Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δώστε τα φώτα σας κορίτσια


Kate1992

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια... είμαι στον 3ο μήνα προσπάθειας με τον άντρα μου για παιδάκι.... αυτή τη φορά έκανα τεστ ωορρηξιας της clear blue και μου βγάλε χαμογελάκι  στις 1/10 ... με τον μαύρα μου είχαμε επαφές στις 29/09 1/10 2/10 3/10

Μόλις είδα λίγο αιματακι στο εσώρουχο ροζουλι.... έχω κάτι ενοχλήσεις χαμηλα όταν σηκώνομαι όρθια, σαν κράμπες σαν τσιμπηματακια

Τελευταία περίοδο ήταν 17/09

Τι λέτε κορίτσια να ναι??? Να γίνε το θαυματακι μας??? ❣❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... είμαι στον 3ο μήνα προσπάθειας με τον άντρα μου για παιδάκι.... αυτή τη φορά έκανα τεστ ωορρηξιας της clear blue και μου βγάλε χαμογελάκι  στις 1/10 ... με τον μαύρα μου είχαμε επαφές στις 29/09 1/10 2/10 3/10

Μόλις είδα λίγο αιματακι στο εσώρουχο ροζουλι.... έχω κάτι ενοχλήσεις χαμηλα όταν σηκώνομαι όρθια, σαν κράμπες σαν τσιμπηματακια

Τελευταία περίοδο ήταν 17/09

Τι λέτε κορίτσια να ναι??? Να γίνε το θαυματακι μας??? ❣❣❣❣

Έτσι όπως τα παρουσιάζεις,  είναι πολύ πιθανόν όντως να πρόκειται για εγκυμοσύνη!!! Το ροζ αίμα συμπίπτει χρονικά με την εμφύτευση. Ποτε περιμενεις να αδιαθςτησεις κανονικά? Νομίζω ότι αν πας την Παρασκευή να κάνεις μια β χοριακη, ίσως και να δείξει.

Καλή επιτυχία εύχομαι! Ενημέρωσε μας για τα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έτσι όπως τα παρουσιάζεις,  είναι πολύ πιθανόν όντως να πρόκειται για εγκυμοσύνη!!! Το ροζ αίμα συμπίπτει χρονικά με την εμφύτευση. Ποτε περιμενεις να αδιαθςτησεις κανονικά? Νομίζω ότι αν πας την Παρασκευή να κάνεις μια β χοριακη, ίσως και να δείξει.

Καλή επιτυχία εύχομαι! Ενημέρωσε μας για τα αποτελέσματα!

Ευχαριστώ για την απάντηση.... 21/10 περιμένω σύμφωνα με το ημερολόγιο εφαρμογής π είναι γ την περίοδο....

Απλά αγχώνομαι γιατί στη δουλειά π είμαι σηκώνω βάρη έχω κούραση γρήγορους ρυθμούς....κ δν θέλω ν κάνω κάτι κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εάν είχες ωορρηξία 1/9 τότε περίοδο περιμένεις Πέμπτη με Παρασκευή κι όχι 21 του μήνα. Κάνε υπομονή 2 μέρες ακόμα κι αν έχεις καθυστερηση, κάνε τεστ να μάθεις.. εύχομαι να έχεις θετικα νέα 🙂

Γιατί περιμένω Πέμπτη Παρασκευή περίοδο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Γιατί περιμένω Πέμπτη Παρασκευή περίοδο???

Περίοδο έχουμε 14 μερες μετά την ωορρηξία απ όσο γνωρίζω. Αφού σου έβγαλε 1/10 χαμογελο 

ποσες μερες είναι ο κύκλος σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Περίοδο έχουμε 14 μερες μετά την ωορρηξία απ όσο γνωρίζω. Αφού σου έβγαλε 1/10 χαμογελο 

ποσες μερες είναι ο κύκλος σου;

Ο κύκλος μου είναι σχετικά σταθερός...αλλα γύρω στις 32 35

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εάν σου έβγαλε 1/10 χαμόγελο τότε είχες νωρίτερα ωορρηξια απ ότι συνήθως.. 

Που σημαίνει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Περιμένε μέχρι την Παρασκευή κι αν δε σου έχει έρθει κάνε τεστ εγκυμοσύνης. 

