Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Αχ με αυτές με τραυμάτισε...χωρίς αυτές δεν έπιανε καν....έχεις μεγάλο στήθος????μάλλον δεν έπιανε σωστά ούτε με τις θηλες....τώρα έφτιαξε λιγο το στήθος μου...λέω να ξαναδοκιμάσω....εγώ δίνω περίπου 2 αντλημενα και 5-6 συμπλήρωμα...πόσα ml περίπου σου τρώει????

Αλήθεια λες;;; Πφφφφ μάλιστα μάλλον δεν έπιανε σωστά όχι… έχω κανονικό στήθος … κοιτά πάντα θηλάζω πρώτα σύνολο κανένα 45 λεπτό… το βράδυ σίγουρα θα πιει ένα συμπλήρωμα 75-90 ml και την ημέρα αν δεν την πιάσει το στήθος μπορεί να πιει δυο φορές από 30-40 ml … εσένα ποσό συμπλήρωμα τρώει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Αλήθεια λες;;; Πφφφφ μάλιστα μάλλον δεν έπιανε σωστά όχι… έχω κανονικό στήθος … κοιτά πάντα θηλάζω πρώτα σύνολο κανένα 45 λεπτό… το βράδυ σίγουρα θα πιει ένα συμπλήρωμα 75-90 ml και την ημέρα αν δεν την πιάσει το στήθος μπορεί να πιει δυο φορές από 30-40 ml … εσένα ποσό συμπλήρωμα τρώει ; 

Πίνει περίπου σύνολο όλη μερα 300 μλ συμπλήρωμα και 100 δικό μου...ναι εγωω τα μετράω οπότε ξερω ακριβώς...45 λεπτά δεν το παίρνει ο ύπνος?εμένα με το μπιμπερο τον ξυπνάω συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είσαστε κορίτσια? Απο υπομονη πως πάτε? Εγώ νιώθω οτι δεν εχω αλλη θελω να γεννήσω για να μ φύγει το αγχος της γεννας.. Αυριο κλεινω τη 38η και εχω γιατρό, τι εξέταση είναι αυτη του τραχηλου που λέγατε κ έχω τρομάξει? 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Πίνει περίπου σύνολο όλη μερα 300 μλ συμπλήρωμα και 100 δικό μου...ναι εγωω τα μετράω οπότε ξερω ακριβώς...45 λεπτά δεν το παίρνει ο ύπνος?εμένα με το μπιμπερο τον ξυπνάω συνεχεια

Εμένα γύρω στα 200 πιστεύω σύνολο και το δικό μου δεν έχω ιδέα 😂 κοιμάται ξυπνάει τρώει αλλά αν δεν φάει τόσο μετά από 5 λεπτά ξανά θέλει 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Εμένα γύρω στα 200 πιστεύω σύνολο και το δικό μου δεν έχω ιδέα 😂 κοιμάται ξυπνάει τρώει αλλά αν δεν φάει τόσο μετά από 5 λεπτά ξανά θέλει 😂

Κολικούς έχετε???εμένα δείχνει να ποναει σχεδόν κάθε μέρα κανα δίωρο...αχ και το λυπάμαι το καημενο που δεν μπορώ να κάνω κάτι...παιδιατρος ειπε αρχίζουν τηβ δεύτερη εβδομάδα...εμείς είμαστε μιας εβδομάδας και 2 ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ βρε κορίτσια πόσο σας χαίρομαι που μιλάτε για θηλασμούς και γαλατακι...πως περασε ο καιρός...

@Eirinakos κι εγώ στην αναμονή, αύριο έχω πάλι γιατρό για ψαχούλεμα, θα μαι 38+1!🤣 την περασμένη βδομάδα πάντως δεν ένιωσα τίποτα...κατά τ άλλα έχω κάνει τόσες ασκήσεις και καθίσματα συν το περπατημα τον τελευταίο καιρό που νιώθω πιο ανάλαφρη από ποτέ, αλλά από συσπάσεις τίποτα το ιδιαίτερο...για να δουμεεεεε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinakos είπε:

