Μετάβαση σε περιεχόμενο

Moms of twins 2022 🤰🌸💞


Vasilique

Recommended Posts

στις On 15/1/2022 at 1:54 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

κοριτσια μου τι κανετε;;;;;;

εγώ 13η εβδομάδα, την τριτη εχουμε γυναικολογο και την παρασκευη εχουμε αυχενική και εχω αφοδευτει πανω μου χαχαχαχαχα

 

με εχουν τσακισει οι πονοκεφαλοι, εντονοι σαν ημικρανια καποιες φορες...

εμετο δεν εχω κανει ξανα, εκτος απο τις δυο φορες, και καποιες φορες εχω πλεον αναγουλες, ευχομαι ολα αυτα και ειδικα ο πονοκεφαλος να φυγουν.

το αλλο το κορυφαιο ειναι τα βλαμμενα τα ονειρα που βλεπω!!!!!

κατα τα αλλα ολα καλα βρε χαχαχαχαχα

Μάναααααα! Κράτα γερά! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 524
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις On 16/1/2022 at 5:45 ΜΜ, ο/η Didimaki13 είπε:

Καλησπέρα και από μένα. Σας παρακολουθώ καιρό, κάποιες από το τόπικ της εξωσωματικής. Μπήκα στον 4ο μήνα και ΠΗΤ έχω 15/7.

Περιμένουμε κοριτσάκια, μας έδωσαν μια εκτίμηση στην αυχενική και οι δυο εμβρυολόγοι που ήταν μέσα και προχθες μας το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μας.

Προς το παρόν έχω μια καλή εγκυμοσύνη, με πολλές ναυτίες που σταμάτησαν λίγο πριν το τέλος του τρίτου μήνα κι αφού έκοψα την προγεστερόνη και τα cyclacour, χωρίς όμως άλλα προβλήματα. Συνεχίζω κανονικά την δουλειά και ευελπιστώ για το καλύτερο. Το μόνο μου άγχος αυτή τη στιγμή είναι το ζάχαρο, εχω ινσουλινοαντίσταση και έπαιρνα γκλουκοφαζ, από την αρχή έχω ξεκινήσει μετρήσεις και διατροφή με διατροφολόγο και την άλλη εβδομάδα έχω και επίσκεψη στον ενδοκρινολόγο μου. 

Προς το παρόν τα μόνα που έχουμε δει είναι καρότσι και αυγά για το αμάξι, κλείνουμε προς το mountain buggy και besafe αυγά. Μου αρέσουν καλύτερα τα καρότσια που είναι δίπλα δίπλα. Αγορές λέω να ξεκινήσω σιγά σιγά απο την β επιπέδου και μετά.

Καλώς μας ήρθες κορίτσι! Κοριτσάκια κ εσύ; Σούπερ! Στον β´ επιπέδου θα σας το επιβεβαιώσουν! Καμιά φορά όμως γίνεται κ ανατροπή! 😂 Καλά έκανες κ πήγες σε ενδοκρινολόγο από νωρίς! Πολλές κοπέλες δεν γνωρίζουν κ πηγαίνουν μόνο όταν είναι να κάνουν την καμπύλη. Αφού σε παρακολουθεί μην αγχώνεσαι για τίποτα. Όλα θα τα έχει υπό έλεγχο! Θα σου δίνει κάθε μήνα να κάνεις εξετάσεις κ θα σε ρυθμίζει ανάλογα. Όπως σωστά κάνεις ήδη θα προσέξεις κ την διατροφή σου κ όλα θα πάνε σούπερ! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η angel35 είπε:

με το καλο κοριτσι μου!!!! και γω τελη ιουλιου εχω πητ! θα μαθω και την παρασκευη στην αυχενική! 

και γω το ζαχαρο φοβαμαι γτ ενω δεν ειχα θεμα η εξεταση εδειξε 98, θα δουμε τι θα γινει!!! 

 

 

@Vasiliqueαρχηγέ τι κάνεις εσύ;;;

 

Κούτσα κούτσα στην κυριολεξία πάω κ εγώ! 😂 Έχω θεματάκι με την μέση μου αλλά δυστυχώς μόνο υπομονή μπορώ να κάνω! 

