Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποξεση και αύξηση χοριακής


Recommended Posts

Όσο περίεργο όσο τρελό χαζο  να ακούγεται θα προτιμούσα να έλεγαν ότι δεν έπιασε πάρα όλο αυτό που τραβάω. 

Στις 01.09 γίνεται ωοληψια και 03.09 εμβρυομεταφορα (2 εμβρύων) 

Κάνω χοριακές θετικές τέλεια αύξηση (στην αρχή χαμηλές αλλά αυξάνεται κανονικά) φτάνω 92 χοριακη και πάω στο νοσοκομείο γιατί είχα αίμα..τρελό αίμα βλέπουμε σακο (κρεβατωνενη με προγεστερονη σταματάει το αίμα )

Έχω κάτι πονακια ξαναπάω νοσοκομείο δεν βρίσκουμε σάκο (ή χοριακη αυξάνεται τέλεια) φτάνει 1142 και σακος πουθενά... 

Μετά από 2 μέρες η χοριακη 400 ακούς τον γιατρό λυπούμαστε θα πρέπει να κάνετε αποξεση και λαπαροσκοπιση .. μπαίνω κάνω το χειρουργείο (φοβόταν για εξωμητριο -ομως δεν βλέπουν κατι) 

Η χοριακη ξεκινάει να κατεβαίνει 175 , 135 και ξαφνικά... 07.10 = 485χοριακη εκτακτο περιστατικό στο νοσοκομείο δεν βλέπουν τίποτα 08.10 αρνουμε να ξανά μπω στη διαδικασία απόξεση και χοριακη 620. Δεν ξέρω τι μου ξημερώνει..

Μια βαλίτσα έτοιμη με πράγματα τηλέφωνα ποιος μπορεί να κρατήσει το μωρο τι ώρα και εγώ να παρατηρώ αμα μου έρθει αίμα, πόνος, πυρετό καλώ ασθενοφόρο.   Κανένας δεν ξέρει τι είναι αυτό που έχω..  

Μακάρι να μην είχα πιάσει 😭

Έχει ξανασυμβεί??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όσο περίεργο όσο τρελό χαζο  να ακούγεται θα προτιμούσα να έλεγαν ότι δεν έπιασε πάρα όλο αυτό που τραβάω. 

Στις 01.09 γίνεται ωοληψια και 03.09 εμβρυομεταφορα (2 εμβρύων) 

Κάνω χοριακές θετικές τέλεια αύξηση (στην αρχή χαμηλές αλλά αυξάνεται κανονικά) φτάνω 92 χοριακη και πάω στο νοσοκομείο γιατί είχα αίμα..τρελό αίμα βλέπουμε σακο (κρεβατωνενη με προγεστερονη σταματάει το αίμα )

Έχω κάτι πονακια ξαναπάω νοσοκομείο δεν βρίσκουμε σάκο (ή χοριακη αυξάνεται τέλεια) φτάνει 1142 και σακος πουθενά... 

Μετά από 2 μέρες η χοριακη 400 ακούς τον γιατρό λυπούμαστε θα πρέπει να κάνετε αποξεση και λαπαροσκοπιση .. μπαίνω κάνω το χειρουργείο (φοβόταν για εξωμητριο -ομως δεν βλέπουν κατι) 

Η χοριακη ξεκινάει να κατεβαίνει 175 , 135 και ξαφνικά... 07.10 = 485χοριακη εκτακτο περιστατικό στο νοσοκομείο δεν βλέπουν τίποτα 08.10 αρνουμε να ξανά μπω στη διαδικασία απόξεση και χοριακη 620. Δεν ξέρω τι μου ξημερώνει..

Μια βαλίτσα έτοιμη με πράγματα τηλέφωνα ποιος μπορεί να κρατήσει το μωρο τι ώρα και εγώ να παρατηρώ αμα μου έρθει αίμα, πόνος, πυρετό καλώ ασθενοφόρο.   Κανένας δεν ξέρει τι είναι αυτό που έχω..  