Πως είσαστε κορίτσια? Απο υπομονη πως πάτε? Εγώ νιώθω οτι δεν εχω αλλη θελω να γεννήσω για να μ φύγει το αγχος της γεννας.. Αυριο κλεινω τη 38η και εχω γιατρό, τι εξέταση είναι αυτη του τραχηλου που λέγατε κ έχω τρομάξει? 😂

Εμείς πάμε παρέα και ακόμα αναμένω. Είμαι 38 και 4 σήμερα. Ανυπομονώ πάρα πολύ! Μερικές φορές την κάνουν μερικές όχι την εξέταση τραχήλου και την αποκόλληση υμενων. Κανονικά σε ρωτάει ο γιατρός αν θες. Αν δε θες ή φοβάσαι μπορείς να πεις ότι δε θες. Εγώ επειδή επιταχύνει τον τοκετό και μειώνει τις πιθανότητες να πας στην παράταση μετά τις 40 εβδομάδες ήθελα να το κάνω και το συζητησαμε με το γιατρό. Δε μου προκάλεσε τοκετό πάντως καμία από τις 2 φορές. Απλά μου έκανε συσπάσεις και μου προετοιμάζει τον τράχηλο. Πάντως δεν είναι άνετη εξέταση, είναι ενοχλητική και εκείνη την ώρα για λιγάκι επώδυνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Κολικούς έχετε???εμένα δείχνει να ποναει σχεδόν κάθε μέρα κανα δίωρο...αχ και το λυπάμαι το καημενο που δεν μπορώ να κάνω κάτι...παιδιατρος ειπε αρχίζουν τηβ δεύτερη εβδομάδα...εμείς είμαστε μιας εβδομάδας και 2 ημερών...

Ευτυχώς δεν έχω δει να έχει πονάκια… είμαστε δυο εβδομάδων αύριο !!! Τα αγοράκια λένε ότι το περνάνε πιο επώδυνα δεν ξέρω κατά ποσό ισχύει …! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμείς πάμε παρέα και ακόμα αναμένω. Είμαι 38 και 4 σήμερα. Ανυπομονώ πάρα πολύ! Μερικές φορές την κάνουν μερικές όχι την εξέταση τραχήλου και την αποκόλληση υμενων. Κανονικά σε ρωτάει ο γιατρός αν θες. Αν δε θες ή φοβάσαι μπορείς να πεις ότι δε θες. Εγώ επειδή επιταχύνει τον τοκετό και μειώνει τις πιθανότητες να πας στην παράταση μετά τις 40 εβδομάδες ήθελα να το κάνω και το συζητησαμε με το γιατρό. Δε μου προκάλεσε τοκετό πάντως καμία από τις 2 φορές. Απλά μου έκανε συσπάσεις και μου προετοιμάζει τον τράχηλο. Πάντως δεν είναι άνετη εξέταση, είναι ενοχλητική και εκείνη την ώρα για λιγάκι επώδυνη. 

Και εγώ εδώ κορίτσια 38-2 σήμερα πήγαμε και για καρδιογράφημα,την Τετάρτη πάλι γιατρο…νομίζω ότι της τελευταίες μέρες έχω λιγότερες συσπάσεις από πριν 😳και περπάτημα και καθίσματα κάνω για να δούμε 🥰🥰🥰αααα τον μεγάλο μου τον έχω γεννήσει 38.5 σπάσαν τα νερά και έχω μια ελπίδα μέσα μου να γίνει έτσι και με αυτό το νινί 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εμείς πάμε παρέα και ακόμα αναμένω. Είμαι 38 και 4 σήμερα. Ανυπομονώ πάρα πολύ! Μερικές φορές την κάνουν μερικές όχι την εξέταση τραχήλου και την αποκόλληση υμενων. Κανονικά σε ρωτάει ο γιατρός αν θες. Αν δε θες ή φοβάσαι μπορείς να πεις ότι δε θες. Εγώ επειδή επιταχύνει τον τοκετό και μειώνει τις πιθανότητες να πας στην παράταση μετά τις 40 εβδομάδες ήθελα να το κάνω και το συζητησαμε με το γιατρό. Δε μου προκάλεσε τοκετό πάντως καμία από τις 2 φορές. Απλά μου έκανε συσπάσεις και μου προετοιμάζει τον τράχηλο. Πάντως δεν είναι άνετη εξέταση, είναι ενοχλητική και εκείνη την ώρα για λιγάκι επώδυνη. 

