Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αλλο ενα αρνητικο τεστ 😪


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις υπεροχες γυναικες! Ακομα ενα αρνητικο τεστ. Ακομα μια απογοητευση. Προσπαθουμε πανω απο 6 μηνες. Μετα απο 1 αποβολη το καλοκαιρι ξαναμπηκαμε στο παιχνιδι. Βλεπω τα τεστ να ερχονται αρνητικα και μου ρχεται να ουρλιαζω και να μην σταματαω.Δεν εχουμε κανει ακομα καποιες πιο εξιδικευμενες εξετασεις.Ειπαμε να δωσουμε λιγο χρονο.Ποτε μου δεν φανταστηκα οτι θα ηταν δυσκολο.Μου βγηκε φοβος οτι δεν θα τα  καταφερω ευκολα.Μ εχει παρει απο κατω πολυ...😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς αυτή η απογοήτευση κάθε μήνα δεν παλεύεται... Καμία μας δεν το φαντάστηκε δύσκολο, έτσι είναι! Εγώ δλδ δεν είχα ποτέ το παραμικρό θέμα κ πρόσεχα κιόλας όλα τα χρόνια μην μείνω! Κ τελικά με δυσκόλεψε πολύ... 

Όμως εσύ έχεις μείνει έγκυος από ότι είπες οπότε σε καμία περίπτωση δεν είσαι το ίδιο! Εφόσον έμεινες έγκυος μια φορά θα ξαναμεινεις! Είσαι σίγουρη ότι προσπαθείς τις σωστές μέρες; πάρε κανένα τεστ ωορρηξιας θα σε βοηθήσουν! Εύχομαι με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η dainabol32 είπε:

Καλησπερα σε ολες τις υπεροχες γυναικες! Ακομα ενα αρνητικο τεστ. Ακομα μια απογοητευση. Προσπαθουμε πανω απο 6 μηνες. Μετα απο 1 αποβολη το καλοκαιρι ξαναμπηκαμε στο παιχνιδι. Βλεπω τα τεστ να ερχονται αρνητικα και μου ρχεται να ουρλιαζω και να μην σταματαω.Δεν εχουμε κανει ακομα καποιες πιο εξιδικευμενες εξετασεις.Ειπαμε να δωσουμε λιγο χρονο.Ποτε μου δεν φανταστηκα οτι θα ηταν δυσκολο.Μου βγηκε φοβος οτι δεν θα τα  καταφερω ευκολα.Μ εχει παρει απο κατω πολυ...😪

καλημερα.. δεν ειναι ευκολο δυστυχως.. εγω ειμαι 38 αλλα εχω 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο και μια αποβολη ενδιαμεσα τους.. τον μαιο ειχα αποβολη με τον νυν.. 5 μηνες και ακομα να ερθει.. οταν χαλαρωσεις (ξερω ειναι πολυ δυσκολο.. το λεω και για μενα) τοτε θα ερθει.. προσπαθουσαμε 5 μηνες και επειδη ειχα πολλη αγχος για διαφορα δεν εμεινα.. σταματησαμε για ενα 3μηνο και στα ξαφνικα μου λεει λες να προσπαθησουμε παλι? ε και δεν προσπαθουμε του λεω.. επειδη ειμασταν χαλαροι εμεινα αμεσως ασχοτο αν το χασαμε τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2022 at 7:43 ΜΜ, ο/η dainabol32 είπε:

Καλησπερα σε ολες τις υπεροχες γυναικες! Ακομα ενα αρνητικο τεστ. Ακομα μια απογοητευση. Προσπαθουμε πανω απο 6 μηνες. Μετα απο 1 αποβολη το καλοκαιρι ξαναμπηκαμε στο παιχνιδι. Βλεπω τα τεστ να ερχονται αρνητικα και μου ρχεται να ουρλιαζω και να μην σταματαω.Δεν εχουμε κανει ακομα καποιες πιο εξιδικευμενες εξετασεις.Ειπαμε να δωσουμε λιγο χρονο.Ποτε μου δεν φανταστηκα οτι θα ηταν δυσκολο.Μου βγηκε φοβος οτι δεν θα τα  καταφερω ευκολα.Μ εχει παρει απο κατω πολυ...😪

Λυπαμαι πολυ. Ειμαι κ εγω στην ιδια κατασταση. Ξεκινήσαμε απο Μαιο αλλα με άστατο κυκλο. Ετσι πηγα στη γυναικολογο κ απο Ιουλιο μου εδωσε θεραπεια για 6 μηνες.  Δυστυχως παλι τπτ κ ετσι αποφασισα να μην χανω χρονο. Εκανα ορμονολογικες εξετασεις εγω κ σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου. Τελικα εχω υποθυρεοειδισμό κ αυτο δυσκολευει την επιτευξη εγκυμοσυνης.  Οποτε εδω κ 5 μερες ξεκινησα θεραπεια με ενδοκρινολογο.  Μου ειπε οτι σε 2 μηνες θα εχει πεσει. Σου προτεινω να κανεις το ιδιο. Αν το ηξερα θα ειχα παει απο πριν ξεκινησω να ξερω. Καλυτερα να ξερουμε παρα να μενουμε με την απορια.  Πολυ κριμα να απογοητευομαστε. Ελπιζω οτι μετα το 2μηνο υπαρχει ελπιδα... αλλιως παμε για σαλπιγγογραφια κ εχει ο θεος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2022 at 7:43 ΜΜ, ο/η dainabol32 είπε:

