηχος ενοχλεί το μωρό, και πως καλό είναι να μην γίνονται τόσο συχνά υπέρηχοι αν δεν υπάρχει λόγος, και έχω προβληματιστεί λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lavender είπε:

'Οχι καθόλου, έχω ρωτήσει και εγώ την γυναικολόγο μου. Μάλιστα μου είπε, πως ότι πόνο και να νιώσω, αν δεν είναι το είδους του πόνου τόσο έντονο που να θέλει παυσίπονο, όλα καλά! Το τσίμπημα είναι γιατί μεγαλώνει το μωρό και σπρώχνονται τα γύρω όργανα.

Ασε και εγώ με τα φουσκώματα έχω βρει τον μπελά μου. Από εκεί που ήμουν ο άνθρωπος που χώνευα σε 5 λεπτά ακόμα και 1 η ώρα το βράδυ να ήταν, τώρα και ένα μήλο να φάω, νιώθω πως δεν χωνεύω ποτέ! Ευτυχώς δεν έχω εμετούς και ναυτίες, απλά φούσκωμα από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ. Αντέχω, φαντάζομαι υπάρχουν και πολύ χειρότερα!

Γειά και από εμένα συντρόφισσες, εγώ είμαι στην 13η βδομάδα.

Ερώτηση, κάθε πότε κάνετε εσείς υπέρηχο; Εμένα η γυναικολόγος μου μου κάνει κάθε 2-3 βδομάδες περίπου. Μια φίλη σύμβουλος κύησης θεωρεί πως ο υπέρηχος ενοχλεί το μωρό, και πως καλό είναι να μην γίνονται τόσο συχνά υπέρηχοι αν δεν υπάρχει λόγος, και έχω προβληματιστεί λίγο.

Καλως ήρθες στην παρέα μας λοιπόν! Έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα, δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα για ώρες, όσο ελαφριά και αν φάω, κ επίσης τρομερές καούρες. Αλλά όπως λες υπάρχουν κ χειρότερα κ κάνω υπομονή. 

Εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου η οποία δυστυχώς δεν πήγε καλά, ο γιατρός μου μού έκανε υπέρηχο μια φορά το μήνα, και μάλιστα με είδε περίπου 2,5 εμβομαδες πριν την αυχενική, και μετά μου λέει αφού έγινε η εξέταση της αυχενικής θα τα πούμε μετά από ένα μήνα από την αυχενική. Μια φορά το μήνα δηλαδή υπέρηχος. Μετά όμως από όσα μου συνέβησαν σε αυτή την εγκυμοσύνη μου είπε ότι τη θεωρούμε υψηλού κινδύνου και κάνουμε υπέρηχο ανά 2 εβδομάδες. Τώρα δεν ξέρω αν μετά από κάποιο σημείο θα το ελαττώσουμε και γίνεται τόσο συχνά γιατί είμαστε ακόμα στην αρχή σχετικά (11+1). Έκανες αυχενική εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anthi_89 είπε:

Καλως ήρθες στην παρέα μας λοιπόν! Έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με εσένα, δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα για ώρες, όσο ελαφριά και αν φάω, κ επίσης τρομερές καούρες. Αλλά όπως λες υπάρχουν κ χειρότερα κ κάνω υπομονή. 

Εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη μου η οποία δυστυχώς δεν πήγε καλά, ο γιατρός μου μού έκανε υπέρηχο μια φορά το μήνα, και μάλιστα με είδε περίπου 2,5 εμβομαδες πριν την αυχενική, και μετά μου λέει αφού έγινε η εξέταση της αυχενικής θα τα πούμε μετά από ένα μήνα από την αυχενική. Μια φορά το μήνα δηλαδή υπέρηχος. Μετά όμως από όσα μου συνέβησαν σε αυτή την εγκυμοσύνη μου είπε ότι τη θεωρούμε υψηλού κινδύνου και κάνουμε υπέρηχο ανά 2 εβδομάδες. Τώρα δεν ξέρω αν μετά από κάποιο σημείο θα το ελαττώσουμε και γίνεται τόσο συχνά γιατί είμαστε ακόμα στην αρχή σχετικά (11+1). Έκανες αυχενική εσύ?

Ναι, οκ ήταν η αυχενική, περιμένω και τις αιματολογικές και την nipt. Νομίζω θα το συζητήσω με την γυναικολόγο μου, μήπως τους ελατώσω σιγά σιγά τους υπερήχους.

Εύχομαι αυτή η εγκυμοσύνη να πάει κατ'ευχήν! ❤️

Οι άλλες τι κάνετε με υπερήχους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα μέλλουσες μανούλες! Τί κάνετε?? Κάνατε αυχενικες? Πως νιώθετε?

Καλημέρα κορίτσι μου...εγώ έχω μέλλον ακόμη για την αυχενική θα με δει ο γιατρός 23/5 κ έπειτα θα κανονίσουμε για αυχενική...από συμπτώματα δεν έχω κάτι μόνο το στήθος έτσι ήμουν κ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...εγώ έχω μέλλον ακόμη για την αυχενική θα με δει ο γιατρός 23/5 κ έπειτα θα κανονίσουμε για αυχενική...από συμπτώματα δεν έχω κάτι μόνο το στήθος έτσι ήμουν κ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη....

Είσαι από τις τυχερές της υπόθεσης!!! Απόλαυσε το και όλα θα πάνε καλά φίλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anthi_89 είπε:

Είσαι από τις τυχερές της υπόθεσης!!! Απόλαυσε το και όλα θα πάνε καλά φίλη μου!

Όντως είμαι απ' τις τυχερές μακάρι να πάει έτσι...στην πρώτη Μ εγκυμοσύνη απ' την αρχή ως το τέλος δεν είχα το παραμικρό σύμπτωμα παρά μόνο το στήθος Μ έτσι είμαι κ τώρα μέχρι στιγμής τουλάχιστον...♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2022 at 10:07 ΠΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα μέλλουσες μανούλες! Τί κάνετε?? Κάνατε αυχενικες? Πως νιώθετε?

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 16/5 παω για αυχενική κ ανυπομονώ! Ανησυχώ με όλα αυτά που μου χουν συμβει μέχρι τώρα…αιμα και πονοι! Κι έχω να τα δω απο Τετάρτη μετά το Πάσχαα!Για να δούμε τι κανουν τα διδυμάκια μου!!🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...