Μακάρι να μην είχα πιάσει 😭

Έχει ξανασυμβεί??? 

Απίστευτο αυτό που περνάς. Με την απόξεση κ λαπαροσκόπηση που έκανες δεν βρήκαν τον σάκο; Μήπως μεγαλώνει κάπου το δεύτερο εμβρυο; Δυστυχώς οι αυξήσεις δεν είναι καλές κ δεν προμηνύουν κάτι ευχάριστο. Καλό κουράγιο κορίτσι μου. Εύχομαι ότι κ να είναι να περάσει γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Απίστευτο αυτό που περνάς. Με την απόξεση κ λαπαροσκόπηση που έκανες δεν βρήκαν τον σάκο; Μήπως μεγαλώνει κάπου το δεύτερο εμβρυο; Δυστυχώς οι αυξήσεις δεν είναι καλές κ δεν προμηνύουν κάτι ευχάριστο. Καλό κουράγιο κορίτσι μου. Εύχομαι ότι κ να είναι να περάσει γρήγορα.

Δεν έχουν βρει πουθενά τίποτα.  Δεν ελπίζω για  εγκυμοσύνη.  Όμως θέλω να τελειώσει αυτό το μαρτύριο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Katerinaki83 @BlackCat @Eva29

Σας γράφω εδώ για να μη γεμίζω εκείνο το θέμα με την περίπτωση μου. 

Ποσο θα έπρεπε να είναι το ενδομήτριο μετά από απόξεση; 

Δεν το είδε μόνο ένας γιατρός το βίντεο από λαπαροσκοπηση, γίνεται εκεί να μην έχουν δει το εξωμητριο? 

@Διόνη μου λέω να γραφω εδώ καλύτερα για να μη γεμίζω εκείνο με άσχετα θέματα:-/ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα την απάντηση σου στο άλλο τοπικ ...άρα όλες είναι στο ίδιο! Βρε αγάπη μου πιστεύεις είναι λάθος των γιατρών εκεί;;; Τι πιστεύεις;;;;μιλά με κάποιον γιατρό στην Ελλάδα αν δεν έχεις γνωστό μπορείς να πληρώσεις και κάποιον για να δει την εξέταση σου και να πάρεις μια γνώμη διαδικτυακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Katerinaki83 @BlackCat @Eva29

Σας γράφω εδώ για να μη γεμίζω εκείνο το θέμα με την περίπτωση μου. 

Ποσο θα έπρεπε να είναι το ενδομήτριο μετά από απόξεση; 

Δεν το είδε μόνο ένας γιατρός το βίντεο από λαπαροσκοπηση, γίνεται εκεί να μην έχουν δει το εξωμητριο? 

@Διόνη μου λέω να γραφω εδώ καλύτερα για να μη γεμίζω εκείνο με άσχετα θέματα:-/ 

 

Ρε αγαπη δεν το μέτρησα ποτέ το ενδομήτριο μετά την απόξεση γιατί η δικιά μου χοριακη επεφτε.

Όταν μου ήρθε περιοδος μετά την απόξεση ξανά πήγα για υπερηχο για να τσεκάρει αν είχαν καθαριστεί όλα η είχαν μείνει υπολείμματα κ μου είχε πει ότι ήταν όλα καλα.

Βεβαια εγώ δεν είχα υποψία εξωμήτριου ήταν ενδομήτριο κ στις 2 φορές στην πρώτη σταμάτησε η καρδιά στην δεύτερη ήταν κενός σάκος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου.....

