Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αρνητικά τεστ


Kate1006

Recommended Posts

Καλησπέρα !!!

Έχω καθυστέρηση ,σήμερα είναι η 7η μέρα . Έκανα ένα τεστ τη 2η μέρα καθυστέρησης και ένα την 6η και τα δύο αρνητικά !! Έχω κάποιους πόνους περιόδου, αρκετά υγρά και παρατήρησα χθες και σήμερα ότι είχα δέκατα !! 

Σκέφτομαι αν δεν έρθει  1 -2 μέρες ακόμα να κάνω χοριακη αλλά γίνεται με δύο αρνητικά τεστ του φαρμακείου (predictor early και express ) να είμαι έγκυος;;; Έχει τύχει σε κάποια άλλη αυτό ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Σου εχει ξανατυχει τοση καθυστερηση;Καλυτερα χοριακη να κανεις για να εισαι σιγουρη.Δεν μου εχει τυχει εμενα να σου πω την αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kate1006 είπε:

1-2 μέρες καθυστέρηση καμιά φορά. Αυτό μόνο !

Δεν κανεις και μια χοριακη καλυτερα;Ξερω κι εγω αυτα τα τεστ καμια φορα ειναι ο,τι να ναι.Εμενα εχει συμβει το αντιστροφο τον περασμενο μηνα.Τεστ αχνο και χοριακη 0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν λιγους μηνες εφτασα καθυστερηση σχεδον 2 εβδομαδων(!!) και με το ενα τεστ πανω στο αλλο ολα αρνητικα!!Υποψιαζοταν ο γιατρος κυστη ή ορμονικο απο αλλαγες μετα τη γεννα και τελικα ηταν απλα ορμονικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Πριν λιγους μηνες εφτασα καθυστερηση σχεδον 2 εβδομαδων(!!) και με το ενα τεστ πανω στο αλλο ολα αρνητικα!!Υποψιαζοταν ο γιατρος κυστη ή ορμονικο απο αλλαγες μετα τη γεννα και τελικα ηταν απλα ορμονικο..

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sofia86 είπε:

Πριν λιγους μηνες εφτασα καθυστερηση σχεδον 2 εβδομαδων(!!) και με το ενα τεστ πανω στο αλλο ολα αρνητικα!!Υποψιαζοταν ο γιατρος κυστη ή ορμονικο απο αλλαγες μετα τη γεννα και τελικα ηταν απλα ορμονικο..

Sofia μου, όταν λες ορμονικο γιατί έχω κάτι αντίστοιχο τι έκανες?? Γιατί όλες μου η εξετάσεις που έκανα είναι καλες!! Και ο γιατρός μου λεει ειναι ορμονολογικα δεν καταλαβαίνω τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Joulia1 είπε:

 

Sofia μου, όταν λες ορμονικο γιατί έχω κάτι αντίστοιχο τι έκανες?? Γιατί όλες μου η εξετάσεις που έκανα είναι καλες!! Και ο γιατρός μου λεει ειναι ορμονολογικα δεν καταλαβαίνω τίποτα! 

Ακριβως το ιδιο μου ειχε πει κι εμενα! Οτι καποια στιγμη στον κυκλο ειναι πιθανο να συμβει γιατι μπορει να μεσολαβει κατι που "επηρεαζει"τις ορμονες! Απο τοτε δεν μου εχει ξανατυχει να συμβει! Εντωμεταξυ το αγχος το κανει ακομα χειροτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...