Καλησπερα σε ολες τις υπεροχες γυναικες! Ακομα ενα αρνητικο τεστ. Ακομα μια απογοητευση. Προσπαθουμε πανω απο 6 μηνες. Μετα απο 1 αποβολη το καλοκαιρι ξαναμπηκαμε στο παιχνιδι. Βλεπω τα τεστ να ερχονται αρνητικα και μου ρχεται να ουρλιαζω και να μην σταματαω.Δεν εχουμε κανει ακομα καποιες πιο εξιδικευμενες εξετασεις.Ειπαμε να δωσουμε λιγο χρονο.Ποτε μου δεν φανταστηκα οτι θα ηταν δυσκολο.Μου βγηκε φοβος οτι δεν θα τα  καταφερω ευκολα.Μ εχει παρει απο κατω πολυ...😪

Αγαπημένη..δεν πτοούμαστε λέμε...Θα κάνεις τις εξετάσεις σου και θα πορευτείς με αυτές.Εφόσων είναι καλές είναι θέμα χρόνου..και καλά κάνεις και μοιράζεσαι..ξέρουμε πως είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2022 at 7:43 ΜΜ, ο/η dainabol32 είπε:

Καλησπερα σε ολες τις υπεροχες γυναικες! Ακομα ενα αρνητικο τεστ. Ακομα μια απογοητευση. Προσπαθουμε πανω απο 6 μηνες. Μετα απο 1 αποβολη το καλοκαιρι ξαναμπηκαμε στο παιχνιδι. Βλεπω τα τεστ να ερχονται αρνητικα και μου ρχεται να ουρλιαζω και να μην σταματαω.Δεν εχουμε κανει ακομα καποιες πιο εξιδικευμενες εξετασεις.Ειπαμε να δωσουμε λιγο χρονο.Ποτε μου δεν φανταστηκα οτι θα ηταν δυσκολο.Μου βγηκε φοβος οτι δεν θα τα  καταφερω ευκολα.Μ εχει παρει απο κατω πολυ...😪

ειναι νωρις μην απογοητευεσαι απο τωρα, παρε οπως ειπαν και τα κοριτσια τα τεστακια να ξερεις την ωορηξια σου και κανε υπομονη. Από τεστάκι άλλο τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/1/2022 at 9:55 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Δυστυχώς αυτή η απογοήτευση κάθε μήνα δεν παλεύεται... Καμία μας δεν το φαντάστηκε δύσκολο, έτσι είναι! Εγώ δλδ δεν είχα ποτέ το παραμικρό θέμα κ πρόσεχα κιόλας όλα τα χρόνια μην μείνω! Κ τελικά με δυσκόλεψε πολύ... 

Όμως εσύ έχεις μείνει έγκυος από ότι είπες οπότε σε καμία περίπτωση δεν είσαι το ίδιο! Εφόσον έμεινες έγκυος μια φορά θα ξαναμεινεις! Είσαι σίγουρη ότι προσπαθείς τις σωστές μέρες; πάρε κανένα τεστ ωορρηξιας θα σε βοηθήσουν! Εύχομαι με το καλό! 

Πηρα και τεστ ωορρηξιας αλλα δεν βοηθαει..με αγχωνει πιο πολυ! Ολες τις φορες παντως γινεται η δουλιτσα τις ""καλες ημερες"" αλλααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2022 at 7:38 ΠΜ, ο/η Balak455 είπε:

Λυπαμαι πολυ. Ειμαι κ εγω στην ιδια κατασταση. Ξεκινήσαμε απο Μαιο αλλα με άστατο κυκλο. Ετσι πηγα στη γυναικολογο κ απο Ιουλιο μου εδωσε θεραπεια για 6 μηνες.  Δυστυχως παλι τπτ κ ετσι αποφασισα να μην χανω χρονο. Εκανα ορμονολογικες εξετασεις εγω κ σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μου. Τελικα εχω υποθυρεοειδισμό κ αυτο δυσκολευει την επιτευξη εγκυμοσυνης.  Οποτε εδω κ 5 μερες ξεκινησα θεραπεια με ενδοκρινολογο.  Μου ειπε οτι σε 2 μηνες θα εχει πεσει. Σου προτεινω να κανεις το ιδιο. Αν το ηξερα θα ειχα παει απο πριν ξεκινησω να ξερω. Καλυτερα να ξερουμε παρα να μενουμε με την απορια.  Πολυ κριμα να απογοητευομαστε. Ελπιζω οτι μετα το 2μηνο υπαρχει ελπιδα... αλλιως παμε για σαλπιγγογραφια κ εχει ο θεος... 

Και γω εχω θυροειδη που παχαινει με χασιμοτο. Λες γι αυτο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Αγαπημένη..δεν πτοούμαστε λέμε...Θα κάνεις τις εξετάσεις σου και θα πορευτείς με αυτές.Εφόσων είναι καλές είναι θέμα χρόνου..και καλά κάνεις και μοιράζεσαι..ξέρουμε πως είναι

Ευχαριστω για την κατανοηση! Δεν θελω να επιβαρυνω τον συζυγο γιατι λεει μετα οτι απο το αγχος μου δεν γινεται..και εχει και δικιο αλλα πως μπορω να το αποβαλλω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dainabol32 είπε:

Και γω εχω θυροειδη που παχαινει με χασιμοτο. Λες γι αυτο?? 

Πρεπει να κανεις εξετασεις τοτε. Γιατι αν δεν ρυθμιστει δεν μπορεις να μεινεις ευκολα εγκυος. Μια εξεταση αιματος αρκει. Τουλαχιστον θα ξεαγχωθεις γιατι θα ξερεις οτι μολις ρυθμιστει ολα θα γινουν. Εγω τωρα ξεκινησα αλλα ηρεμησα αρκετα γιατί λεω οκ αυτο τον μηνα δεν πιανει ουτε τον αλλον. Δεν θα απογοητευτω τοσο οπως πριν. Γιατι ξερω τι μου γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...