Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρό 10μηνωμ ξαφνικά δεν γυρνάει στο όνομα του..


Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!έχω ένα μωράκι 10μηνων που τις τελευταίες μέρες δν γυρνάει στο όνομα του και είναι κάπως κακοδιαθετο ..γενικότερα από 5 6 μηνών είχαμε ξεκινήσει να τον φωνάζουμε με τ όνομα του και γυρνάγε.αλλα ξαφνικά κάτι έγινε και με έχει ανησυχήσει...πέρα από αυτό κάνει αρκετά πράγματα .κάνει παλαμακια γεια κάνει τον Ινδιάνο δίνει φιλάκια χορεύει και άλλα..έχει καμία μανούλα ίδια εμπειρία??πιστεύετε είναι κάποια φάση που περνάει η κάτι που πρέπει να κοιτάξουμε.??.. ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2022 at 7:01 ΜΜ, ο/η Πηνελοπη8 είπε:

Καλησπέρα σας!!έχω ένα μωράκι 10μηνων που τις τελευταίες μέρες δν γυρνάει στο όνομα του και είναι κάπως κακοδιαθετο ..γενικότερα από 5 6 μηνών είχαμε ξεκινήσει να τον φωνάζουμε με τ όνομα του και γυρνάγε.αλλα ξαφνικά κάτι έγινε και με έχει ανησυχήσει...πέρα από αυτό κάνει αρκετά πράγματα .κάνει παλαμακια γεια κάνει τον Ινδιάνο δίνει φιλάκια χορεύει και άλλα..έχει καμία μανούλα ίδια εμπειρία??πιστεύετε είναι κάποια φάση που περνάει η κάτι που πρέπει να κοιτάξουμε.??.. ευχαριστώ πολύ

Καταρχάς να σου ζήσει! 
πως ειναι το μωρακι σου; Είναι καλύτερα;; 
Νομίζω πως αν είναι μεγάλη η διαφορα΄ στη συμπεριφορά του καλό θα ήταν να μιλήσεις με το παιδίατρο σου για να είσαι σίγουρη ότι είναι κάποιο "αλμα" και όχι κάτι πιο σοβαρό. 
Μήπως βγάζει δόντια γιαυτο είναι κακοδιάθετο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...