Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Να σας ζήσει ο μικρούλης σας! 💕 Να είναι πάντα ευτυχισμένος και τυχερός! ❤️💙

 

Εγώ ενώ είχα πολλές συσπάσεις το προηγούμενο διάστημα, τώρα που κοντεύουμε δεν ξέρω τι έχει γίνει και έχει ηρεμήσει η μήτρα. Κατά τα άλλα έχω μια μικρή διαστολή εδώ και 1 εβδομάδα και είναι σε τέλεια θέση για να βγει. Πραγματικά δεν ξέρω. Ο γιατρός λέει ότι συμβαίνει αυτό οπότε από την αρχή δεν είχε προβλέψει κάτι για το πότε περιμένουμε. Μου λέει από μέρα μέχρι εβδομάδες. 🙄

Να σας ζήσει!! @Afroditi LrkΥγεία και τύχη να έχει στην ζωή του ♥️♥️♥️

Και εγώ είχα πάει σήμερα γιατρο και μου είπε βλέπω μια μικρή διαστολή στον τράχηλο αλλά αρκετά ψηλά το μωρό(ενοω όταν μπήκα στον μήνα μου πριν δυο βδομαδες μου είπε να μην περπατάω γτ έχει κατέβει αρκετά 😳🤔αλλά δεν με είχε δει με το χέρι 🤪🤪)πολύ περπάτημα μου είπε καθίσματα 3 φορές την ημέρα και την Κυριακή να πάω μια στο μεαιυτηριο για NST αν το λέω σωστά,πάμε λέει πολύ καλά 3 κιλά παρά κάτι ο μικρός εγώ έχω μια κοιλιά λες  και είμαι πέντε μηνών εντωμεταξύ λόγο διατροφής έχω χάσει κιλά κι χάνω ακόμα και σήμερα που πηγα αλλά το μωρό πέρνει κανονικά 🤩άνυπομονω εντωμεταξύ θέλω να γεννήσω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Joo είπε:

Να σας ζήσει!! @Afroditi LrkΥγεία και τύχη να έχει στην ζωή του ♥️♥️♥️

Και εγώ είχα πάει σήμερα γιατρο και μου είπε βλέπω μια μικρή διαστολή στον τράχηλο αλλά αρκετά ψηλά το μωρό(ενοω όταν μπήκα στον μήνα μου πριν δυο βδομαδες μου είπε να μην περπατάω γτ έχει κατέβει αρκετά 😳🤔αλλά δεν με είχε δει με το χέρι 🤪🤪)πολύ περπάτημα μου είπε καθίσματα 3 φορές την ημέρα και την Κυριακή να πάω μια στο μεαιυτηριο για NST αν το λέω σωστά,πάμε λέει πολύ καλά 3 κιλά παρά κάτι ο μικρός εγώ έχω μια κοιλιά λες  και είμαι πέντε μηνών εντωμεταξύ λόγο διατροφής έχω χάσει κιλά κι χάνω ακόμα και σήμερα που πηγα αλλά το μωρό πέρνει κανονικά 🤩άνυπομονω εντωμεταξύ θέλω να γεννήσω 😂😂😂

Από κοιλιά εγώ έχω, στρογγυλή και μεγάλη αν και δεν παχαίνω πια έχω παρατηρήσει. Με είδε με το χέρι την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε ότι είναι μαλακός και κοντός ο τράχηλος αλλά θέλει λίγη δουλίτσα ακόμα και να κάνω ασκήσεις με τη μπάλα πιλατες, περπάτημα, καθίσματα, σεξ κλπ. Κάνω ο, τι μπορώ γιατί κι εγώ ανυπομονώ! 😂 Σεξ κάνουμε λες και προσπαθούμε να συλλάβουμε πάλι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Από κοιλιά εγώ έχω, στρογγυλή και μεγάλη αν και δεν παχαίνω πια έχω παρατηρήσει. Με είδε με το χέρι την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπε ότι είναι μαλακός και κοντός ο τράχηλος αλλά θέλει λίγη δουλίτσα ακόμα και να κάνω ασκήσεις με τη μπάλα πιλατες, περπάτημα, καθίσματα, σεξ κλπ. Κάνω ο, τι μπορώ γιατί κι εγώ ανυπομονώ! 😂 Σεξ κάνουμε λες και προσπαθούμε να συλλάβουμε πάλι 😂

