Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανάγκη


Recommended Posts

Χρειάζομαι λίγα τρόφιμα για παιδιά. Απεβίωσε η κυρία που φρόντιζα και δεν έχω μεροκάματο από κάπου αυτή τη περίοδο. Λίγα μακαρόνια, ένα σαμπουάν τα απολύτως απαραίτητα, σας παρακαλώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Χρειάζομαι λίγα τρόφιμα για παιδιά. Απεβίωσε η κυρία που φρόντιζα και δεν έχω μεροκάματο από κάπου αυτή τη περίοδο. Λίγα μακαρόνια, ένα σαμπουάν τα απολύτως απαραίτητα, σας παρακαλώ πολύ

Που μένετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Χρειάζομαι λίγα τρόφιμα για παιδιά. Απεβίωσε η κυρία που φρόντιζα και δεν έχω μεροκάματο από κάπου αυτή τη περίοδο. Λίγα μακαρόνια, ένα σαμπουάν τα απολύτως απαραίτητα, σας παρακαλώ πολύ

Σε ποια περιοχή μένετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ποια περιοχή μένετε; 

Σε περιοχή της Βοιωτίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Σε περιοχή της Βοιωτίας

Εχετε ενα λογαριασμο τραπεζης να σας καταθέσουμε οτι μπορει ο καθενας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Όχι, με τίποτα δεν θέλω χρήματα. 

Πως θα μπορέσουμε να σας στείλουμε η να σας βοηθήσουμε; Υπάρχει κάποιο σουπερμάρκετ που θα μπορούσαμε να κάνουμε τις αγορές και να σας τα κρατήσουν στην άκρη; Θέλετε να στείλουμε με κάποια κούριερ; Πως μπορούμε από μακριά να σας βοηθήσουμε; Και τι τροφημα; Τι ηλικία έχουν τα παιδιά; Ευχαρίστως να βοηθήσουμε όσοι μπορούμε. Απλά ενημερώστε μας πως μπορούμε να σας τα στείλουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πως θα μπορέσουμε να σας στείλουμε η να σας βοηθήσουμε; Υπάρχει κάποιο σουπερμάρκετ που θα μπορούσαμε να κάνουμε τις αγορές και να σας τα κρατήσουν στην άκρη; Θέλετε να στείλουμε με κάποια κούριερ; Πως μπορούμε από μακριά να σας βοηθήσουμε; Και τι τροφημα; Τι ηλικία έχουν τα παιδιά; Ευχαρίστως να βοηθήσουμε όσοι μπορούμε. Απλά ενημερώστε μας πως μπορούμε να σας τα στείλουμε.

Πρέπει να γράψω δημόσια την διεύθυνση μου;;; Υπάρχει σουπερμάρκετ περίπου κοντά μου. Τα παιδιά μου έχουν ηλικία 13 και 8.  Δεν ψάχνω πολυτέλειες, ούτε μάρκες . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Χρειάζομαι λίγα τρόφιμα για παιδιά. Απεβίωσε η κυρία που φρόντιζα και δεν έχω μεροκάματο από κάπου αυτή τη περίοδο. Λίγα μακαρόνια, ένα σαμπουάν τα απολύτως απαραίτητα, σας παρακαλώ πολύ

Θα σας στειλω εγω μπορω να τα στειλω  με το κτελ κ να τα παραλαβετε απο το κτελ της περιοχης σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Χρειάζομαι λίγα τρόφιμα για παιδιά. Απεβίωσε η κυρία που φρόντιζα και δεν έχω μεροκάματο από κάπου αυτή τη περίοδο. Λίγα μακαρόνια, ένα σαμπουάν τα απολύτως απαραίτητα, σας παρακαλώ πολύ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ?ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΜΝΜ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Πρέπει να γράψω δημόσια την διεύθυνση μου;;; Υπάρχει σουπερμάρκετ περίπου κοντά μου. Τα παιδιά μου έχουν ηλικία 13 και 8.  Δεν ψάχνω πολυτέλειες, ούτε μάρκες . 

όχι όχι δημόσια. απλα ήθελα να ξέρω. Να μου στείλεις pm ή με ποιο κτελ σε ποιο σταθμο και ποιο όνομα. Ή ότι και όπως αλλιώς θέλεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

όχι όχι δημόσια. απλα ήθελα να ξέρω. Να μου στείλεις pm ή με ποιο κτελ σε ποιο σταθμο και ποιο όνομα. Ή ότι και όπως αλλιώς θέλεις.

Κοριτσια μου ισως βολευει να της στειλετε εσεις πμ και να σας απαντησει πισω. εμεις ετσι επικοινωνησαμε χθες.