Την άλλη Τρίτη τελικά θα κάνω την αμνιοπαρακέντηση… 

Πάρε χαρτομάντηλα την Παρασκευή μπόλικα ε! Α, κ θέλω βιντεάκι μην με ξεχάσεις! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Κούτσα κούτσα στην κυριολεξία πάω κ εγώ! 😂 Έχω θεματάκι με την μέση μου αλλά δυστυχώς μόνο υπομονή μπορώ να κάνω! 

Την άλλη Τρίτη τελικά θα κάνω την αμνιοπαρακέντηση… 

Πάρε χαρτομάντηλα την Παρασκευή μπόλικα ε! Α, κ θέλω βιντεάκι μην με ξεχάσεις! 🤪

Με το καλό όλα Βασιλική μου, πλησιάζει ο καιρός!!! Μακάρι να γίνει πράξη αυτό που μας έγραψες στην άλλη ομάδα ότι τα θαύματα απλά γίνονται δεν ξέρουν από χρόνο! Αναμένω και εγώ αυτό το θαύμα που θα έρθει για να μείνει όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Με το καλό όλα Βασιλική μου, πλησιάζει ο καιρός!!! Μακάρι να γίνει πράξη αυτό που μας έγραψες στην άλλη ομάδα ότι τα θαύματα απλά γίνονται δεν ξέρουν από χρόνο! Αναμένω και εγώ αυτό το θαύμα που θα έρθει για να μείνει όμως!

Κοριτσάκι μου! Θα γίνει! Αρκεί να πιστέψεις στα θαύματα! Κ λιγάκι υπομονή! 💚

Σ´ ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου κ τις ευχές σου! 🥰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Κοριτσάκι μου! Θα γίνει! Αρκεί να πιστέψεις στα θαύματα! Κ λιγάκι υπομονή! 💚

Σ´ ευχαριστώ πολύ για την σκέψη σου κ τις ευχές σου! 🥰😘

Απλά με πιάνει ο φόβος ότι αφού έγινε μία φορά το θαύμα( εννοώ οι εμφυτεύσεις) μήπως δεν ξαναέρθει γερά αυτή τη φορά! Αυτό μόνο με έχει πιάσει φόβος μετά τις 3 απανωτές ατυχίες! Εσύ τώρα αγαπημένη σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Απλά με πιάνει ο φόβος ότι αφού έγινε μία φορά το θαύμα( εννοώ οι εμφυτεύσεις) μήπως δεν ξαναέρθει γερά αυτή τη φορά! Αυτό μόνο με έχει πιάσει φόβος μετά τις 3 απανωτές ατυχίες! Εσύ τώρα αγαπημένη σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Μωρέ θα έρθει! Εκεί που δεν το περιμένεις που λένε! 😉

Εξάλλου αποτυχίες είχαμε όλες μας! Λίγες οι κοπέλες που πέτυχαν με την πρώτη. Κ δες πόσες ακόμη παλεύουν κ σιγά σιγά ακούμε κ από αυτές ευχάριστα! 🥰

Εγώ είμαι στην 31η κ στις 24/01 μπαίνω κ επίσημα πια στον 8ο! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Μωρέ θα έρθει! Εκεί που δεν το περιμένεις που λένε! 😉

Εξάλλου αποτυχίες είχαμε όλες μας! Λίγες οι κοπέλες που πέτυχαν με την πρώτη. Κ δες πόσες ακόμη παλεύουν κ σιγά σιγά ακούμε κ από αυτές ευχάριστα! 🥰

Εγώ είμαι στην 31η κ στις 24/01 μπαίνω κ επίσημα πια στον 8ο! 💚

Σωστά τα λες! Με το καλό κορίτσι, γερά μωράκια!!! ΠΕ΄ρασε ο καιρός, κοντεύεις!!! Σε ευχαριστώ ξανά για όλο το θάρρος και τα πάντα καλά λόγια σου!!! Θα σου στείλω και στο viber απλά δεν θέλω να ενοχλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Σωστά τα λες! Με το καλό κορίτσι, γερά μωράκια!!! ΠΕ΄ρασε ο καιρός, κοντεύεις!!! Σε ευχαριστώ ξανά για όλο το θάρρος και τα πάντα καλά λόγια σου!!! Θα σου στείλω και στο viber απλά δεν θέλω να ενοχλώ!