Πάντα μου αργεί η περίοδος.... 2 3 μέρες.... να μου ρθει νωρίτερα περίοδος δν μου έχει τύχει πότε.... γιατί ακόμη κ αν όντως είναι ν μ ρθει Πέμπτη Παρασκευή, το ν μου ρθει σήμερα πάλι νωρίτερα είναι..... 

Γι αυτό το λόγο θορυβηθηκα και είπα να στείλω κ εδώ να μου δώσετε τα φώτα σας....

Επίσης όταν μ έρχεται περίοδος, ξεκινάει με λαφε και μετά έρχεται αίμα κανονικό....ενώ σήμερα ήταν κόκκινο αίμα αυτό π είδα...

Πόσες μέρες διαρκεί το αίμα εμφυτευσης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Πάντα μου αργεί η περίοδος.... 2 3 μέρες.... να μου ρθει νωρίτερα περίοδος δν μου έχει τύχει πότε.... γιατί ακόμη κ αν όντως είναι ν μ ρθει Πέμπτη Παρασκευή, το ν μου ρθει σήμερα πάλι νωρίτερα είναι..... 

Γι αυτό το λόγο θορυβηθηκα και είπα να στείλω κ εδώ να μου δώσετε τα φώτα σας....

Επίσης όταν μ έρχεται περίοδος, ξεκινάει με λαφε και μετά έρχεται αίμα κανονικό....ενώ σήμερα ήταν κόκκινο αίμα αυτό π είδα...

Πόσες μέρες διαρκεί το αίμα εμφυτευσης??

Εχω διαβάσει ότι διαρκεί λίγες ώρες έως και 2 ημέρες... Και ότι διαφέρει στο χρώμα είναι καφέ ή ροζ... 

Το κόκκινο μήπως σημαίνει ότι καθυστερεί να σου κατέβει η κανονική ροή; 

Εύχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sunny97 είπε:

Εχω διαβάσει ότι διαρκεί λίγες ώρες έως και 2 ημέρες... Και ότι διαφέρει στο χρώμα είναι καφέ ή ροζ... 

Το κόκκινο μήπως σημαίνει ότι καθυστερεί να σου κατέβει η κανονική ροή; 

Εύχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα. ❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... κόκκινο ανοιχτό ήταν προς ροζ....

Νιώθω όλη την ώρα να είμαι υγρή από κάτω η ότι κάτι τρέχει αλλά πάω τουαλέτα και δν έχω τίποτα.... είναι σπαστικό κ αγχωτικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/10/2021 at 3:21 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... κόκκινο ανοιχτό ήταν προς ροζ....

Νιώθω όλη την ώρα να είμαι υγρή από κάτω η ότι κάτι τρέχει αλλά πάω τουαλέτα και δν έχω τίποτα.... είναι σπαστικό κ αγχωτικο

Kοριτσια έκανα τεστ πριν καμιά ώρα και μου βγήκε αρνητικό.... λέτε τελικά ν μην ήταν αίμα εμφυτευσης αυτό π είχα? Μήπως έκανα νωρίς το τεστ? Δν ξερω τι να σκεφτώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πιστεύω ότι σύμφωνα με τον κύκλο που λες ότι έχεις είναι ακόμα νωρίς για τεστ, επίσης το έκανες πολύ αργά μέσα στην μέρα.... ιδανικά το κάνουμε με πρωινά ούρα. Όταν είχες κάνει τεστ ωορρηξίας μόλις έβγαλε θετικό δεν ξανάκανες ή είχες θετικό συνεχόμενες μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πιστεύω ότι σύμφωνα με τον κύκλο που λες ότι έχεις είναι ακόμα νωρίς για τεστ, επίσης το έκανες πολύ αργά μέσα στην μέρα.... ιδανικά το κάνουμε με πρωινά ούρα. Όταν είχες κάνει τεστ ωορρηξίας μόλις έβγαλε θετικό δεν ξανάκανες ή είχες θετικό συνεχόμενες μέρες?

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου....μ ξαναέκανα δευτερα τεστ ωορρηξιας απλά γ ν δω αν λειτουργούν σωστά αυτά....κ δν μ βγάλε χαμογελάκι....οπότε προφανώς λειτούργησε σωστά.

Θερμομετρηθηκα και είχα 37....

