Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ PUREGON,ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΧΑΡΙΣΜΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ


Recommended Posts

Καλησπερα

Αν ειναι καποια Κρητη και εχει Puregon,ας μου στειλει μνμ.Δεν θελω χαρισμα,απλα μια τιμη καλυτερη απο την αρχικη.Ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου όλα θα είναι μια χαρά,  όπως είπε και άλλη κοπέλα πιθανόν να δει και αν έκανες ή θα κάνεις ωορρηξία....και μένα τότε το είχε δει πως θα εκανα ωορρηξία ή ειχα κανει δε θυμαμαι καλα ,περίοδος όμως δεν είχε έρθει μετά από 14 μέρες αλλά πιο μετά....ελπίζω και σένα να ρθει στην ώρα της η περιοδος και να ξεκινήσετε κατευθείαν με οποια διαδικασία πάτε ❤️ περιμένουμε νέα σου 🤞 Αχ κορίτσι κου ήρθε τελικά...πφφφ😮‍💨 Να τον πάρεις να δείτε πως θα προχωρήσετε  Εγώ παράγγειλα και για αυτό το κύκλο τεστακια ...λογικά θα τα χρησιμοποιήσω   
    • εγώ μπορεί να είμαι 4.5 πάνω.. αλλά ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με +10 απο τα φυσιολογικά μου..τα οποια τα εβαλα απο Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη... οπότε μου είναι δύσκολη η όλη αλλαγη στο σώμα μου... δηλαδή ήμουν πάντα γύρω στα 58 και τώρα είμαι 72.5🤷🤷
    • Ναι παίρνω ακόμα όχι ότι μου έκανε και εξετάσεις να δούμε που έχει πάει, έτσι τα παίρνουμε μπορεί και να μην χρειάζεται αλλά τέλος πάντων 🤷‍♀️
    • Να πω εγω που θήλασα αποκλείστηκα 13 μήνες πως δεν πήρα ποτε θηλαστρο επισης ούτε αποστειρωτη  Το θηλαστρο είναι μεγάλη παγίδα δεν το χρησιμοποιούμε ποτε στην αρχή ο σκοπός του κανονικά είναι όταν το γαλα εδραιωθεί και θέλεις πχ να επιστρέψεις στην δουλειά σου να βγάζεις γαλα ώστε να αφήνεις στο σπίτι να το δίνει κάποιος άλλος Αν το κανείς στην αρχή το θηλαστρο μπορεί να έχεις αποτελέσματα που δεν θέλεις όπως να κοπεί το γαλα σου ή να αυξήσεις την παραγωγή που και αυτό είναι κακο γιατί μπορεί να πάθεις μαστίτιδα  Αποστειρωτη δεν χρειάζεται αν θηλάσεις δεν θα έχεις κάτι να αποστειρώνεις και αν θες να αποστειρώσεις κάτι μια κατσαρόλα με βραστό νερό κάνει μια χαρά δουλειά 😊 άσε που μέχρι τους πρώτους 3 μήνες θέλουν αποστείρωση τα πράγματα τους μετά σταματαει και αυτό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...