ειναι καινουριο μελος και τα μνματα αργουν και γενικα δεν ξερω ποσο εξοικειωμενη ειναι με το φορουμ.

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι ακόμα θα μπορούσε να πει ένα σούπερ μάρκετ να κάνουμε αγορά ον λαιν κ να πάει να τα πάρει ή ακομα κ να τις τα παραδώσουν! Αντί να κάνουν ταξίδι τα τρόφιμα... Γιατί οι όλες μακαρόνια θα στείλουμε; γάλα πχ; ίσως αν θέλει να μας πει ένα μαγαζί κ να το κάνουμε έτσι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήξερα ότι υπάρχει τρόπος με τα σουπερμάρκετ, ειλικρινά. Έχω κοντά μου market in και my market. Εννοείται θα ενημερώσω ώστε να μην πάρω παραπάνω από αυτά που χρειάζομαι και ειλικρινά σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Πρέπει να γράψω δημόσια την διεύθυνση μου;;; Υπάρχει σουπερμάρκετ περίπου κοντά μου. Τα παιδιά μου έχουν ηλικία 13 και 8.  Δεν ψάχνω πολυτέλειες, ούτε μάρκες . 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Κάτι ακόμα θα μπορούσε να πει ένα σούπερ μάρκετ να κάνουμε αγορά ον λαιν κ να πάει να τα πάρει ή ακομα κ να τις τα παραδώσουν! Αντί να κάνουν ταξίδι τα τρόφιμα... Γιατί οι όλες μακαρόνια θα στείλουμε; γάλα πχ; ίσως αν θέλει να μας πει ένα μαγαζί κ να το κάνουμε έτσι... 

@Tokyo μου είπε ότι υπάρχει σουπερ, γιατί την ρώτησα και εγω.Αλλά δεν είπε λεπτομέρειες. Θα της στείλω pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου να ξερετε εμεις σήμερα πηραμε μακαρονια, αλευρια, ζαχαρη, ρυζι, γαλατα, οσπρια, αφρολουτρο και σαμπουαν, σερβιετες και φρουτα και θα τα παμε την παρασκευη στην κοπελα.

το λεω μηπως συντονιστουμε τι θα προσφερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου να ξερετε εμεις σήμερα πηραμε μακαρονια, αλευρια, ζαχαρη, ρυζι, γαλατα, οσπρια, αφρολουτρο και σαμπουαν, σερβιετες και φρουτα και θα τα παμε την παρασκευη στην κοπελα.

το λεω μηπως συντονιστουμε τι θα προσφερουμε.

Νομιζω οτι μιας και ειμαστε αρκετες που θελουμε να προσφερουμε θα ειχε νοημα αυτο με το σουπερ που ειπαμε παραπανω κ με την @hope501 έτσι θα μπορέσουμε να μοιράσουμε κ χρονικά αυτα που δίνουμε. Δλδ το γάλα λήγει, γιατί να μην στείλει η κάθε μία ανά εβδομάδα; Δεν ξέρω κιόλας ό,τι βολεύει την κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Νομιζω οτι μιας και ειμαστε αρκετες που θελουμε να προσφερουμε θα ειχε νοημα αυτο με το σουπερ που ειπαμε παραπανω κ με την @hope501 έτσι θα μπορέσουμε να μοιράσουμε κ χρονικά αυτα που δίνουμε. Δλδ το γάλα λήγει, γιατί να μην στείλει η κάθε μία ανά εβδομάδα; Δεν ξέρω κιόλας ό,τι βολεύει την κοπέλα!

ναι καλα τα λες κοριτσι μου. εμεις πηραμε εβαπορε να σου πω την αληθεια. 

σας εγραψα πιο πανω τι πηρα μηπως μεταθεσετε τα δικα σας ψωνια απο εβδομαδα και εχει διαρκεια η βοηθεια..

εμεις απλα θα περναμε απο εκει (πολυ κοντα απο το χωριο της βοιωτιας) την παρασκευη και βολευει να τα αφησω η ιδια απο το να τα στελνω.

καλα λες! να οργανωθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι καλα τα λες κοριτσι μου. εμεις πηραμε εβαπορε να σου πω την αληθεια. 

σας εγραψα πιο πανω τι πηρα μηπως μεταθεσετε τα δικα σας ψωνια απο εβδομαδα και εχει διαρκεια η βοηθεια..

εμεις απλα θα περναμε απο εκει (πολυ κοντα απο το χωριο της βοιωτιας) την παρασκευη και βολευει να τα αφησω η ιδια απο το να τα στελνω.