Αχ βρε κορίτσια κι εμείς τα ίδια!εμένα ενώ έχει κατέβει πολύ δεν γίνεται τίποτα...δεν έχω καν συσπάσεις..κάνω κι εγώ ασκήσεις με μπάλα, καθίσματα και πολυυυυ περπάτημα. Δυστυχώς ο αντρας μου δεν μου κάθεται, φοβάται...αλλά που θα μου πααααει, θα τον αποπλανήσω🤣🤣🤣..αααα τρώω και χουρμάδες και ανανάδες...μου το πε μια μαία..🤣

Πέρα από την πλάκα κι εγώ ανυπομονώ πολύ πια, αν και ακόμα φοβάμαι, αλλά θέλω να την δω και να την αγκαλιάσω...πιο πολύ με αγχώνει αυτη η αναμονή παρά ο ίδιος ο τοκετός!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!να σας ζήσει!γερός και τυχερός ο μπεμπάκος!❤❤❤πως αισθάνεσαι??

Κάπως τρελαμένη!!!πολλές αλλαγές!!πάλι καλά εχω την βοήθεια του συζύγου γτ αλλιως μαλλον θα τα είχα παίξει!!! Και είναι μόλις 5 ημερών...είχα θέμα με το θηλασμό και τωρα κάνω με θήλαστρο...πολύ ταλαιπωρια κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Αχ βρε κορίτσια κι εμείς τα ίδια!εμένα ενώ έχει κατέβει πολύ δεν γίνεται τίποτα...δεν έχω καν συσπάσεις..κάνω κι εγώ ασκήσεις με μπάλα, καθίσματα και πολυυυυ περπάτημα. Δυστυχώς ο αντρας μου δεν μου κάθεται, φοβάται...αλλά που θα μου πααααει, θα τον αποπλανήσω🤣🤣🤣..αααα τρώω και χουρμάδες και ανανάδες...μου το πε μια μαία..🤣

Πέρα από την πλάκα κι εγώ ανυπομονώ πολύ πια, αν και ακόμα φοβάμαι, αλλά θέλω να την δω και να την αγκαλιάσω...πιο πολύ με αγχώνει αυτη η αναμονή παρά ο ίδιος ο τοκετός!

 

Εχω να πω να μην αγχώνεστε!! Οι πόνοι τουλάχιστον σε μένα ήταν ανεκτοι...έφτασα σχεδόν σε πόνους γεννας για να μου κάνει επισκληριδιο, και έμπαινε μέσα ο γιατρός και έλεγε καλα αυτή γτ χαζογελάει δεν ποναει???

Γενικά το πιο ενοχλητικό ήταν το πασπατεμα για τον τράχηλο και το σπάσιμο των νερών! Αλλά και αυτά μην φανταστείτε τιποτα τρομερό...οπότε χαλαρώστε και απολαύστε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maya90 είπε:

@Afroditi Lrk να σας ζήσει ο μπέμπης!!! Να έχει υγεία κι ευτυχια στη ζωή του 😊🥰 Καλή ανάρρωση να έχεις!

Ευχαριστώ πολυυυυυ🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Ευχαριστώ πολυυυυυ🥰

Κορίτσια καλησπέρα εσείς που γεννήσατε η εσάς που σας κάνανε το γνωστό ψαχούλεμα στον τράχηλο με το (χέρι) είχατε μετά κάτι σαν βλέννη καφέ;;;από χθες που πηγα γιατρο έχω καφετί όχι πολύ σκούρο βλέννη και σήμερα πιο ξαφνικά μεγάλο κομμάτι από βλέννη αλλά μπεζ ακούσω προς καφέ διάβασα ότι συμβαίνει μετά την εξέταση αυτή και δεν πήρα τον γιατρο λέω να περιμένω και σήμερα.(Σορυ για την ανάλυση 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joo είπε:

Κορίτσια καλησπέρα εσείς που γεννήσατε η εσάς που σας κάνανε το γνωστό ψαχούλεμα στον τράχηλο με το (χέρι) είχατε μετά κάτι σαν βλέννη καφέ;;;από χθες που πηγα γιατρο έχω καφετί όχι πολύ σκούρο βλέννη και σήμερα πιο ξαφνικά μεγάλο κομμάτι από βλέννη αλλά μπεζ ακούσω προς καφέ διάβασα ότι συμβαίνει μετά την εξέταση αυτή και δεν πήρα τον γιατρο λέω να περιμένω και σήμερα.(Σορυ για την ανάλυση 😬

Ναι ναι είναι το τραχηλικο πώμα. Είναι φυσιολογικό. Εγώ το έχανα επί 3-4 μέρες μετά την εξέταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maya90 είπε:

Σας πόνεσε όταν το εκανε;

Εγώ πόνεσα, και ποναγα και μετά 😒 έσπρωχνε το χέρι εκεί λες και θα το έβγαζε 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Joo είπε:

Εγώ πόνεσα, και ποναγα και μετά 😒 έσπρωχνε το χέρι εκεί λες και θα το έβγαζε 😅😅

Σε ποια εβδομάδα είσαι? Εμένα με εξέτασε κολπικά αλλά ίσα που το κατάλαβα,διήρκησε δευτερόλεπτα, αλλά μου είπε ότι θα με ξαναεξετάσει τη Δευτέρα, μήπως αυτή θα είναι η κανονική...

βρε κορίτσια επειδή μου λένε πολλά και δεν ξέρω τι να πιστέψω, υπάρχει περίπτωση κατά την εξέταση να σου σπάσει ο γιατρός τα νερά, τόσο απλό είναι?μου το λεει μια γνωστή συνέχεια κι εχω φοβηθεί οτι θα πάω σε ραντεβου και δεν θα ξαναγυρίσω🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerina1990 είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι? Εμένα με εξέτασε κολπικά αλλά ίσα που το κατάλαβα,διήρκησε δευτερόλεπτα, αλλά μου είπε ότι θα με ξαναεξετάσει τη Δευτέρα, μήπως αυτή θα είναι η κανονική...

βρε κορίτσια επειδή μου λένε πολλά και δεν ξέρω τι να πιστέψω, υπάρχει περίπτωση κατά την εξέταση να σου σπάσει ο γιατρός τα νερά, τόσο απλό είναι?μου το λεει μια γνωστή συνέχεια κι εχω φοβηθεί οτι θα πάω σε ραντεβου και δεν θα ξαναγυρίσω🤣🤣🤣

Εμένα η πρώτη φορά με πόνεσε και είχα αίμα και το πώμα και συσπάσεις μετά. Σήμερα πολύ λιγότερο και όλα είναι πολύ ήσυχα. Αλλά δεν ήταν κάτι τρομερό ούτε την πρώτη φορά. Είναι πολύ σπάνιο το να σπάσουν τα νερα σε αυτή την εξέταση. Μπορεί όμως να προκαλέσει τοκετό σε κάποιες ώρες /μέρες γι αυτό περιμένουν να το κάνουν αφού κλείσεις τις 37 εβδομάδες ώστε να είσαι τελειομηνη. Το βασικό με αυτή την εξέταση εκτός από το ότι καταλαβαίνει ο γιατρός σε τι φάση είσαι είναι ότι φαίνεται να μειώνει τις πιθανότητες καισαρικής ή παράτασης της Κύησης μετά τις 40 εβδομάδες και διευκολύνει το φυσιολογικό τοκετό. Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν 37 και 1 και τώρα 38 και 1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμένα η πρώτη φορά με πόνεσε και είχα αίμα και το πώμα και συσπάσεις μετά. Σήμερα πολύ λιγότερο και όλα είναι πολύ ήσυχα. Αλλά δεν ήταν κάτι τρομερό ούτε την πρώτη φορά. Είναι πολύ σπάνιο το να σπάσουν τα νερα σε αυτή την εξέταση. Μπορεί όμως να προκαλέσει τοκετό σε κάποιες ώρες /μέρες γι αυτό περιμένουν να το κάνουν αφού κλείσεις τις 37 εβδομάδες ώστε να είσαι τελειομηνη. Το βασικό με αυτή την εξέταση εκτός από το ότι καταλαβαίνει ο γιατρός σε τι φάση είσαι είναι ότι φαίνεται να μειώνει τις πιθανότητες καισαρικής ή παράτασης της Κύησης μετά τις 40 εβδομάδες και διευκολύνει το φυσιολογικό τοκετό. Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν 37 και 1 και τώρα 38 και 1.