Καθόλου δεν με ενοχλείς! Να στέλνεις! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/1/2022 at 12:59 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς μας ήρθες κορίτσι! Κοριτσάκια κ εσύ; Σούπερ! Στον β´ επιπέδου θα σας το επιβεβαιώσουν! Καμιά φορά όμως γίνεται κ ανατροπή! 😂 Καλά έκανες κ πήγες σε ενδοκρινολόγο από νωρίς! Πολλές κοπέλες δεν γνωρίζουν κ πηγαίνουν μόνο όταν είναι να κάνουν την καμπύλη. Αφού σε παρακολουθεί μην αγχώνεσαι για τίποτα. Όλα θα τα έχει υπό έλεγχο! Θα σου δίνει κάθε μήνα να κάνεις εξετάσεις κ θα σε ρυθμίζει ανάλογα. Όπως σωστά κάνεις ήδη θα προσέξεις κ την διατροφή σου κ όλα θα πάνε σούπερ! 😉

Kαλώς σας βρήκα!

Λες; Είπα στον γιατρό μου μήπως αλλάξει αργότερα; Μου λέει αν δεν είμαι σίγουρος δεν λέω ποτέ. Στην αυχενική ήταν δυο υπερηχολόγοι μέσα και οι δυο το είδαν κατευθείαν. Τι να πω θα δείξει :P Ας είναι γερά, τίποτα άλλο. 

Τελικά πήγα στον ενδοκρινολόγο και θα ξεκινήσω λίγες μονάδες ινσουλίνη το βράδυ γιατί το νηστείας μου είναι στα ανώτερα και είναι αρκετά νωρίς γι αυτές τις τιμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Με έχει πιάσει ένα άγχος κ μ έχει καρφωθεί ότι δεν νιώθω το 3ο έμβρυο..οχι ότι ξεχωρίζω πιο κινείται κάθε φορά, αλλά καθώς μεγαλώνουν κ περιορίζεται ο χώρος τους έχω μια ένδειξη ας πουμε! Παίζει ρόλο το σημείο της κοιλιάς που βρίσκονται λέτε; τα 2 είναι πιο ψηλά που είναι πιο λεπτό το δέρμα ενώ το 3ο είναι χαμηλά κ κάπως πιο μέσα που ίσως έχω πιο πολύ δέρμα-λίπος-μυς; 

Θα παρω αύριο τον γιατρό τηλέφωνο να του πω να παω κ να κάνουμε τα ραντεβού ανά 10 μέρες κ όχι ανά 15 που κάναμε μέχρι τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/1/2022 at 12:54 ΜΜ, ο/η Didimaki13 είπε:

Kαλώς σας βρήκα!

Λες; Είπα στον γιατρό μου μήπως αλλάξει αργότερα; Μου λέει αν δεν είμαι σίγουρος δεν λέω ποτέ. Στην αυχενική ήταν δυο υπερηχολόγοι μέσα και οι δυο το είδαν κατευθείαν. Τι να πω θα δείξει :P Ας είναι γερά, τίποτα άλλο. 

Τελικά πήγα στον ενδοκρινολόγο και θα ξεκινήσω λίγες μονάδες ινσουλίνη το βράδυ γιατί το νηστείας μου είναι στα ανώτερα και είναι αρκετά νωρίς γι αυτές τις τιμές.

Ωραία! Μην σε τρομάζει η ινσουλίνη. Ορμόνη είναι που θα στο ρυθμίσει κ θα είσαι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Με έχει πιάσει ένα άγχος κ μ έχει καρφωθεί ότι δεν νιώθω το 3ο έμβρυο..οχι ότι ξεχωρίζω πιο κινείται κάθε φορά, αλλά καθώς μεγαλώνουν κ περιορίζεται ο χώρος τους έχω μια ένδειξη ας πουμε! Παίζει ρόλο το σημείο της κοιλιάς που βρίσκονται λέτε; τα 2 είναι πιο ψηλά που είναι πιο λεπτό το δέρμα ενώ το 3ο είναι χαμηλά κ κάπως πιο μέσα που ίσως έχω πιο πολύ δέρμα-λίπος-μυς; 

Θα παρω αύριο τον γιατρό τηλέφωνο να του πω να παω κ να κάνουμε τα ραντεβού ανά 10 μέρες κ όχι ανά 15 που κάναμε μέχρι τώρα! 

Καλέ μην ανησυχείς! Σε ποια εβδομάδα είσαι θύμισέ μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ μην ανησυχείς! Σε ποια εβδομάδα είσαι θύμισέ μου;

Μου έφυγε λίγο αυτό γιατί το ένιωσα κ το κάτω κάτω! 28η είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Μου έφυγε λίγο αυτό γιατί το ένιωσα κ το κάτω κάτω! 28η είμαι!