Εγω εχω συσπάσεις και καθε βράδυ τετοια ωρα σπρωχνει παρα πολυ προς τα κατω και ποναω.. Ειναι λες κ έχει βαλει ρολόι.. Εσάς σας σπρωχνει ετσι? Νιωθω ότι θα βγει έτσι οπως κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Ααααχ βρε κορίτσια πόσο σας χαίρομαι που μιλάτε για θηλασμούς και γαλατακι...πως περασε ο καιρός...

@Eirinakos κι εγώ στην αναμονή, αύριο έχω πάλι γιατρό για ψαχούλεμα, θα μαι 38+1!🤣 την περασμένη βδομάδα πάντως δεν ένιωσα τίποτα...κατά τ άλλα έχω κάνει τόσες ασκήσεις και καθίσματα συν το περπατημα τον τελευταίο καιρό που νιώθω πιο ανάλαφρη από ποτέ, αλλά από συσπάσεις τίποτα το ιδιαίτερο...για να δουμεεεεε!

 

Ποπο κορίτσια εγω δεν εχω κάνει κ πολλα.. Μόνο λίγο περπάτημα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Εμείς πάμε παρέα και ακόμα αναμένω. Είμαι 38 και 4 σήμερα. Ανυπομονώ πάρα πολύ! Μερικές φορές την κάνουν μερικές όχι την εξέταση τραχήλου και την αποκόλληση υμενων. Κανονικά σε ρωτάει ο γιατρός αν θες. Αν δε θες ή φοβάσαι μπορείς να πεις ότι δε θες. Εγώ επειδή επιταχύνει τον τοκετό και μειώνει τις πιθανότητες να πας στην παράταση μετά τις 40 εβδομάδες ήθελα να το κάνω και το συζητησαμε με το γιατρό. Δε μου προκάλεσε τοκετό πάντως καμία από τις 2 φορές. Απλά μου έκανε συσπάσεις και μου προετοιμάζει τον τράχηλο. Πάντως δεν είναι άνετη εξέταση, είναι ενοχλητική και εκείνη την ώρα για λιγάκι επώδυνη. 

Καλημέρα κορίτσια! Συγγνώμη που πετάγομαι στη συζήτηση σας, αλλά αυτή η εξέταση τραχήλου τι ακριβώς είναι?? Είναι αυτό που βάζουν το χέρι και καπως κουνάνε το μωρο? Για να προκληθούν συσπάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Συγγνώμη που πετάγομαι στη συζήτηση σας, αλλά αυτή η εξέταση τραχήλου τι ακριβώς είναι?? Είναι αυτό που βάζουν το χέρι και καπως κουνάνε το μωρο? Για να προκληθούν συσπάσεις?

Υπάρχουν 2 εκδοχές. Στη μια απλά ελέγχει το μήκος και την ποιότητα του τραχήλου και στην άλλη κάνει αυτό που λες περίπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι επειδή το μήκος του τραχήλου τώρα στην 33η εβδομάδα βγήκε 1.7 cm. άρχισα προγενεστερονη. Να υποθέσω ότι η επαφή με διείσδυση απαγορεύεται εντελώς έτσι; το έχουμε κόψει από τον 7ο μήνα αλλά είπα θεωρητικά να ρωτήσω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κανετε? Σήμερα έκανα το 2ο nst και είχα ελάχιστες συσπάσεις, δε γενναμε σύντομα. Μου είπε η γιατρός μου να μην αγχώνομαι και να μη βιάζομαι, θα γεννηθεί όταν είναι έτοιμη εκείνη και το σώμα μου, εξάλλου τώρα μπήκα στην 39η εβδομάδα (38+1 σήμερα).

Μου είπε ασκήσεις για προετοιμασία του σώματος με μπάλα, στη θάλασσα, μασάζ στο περινεο... συζητησαμε και το πλάνο τοκετού μου πιο διεξοδικά και ηρέμησα αρκετά.