Εγώ δυστυχως δεν μπορώ να σου δώσω κάποια ιδέα ....κάτι.....να σε βοηθήσω κάπως..... Αλλά συμφωνώ στο ότι πρέπει να το ψάξεις έστω κ μέσω τηλεφώνου στην αρχή.... Αν έχεις κάποιον εδώ στην Ελλάδα πάρε κ πες του!!!!!! Μακάρι να ξεμπερδευεις γρήγορα από όλο αυτό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου εμένα στο εξωμητριο φαινόταν το ωχρό σωμάτιο.που είναι κάτι σαν κύστη στις ωοθήκες και ειναι αυτό το σωματιο που παράγει τις ορμόνες για να υποστηριχτεί η εγκυμοσύνη. Από εκεί και μόνο καταλάβαιναν ότι κάπου υπάρχει εγκυμοσύνη όσο υπάρχει αυτό το σωματιο. Εσείς το είδατε αυτό στον υπέρυχο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε αγαπη δεν το μέτρησα ποτέ το ενδομήτριο μετά την απόξεση γιατί η δικιά μου χοριακη επεφτε.

Όταν μου ήρθε περιοδος μετά την απόξεση ξανά πήγα για υπερηχο για να τσεκάρει αν είχαν καθαριστεί όλα η είχαν μείνει υπολείμματα κ μου είχε πει ότι ήταν όλα καλα.

Βεβαια εγώ δεν είχα υποψία εξωμήτριου ήταν ενδομήτριο κ στις 2 φορές στην πρώτη σταμάτησε η καρδιά στην δεύτερη ήταν κενός σάκος 

Τα ίδια έχουμε πάθει.... κ εγώ στη μια σταμάτησε η καρδούλα κ στην άλλη μεγάλωνε ο σάκος, με το έμβρυο να έχει μείνει τρία χιλιοστά....

@Παρασκευαιδου πως είναι τα πράγματα σήμερα κορίτσι μου? Έχεις νέα? Έκανες μήπως ξανά χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

@Παρασκευαιδου εμένα στο εξωμητριο φαινόταν το ωχρό σωμάτιο.που είναι κάτι σαν κύστη στις ωοθήκες και ειναι αυτό το σωματιο που παράγει τις ορμόνες για να υποστηριχτεί η εγκυμοσύνη. Από εκεί και μόνο καταλάβαιναν ότι κάπου υπάρχει εγκυμοσύνη όσο υπάρχει αυτό το σωματιο. Εσείς το είδατε αυτό στον υπέρυχο? 

Τι να σου πω  ευακι μου δεν μου το ανέφεραν ποτε. 

Έχω ραντεβού ονλινε με έναν στρατιωτικό Γιατρό  την Τρίτη θα καταθέσω όλες τις εξετάσεις μαζί με το υλικό απ την λαπαροσκόπηση να δω τι θα νου πει ο άνθρωπος.

Δευτέρα έχω και στη δικιά μου τη γυναικολόγο.  Συν χοριακη.  

Σήμερα έχω κάτι καφέ αυτά τα είχα και μετά την αποξεση . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι να σου πω  ευακι μου δεν μου το ανέφεραν ποτε. 

Έχω ραντεβού ονλινε με έναν στρατιωτικό Γιατρό  την Τρίτη θα καταθέσω όλες τις εξετάσεις μαζί με το υλικό απ την λαπαροσκόπηση να δω τι θα νου πει ο άνθρωπος.

Δευτέρα έχω και στη δικιά μου τη γυναικολόγο.  Συν χοριακη.  

Σήμερα έχω κάτι καφέ αυτά τα είχα και μετά την αποξεση . 

Βρε κορίτσι μου τώρα μπήκα και διάβασα όλο αυτό που τραβάς και έχω πάθει σοκ.. ειλικρινά μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι να σε βοηθήσω αλλά θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που είπαν ότι κάπου έχουν κάνει λάθος γιατί ακούγονται τόσο περίεργα όλα αυτά.. στην αρχή με τόσο μικρή χοριακη είπαν ότι είδαν σάκο μετά δεν έβλεπαν σάκο, ύστερα έκαναν επέμβαση τώρα η χοριακη ανεβαίνει και αν δεν κάνω λάθος κάπου έγραψες ότι σου είπαν ότι κανεις ωορρηξία?????? Με χοριακη 600??!!!! Εύχομαι με τον γιατρό που έκλεισες ραντεβού να ξεμπλεξετε τα πράγματα γιατί έχεις τρομάξει και το καταλαβαίνω απόλυτα.. σε φιλώ γλυκά!! Κάνε κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι να σου πω  ευακι μου δεν μου το ανέφεραν ποτε. 