Έτσι μπράβο! Μην ξεχνάς πως εσύ που έχεις 3 έμβρυα ο χώρος που θα έχουν να κινούνται θα περιοριστεί πιο γρήγορα από ότι στις άλλες γυναίκες… Υπάρχουν στιγμές που πραγματικά ηρεμούν κ λες ουπς τι κάνουν γιατί δεν κουνιούνται; Ξάπλωσε κ γύρνα στο πλάι αριστερά… Σίγουρα θα σου στείλουν σήμα! Φάε κ κανένα μανταρίνι! Εμένα το γλεντούν μόλις τρώω! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Έτσι μπράβο! Μην ξεχνάς πως εσύ που έχεις 3 έμβρυα ο χώρος που θα έχουν να κινούνται θα περιοριστεί πιο γρήγορα από ότι στις άλλες γυναίκες… Υπάρχουν στιγμές που πραγματικά ηρεμούν κ λες ουπς τι κάνουν γιατί δεν κουνιούνται; Ξάπλωσε κ γύρνα στο πλάι αριστερά… Σίγουρα θα σου στείλουν σήμα! Φάε κ κανένα μανταρίνι! Εμένα το γλεντούν μόλις τρώω! 😂

Προσπαθώ να τα σκέφτομαι όλα αυτά αλλά ξέρεις καμια φορά το μυαλό σε πάει κ αλλού! Τα ραντεβού πάντως θα τα κάνω πιο συχνά! 5 εβδομάδες έμειναν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Νεα διδυμομανα εδω!!Αγορακια!23+4💙💙Αγχωμενη αρκετα βεβαια!!Εκανα περιδεση τραχηλου πηγε πολυ καλα.Αλλα εχω και αυξημενα αμνιακα.χωρις παθολογικα αιτια.Ζαχαρο δεν εχω.Δωστε θετικη ενεργειαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσιααα!! Δίδυμα κι εγώ στον ίδιο σάκο. Είμαι 8 κ 3 ☺️☺️

Ήθελα να μου προτείνετε γιατρό....είναι καμιά στο Έλενας;;; Θα προτιμούσα δημόσιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/2/2022 at 4:28 ΜΜ, ο/η Mary Plak είπε:

Γεια σας κοριτσια!!!Νεα διδυμομανα εδω!!Αγορακια!23+4💙💙Αγχωμενη αρκετα βεβαια!!Εκανα περιδεση τραχηλου πηγε πολυ καλα.Αλλα εχω και αυξημενα αμνιακα.χωρις παθολογικα αιτια.Ζαχαρο δεν εχω.Δωστε θετικη ενεργειαααααα

Καλώς όρισες κ με το καλό! Αγορομάνα λοιπόν! Έκανες καμπύλη δλδ; Σε παρακολουθεί ενδοκρινολόγος; Μην αγχώνεσαι! Θέλει λιγάκι προσοχή με την διατροφή τώρα… Να κόψεις υδατάνθρακες κ άμυλο. Εννοείται πως έχεις όλη μας την θετική ενέργεια! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Giwtou είπε:

Γεια σας κορίτσιααα!! Δίδυμα κι εγώ στον ίδιο σάκο. Είμαι 8 κ 3 ☺️☺️

Ήθελα να μου προτείνετε γιατρό....είναι καμιά στο Έλενας;;; Θα προτιμούσα δημόσιο...

Καλώς την! Ωωωω! Στον ίδιο σάκο! Τι όμορφα! Λιγάκι παραπάνω προσοχή κοριτσάκι μου, εμπιστοσύνη στον γιατρό που θα επιλέξεις, θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά! Εγώ έμεινα να με ξεγεννήσει ο γιατρός με τον οποίο έκανα την εξωσωματική οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιον…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς την! Ωωωω! Στον ίδιο σάκο! Τι όμορφα! Λιγάκι παραπάνω προσοχή κοριτσάκι μου, εμπιστοσύνη στον γιατρό που θα επιλέξεις, θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά! Εγώ έμεινα να με ξεγεννήσει ο γιατρός με τον οποίο έκανα την εξωσωματική οπότε δυστυχώς δεν μπορώ να σου προτείνω κάποιον…

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ☺️☺️

Καταλαβααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σε όλες τις εν δυνάμει δίδυμο μανούλες.. Μερικές απο εσας  σας παρακολουθώ απο το Σεπτέμβρη απο τη σελίδα εξωσωματικής και χαίρομαι πολύ που τα καταφέραμε … 
Εγω εχω ΠΗΤ 14/6 (thanks την @Eva29 που μου πρότεινε τη σελίδα αυτή) γιατί νιώθω οτι λίγο πολύ μας απασχολούν τα ιδια θέματα .. τωρα είμαι 24+3 ημέρες .. 