Εγώ ήμουν 37και 5 χθες που πηγα…δεν έβαλε απλά το χέρι η μαία έσπρωχνε την κοιλιά από πάνω κι έλεγε πάρε βαθιά ανάσα,εκείνος  έχωνε το χέρι από κάτω και έλεγε για τον τράχηλο και ότι το μωρό είναι αρκετά ψηλά και κάτι μεταξύ τους που δεν κατάλαβα σαν να με ψαχουλεύε (θρίλερ)😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Joo είπε:

Εγώ ήμουν 37και 5 χθες που πηγα…δεν έβαλε απλά το χέρι η μαία έσπρωχνε την κοιλιά από πάνω κι έλεγε πάρε βαθιά ανάσα,εκείνος  έχωνε το χέρι από κάτω και έλεγε για τον τράχηλο και ότι το μωρό είναι αρκετά ψηλά και κάτι μεταξύ τους που δεν κατάλαβα σαν να με ψαχουλεύε (θρίλερ)😂😂😂 

Χαχαχα εμένα του αγγίζει το κεφαλάκι του μωρού γιατί είναι πολύ χαμηλά το μωρό. Αλλά ναι, σπλατερια ήταν με το αίμα και το ψαχουλεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Χαχαχα εμένα του αγγίζει το κεφαλάκι του μωρού γιατί είναι πολύ χαμηλά το μωρό. Αλλά ναι, σπλατερια ήταν με το αίμα και το ψαχουλεμα. 

Α εμενα καμία σχέση, απλά έβαλε το χέρι του, πολύ ήπια, μου είπε έχει κατέβει πολυ η μικρή και τέλος...μάλλον ήταν το λάιτ αυτό, μου το φυλάει για τη δευτέρα που θα μαι 38+1🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δε θα με εξετάσει έτσι... δεν υπάρχει λόγος από τη στιγμή που δεν είμαι σε ενεργό τοκετό!

Η προηγούμενη έτσι μου έκανε ελικοπτερακι, αποκόλληση υμενων δηλαδή, και με έβαλε στο καπάκι για πρόκληση η σιχαμενη 🤬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/6/2022 at 6:31 ΠΜ, ο/η kk88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ γέννησα χθές με καισαρική δύο κοριτσάκια...η μία γεννήθηκε 2.810 και η άλλη 2.170... είναι μια χαρά...η μία που είχε θέμα με το στομάχι ελέγχθηκε και όλα είναι καλά....η μικρούλα μας μπήκε λόγω κιλών και μόνο στη θερμοκοιτίδα....αν όλα είναι καλά ίσως βγει σήμερα!!!! Σας εύχομαι ολόψυχα με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!🙏🙏🙏

Κορίτσι μου να σας ζήσουν τα κορίτσια σας 💖💖💖 να είναι γερές, καλοτυχες και ευτυχισμένες και εσείς να είστε γεροί να είστε πάντα δίπλα τους ! Τελικά όλα καλά άδικα αγχωνοσουν με το θέμα για το στομαχακι 😋 

Επιστρέψατε σπίτι σας ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Katerina1990 είπε:

Α εμενα καμία σχέση, απλά έβαλε το χέρι του, πολύ ήπια, μου είπε έχει κατέβει πολυ η μικρή και τέλος...μάλλον ήταν το λάιτ αυτό, μου το φυλάει για τη δευτέρα που θα μαι 38+1🤣🤣🤣

Κορίτσια αν εχει κατέβει το μπεμπακι δεν ποναει γτ δεν βάζει τόσο μέσα το χέρι..  ίσως γιαυτο άλλες κλωτσαμε τον γιατρό σε αυτή την εξέταση και άλλες δεν πονάνε καν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Κορίτσια αν εχει κατέβει το μπεμπακι δεν ποναει γτ δεν βάζει τόσο μέσα το χέρι..  ίσως γιαυτο άλλες κλωτσαμε τον γιατρό σε αυτή την εξέταση και άλλες δεν πονάνε καν