Κορίτσια πονάω παντού! Πόδια, ηβικη περιοχή, μέση! Εσείς έχετε τέτοιους πόνους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/7/2022 at 5:05 ΜΜ, ο/η MyNa είπε:

Εμείς πάμε παρέα και ακόμα αναμένω. Είμαι 38 και 4 σήμερα. Ανυπομονώ πάρα πολύ! Μερικές φορές την κάνουν μερικές όχι την εξέταση τραχήλου και την αποκόλληση υμενων. Κανονικά σε ρωτάει ο γιατρός αν θες. Αν δε θες ή φοβάσαι μπορείς να πεις ότι δε θες. Εγώ επειδή επιταχύνει τον τοκετό και μειώνει τις πιθανότητες να πας στην παράταση μετά τις 40 εβδομάδες ήθελα να το κάνω και το συζητησαμε με το γιατρό. Δε μου προκάλεσε τοκετό πάντως καμία από τις 2 φορές. Απλά μου έκανε συσπάσεις και μου προετοιμάζει τον τράχηλο. Πάντως δεν είναι άνετη εξέταση, είναι ενοχλητική και εκείνη την ώρα για λιγάκι επώδυνη. 

Μολις γύρισα απο το γιατρό κορίτσια μου.. Εβαλε το χερι τελικά δε πονεσα τοσο, εχω διαστολή 1 κ μαλακο τράχηλο.. Πιστεύει μεχρι τη Δευτέρα που εχουμε παλι ραντεβού θα εχω γεννησει.. Αγχώθηκα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά ραντεβού σήμερα κορίτσια!κι εγώ μόλις γύρισα..διαστολή τίποτα, συσπάσεις τίποτα...το κακό είναι ότι δεν πήρε αρκετό βάρος τον τελευταίο καιρό..κι εχω πλακουντα 3 από τον 8ο...βέβαια είναι 3 κιλά, αλλά δεν μεγαλωσε με σωστό ρυθμό μου είπε και δεν θέλει να ρισκάρει..μου πρότεινε να μπω Κυριακή με πρόκληση( σπάσιμο νερών, οχι φαρμακευτική για αρχη), αλλά δεν ξέρω τι να κάνω..μου είπε να το σκεφτώ και θα με ξαναδεί μεθαύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maya90 είπε:

Κορίτσια τι κανετε? Σήμερα έκανα το 2ο nst και είχα ελάχιστες συσπάσεις, δε γενναμε σύντομα. Μου είπε η γιατρός μου να μην αγχώνομαι και να μη βιάζομαι, θα γεννηθεί όταν είναι έτοιμη εκείνη και το σώμα μου, εξάλλου τώρα μπήκα στην 39η εβδομάδα (38+1 σήμερα).

Μου είπε ασκήσεις για προετοιμασία του σώματος με μπάλα, στη θάλασσα, μασάζ στο περινεο... συζητησαμε και το πλάνο τοκετού μου πιο διεξοδικά και ηρέμησα αρκετά.

Κορίτσια πονάω παντού! Πόδια, ηβικη περιοχή, μέση! Εσείς έχετε τέτοιους πόνους?

Εγω δεν πονάω καθόλου πουθενά, δεν ξερω γιατι αλλά νιώθω καλύτερα από ποτέ..ρε συ τώρα που είπες μασάζ περινεου, μου το χει πει κι εμενα η μαία, αλλά δεν εχω καταφέρει να το κανω, δεν ξέρω, αισθάνομαι σκληρή την περιοχή και φοβαμαι να ασκώ πίεση...το χει κάνει καμια καθόλου?

@Maya90 και @ Eirinakos άντε ολες μαζί μας βλέπω!🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Πολλά ραντεβού σήμερα κορίτσια!κι εγώ μόλις γύρισα..διαστολή τίποτα, συσπάσεις τίποτα...το κακό είναι ότι δεν πήρε αρκετό βάρος τον τελευταίο καιρό..κι εχω πλακουντα 3 από τον 8ο...βέβαια είναι 3 κιλά, αλλά δεν μεγαλωσε με σωστό ρυθμό μου είπε και δεν θέλει να ρισκάρει..μου πρότεινε να μπω Κυριακή με πρόκληση( σπάσιμο νερών, οχι φαρμακευτική για αρχη), αλλά δεν ξέρω τι να κάνω..μου είπε να το σκεφτώ και θα με ξαναδεί μεθαύριο!

