Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε; Σήμερα είμαι λίγο περίεργα ίσως λόγω των ορμονών..σκεφτόμουν πόσο λεπτή είναι η γραμμή στην ψυχολογία μας ανάμεσα στην χαρά και την απογοήτευση.. περιμένω σήμερα περίοδο και από την μια χαίρομαι όσο δεν έρχεται από την άλλη όποτε νιωθω βάρος στην κοιλιά ή κανα τσίμπημα απογοητεύομαι..
    • Ωωω άντε καλή αρχή θα βοηθήσει πολύ σωματικά και ψυχολογικά να γυμνάζεσαι κάνει καλό να κανείς πράγματα για εσενα 😊 Κορίτσι μου είναι συχνό να συμβαίνει να βλέπεις τέτοια όνειρα όσο πλησιάζουμε στο τέρμα είναι και το άγνωστο που δεν ξέρεις τι να περιμενεις λογικα είναι από στρες 
    • Αντε επίσημα  αδειούχους 😊 γιατι ετσι κορίτσι μου έπεσες ;  εγω αν εξαιρέσεις λίγο ότι έχω λιγα νεύρα κατά τα αλλά είμαι καλά ψυχολογικά 
    • Σίγουρα θα σε βοηθάει πιστεύω θα της αρέσει να φροντίζει ένα μωρο θα βρούμε σιγά σιγά τους ρυθμούς μας που θα πάει.. Εμένα είναι μικρή ακόμα εξαρτάται πολύ από εμένα θα έχω βέβαια και την μαμα μου όποτε επλιζω το πρώτο δύσκολο διάστημα τουλάχιστον να περάσει με ηρεμία γιατί είναι αρκετά ζωηρή και γκρινιάρα η δικιά μου δεν το λες εύκολο παιδί 😅
    • Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ προχθές πήγα για pilates για εγκύους και μου άρεσε πολύ! Θα γραφτώ για έναν μήνα και θα δούμε πώς θα πάει!!  Το σκ θα πάμε και Χαλκιδική για μια βουτιά! Δεν ξέρω τι συμβαίνει εν τω μεταξύ αλλά τα τελευταία βράδια όλο βλέπω άσχημα όνειρα για το μωράκι μου.. Νομίζω έχω αρχίσει να αγχώνομαι για τον ερχομό του και μου βγαίνει έτσι!  Κατά τα άλλα οι ετοιμασίες προχωράνε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...