Απο χθες εχω έντονο πόνο στα πλευρά μου αλλα μονο στη δεξια πλευρά .. σε σημείο που με επηρεάζει όχι μονο στην καθημερινότητα αλλα και στον ύπνο.. δεν μπορώ να κοιμηθώ ούτε δεξιά ούτε αριστερά .. Βέβαια ο ένας μπέμπης ειναι ψηλά, εγκάρσια και σκέφτομαι μήπως ειναι αυτος που μου δημιουργεί τέτοια πίεση .. εχει συμβεί σε καμία σας; Κ πως το αντιμετωπίσατε; Πέρασε μετα απο Λίγο ή να μην εχω ελπίδες;; 
Βέβαια δεν εχω παράπονο .. ο άλλος ειναι χαμηλά και μου κλωτσά/ πιέζει το έντερο .. 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Ευχομαι σε όλες μια τελειομηνη εγκυμοσύνη  κ με το καλό να δουμε τα μωρακια μας. 

Να σας ρωτησω, σας ζήτησε ο γιατρός σας υπέρηχο εμβρυϊκης καρδιάς? Εμένα μου ζήτησε ο γυναικολόγος μου να κάνω γιατί κάτι είδε στα αγγεία της καρδιας στη Β επιπέδου αλλά ο άλλος γιατρός που μου έκανε τη Β επιπέδου δεν μου είπε τίποτα και η εξέταση βγήκε καλή... Προβληματίστηκα λίγο! Θα παω να τον κάνω βέβαια τον υπέρηχο αλλά μου φάνηκε λίγο περιεργο... Αφήστε που έχω αγχωθεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2022 at 8:34 ΜΜ, ο/η Christyne είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις εν δυνάμει δίδυμο μανούλες.. Μερικές απο εσας  σας παρακολουθώ απο το Σεπτέμβρη απο τη σελίδα εξωσωματικής και χαίρομαι πολύ που τα καταφέραμε … 
Εγω εχω ΠΗΤ 14/6 (thanks την @Eva29 που μου πρότεινε τη σελίδα αυτή) γιατί νιώθω οτι λίγο πολύ μας απασχολούν τα ιδια θέματα .. τωρα είμαι 24+3 ημέρες .. 

Απο χθες εχω έντονο πόνο στα πλευρά μου αλλα μονο στη δεξια πλευρά .. σε σημείο που με επηρεάζει όχι μονο στην καθημερινότητα αλλα και στον ύπνο.. δεν μπορώ να κοιμηθώ ούτε δεξιά ούτε αριστερά .. Βέβαια ο ένας μπέμπης ειναι ψηλά, εγκάρσια και σκέφτομαι μήπως ειναι αυτος που μου δημιουργεί τέτοια πίεση .. εχει συμβεί σε καμία σας; Κ πως το αντιμετωπίσατε; Πέρασε μετα απο Λίγο ή να μην εχω ελπίδες;; 
Βέβαια δεν εχω παράπονο .. ο άλλος ειναι χαμηλά και μου κλωτσά/ πιέζει το έντερο .. 😞

Τα ζω κ τα δύο! Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν θα είναι όμως συνέχεια έτσι καθόσον θα γυρίσουν πολλές φορές ακόμη κ θα αλλάξουν θέση. Εμένα το κορίτσι τώρα είναι με το κεφάλι κάτω κ δεξιά κ χτυπάει τα πλευρά. Το αγόρι πλέον είναι ψηλά κ εγκάρσια αλλά πριν ήταν με τα πόδια κάτω χαμηλά κ χτυπούσε τόσο πολύ που νόμιζα πως θα έβγαινε! Η αίσθηση ήταν δυσάρεστη κ κάποιες φορές με τρόμαζε αλλά κ με ανατρίχιαζε ταυτόχρονα! (Χτυπούσε κάτω χαμηλά στο πιπί κ αντανακλούσε κ πίσω στον πωπό!) Μην απογοητεύεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...