Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα εννοείται πώς το εχω δει 100 φορές ειναι καο ένα αλλο βιντεάκι εξίσου κατατοπιστικό, σε ευχαριστώ βρε κοριτσάκι μου που μπαίνεις στο κόπο και ψάχνεις γις εμένα ❤❤❤

Κατά τις 8 παρα θα κάνω και την 2η ένεση, άντε να δούμε πως θα πάει,  πάντως δεν το φανταζόμουν ποοοτε πώς θα χρειαστεί νσ κάνω ένεση στον εαυτό μου,  μα ποτέ!

Ουτε εγω, ολα μια ιδεα ειναι! Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα🥰 Να σαι καλα κοριτσι μου, μην το συζητας ξερω οτι ειναι σημαντικη στιγμη για σενα💗Στειλε μας οταν κανειο και το Νο2 αν θες🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anli1978 είπε:

@Nandia-μου γλυκιά όχι τα one step...sorry που επιμένω..προλαβαίνεις να πάρεις άλλα?εγώ λέω να πάρω έτσι για μία φορά μόνο για αλλα΄γη τα clearblue μπας και είναι τυχερά ...Οτι του φανεί του λωλοστεφανή χαχαχα

Έχω και της hometest αρα είμαι οκ.. απλά θα κάνω και τα δύο για σύγκριση.. βασικά κάνουμε ότι μπορούμε για να πετύχουμε τον στόχο 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου αν θυμασαι εχω κι εγω ινομυωματα και ξερω οτι αυξανονται στην  εγκυμοσυνη.. Σου ειπαν οτι πειραζει αν αυξηθουν πολυ? Δεν ξερω γιαυτο ρωταω 

Κοίτα εξαρτάται την κάθε περίπτωση εμένα αυξάνεται το ενδοτοιχωματικο αλλά επειδή ταυτόχρονα μεγαλώνει το μωρό και συνολικά η μήτρα δεν είναι απειλή για το μωρό, υπάρχουν και ινομυωματα που δεν επηρεάζονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ωραια που πηγες κοριτσι μου! Ποσο Τ4 σου εδωσε? 50αρι?

Ναι μου έδωσε 50αρι.

Ένα την μέρα . Και σε ένα μήνα εξετάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ουτε εγω, ολα μια ιδεα ειναι! Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα🥰 Να σαι καλα κοριτσι μου, μην το συζητας ξερω οτι ειναι σημαντικη στιγμη για σενα💗Στειλε μας οταν κανειο και το Νο2 αν θες🥰

Λοιπόν κορίτσια μου, σχόλασα πήγα σούπερ γύρισα σπίτι ετοίμασα μια σαλάτα η μανούλα έφερε κοτόπουλο με κριθαράκι αναλατο (αηδία 🤮🤢) έκανα την ένεση, ολα καλά,  μονο που ο αντρας που την ώρα που την έκανα μου έπιασε το πόδι με παρηγοριά και μου έλεγε Μην αγχώνεσαι αγάπη 🤣🤣 και με ΚΟΥΝΗΣΕ μου ήρθε να τον δείρω, μίλησα όσο πιπ αργά μπορούσα λέγοντας του "μ η   μ ε  κ ο υ ν α ς"  ε εκεί λίγο έτσουξα για 1 δευτερόλεπτο! Ολα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μπραβο Ραφαελα μου, πολα συχγχαρητηρια για την προοδο σου στη δουλεια💗 Τι ζωδιο εισασι?χαχα

Σε ευχαριστώ πολύ 💕💕💕 είμαι Ταύρος εσυ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου, σχόλασα πήγα σούπερ γύρισα σπίτι ετοίμασα μια σαλάτα η μανούλα έφερε κοτόπουλο με κριθαράκι αναλατο (αηδία 🤮🤢) έκανα την ένεση, ολα καλά,  μονο που ο αντρας που την ώρα που την έκανα μου έπιασε το πόδι με παρηγοριά και μου έλεγε Μην αγχώνεσαι αγάπη 🤣🤣 και με ΚΟΥΝΗΣΕ μου ήρθε να τον δείρω, μίλησα όσο πιπ αργά μπορούσα λέγοντας του "μ η   μ ε  κ ο υ ν α ς"  ε εκεί λίγο έτσουξα για 1 δευτερόλεπτο! Ολα καλά! 