Τι σκέφτεσαι να κάνεις? Πάντως 3 κιλα είναι καλα. Σε ποια είπαμε βδομάδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Εγω δεν πονάω καθόλου πουθενά, δεν ξερω γιατι αλλά νιώθω καλύτερα από ποτέ..ρε συ τώρα που είπες μασάζ περινεου, μου το χει πει κι εμενα η μαία, αλλά δεν εχω καταφέρει να το κανω, δεν ξέρω, αισθάνομαι σκληρή την περιοχή και φοβαμαι να ασκώ πίεση...το χει κάνει καμια καθόλου?

@Maya90 και @ Eirinakos άντε ολες μαζί μας βλέπω!🤣

Εγώ κάπου το διαβασα αυτό με το μασαζ αλλα δεν εχω κάνει. Εγώ μόνο καλα δε νιώθω 😛 ποναω παντού κ δε κοιμάμαι καθόλου τα βραδυα λογο σύνδρομο ανήσυχων ακρων, μιλάμε για πάρα πολύ ενοχλητικό σύμπτωμα. Εχθες ειδικά δε κοιμηθηκα με πήρε ο ύπνος 8 το πρωι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eirinakos είπε:

Τι σκέφτεσαι να κάνεις? Πάντως 3 κιλα είναι καλα. Σε ποια είπαμε βδομάδα είσαι? 

Είμαι 38+1 σήμερα, θέλει να μαι στην 39 γι αυτο να με βάλει Κυριακή...δεν ξέρω ακόμα, θα περιμένω να πάω την τεταρτη ξανά να δω τι θα μου πει...αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να πάρω εγώ τέτοια απόφαση, θα δείξει! Εν τω μεταξύ ελπίζω να κάνει μονη της την μεγάλη έξοδο ως τότε!

Ααααχ κι εγώ με τον ύπνο εχω θέμα, αλλά μου συμβαίνει από τον 4ο και συνήθισα πια..αλλά απλά αϋπνία, αυτό με τα πόδια πρεπει να ναι χαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Είμαι 38+1 σήμερα, θέλει να μαι στην 39 γι αυτο να με βάλει Κυριακή...δεν ξέρω ακόμα, θα περιμένω να πάω την τεταρτη ξανά να δω τι θα μου πει...αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να πάρω εγώ τέτοια απόφαση, θα δείξει! Εν τω μεταξύ ελπίζω να κάνει μονη της την μεγάλη έξοδο ως τότε!

Ααααχ κι εγώ με τον ύπνο εχω θέμα, αλλά μου συμβαίνει από τον 4ο και συνήθισα πια..αλλά απλά αϋπνία, αυτό με τα πόδια πρεπει να ναι χαλια!

Σου εύχομαι μέχρι τη Κυριακή να έρθει από μόνη της ❤️ ναι άστα πολύ χάλια. Γτ Κουτουλαω από τη νυστα αλλά δε μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα! Γύρω στον 7ο το έπαθα κ κοιμάμαι ελάχιστες ώρες.. με έχει πιάσει κ ένας φόβος για τη γέννα.. από τη μια παρακαλάω να γεννήσω κ σήμερα αν γίνεται κ από την άλλη φοβάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eirinakos είπε:

Σου εύχομαι μέχρι τη Κυριακή να έρθει από μόνη της ❤️ ναι άστα πολύ χάλια. Γτ Κουτουλαω από τη νυστα αλλά δε μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα! Γύρω στον 7ο το έπαθα κ κοιμάμαι ελάχιστες ώρες.. με έχει πιάσει κ ένας φόβος για τη γέννα.. από τη μια παρακαλάω να γεννήσω κ σήμερα αν γίνεται κ από την άλλη φοβάμαι.

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου και σε σένα εύχομαι σύντομα και όσο το δυνατόν ανώδυνα!

Κι εγώ φοβάμαι αρκετά, αλλά σκέφτομαι το κλασικό, όταν δεις το μωρό τα ξεχνάς όλα, ελπίζω να ισχύει... πάντως όλα αυτά με την εγκυμοσύνη τα έπαθα, προηγουμένως ημουν εντελώς αναίσθητη κ τα παιρνα όλα χαλαρά...όσοι με γνωρίζουν απορούν τι εχω πάθει.🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...