Εμένα είναι κάτω κάτω το μωρό αλλά και πάλι πόνεσε η πρώτη φορά αρκετά. Απ'ο, τι κατάλαβα παίζει ρόλο και η διαστολή. Γιατί τώρα μου είπε χωράει άνετα ένα δάχτυλο, ενώ την άλλη φορά χωρούσε με πίεση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/7/2022 at 11:54 ΠΜ, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Κορίτσια αν εχει κατέβει το μπεμπακι δεν ποναει γτ δεν βάζει τόσο μέσα το χέρι..  ίσως γιαυτο άλλες κλωτσαμε τον γιατρό σε αυτή την εξέταση και άλλες δεν πονάνε καν

Όταν υπάρχει πόνος γίνεται το ελικοπτερακι, αλλά και πάλι δεν προσφέρει τίποτα σε μη ενεργη φαση τοκετου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε όλες ;;; 
ευτυχως είχαμε πολύ γρήγορη ανάρρωση εμείς μετά την καισαρική ελπίζω και τα υπόλοιπα κορίτσια… λίγος ύπνος μας λείπει αλλά εντάξει 😂 ήθελα να ρωτήσω δίνετε συμπλήρωμα εσείς η θηλάζετε αποκλειστικά ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε πως είστε όλες ;;; 
ευτυχως είχαμε πολύ γρήγορη ανάρρωση εμείς μετά την καισαρική ελπίζω και τα υπόλοιπα κορίτσια… λίγος ύπνος μας λείπει αλλά εντάξει 😂 ήθελα να ρωτήσω δίνετε συμπλήρωμα εσείς η θηλάζετε αποκλειστικά ; 

Καλημεραα!!!εμένα με τραυμάτισε συο νοσοκομείο και προσωρινά αντλώ με θήλαστρο,δεν πάει και πολύ καλά,και κυρίως δίνω φορμουλα....έχω επιπεδες θηλες εντελώς και δεν πιάνει καθολου στήθος ο μικρούλης μου...έχω στεναχωρεθει αλλά δεν ξέρω και τι να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Afroditi Lrk είπε:

Καλημεραα!!!εμένα με τραυμάτισε συο νοσοκομείο και προσωρινά αντλώ με θήλαστρο,δεν πάει και πολύ καλά,και κυρίως δίνω φορμουλα....έχω επιπεδες θηλες εντελώς και δεν πιάνει καθολου στήθος ο μικρούλης μου...έχω στεναχωρεθει αλλά δεν ξέρω και τι να κανω....

Και εμένα με έχει τραυματίσει κορίτσι μου σε καταλαβαίνω… εμένα οι θηλές μου ήταν προς τα μέσα και μου έδωσε η μαία μου θηλές σιλικόνης αλλιως δεν θα μπορούσα και θηλάζω με αυτές… αλλά δίνω και συμπλήρωμα 3-4 φορές την ημέρα… γιατί δεν δοκιμάζεις και εσυ τις θηλές ; Μήπως βοηθήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Και εμένα με έχει τραυματίσει κορίτσι μου σε καταλαβαίνω… εμένα οι θηλές μου ήταν προς τα μέσα και μου έδωσε η μαία μου θηλές σιλικόνης αλλιως δεν θα μπορούσα και θηλάζω με αυτές… αλλά δίνω και συμπλήρωμα 3-4 φορές την ημέρα… γιατί δεν δοκιμάζεις και εσυ τις θηλές ; Μήπως βοηθήσει 

Αχ με αυτές με τραυμάτισε...χωρίς αυτές δεν έπιανε καν....έχεις μεγάλο στήθος????μάλλον δεν έπιανε σωστά ούτε με τις θηλες....τώρα έφτιαξε λιγο το στήθος μου...λέω να ξαναδοκιμάσω....εγώ δίνω περίπου 2 αντλημενα και 5-6 συμπλήρωμα...πόσα ml περίπου σου τρώει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...