Πωπω κορίτσι μου σε θαυμάζω πραγματικά κ ολες τις κοπελες της εξωσωματικής!! Εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να κάνω τις ενέσεις…ο άντρας μου θα μπορούσε αλλά εγώ τον φοβαμαι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου, σχόλασα πήγα σούπερ γύρισα σπίτι ετοίμασα μια σαλάτα η μανούλα έφερε κοτόπουλο με κριθαράκι αναλατο (αηδία 🤮🤢) έκανα την ένεση, ολα καλά,  μονο που ο αντρας που την ώρα που την έκανα μου έπιασε το πόδι με παρηγοριά και μου έλεγε Μην αγχώνεσαι αγάπη 🤣🤣 και με ΚΟΥΝΗΣΕ μου ήρθε να τον δείρω, μίλησα όσο πιπ αργά μπορούσα λέγοντας του "μ η   μ ε  κ ο υ ν α ς"  ε εκεί λίγο έτσουξα για 1 δευτερόλεπτο! Ολα καλά! 

αχαχαχχαχαχαχαχαχ Γελασα πολυ με ανδρα σου αχχαχαχαχαχα Τι γλυκουλης, τι συμπαρασταση, μπραβο!! Αντε παει και η δευτερη τελεια. Υπομονη με το κοτοπουλο μηπως μπορεις να ριξεις λιγο λεμονακι?🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 💕💕💕 είμαι Ταύρος εσυ;; 

Μαντεψε😅 Τι με κανεις ? (αστρολογικο το καναμε το φορουμ χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω κορίτσι μου σε θαυμάζω πραγματικά κ ολες τις κοπελες της εξωσωματικής!! Εγώ δεν θα μπορούσα με τίποτα να κάνω τις ενέσεις…ο άντρας μου θα μπορούσε αλλά εγώ τον φοβαμαι χαχαχα

Αυτό κορίτσι μου το εχω πει άπειρες φορές,  ειδικά οταν έβλεπα μια φίλη μου διαβητικη που έκανε ινσουλίνη, θυμάμαι έλεγα,  δεν θα μπορούσε ποτέ,  όπως ποτέ δεν φανταζόμουν πως θα κάνω ενέσεις στον εαυτό μου και θα χαίρομαι, για ακόμη μια φορά είπα στην ζωή το "ποτέ μην λες ποτέ" εύχομαι να μην χρειαστεί καμία κοπέλα να κάνει ενέσεις και σύντομα να έχουμε εύχαρηστα απο ολες!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι μου έδωσε 50αρι.

Ένα την μέρα . Και σε ένα μήνα εξετάσεις 

Κι εγω κοριτσι μου με 50αρι ξεκινησα και απο 4,5-5 επεσε στο 3,5 μετα αυξησα σε 75 και επεσε στο 2 περιπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κοριτσια ξέχασα. Η ενδοκρινολόγος ήταν αντίθετη που πήρα dostinex . Λέει με 27 και πήρες φάρμακο; Τραγικό. Απαγορεύεται να δώσουμε με τόσο λίγο. Της λέω ήθελα να ειμαι στα όρια. Και λέει να δεν ήταν ανεβασμενο και κάτι τέτοιο. Μου λέει το dostinex θα μπορούσε να σου κάνει τόσα προβλήματα. Καλά που δεν σε ενόχλησε και τώρα είσαι έγκυος.....

