Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β-χοριακή τιμές


FEDELA

Recommended Posts

Καλημέρα σας, 

 

Προσπαθούμε εδώ και λίγο καιρό για παιδάκι... τις τελευταίες μέρες είχα έντονη κόπωση και γενικά έντονες αλλαγές διάθεσης... Αναμένω περίοδο σε 8-9 μέρες οπότε η ωορρηξία ήταν την προηγούμενη εβδομάδα,  τεστ εγκυμοσύνης δεν έχει νόημα να κάνω λόγω όμως έντονης ανυπομονησίας είπα να κάνω Β-χοριακή η οποία βγήκε 0.56 ήταν νωρίς ή απλά δεν υπάρχει εγκυμοσύνη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η FEDELA είπε:

Καλημέρα σας, 

 

Προσπαθούμε εδώ και λίγο καιρό για παιδάκι... τις τελευταίες μέρες είχα έντονη κόπωση και γενικά έντονες αλλαγές διάθεσης... Αναμένω περίοδο σε 8-9 μέρες οπότε η ωορρηξία ήταν την προηγούμενη εβδομάδα,  τεστ εγκυμοσύνης δεν έχει νόημα να κάνω λόγω όμως έντονης ανυπομονησίας είπα να κάνω Β-χοριακή η οποία βγήκε 0.56 ήταν νωρίς ή απλά δεν υπάρχει εγκυμοσύνη? 

Προς το παρόν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Αν ήταν την προηγούμενη εβδομάδα η ωορηξια σου, ακόμα και να έχεις μείνει έγκυος, αυτό δεν φαίνεται ακόμα. Θα κάνεις ακόμα λίγη υπομονή και σε 10 μέρες, αν δεν έχεις αδιαθετησει, θα κάνεις πάλι μια χοριακη. Τότε μόνο θα δείξει.

Και εγω από την Κυριακή είμαι χάλια, τρομερή ανακατωσουρα, πολύ έντονη όσφρηση.  Στη δουλειά φοράω τη μάσκα όλη μέρα και μου έρχεται να κάνω εμετό.  Πήγα και εγω χθες λοιπόν να κάνω μια χοριακη και πήρα ένα ολοστρογγυλο μηδεν (εγω όμως περιμένω να αδιαθετησω σε 2, 3 μερες.

Σου εύχομαι ολόψυχα σε 10 μέρες να πάρεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η FEDELA είπε:

Καλημέρα σας, 

 

Προσπαθούμε εδώ και λίγο καιρό για παιδάκι... τις τελευταίες μέρες είχα έντονη κόπωση και γενικά έντονες αλλαγές διάθεσης... Αναμένω περίοδο σε 8-9 μέρες οπότε η ωορρηξία ήταν την προηγούμενη εβδομάδα,  τεστ εγκυμοσύνης δεν έχει νόημα να κάνω λόγω όμως έντονης ανυπομονησίας είπα να κάνω Β-χοριακή η οποία βγήκε 0.56 ήταν νωρίς ή απλά δεν υπάρχει εγκυμοσύνη? 

Είναι πααααρα πολύ νωρίς κορίτσι μου. Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου καλή μου αλλά δεν υπήρχε καμία πιθανότητα να δείξει κάτι τόσο νωρίς ❤ 

Επειδή δεν μπορείς να κρατηθείς πήγαινε μια- δύο μέρες πριν την περίοδο, όχι νωρίτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Προς το παρόν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Αν ήταν την προηγούμενη εβδομάδα η ωορηξια σου, ακόμα και να έχεις μείνει έγκυος, αυτό δεν φαίνεται ακόμα. Θα κάνεις ακόμα λίγη υπομονή και σε 10 μέρες, αν δεν έχεις αδιαθετησει, θα κάνεις πάλι μια χοριακη. Τότε μόνο θα δείξει.

Και εγω από την Κυριακή είμαι χάλια, τρομερή ανακατωσουρα, πολύ έντονη όσφρηση.  Στη δουλειά φοράω τη μάσκα όλη μέρα και μου έρχεται να κάνω εμετό.  Πήγα και εγω χθες λοιπόν να κάνω μια χοριακη και πήρα ένα ολοστρογγυλο μηδεν (εγω όμως περιμένω να αδιαθετησω σε 2, 3 μερες.

Σου εύχομαι ολόψυχα σε 10 μέρες να πάρεις ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

Καλημέρα, δυστυχώς ναι πρέπει να κάνω λίγη υπομονή παραπάνω. Εύχομαι και σε εσένα θετικό αποτέλεσμα εάν όχι τώρα τον επόμενο μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Είναι πααααρα πολύ νωρίς κορίτσι μου. Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου καλή μου αλλά δεν υπήρχε καμία πιθανότητα να δείξει κάτι τόσο νωρίς ❤ 

Επειδή δεν μπορείς να κρατηθείς πήγαινε μια- δύο μέρες πριν την περίοδο, όχι νωρίτερα 

θα περιμένω μέχρι και την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου αλλιώς μπαίνεις νομίζω σε έναν φαύλο κύκλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η FEDELA είπε:

θα περιμένω μέχρι και την ημέρα της αναμενόμενης περιόδου αλλιώς μπαίνεις νομίζω σε έναν φαύλο κύκλο... 

Ακόμα καλύτερα έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...