Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

https://ypergasias.gov.gr/se-ischy-oi-diataxeis-gia-tis-nees-adeies-ton-ergazomenon-pou-provlepei-o-nomos-gia-tin-prostasia-tis-ergasias/

Δεν την ήξερα αλλά διάβασα τον ανώτερο σύνδεσμο και κατάλαβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει πάρει τη νέα 4μηνη γονική άδεια για παιδιά ως οχτώ ετών

Έχω 1 μήνα που έχω πάρει το 6μηνο του ΟΑΕΔ και είχα ρωτήσει  αλλά ακόμη δεν ήξεραν κάτι!ελπίζω να έχουν σύντομα νέα γιατί με ενδιαφέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τελειώνω την 6μηνη σε ένα μήνα περίπου πήρα στον ΟΑΕΔ και ρώτησα μου είπαν ότι τη δικαιούμαι την άδεια απλώς δεν ήξερε να μου πει τους άλλους δύο μήνες από που πληρωνόμαστε. Τελικά πήρα τον επόπτη εργασίας και μου είπε ότι είναι άνευ αποδοχών..... Ότι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Εγώ τελειώνω την 6μηνη σε ένα μήνα περίπου πήρα στον ΟΑΕΔ και ρώτησα μου είπαν ότι τη δικαιούμαι την άδεια απλώς δεν ήξερε να μου πει τους άλλους δύο μήνες από που πληρωνόμαστε. Τελικά πήρα τον επόπτη εργασίας και μου είπε ότι είναι άνευ αποδοχών..... Ότι να ναι

Ναι πληρωνόμαστε δύο μήνες από τον ΟΑΕΔ και δύο είναι άνευ!οπότε σου είπαν ότι μπορείς να προχωρήσεις σε αίτηση;να σε ρωτήσω πόσο πληρώνεσαι το μήνα για το 6 μηνο εγώ ακόμη δεν έχω πληρωθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Ναι πληρωνόμαστε δύο μήνες από τον ΟΑΕΔ και δύο είναι άνευ!οπότε σου είπαν ότι μπορείς να προχωρήσεις σε αίτηση;να σε ρωτήσω πόσο πληρώνεσαι το μήνα για το 6 μηνο εγώ ακόμη δεν έχω πληρωθεί!

Καλημέρα, αίτηση προς τον εργοδότη την οποία ανεβάζουν στο Εργάνη και μετά ηλεκτρονική αίτηση στον ΟΑΕΔ, την τελευταία φορά μου έβαλαν 580

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλημέρα, αίτηση προς τον εργοδότη την οποία ανεβάζουν στο Εργάνη και μετά ηλεκτρονική αίτηση στον ΟΑΕΔ, την τελευταία φορά μου έβαλαν 580

Καλημέρα!οπότε έχουν ξεκινήσει και τη δίνουν αυτό μου λες;μια χαρά γιατί μέχρι πριν λίγο δεν ήξεραν καν ποτέ και αν θα ξεκινούσαν να τη δίνουν!Σ ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλημέρα!οπότε έχουν ξεκινήσει και τη δίνουν αυτό μου λες;μια χαρά γιατί μέχρι πριν λίγο δεν ήξεραν καν ποτέ και αν θα ξεκινούσαν να τη δίνουν!Σ ευχαριστώ!

Έτσι μου είπαν από τον ΟΑΕΔ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...