Τι με συμβουλεύεις να κάνω?? Έχω αγχωθεί,απογοητευτεί....

Μήπως τσάμπα χαίρομαι η κακόμοιρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου....μ ξαναέκανα δευτερα τεστ ωορρηξιας απλά γ ν δω αν λειτουργούν σωστά αυτά....κ δν μ βγάλε χαμογελάκι....οπότε προφανώς λειτούργησε σωστά.

Θερμομετρηθηκα και είχα 37....

Τι με συμβουλεύεις να κάνω?? Έχω αγχωθεί,απογοητευτεί....

Μήπως τσάμπα χαίρομαι η κακόμοιρα???

Εγω θα σου πω μην χαίρεσαι ακόμα όχι γιατί είμαι απαισιόδοξη, αλλά  για να μην στεναχωριέσαι μετά κορίτσι μου, ούτε όμως κ να απογοητεύεσαι γιατί είναι νωρίς..... Κάνε μόνο λίγες μέρες υπομονή! Καταλαβαίνω ότι έχεις το θέμα με την δουλειά σου κ είναι λογικό να σε αγχώνει, θα πρότεινα αν εμπιστεύεσαι κάποιον από εκεί να ενημερώσεις πως έχεις την υποψία της εγκυμοσύνης κ να ζητήσεις να σε καλύψουν με τα βάρη μέχρι να το επιβεβαιώσεις.... Κ σίγουρα το επόμενο τεστ να το κάνεις με πρωινά ούρα ή ακόμα καλύτερα να πας για μια χοριακή που είναι πιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγω θα σου πω μην χαίρεσαι ακόμα όχι γιατί είμαι απαισιόδοξη, αλλά  για να μην στεναχωριέσαι μετά κορίτσι μου, ούτε όμως κ να απογοητεύεσαι γιατί είναι νωρίς..... Κάνε μόνο λίγες μέρες υπομονή! Καταλαβαίνω ότι έχεις το θέμα με την δουλειά σου κ είναι λογικό να σε αγχώνει, θα πρότεινα αν εμπιστεύεσαι κάποιον από εκεί να ενημερώσεις πως έχεις την υποψία της εγκυμοσύνης κ να ζητήσεις να σε καλύψουν με τα βάρη μέχρι να το επιβεβαιώσεις.... Κ σίγουρα το επόμενο τεστ να το κάνεις με πρωινά ούρα ή ακόμα καλύτερα να πας για μια χοριακή που είναι πιο ξεκάθαρο το αποτέλεσμα 

Αχ αλήθεια δν ξερω τι να κάνω....

Μέχρι Κυριακή έχω άδεια... δευτέρα δουλεύω 5 9 τ πρωι κ έχω κουβάλημα φουλ εκείνη την ώρα...κ δν ξερω τι ν κάνω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ αλήθεια δν ξερω τι να κάνω....

Μέχρι Κυριακή έχω άδεια... δευτέρα δουλεύω 5 9 τ πρωι κ έχω κουβάλημα φουλ εκείνη την ώρα...κ δν ξερω τι ν κάνω....

 

κοριτσι μου ειτε την κυριακη ειτε τη δευτερα το πρωι να κανεις ενα τεστ με τα πρωτα πρωινα ουρα.. περιοδο ποτε ειπες οτι περιμενεις κανονικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ αλήθεια δν ξερω τι να κάνω....

Μέχρι Κυριακή έχω άδεια... δευτέρα δουλεύω 5 9 τ πρωι κ έχω κουβάλημα φουλ εκείνη την ώρα...κ δν ξερω τι ν κάνω....

 

Κυριακή κάνε μια χοριακή κ βλέπεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου ειτε την κυριακη ειτε τη δευτερα το πρωι να κανεις ενα τεστ με τα πρωτα πρωινα ουρα.. περιοδο ποτε ειπες οτι περιμενεις κανονικα;;

Περιμένω 21/10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Περιμένω 21/10

επειδη ειναι αρκετα νωρις για τεστ σμρ και αυριο, θα προτεινα κυριακη πρωι η δευτερα πρωι να κανει ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης....με τα πρωινα ουρα για να ειναι εγκυρο...