καλα λες! να οργανωθουμε!

ναι κ μενα το να τα στειλω μου ειναι πρακτικα αδυνατο. Θα πρεπει να τα παρω κ να παω στα κτελ, που με το μωρο πρακτικα δεν γινεται. Ομως αν μπορει να το κανουμε ετσι και να μιλησουμε κ με το σουπερ μαρκετ στο κατω κατω θα ειναι πολυ ευκολο για ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι κ μενα το να τα στειλω μου ειναι πρακτικα αδυνατο. Θα πρεπει να τα παρω κ να παω στα κτελ, που με το μωρο πρακτικα δεν γινεται. Ομως αν μπορει να το κανουμε ετσι και να μιλησουμε κ με το σουπερ μαρκετ στο κατω κατω θα ειναι πολυ ευκολο για ολες.

ισως θα βολευε πολυ μια online παραγγελια στο κοντινο τους σουπερ μαρκετ και να τα της τα παραδωσουν. ας της δωσουμε χρονο να δει τα μηνυματα σας και θα απαντησει. παντως μεθαυριο εμεις θα παμε οποτε μην αγχωνεστε! θα τον βρουμε τον τροπο ολες να βοηθησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι καλα τα λες κοριτσι μου. εμεις πηραμε εβαπορε να σου πω την αληθεια. 

σας εγραψα πιο πανω τι πηρα μηπως μεταθεσετε τα δικα σας ψωνια απο εβδομαδα και εχει διαρκεια η βοηθεια..

εμεις απλα θα περναμε απο εκει (πολυ κοντα απο το χωριο της βοιωτιας) την παρασκευη και βολευει να τα αφησω η ιδια απο το να τα στελνω.

καλα λες! να οργανωθουμε!

Μιλησα σε μηνυμα κ εγω μαζι της αυριο το πρωι θα στειλω με Κτελ που την βολευει τα πραγματα που πηρα. Σιγουρα ενα σουπερ μαρκετ θα βολευε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη μου λέει ότι δεν μπορώ να σχολιάσω για 24 ώρες και δεν μπορώ να σας απαντήσω στα μηνύματα τα προσωπικά.. πραγματικά σας ευχαριστώ θερμά για ολα, δεν μπορείτε να φανταστείτε τι χαρά μου δίνετε. Ελπίζω να φανεί το μηνημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Νομιζω οτι μιας και ειμαστε αρκετες που θελουμε να προσφερουμε θα ειχε νοημα αυτο με το σουπερ που ειπαμε παραπανω κ με την @hope501 έτσι θα μπορέσουμε να μοιράσουμε κ χρονικά αυτα που δίνουμε. Δλδ το γάλα λήγει, γιατί να μην στείλει η κάθε μία ανά εβδομάδα; Δεν ξέρω κιόλας ό,τι βολεύει την κοπέλα!

Έχεο το Market in και το my market στο σχηματάρι μου είπε, ένα τέταρτο απο το χωριό.

Οποια/ος θέλει να βοηθήσει πρεπει να επικοινωνήσει μαζί της για να δώσει το όνομα της για να μπορέσουμε να τα παραγγείλουμε, ώστε να μπορέσει να παραλάβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Έχεο το Market in και το my market στο σχηματάρι μου είπε, ένα τέταρτο απο το χωριό.

Οποια/ος θέλει να βοηθήσει πρεπει να επικοινωνήσει μαζί της για να δώσει το όνομα της για να μπορέσουμε να τα παραγγείλουμε, ώστε να μπορέσει να παραλάβει.

Καλημερα, αυτο θα βολευε εγω ειμαι στο δρομο για να στειλω με το κτελ ενα δεμα, αλλα το σουπερ μαρκετ βολευει κ για κατι αλλο φρουτα πχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Αγάπη Ρουλα είπε:

Συγνώμη μου λέει ότι δεν μπορώ να σχολιάσω για 24 ώρες και δεν μπορώ να σας απαντήσω στα μηνύματα τα προσωπικά.. πραγματικά σας ευχαριστώ θερμά για ολα, δεν μπορείτε να φανταστείτε τι χαρά μου δίνετε. Ελπίζω να φανεί το μηνημα 

Παρελαβα από το μέλος margitc ένα κιβώτιο με ένα σωρό πράγματα και λιχουδιές, τις οποίες τις μοίρασαν ανά ημερα και είπαν πως θα τις τρώνε. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι χαρά πήραν.. τα τρόφιμα πολλά. Υπέρ ευχαριστώ για όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...