Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Νέα απο τον μπαμπά της μπουμπούς μου. Μου έγραψε σε μήνυμα ότι δε θέλει να έχει καμία σχέση. Του έχω ζητήσει πολλές φορές να βρεθούμε αλλά φαίνεται πως δεν έχει τ' @@@δια να με αντιμετωπίσει απο κοντά. Την Παρασκευή θα πάω να τον βρω εκεί που δουλεύει. Πραγματικά κατάφερε να με εκνευρίσει πάρα πολύ! Μάλλον ήρθε η ώρα να δει και το άλλο μου πρόσωπο! Το Σάββατο έχει και τα γενέθλια του κι έχω σκοπό να του τα κάνω αξέχαστα!
    • Εγώ πάντως κορίτσια μου σας είπα πως μόνο απο το λόξυγγα καταλαβαίνω πια που είναι τι. Έχει δυναμώσει πολύ και οι μπουνίτσες με τις κλωτσιές μου φαίνονται το ίδιο.  Σε άλλα νέα... 2ο άσχημο βράδυ στη σειρά... Η αυπνία χτυπάει κόκκινο! Κι είχα και πολύ κουραστική μέρα σήμερα... Τι άλλο να κάνω η δόλια μάνα to be;;;
    • Κορίτσια μου, χθες πήραμε τα αποτελέσματα της τροφοβλαστης. Ήταν πολύ καλα, δεν το φανταζόμουν πτι το μωρό δεν θα είναι καν φορέας. Είμαι πανευτυχής! Εύχομαι να πάνε όλα καλα μέχρι τέλους. Την προπερασμένη Τρίτη εκανα αυχενική διαφάνεια, pap a, τροφοβλαστη μαζί. Ήταν όλα καλα κ πήρα μια βαθιά ανάσα.  Ωστόσο από σμρ το βράδυ ξεκίνησε μια αιμορραγία χωρίς λόγο… τελοσπαντων, θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι αρνητικά.    ευχομαι σε όλες τα καλυτερα! Με το καλό όλα τα μωράκια κ χωρίς προβλήματα. kiddo  τι έγινε με τις δικές σου εξετάσεις; Οι υπόλοιπες πως είστε;
    • Τόνος λυπάμαι πολύ για ότι περνάς…το έχω περάσει κ ξέρω. Εύχομαι να επά έρθεις σύντομα κ με μια εγκυμοσύνη τελειομηνη!    για την ηλικία σου δεν συμφωνώ! Υπάρχουν κορίτσια στα 40 τους που δεν έχουν κανένα απολύτως θέμα, όποτε έχεις καλή ηλικία. Θέλω να πω δεν είσαι μικρή, αλλά δεν είσαι κ μεγάλη. Όποτε μην σκέφτεσαι έτσι.  Ύπομονη για αύριο, θα είναι δύσκολη μέρα… Ευχομαι ευχάριστα το συντομότερο!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...