μη αγχωνεσαι τοσο παντως... τοσα κοριτσια εμειναν εγκυες και δεν εγινε κατι στις πρωτες ημερες.. συντομα θα ξερεις αν εισαι εγκυος... οσο αγχωνεσαι μπλοκαρεις τον ευτο σου..

η κολλητη μου συνελαβε 30 ιουλιου και 10 αυουστου επαθε τροφικη δηλητηριαση... χαλια ηταν. στις 14/8 ειχε θετικο τεστ και σμρ εκαναν την αυχενικη! ολα τελεια!!!

(στα λεω φιλικα και με πολλη αγαπη!!❤️)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Περιμένω 21/10

Συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα διαβασα απο την αρχη την ιστορια σου. Αν ειχες ωορρηξια (επιβεβαιωμενη με τεστ) 1/10 τοτε αν περιμενεις περιοδο στις 21/10, εχεις ορμονικο προβλημα και θα πρεπει να το ελεγξεις. Οταν η ωχρινικη φαση του κυκλου διαρκει πανω απο 16 μερες τοτε ειτε ο κυκλος ηταν ανοωρρηκτικος, ειτε υπαρχουν πολυκυστικες, ειτε ορμονικη διαταραχη. Κανονικα,  με θετικο τεστ ωορρηξιας 1/10 η περιοδος θα ερθει 12-16/10. Οποτε, και αυριο να κανεις χοριακη θα δειξει. Παντα, με γνωμονα οτι ειχες επιβεβαιωμενη ωορρηξια την 1/10. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2021 at 10:29 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... είμαι στον 3ο μήνα προσπάθειας με τον άντρα μου για παιδάκι.... αυτή τη φορά έκανα τεστ ωορρηξιας της clear blue και μου βγάλε χαμογελάκι  στις 1/10 ... με τον μαύρα μου είχαμε επαφές στις 29/09 1/10 2/10 3/10

Μόλις είδα λίγο αιματακι στο εσώρουχο ροζουλι.... έχω κάτι ενοχλήσεις χαμηλα όταν σηκώνομαι όρθια, σαν κράμπες σαν τσιμπηματακια

Τελευταία περίοδο ήταν 17/09

Τι λέτε κορίτσια να ναι??? Να γίνε το θαυματακι μας??? ❣❣❣❣

καλησπερα!εγω θα ελεγα να παρεις ενα clear blue αυτο που δειχνει κ ποσο εβδομαδων μπορει να εισαι!αν αυτο σου δειξει θετικο σιγουρα θα εισαι,ομως μια β χοριακη θα ειναι πιο σιγουρο!ευχομαι τα καλυτερα νεα να ακουσουμε!😊💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου....μ ξαναέκανα δευτερα τεστ ωορρηξιας απλά γ ν δω αν λειτουργούν σωστά αυτά....κ δν μ βγάλε χαμογελάκι....οπότε προφανώς λειτούργησε σωστά.

Θερμομετρηθηκα και είχα 37....

Τι με συμβουλεύεις να κάνω?? Έχω αγχωθεί,απογοητευτεί....

Μήπως τσάμπα χαίρομαι η κακόμοιρα???

Καλησπέρα εμένα μου ακούγονται πολύ θετικά όσα λες!! 

Αν υποθέσουμε ότι το ροζ αιματάκι ήταν εμφύτευσης, θέλει λίγες μέρες μετά για να αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακή..οπότε λογικό σήμερα να μη δείξει!! Εγώ θα σου έλεγα αφού Δευτέρα θα ξαναπάς δουλειά, να κάνεις πρωι πρωί πριν τη δουλειά ένα clear blue πρώιμης ανίχνευσης..πιστεύω θα δείξει!!

Επίσης όπως σου είπαν τα κορίτσια, η ωχρινική φάση διαρκεί 11-16 μέρες φυσιολογικά, οπότε αν είδες θετικό τεστάκι ωορρηξίας 1/10, τότε έκανες ωορρηξία κάπου εκεί, δηλαδή 1 ή 2/10..οπότε το αργότερο μέχρι 18/10 πρέπει να σου έχει έρθει, αν είναι όλα οκ..γιατί πιστεύεις ότι περιμένεις 21/10;

Είμαι πολύ αισιόδοξη πάντως από όσα λες, καλά αποτελέσματα εύχομαι!!🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sofia33 είπε:

Συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα διαβασα απο την αρχη την ιστορια σου. Αν ειχες ωορρηξια (επιβεβαιωμενη με τεστ) 1/10 τοτε αν περιμενεις περιοδο στις 21/10, εχεις ορμονικο προβλημα και θα πρεπει να το ελεγξεις. Οταν η ωχρινικη φαση του κυκλου διαρκει πανω απο 16 μερες τοτε ειτε ο κυκλος ηταν ανοωρρηκτικος, ειτε υπαρχουν πολυκυστικες, ειτε ορμονικη διαταραχη. Κανονικα,  με θετικο τεστ ωορρηξιας 1/10 η περιοδος θα ερθει 12-16/10. Οποτε, και αυριο να κανεις χοριακη θα δειξει. Παντα, με γνωμονα οτι ειχες επιβεβαιωμενη ωορρηξια την 1/10. 

1/10 έκανα τεστ ωορρηξιας το clear blue.... μου δείξε χαμογελάκι.... τη Δευτέρα π ξαναέκανα δν  έδειξε...οπότε πιστεύω ότι έγινε η ωορρηξια....

21/10 περιμένω σύμφωνα με την εφαρμογή π έχω στο κινητό.... 

Δεν νομίζω ν έχω θέμα ορμονικο καθώς κ εγώ κ ο άνδρας μου έχουμε κάνει εξετάσεις ορμονολογικες...ούτε πολυκυστικες έχω σύμφωνα με τελευταίο υπερηχο π είχα κάνει....

Αν περιμένω περίοδο 12με 16/10 δν θ έπρεπε σήμερα το τεστ να δείξει?

Αυτό που είχα τη Τρίτη θεωρείς πως δν ήταν αίμα εμφυτευσης??

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ για την γνώμη σου και που μου σχολίασες κάτι διαφορετικό.... εννοείται πως καλά έκανες κ επενεβεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα εμένα μου ακούγονται πολύ θετικά όσα λες!! 

Αν υποθέσουμε ότι το ροζ αιματάκι ήταν εμφύτευσης, θέλει λίγες μέρες μετά για να αρχίσει να ανεβαίνει η χοριακή..οπότε λογικό σήμερα να μη δείξει!! Εγώ θα σου έλεγα αφού Δευτέρα θα ξαναπάς δουλειά, να κάνεις πρωι πρωί πριν τη δουλειά ένα clear blue πρώιμης ανίχνευσης..πιστεύω θα δείξει!!

Επίσης όπως σου είπαν τα κορίτσια, η ωχρινική φάση διαρκεί 11-16 μέρες φυσιολογικά, οπότε αν είδες θετικό τεστάκι ωορρηξίας 1/10, τότε έκανες ωορρηξία κάπου εκεί, δηλαδή 1 ή 2/10..οπότε το αργότερο μέχρι 18/10 πρέπει να σου έχει έρθει, αν είναι όλα οκ..γιατί πιστεύεις ότι περιμένεις 21/10;

Είμαι πολύ αισιόδοξη πάντως από όσα λες, καλά αποτελέσματα εύχομαι!!🙏🥰

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την θετική σου ενέργεια... σύμφωνα με εφαρμογή κινητού θεωρώ πως περιμένω 21/10.... ίσως όμως και ν μην είναι πολύ σωστή η εφαρμογή.. διότι κ ωορρηξια μου έβγαζε άλλη ημερομηνία ότι έχω....κ επειδή πονούσαμε δεξιά εκείνη την ημέρα λεω ν κάνω έτσι από περιέργεια και έβγαλε το χαμογελάκι....

Δεν ξέρω αν σε μπέρδεψα η αν κατάλαβες...

Σημείωση έχω λίγα έως ελάχιστες καφέ κηλίδες κάπου κάπου μέσα στη μέρα η όταν σκουπιζομαι...λες ν ναι προεορτια περιόδου και να χαίρομαι τζάμπα??,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.... έκανα και σήμερα τεστ με τα πρωινά ουρά και βγήκε και αυτό αρνητικό....

Λέτε να τα κάνω νωρίς τ τεστ κ να απογοητευομαι τσάμπα?? 

Η χαίρομαι χωρίς λόγο και αιτία και δν είμαι  έγκυος?

Δεν το έχω ξανακάνει πότε αυτό με το αίμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...