Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΉΘΕΙΑ ΜΕ ΤΈΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ


Recommended Posts

16378377705334547681373295704773.thumb.jpg.493e3aca31d99c66a13b4af207029a34.jpgΚαλημέρα,

Έχω δύο μέρες καθυστέρηση, έκανα ένα clear blue το πρωί και μου έβγαλε γραμμή 15 λεπτά αφού το έκανα, πριν το δεκάλεπτο ίσα που υπήρχε μια σκιά. 

Θα βάλω φωτό.

Ισχύει το θετικό ή είναι evaporation line? Έτυχε σε καμιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni687 είπε:

16378377705334547681373295704773.thumb.jpg.493e3aca31d99c66a13b4af207029a34.jpgΚαλημέρα,

Έχω δύο μέρες καθυστέρηση, έκανα ένα clear blue το πρωί και μου έβγαλε γραμμή 15 λεπτά αφού το έκανα, πριν το δεκάλεπτο ίσα που υπήρχε μια σκιά. 

Θα βάλω φωτό.

Ισχύει το θετικό ή είναι evaporation line? Έτυχε σε καμιά?

Είχα κάνει και χθες και μου βγήκε το παρακάτω στο 20 λεπτο. Σήμερα είναι πιο έντονη η γραμμή αλλά αμφιβάλλω γιατί δεν βγήκε στο 10 λεπτο που γράφουν οι οδηγίες αλλά μετά. Παραθέτω και το χθεσινό

16378380526656394809047831569761.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. 

Όταν το έκανες άλλαξε χρώμα η ταινία στην αρχή ? Ακολούθησες πιστά τις οδηγίες? 

Αν υπήρχε πριν το δεκάλεπτο μια γραμμή στο θετικό έστω και αχνή είναι θετικό. 

Στα 3-10 λεπτά διαβάζεται το αποτέλεσμα σε αυτό .

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι μια β χοριακη!! 

Με το καλό!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

16378377705334547681373295704773.thumb.jpg.493e3aca31d99c66a13b4af207029a34.jpgΚαλημέρα,

Έχω δύο μέρες καθυστέρηση, έκανα ένα clear blue το πρωί και μου έβγαλε γραμμή 15 λεπτά αφού το έκανα, πριν το δεκάλεπτο ίσα που υπήρχε μια σκιά. 

Θα βάλω φωτό.

Ισχύει το θετικό ή είναι evaporation line? Έτυχε σε καμιά?

καλησπέρα κοριτσι μου!!! Συμφωνω με την @Christine_!!! πηγαινε αυριο να κανεις μια χοριακη και πιστευω θα ειναι θετικη!!!!

καλα αποτελεσματα ευχομαι και να εχεις ενα γερο σπορακι στην κοιλια!!!!🤞🤞❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμπειρικα μιλωντας,η γραμμη εγκυμοσυνης εστω και αχνη πολυ εμφανιζεται μεσα σε δευτερολεπτα..Αν ωστοσο ηταν μεσα στον χρονο που δινει το τεστ τοτε θα μπορουσε να ειναι και θετικο! 

Γρηγορα για χοριακη λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ, όλες. Χοριακή θα κάνω τη Δευτέρα γιατί δουλεύω τις επόμενες μέρες από τις 6, ωστόσο η γραμμή βγήκε στα 15 λεπτά κι όχι στα 10 που δίνει σαν χρόνο, στα 10' εμφανίστηκε μια απειροελάχιστη γραμμή και σιγά σιγά άρχισε να σκουραίνει. Στα πρώτα 2 με 3 λεπτά ήταν αρνητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η eleni687 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, όλες. Χοριακή θα κάνω τη Δευτέρα γιατί δουλεύω τις επόμενες μέρες από τις 6, ωστόσο η γραμμή βγήκε στα 15 λεπτά κι όχι στα 10 που δίνει σαν χρόνο, στα 10' εμφανίστηκε μια απειροελάχιστη γραμμή και σιγά σιγά άρχισε να σκουραίνει. Στα πρώτα 2 με 3 λεπτά ήταν αρνητικό. 

κοριτσι μου χοριακη μπορεις να κανεις και το απογευμα... οποιαδηποτε στιγμη της ημερας.. δεν επηρεαζεται απο την ωρα οπως οι υπολοιπες αιματολογικες!!!

Καλα αποτελεσματα!!!! θα περιμενουμε τα νεα σου!!! ευχομαι να ειναι θετικη η χοριακη!!!! ❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

Είχα κάνει και χθες και μου βγήκε το παρακάτω στο 20 λεπτο. Σήμερα είναι πιο έντονη η γραμμή αλλά αμφιβάλλω γιατί δεν βγήκε στο 10 λεπτο που γράφουν οι οδηγίες αλλά μετά. Παραθέτω και το χθεσινό

16378380526656394809047831569761.jpg

Έγκυος είσαι.  Συγχαρητήρια 😀🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

Ευχαριστώ πολύ, όλες. Χοριακή θα κάνω τη Δευτέρα γιατί δουλεύω τις επόμενες μέρες από τις 6, ωστόσο η γραμμή βγήκε στα 15 λεπτά κι όχι στα 10 που δίνει σαν χρόνο, στα 10' εμφανίστηκε μια απειροελάχιστη γραμμή και σιγά σιγά άρχισε να σκουραίνει. Στα πρώτα 2 με 3 λεπτά ήταν αρνητικό. 

Βγήκε στα 15 λεπτά τόσο έντονη, αφού στα 10' ήταν αχνή είναι θετικό και πάλι ! 

Συγχαρητήρια! Περιμένουμε νέα σου με τη χοριακη. Όπως είπαν είτε βράδυ είτε πρωί δεν έχει σημασία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ εμένα το τεστ ενώ έλεγε στα 5 λεπτά βγήκε θετικό μετά τα 5 λεπτά μάλλον 7-8 κάπου εκεί γιατί το πέταξα στο 5λεπτο που ήταν αρνητικό κ μετά κάτι μ έτρωγε μέσα μου γύρισα μετά από 3-4 λεπτά το έψαξα κ ήταν αχνό θετικό’ 

Θα συνέχιζα να πιστεύω ότι είναι αρνητικό αν δν το έστελνα σε μια φίλη μου φωτό που προσπαθούσε 9 μήνες κ ήξερε από τεστ κ μ είπε κατευθείαν για χοριακη 

κ εγώ πίστεψα ότι μάλλον δν ισχύει λογω χρόνου έκανα την ίδια μέρα χοριακη κ ήταν 120 την ημέρα που περιμενα περίοδο

τώρα 6 μηνών έγκυος πλέον!  💙
 

οποτε εύχομαι κ σε σένα τ καλύτερα κ να είναι αυτό που επιθυμείς ❤️ 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου!! 

Πήγαινε για μια χοριακή!! Μπορείς να την κάνεις κ το απόγευμα όπως σου είπαν κ τα κορίτσια, δεν επηρεάζεται το αποτέλεσμα! Κι εγώ πιστεύω ότι είναι θετικό!!

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η eleni687 είπε:

Τελικά αρνητική μου βγήκε με 1,0.

Ευχαριστώ όλες, και καλή συνέχεια!

Λυπαμαι κοριτσι μου...😔😔

Ελπιζω ο δεκεμβρης να σας φερει τη θετικη χοριακη και την πρωτοχρονια να πετας απο χαρα!!!🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...