Τρόμαξα λίγο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχαχαχχαχαχαχαχαχ Γελασα πολυ με ανδρα σου αχχαχαχαχαχα Τι γλυκουλης, τι συμπαρασταση, μπραβο!! Αντε παει και η δευτερη τελεια. Υπομονη με το κοτοπουλο μηπως μπορεις να ριξεις λιγο λεμονακι?🥰

Ναι ναι λεμονακι μπορώ, αλλα δεν έριξα 😭🤣 είχα και στο ψυγείο μου, το σκέφτηκα στην αρχή μετα ξεχάστηκα, ε μετά η σαλάτα ήταν πιο νόστιμη και ξεγελαστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Α κοριτσια ξέχασα. Η ενδοκρινολόγος ήταν αντίθετη που πήρα dostinex . Λέει με 27 και πήρες φάρμακο; Τραγικό. Απαγορεύεται να δώσουμε με τόσο λίγο. Της λέω ήθελα να ειμαι στα όρια. Και λέει να δεν ήταν ανεβασμενο και κάτι τέτοιο. Μου λέει το dostinex θα μπορούσε να σου κάνει τόσα προβλήματα. Καλά που δεν σε ενόχλησε και τώρα είσαι έγκυος.....

Τρόμαξα λίγο

 

Εχθές 27 με ανώτατο όριο πόσο? Δεν θυμάμαι κορίτσι μου σόρρυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχθές 27 με ανώτατο όριο πόσο? Δεν θυμάμαι κορίτσι μου σόρρυ 

26 ανώτερο όριο. Η ενδοκρινολόγος και μέχρι 30 είναι οκ.. Τώρα τι να πω. Της λέω δηλαδή δεν έπαιξε ρόλο ότι μόλις το έφτιαξα Επιασα; Μου λέει όχι καμιά σχέση. Δεν ξέρω ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι πολύ του junk food..κάθε μέρα τρώω είτε σουβλάκι είτε πιτσα είτε μακντοναλντς ή κάτι τέτοιο🙈 τρώω κ μαγειρεμένο, αλλά ένα γεύμα τη μέρα συνηθως είναι junk🙈 συν πατατάκια το πρωί με το τοστ, σοκολάτες κ γλυκά(ευτυχώς εδώ κ κανα μήνα έκοψα τη ζάχαρη μέχρι να γεννήσω, αν κ έχω φάει κ γλυκά με ζάχαρη όταν δεν αντέχω)..κ δεν τρώω κ πολλές σαλάτες κ φρούτα..πιστεύω είναι θέμα κακών συνηθειών όχι ηλικίας🙈

Πέρσι μετά που γέννησα περίπου 3 μήνες μετά, με έπιασε μια μανία να φροντίσω τον εαυτό μου κ ψώνιζα άπειρα, πήρα κρέμες για το πρόσωπο, καλλυντικά, ρούχα, έφτιαχνα smoothies κλπ..αλλά δεν κράτησε πολύ ούτε μήνα😆 Επίσης έβλεπα βιντεάκια στο YouTube για γυμναστική, που κ τη γυμναστική τη βαριέμαι φουλ…ούτε αυτό κράτησε πάνω από μήνα!

Μου αρέσουν όμως οι κοπέλες που έχουν υγιεινό τρόπο ζωής θα ήθελα κι εγώ!!🤗 Πιστεύω μετά τη γέννα μπορεί να με ξαναπιάσει πάλι😆

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

 

Καλά κι εγώ πριν περάσω στη δεύτερη σχολή μου, στη διαιτολογια έτρωγα junk food καθημερινά. Είχα πάει εκεί κι ένιωθα σαν εξωγήινη γιατί όλοι ενδιαφέρονταν όντως την υγιεινή διατροφή. Εγώ ήμουν ακραία χαλαρή. Πάντα βέβαια ήμουν κάτω του φυσιολογικού βάρους οπότε δεν είχα σκεφτεί ιδιαίτερα το θέμα. Έκανα χορό πολύ ταυτόχρονα, οπότε ήμουν γυμνασμένη αλλά και πάλι για το φαγητό καμία ευαισθησία. Τώρα μετά τη σχολή υιοθέτησα πολύ πιο υγιεινές συνήθειες και έχω και μια ευκολία πια να μετράω θρεπτικά συστατικά στο μυαλό μου από τα γεύματα μου αλλά σίγουρα δε θα έλεγα ότι είμαι ακραία προσεκτική. Ούτε τώρα που είμαι έγκυος, ούτε όσο προσπαθούσα να μείνω. Επίσης από τη σχολή ξέρω ότι η διατροφή παίζει σημαντικό ρόλο αλλά αφενός όχι τόσο σημαντικό ώστε να αξίζει να δημιουργεί άγχος και έπειτα είναι σημαντικό να μην κάνουμε υπερβολές (όχι ακραίο αλκοόλ, όχι πολλά αλλαντικά, όχι τεράστιες ποσότητες και κυρίως όχι υπερβολικό βάρος σώματος γιατί η παχυσαρκία από μόνη της επιδεινώνει την κατάσταση). Οπότε μια χαρά είσαι και με βεβαίωση διαιτολόγου. Αντε να παρότρυνα να μην τρως πατατάκια με το πρωινό και να αραιώσεις λιγαααακι τα Mc donalds 😂