Έχω ραντεβού ονλινε με έναν στρατιωτικό Γιατρό  την Τρίτη θα καταθέσω όλες τις εξετάσεις μαζί με το υλικό απ την λαπαροσκόπηση να δω τι θα νου πει ο άνθρωπος.

Δευτέρα έχω και στη δικιά μου τη γυναικολόγο.  Συν χοριακη.  

Σήμερα έχω κάτι καφέ αυτά τα είχα και μετά την αποξεση . 

Απίστευτο πράγμα αυτό που περνάς τώρα... Κάτι έχουν παραλείψει οι γιατροί δεν εξηγείται αυτό... Κάπου εξελίσσεται αυτή τη στιγμή εγκυμοσύνη όσο αυξάνεται η χοριακη. Μήπως δεν το είχαν δει γιατί ήταν πολύ μικρή η χοριακη του δεύτερου εμβρύου στην λαπαροσκόπηση αυτό πιστεύω... Κάτι μπορεί να έχασαν... Οπότε μια δεύτερη και τρίτη μάτια μη σου πω χρειάζεται. Κουράγιο και δύναμη και εύχομαι να τελειώσει σύντομα αυτό να το ξεχάσεις και να ξεκινήσετε τις προσπάθειες σας κοριτσάκι μου γλυκό... 

😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Βρε κορίτσι μου τώρα μπήκα και διάβασα όλο αυτό που τραβάς και έχω πάθει σοκ.. ειλικρινά μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι να σε βοηθήσω αλλά θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που είπαν ότι κάπου έχουν κάνει λάθος γιατί ακούγονται τόσο περίεργα όλα αυτά.. στην αρχή με τόσο μικρή χοριακη είπαν ότι είδαν σάκο μετά δεν έβλεπαν σάκο, ύστερα έκαναν επέμβαση τώρα η χοριακη ανεβαίνει και αν δεν κάνω λάθος κάπου έγραψες ότι σου είπαν ότι κανεις ωορρηξία?????? Με χοριακη 600??!!!! Εύχομαι με τον γιατρό που έκλεισες ραντεβού να ξεμπλεξετε τα πράγματα γιατί έχεις τρομάξει και το καταλαβαίνω απόλυτα.. σε φιλώ γλυκά!! Κάνε κουράγιο..

Ναι στις 07.10 που έκανα υπερηχο είδαν ότι ετοιμάζεται το ωοθηλακιο . Είδα ενδομήτριο 8mm και 08.10 χοριακη 620- 600 (το δεύτερο εργαστήριο) 

Μου είπαν να με ξαναβάλουν για αποξεση και ρωτάω εγώ γιατί εφόσον φοβάστε για εξωμητριο που κολλάει η αποξεση ... ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!!  

Περιμένω να γίνω καλα ώστε να μπορέσω να απευθυνθώ σε δικηγόρο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι στις 07.10 που έκανα υπερηχο είδαν ότι ετοιμάζεται το ωοθηλακιο . Είδα ενδομήτριο 8mm και 08.10 χοριακη 620- 600 (το δεύτερο εργαστήριο) 

Μου είπαν να με ξαναβάλουν για αποξεση και ρωτάω εγώ γιατί εφόσον φοβάστε για εξωμητριο που κολλάει η αποξεση ... ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!!  

Περιμένω να γίνω καλα ώστε να μπορέσω να απευθυνθώ σε δικηγόρο.  

