Μετάβαση σε περιεχόμενο

MΩΡΑΚΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλα κανεις και πεταγεσαι χαχαχα Η εμπειρια στο ΙΑΣΩ ηταν καλη?❤️

Ναι εγω ήμουν σε τρίκλινο στον 4 όροφο έμεινα ευχαριστημένη τα κορίτσια εκεί αν ζητήσεις βοήθεια σε βοηθανε και πολύ ευγενικές  το φαγητό ωραιο βέβαια τις πρώτες μερες δεν εφαγα εγω έκανα και καισαρική και δεν έκανε να φαω..

το μόνο που με χάλασε αλλα πιστεύω είναι σε όλες τις κλινικές είναι η πλασιέ που έρχονται να σου πουλήσουν τα πάντα αυτό με ενόχλησε πολύ κατά τα αλλα θα ξανά πηγαινε να γεννήσω εκεί  

Αν έχεις καποια απορία και μπορω να στη απαντήσω πες μου.. με το καλό να έρθει το μωρακι σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? @anthi_89 @Kleo1997 @Nat20 @mirsini21 @Miss_IΓενναω αυριοοοοο, ❤️

Με το καλοοοοο κοριτσι μου!!!! Εφτασε η μερα να γνωρισεις το μωρακι σου!!!! Με ενα πονο! ❤️

Εγω παλευω με διαφορα θεματα που προεκυψαν στο θηλασμο και με τις ορμονες και ευχομαι να μην παθω καταθλιψη γιατι κοντα ειμαι..

Να μας γραψεις οταν μπορεσεις! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? @anthi_89 @Kleo1997 @Nat20 @mirsini21 @Miss_IΓενναω αυριοοοοο, ❤️

Με το καλοοοοο!!!

Έρχεται το μωράκι σου!! Αχ, τι ωραία!!! Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σε σένα και στο μικρούλι σου!!!

Περιμένουμε νέα σου, μόλις μπορέσεις!! 🥰

 

Εγώ αύριο έχω καρδιοτοκογράφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

Εγω παλευω με διαφορα θεματα που προεκυψαν στο θηλασμο και με τις ορμονες και ευχομαι να μην παθω καταθλιψη γιατι κοντα ειμαι..

Ο θηλασμός είναι κάτι που με αγχώνει κι εμένα και ανησυχώ για το αν θα τα καταφέρω! Νομίζω οι περισσότερες μανούλες (αν όχι όλες) έχουν αυτό το άγχος! 

Να φροντίσεις τον εαυτό σου! Πρέπει να είσαι καλά εσύ για να είναι και το μωρό σου!! Να μην ντραπείς να ζητήσεις βοήθεια, είτε απο το οικογενειακό-φιλικό περιβάλλον σου, είτε απο κάποιον ειδικό!

Στέλνω μια μεγάλη αγγαλιά!! 💛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε? @anthi_89 @Kleo1997 @Nat20 @mirsini21 @Miss_IΓενναω αυριοοοοο, ❤️

Με το καλό κορίτσι . Με ένα πόνο 💗💖♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!!

Φαντάζομαι πως έχουμε γεννήσει όλες εδώ στην ομάδα!!

Εγώ γέννησα 22-11 και είναι μια κουκλίτσα η μπέμπα μου!! 

Πως τα πάτε κορίτσια; Εγώ είμαι να σκάσω... Μάλλον κόλλησα covid και έχω αγχωθεί πολύ για το μωρό!! Η πεθερά μου βγήκε σήμερα θετική και έχω αρχίσει κι εγώ να έχω πονόλαιμο και μπουκωμα... 

Είναι πολύ μικρούλα και φοβάμαι πολύ για αυτήν... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Miss_I είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Φαντάζομαι πως έχουμε γεννήσει όλες εδώ στην ομάδα!!

Εγώ γέννησα 22-11 και είναι μια κουκλίτσα η μπέμπα μου!! 

Πως τα πάτε κορίτσια; Εγώ είμαι να σκάσω... Μάλλον κόλλησα covid και έχω αγχωθεί πολύ για το μωρό!! Η πεθερά μου βγήκε σήμερα θετική και έχω αρχίσει κι εγώ να έχω πονόλαιμο και μπουκωμα... 

Είναι πολύ μικρούλα και φοβάμαι πολύ για αυτήν... 😔

Θέλει πολύ προσοχή, εύχομαι περαστικά σε εσένα και να μην κολλήσει η μικρούλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/11/2022 at 2:17 ΜΜ, ο/η ghazestor είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!είμαι και γω στο club!είμαι 8+2 ,έχουμε ακούσει και καρδούλα!

Καλησπέρα, με το καλό. Σε αυτή την ομάδα τα μέλη γέννησαν τον Νοέμβριο, ίσως υπάρχει ομάδα με κοπέλες στην εβδομάδα κύησης που είσαι και εσύ. Ψάξε ομάδα Σύμφωνα με το μήνα που γεννας κοπέλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/12/2022 at 5:56 ΜΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Θέλει πολύ προσοχή, εύχομαι περαστικά σε εσένα και να μην κολλήσει η μικρούλα σου.

Ευχαριστώ πολύ!!!

Είμαστε λίγο καλύτερα!!

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2022 at 10:42 ΠΜ, ο/η anthi_89 είπε:

Καλημέρα μανούλες, πώς είστε? Έχετε γεννήσει όλες οι μανούλες Νοεμβρίου?

Καλησπερα κοριτσια!!!!!! Χαθηκα τελειως γιατι ειχα διαφορα θεμτα θα σας τα πω! Πως ειστε? @anthi_89 @Kleo1997 @Nat20

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!!!! Χαθηκα τελειως γιατι ειχα διαφορα θεμτα θα σας τα πω! Πως ειστε? @anthi_89 @Kleo1997 @Nat20

Καλησπέρα, καλό τελευταίο βράδυ του 22, μια χρονιά που άλλαξαν πολλά !! Μια χαρα, κοιμίζω τον μπέμπη. Πως είσαι? Πώς τα πήγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...