στις πριν 7 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Μπα κορίτσια βλακειουλες είναι ότι όταν εισαι έγγυος είναι θετικο το τεστ ωορρηξίας. 

Έκανα μόλις είχα εγγυμοσυνης (one step) και προγεστερόνης και ωορρηξίας ( hometest) 

Εγγυμοσυνη θετικό  ( γίνεται πιο έντονο νομίζω αλλά δεν έχει γίνει κατακόκκινο ακόμα ) 😝

Προγεστερόνη θετικό

Ωορρηξίας αρνητικό 

 

Εμένα το τεστ ωορρηξιας (hometest) μου είχε βγει όσο θετικό το έχω δει ποτέ την προηγούμενη μέρα από το θετικό τεστ εγκυμοσύνης και λίγο πιο αχνό αλλά σίγουρα θετικό την προηγούμενη αυτής. Μετά δεν ξαναέκανα. Μερικές φορές πιάνει τη χοριακη είχα διαβάσει τότε. 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια τελικά πήρα αύξηση γιουπι 😁😁😁😁 το έλεγε κ στο ζώδιο 😂😂😂 ομως για παιδί κ τέτοια δεν διάβασα στο ζώδιο 😅😅

Συγχαρητήριααααα! 💕 Αυτά πρέπει να συμβαίνουν πιο συχνά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

26 ανώτερο όριο. Η ενδοκρινολόγος και μέχρι 30 είναι οκ.. Τώρα τι να πω. Της λέω δηλαδή δεν έπαιξε ρόλο ότι μόλις το έφτιαξα Επιασα; Μου λέει όχι καμιά σχέση. Δεν ξέρω ..  

Είναι η πρώτη γιατρος που ακούω να το λέει αυτό…Έχω διαβάσει άπειρες εμπειρίες και σε ξένα φόρουμ ολες τα ίδια λένε δλδ μολις έφτιαξε έπιασαν παιδί…εντάξει δε θα το έπαιρνες για πάντα αλλά για κάποιο χρονικό διάστημα…  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Έχω ημέρες να διαβάσω νέα κι έχω χάσει επεισόδια!

@babyblue94μου τι θαυμάσια νέα!😃 Πόσο χάρηκα μόλις το είδα! Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το ζουζουνακι σου!

@Κατεριναπαπ μου μαζί ξεκινήσαμε σχεδόν! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου! Είναι λίγο μπελάς οι ενέσεις αλλά είναι για καλό. Εξάλλου αυτό θα κρατήσει λίγες ημέρες! Σκέψου πόσα κορίτσια κάνουν για 9 μήνες! Πραγματικά αξιοθαύμαστο! Όμως όλα αυτά είναι ένα τίποτα μπροστά στο θαύμα που μας περιμένει! Δεν κατάλαβα όμως γιατί δεν τρως αλάτι;

@Raf123 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την αύξηση! Κι εγώ ταυρακι είμαι αλλά καμιά αύξηση στα οικονομικά δεν είδα!😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Έχω ημέρες να διαβάσω νέα κι έχω χάσει επεισόδια!

@babyblue94μου τι θαυμάσια νέα!😃 Πόσο χάρηκα μόλις το είδα! Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το ζουζουνακι σου!