Εννοείται προέχει να γίνεις καλά και μετά να κινηθείς και νομικά.. εξωφρενικό να μην παίρνεις και απάντηση.. εγώ μετά την απόξεση δεν μέτρησα καθόλου τη χοριακη να σου πω την αλήθεια.. αλλά αν θυμάμαι σωστά ο γιατρός μου είχε πει ότι πέφτει η χοριακη και από εκεί και πέρα έχεις κανονικά τον κύκλο σου με ωορρηξία περίοδο κλπ γιαυτο μου έκανε εντύπωση αυτό με το ωοθυλάκιο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Εννοείται προέχει να γίνεις καλά και μετά να κινηθείς και νομικά.. εξωφρενικό να μην παίρνεις και απάντηση.. εγώ μετά την απόξεση δεν μέτρησα καθόλου τη χοριακη να σου πω την αλήθεια.. αλλά αν θυμάμαι σωστά ο γιατρός μου είχε πει ότι πέφτει η χοριακη και από εκεί και πέρα έχεις κανονικά τον κύκλο σου με ωορρηξία περίοδο κλπ γιαυτο μου έκανε εντύπωση αυτό με το ωοθυλάκιο σου.

Τι να σου πω σαντυ μου όλα τα τρελα σε εμένα.  Φαντάσου ειχα ενδομήτριο 8mm μετά από αποξεση. Περίεργο μου ακούγεται.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τι να σου πω σαντυ μου όλα τα τρελα σε εμένα.  Φαντάσου ειχα ενδομήτριο 8mm μετά από αποξεση. Περίεργο μου ακούγεται.  

Α ναι το είδα που το έγραψες, άλλο και τούτο.. πραγματικά μπέρδεμα αλλά να σου πω την αλήθεια το να μην καθάρισες καλά το έχω ξανακουσει ας το παραδεχοντουσαν, η απόξεση είναι τυφλή μέθοδος μπορεί και να συμβεί, εσένα σου τα μασάνε όμως.. πρώτα να ελεγχθεί και να αποκλειστεί το εξωμήτριο που είναι πιο σοβαρό από ότι νομίζω.. πραγματικά σου εύχομαι να βγάλετε άκρη με όσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία!! Θα περιμένουμε νέα σου..🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α ναι το είδα που το έγραψες, άλλο και τούτο.. πραγματικά μπέρδεμα αλλά να σου πω την αλήθεια το να μην καθάρισες καλά το έχω ξανακουσει ας το παραδεχοντουσαν, η απόξεση είναι τυφλή μέθοδος μπορεί και να συμβεί, εσένα σου τα μασάνε όμως.. πρώτα να ελεγχθεί και να αποκλειστεί το εξωμήτριο που είναι πιο σοβαρό από ότι νομίζω.. πραγματικά σου εύχομαι να βγάλετε άκρη με όσο το δυνατόν λιγότερη ταλαιπωρία!! Θα περιμένουμε νέα σου..🙏

Με λαπαροσκόπηση ελέγχεται λογικά θα έπρεπε να το βλέπανε...αλλα πλέον απ όλα φοβάμαι. ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με λαπαροσκόπηση ελέγχεται λογικά θα έπρεπε να το βλέπανε...αλλα πλέον απ όλα φοβάμαι. ... 

Καλημέρα κορίτσι μου, πως είναι τα πράγματα, πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, πως είναι τα πράγματα, πως είσαι?

@Παρασκευαιδουκοριτσάκι μου πως είσαι ?? Ανησυχώ !!! Ελπίζω να είσαι καλά !! Πες μας όταν μπορείς τι νέα έχεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

@Παρασκευαιδουκοριτσάκι μου πως είσαι ?? Ανησυχώ !!! Ελπίζω να είσαι καλά !! Πες μας όταν μπορείς τι νέα έχεις... 