@Κατεριναπαπ μου μαζί ξεκινήσαμε σχεδόν! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου! Είναι λίγο μπελάς οι ενέσεις αλλά είναι για καλό. Εξάλλου αυτό θα κρατήσει λίγες ημέρες! Σκέψου πόσα κορίτσια κάνουν για 9 μήνες! Πραγματικά αξιοθαύμαστο! Όμως όλα αυτά είναι ένα τίποτα μπροστά στο θαύμα που μας περιμένει! Δεν κατάλαβα όμως γιατί δεν τρως αλάτι;

@Raf123 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την αύξηση! Κι εγώ ταυρακι είμαι αλλά καμιά αύξηση στα οικονομικά δεν είδα!😆 

Καλως την!!!! Και σε σκεφτόμουν, αναρωτιόμουν αν ξεκίνησες και τι κάνεις... 

Αλάτι και ζάχαρη έκοψα γιατί βοηθάει στο να μην πάθω υπερδιέγερση ωοθηκών, ειδικά εγώ που έχω πολυκυστηκες..

Πες μας τα νεα σου, Ποια μερα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!🥰

Έχω ημέρες να διαβάσω νέα κι έχω χάσει επεισόδια!

@babyblue94μου τι θαυμάσια νέα!😃 Πόσο χάρηκα μόλις το είδα! Με το καλό κορίτσι μου! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο θετικά! Όλα θα πάνε καλά και σε λίγους μήνες θα κρατάς αγκαλιά το ζουζουνακι σου!

@Κατεριναπαπ μου μαζί ξεκινήσαμε σχεδόν! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου! Είναι λίγο μπελάς οι ενέσεις αλλά είναι για καλό. Εξάλλου αυτό θα κρατήσει λίγες ημέρες! Σκέψου πόσα κορίτσια κάνουν για 9 μήνες! Πραγματικά αξιοθαύμαστο! Όμως όλα αυτά είναι ένα τίποτα μπροστά στο θαύμα που μας περιμένει! Δεν κατάλαβα όμως γιατί δεν τρως αλάτι;

@Raf123 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την αύξηση! Κι εγώ ταυρακι είμαι αλλά καμιά αύξηση στα οικονομικά δεν είδα!😆 

Και εγώ ταυρακι και άνεργη εδώ και 6 μήνες. Αλλά νομίζω ότι θα πάρουμε 7 ευρώ αύξηση από αυτό το μήνα στο επίδομα 😂🎉🎁

Ξεκίνησες ενέσεις εσύ κορίτσι μου;; έγινε η αρχή ε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλως την!!!! Και σε σκεφτόμουν, αναρωτιόμουν αν ξεκίνησες και τι κάνεις... 

Αλάτι και ζάχαρη έκοψα γιατί βοηθάει στο να μην πάθω υπερδιέγερση ωοθηκών, ειδικά εγώ που έχω πολυκυστηκες..

Πες μας τα νεα σου, Ποια μερα είσαι? 

Ξεκίνησα το Σάββατο τις ενέσεις! Είμαι καλά ευτυχώς! Δεν νιώθω κάτι φοβερό εκτός από λίγα πονάκια χαμηλά! Βέβαια όσο περνάνε οι ημέρες γίνονται όλο και πιο έντονα αλλά δεν με πειράζει αρκεί ένα πάνε όλα καλά! Προσπαθώ πάντως γενικά να μην αγχώνομαι και να είμαι ήρεμη!( Πράγμα δύσκολο για εμένα 😄)

Α! Το έχω ακούσει ότι σε τέτοιες περιπτώσεις θέλει προσοχή. Καλά κάνεις! Λίγο υπομονή θέλει Κατερίνα μου! Κι εγώ παλιά έλεγα...Α! Εγώ δεν μπορώ χωρίς σοκολάτα, τυριά και καρμποναρες! Όταν καταλάβαμε όμως ότι ο μικρός μου είχε δυσανεξία 6-7 μήνες δεν έτρωγα τίποτα από αυτά για να μπορέσω να τον θηλάσω! Και συνειδητοποίησα απλά ότι όλα στο μυαλό μας είναι!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Και εγώ ταυρακι και άνεργη εδώ και 6 μήνες. Αλλά νομίζω ότι θα πάρουμε 7 ευρώ αύξηση από αυτό το μήνα στο επίδομα 😂🎉🎁

Ξεκίνησες ενέσεις εσύ κορίτσι μου;; έγινε η αρχή ε;; 

Ναι γλυκό μου misofeggaro! Έγινε η αρχή! Ελπίζω πολύ σύντομα να σας έχω κι εγώ ευχάριστα!

7! Ευρώ! Ε! μην παραπονιέσαι!😆 Μόνο που πρέπει να σκεφτείς πως θα τα επενδύσεις! Κρίμα να πάει χαμένη μια τέτοια αύξηση!😄 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ξεκίνησα το Σάββατο τις ενέσεις! Είμαι καλά ευτυχώς! Δεν νιώθω κάτι φοβερό εκτός από λίγα πονάκια χαμηλά! Βέβαια όσο περνάνε οι ημέρες γίνονται όλο και πιο έντονα αλλά δεν με πειράζει αρκεί ένα πάνε όλα καλά! Προσπαθώ πάντως γενικά να μην αγχώνομαι και να είμαι ήρεμη!( Πράγμα δύσκολο για εμένα 😄)

Α! Το έχω ακούσει ότι σε τέτοιες περιπτώσεις θέλει προσοχή. Καλά κάνεις! Λίγο υπομονή θέλει Κατερίνα μου! Κι εγώ παλιά έλεγα...Α! Εγώ δεν μπορώ χωρίς σοκολάτα, τυριά και καρμποναρες! Όταν καταλάβαμε όμως ότι ο μικρός μου είχε δυσανεξία 6-7 μήνες δεν έτρωγα τίποτα από αυτά για να μπορέσω να τον θηλάσω! Και συνειδητοποίησα απλά ότι όλα στο μυαλό μας είναι!

 

 

 

Αρα είσαι 7η μερα? Σου είπε ο γιατρός πότε με το καλό θα γίνει οωληψια? 

Εύχομαι ολα καλα να πάνε και θα πάνε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

@Nandia-μου γλυκιά όχι τα one step...sorry που επιμένω..προλαβαίνεις να πάρεις άλλα?εγώ λέω να πάρω έτσι για μία φορά μόνο για αλλα΄γη τα clearblue μπας και είναι τυχερά ...Οτι του φανεί του λωλοστεφανή χαχαχα

Πότε ξανά onesteps... Σκέφτομαι να τα πετάξω όπως είναι.... Ενώ μετά την μέρα της ωορρηξίας σύμφωνα με το ημερολόγιο εβγαιναν όλα τα τεστ αρνητικα χθες 5 μέρες πριν την περίοδο αποφάσισε το τεστ να σκουραινει.. Βέβαια το δεύτερο που έκανα το απόγευμα αρνητικοτατο... Ότι να ναι δηλαδή.... Το πρώτο είναι μεσημέρι και το δεύτερο απόγευμα

IMG_20220127_122114.jpg

IMG_20220127_170847.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Α κοριτσια ξέχασα. Η ενδοκρινολόγος ήταν αντίθετη που πήρα dostinex . Λέει με 27 και πήρες φάρμακο; Τραγικό. Απαγορεύεται να δώσουμε με τόσο λίγο. Της λέω ήθελα να ειμαι στα όρια. Και λέει να δεν ήταν ανεβασμενο και κάτι τέτοιο. Μου λέει το dostinex θα μπορούσε να σου κάνει τόσα προβλήματα. Καλά που δεν σε ενόχλησε και τώρα είσαι έγκυος.....

Τρόμαξα λίγο

 

Καλημέρα ...τώρα με άγχωσες...κι εγώ παίρνω για 1 μήνα βέβαια μόνο αλλά κι εγώ όσο εσύ είχα...δλδ δημιουργεί θέμα?υποτίθεται ότι το παίρνουμε για να μείνουμε..πφφφφ τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...