ναι κοριτσι μου πες μας @Παρασκευαιδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάποιοι γιατροί κάνουν λάθη..... @Eva29 @Διόνη

Τα νέα μου είναι ότι ήμουν σε δίδυμα έγκυος... τότε έχασα το ένα, δεν μου καναν σωστή αποξεση... και σήμερα 14 μέρες μετά χάνω και το δεύτερο!!! Το οποίο είμαι σίγουρη το εχασα λόγο όλων αυτων 

Άρχισε να πέφτει η χοριακη και να έχω πονους και έντονο αίμα. Αποβαλω τώρα το δεύτερο 😭😭😭😭 αυτόματη αποβολή έχω τώρα και έχω πεθάνει στους πόνους 😭😭😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

κάποιοι γιατροί κάνουν λάθη..... @Eva29 @Διόνη

Τα νέα μου είναι ότι ήμουν σε δίδυμα έγκυος... τότε έχασα το ένα, δεν μου καναν σωστή αποξεση... και σήμερα 14 μέρες μετά χάνω και το δεύτερο!!! Το οποίο είμαι σίγουρη το εχασα λόγο όλων αυτων 

Άρχισε να πέφτει η χοριακη και να έχω πονους και έντονο αίμα. Αποβαλω τώρα το δεύτερο 😭😭😭😭 αυτόματη αποβολή έχω τώρα και έχω πεθάνει στους πόνους 😭😭😭

Ρε κορίτσι μου δεν το πιστεύω!!!! Τι να πω.... Να έφυγε γιατί ήταν "γραμμένο" να φύγει να το δεχτώ.... αλλά αυτό που σου έκαναν είναι ασυγχώρητο! Δεν υπάρχει... αυτό δεν είναι λάθος είναι έγκλημα! Λυπάμαι πάρα πολύ κοπέλα μου 😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

κάποιοι γιατροί κάνουν λάθη..... @Eva29 @Διόνη

Τα νέα μου είναι ότι ήμουν σε δίδυμα έγκυος... τότε έχασα το ένα, δεν μου καναν σωστή αποξεση... και σήμερα 14 μέρες μετά χάνω και το δεύτερο!!! Το οποίο είμαι σίγουρη το εχασα λόγο όλων αυτων 

Άρχισε να πέφτει η χοριακη και να έχω πονους και έντονο αίμα. Αποβαλω τώρα το δεύτερο 😭😭😭😭 αυτόματη αποβολή έχω τώρα και έχω πεθάνει στους πόνους 😭😭😭

Αχ κοριτσάκι μου.... Όχι όχι όχι.... Γιατί να το περνάς όλο αυτό... Πόσο άδικο... 😥😥😥 Λυπάμαι πολύ μα πάρα πολύ.... 

Προσπάθησε να είσαι δυνατή.... Είσαι δυνατή εσύ σε έχω ψυχολογησει... Βρες τη δύναμη που χρειάζεσαι στην αγκαλιά του άντρα σου και του παιδιού σου και σύντομα θα έρθει το αδερφάκι να είσαι σίγουρη... Αυτό να σκέφτεσαι... Να σκέφτεσαι πως σύντομα θα ξαναπροσπαθήσετε και αυτή η φορά θα είναι η τυχερή.    

Δεν πήρες επομένως φάρμακα τίποτα τώρα για την αποβολή γίνεται από μόνη της ? Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου, σου στέλνω ζεστή αγκαλιά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου να γιατί το ενδομήτριο ήταν 8 επομένως. Υπήρχε κύηση όχι επειδή θα έκανες ωορρηξία που σου έλεγαν οι γιατροί! Μα καλά πάμε καλά ?? Τόσο τραγικοί ? Δεν πέρασε καν από το μυαλό τους ότι μπορεί να υπήρχε δεύτερο έμβρυο ? Από τη στιγμή που μετέφερες δύο έμβρυα κι όλας ??! Πόσο επικίνδυνοι είναι μερικοί !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...