Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξιας clear blue


Kate1992

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια...ήθελα να κάμω μια ερώτηση μιας κ έναν ή πρώτη φορά π χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξιας....πέμπτη βράδυ μεσάνυχτα έκανα δοκιμή ένα τεστ ωορρηξιας και μ βγήκε θετικό.... την επόμενη μέρα τ πρωι είχα επαφή με τον άντρα μου όπως κ τ Σάββατο....χθες δν κάναμε...σήμερα τ πρωι έκανα ξανά τεστ ωορρηξιας και ήταν αρνητικό...οι επαφές μας γίνανε 29/9 1/10 και 2/10 μέχρι στιγμής....

Λέτε να πήγε καλά η έχασα κάποια μέρα ενδιάμεση??

Συγνώμη για το σεντόνι,περιμένω απαντήσεις...ευχαριστώ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσι μου!!!

Εγω δεν εχει τυχει να χρησιμοποιησω τα ψηφιακα τεστ ωορρηξιας αλλα νομίζω ολα ιδια ειναι στο αποτελεσμα...

Λένε λοιπόν οτι την ημερα που το τεστ βγαινει θετικο και τις επομενες 2 πρεπει να εχεις επαφες με τον αντρα σου!! Δεδομενου λοιπον οτι εσυ ειχες θετικο τεστ την Πεμπτη το βραδυ και ειχατε επαφη και την Παρασκευη το πρωι και το Σαββατο, νομίζω ειστε πολυ κομπλε!!!

Επίσης, απο τη δικη μου εμπειρια, σε καθε κυκλο 1 θετικο τεστ ωορρηξιας εχω.. την επομενη ημερα κανω ενα ακομα για να δω τι παιζει και βγαινει παντα αρνητικο..

Ελπίζω να σε βοηθησα...😄

Καλη επιτυχια σου ευχομαι και σε λιγες μερουλες να γιορταζουμε μια θετικη χοριακη!!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!!!

Εγω δεν εχει τυχει να χρησιμοποιησω τα ψηφιακα τεστ ωορρηξιας αλλα νομίζω ολα ιδια ειναι στο αποτελεσμα...

Λένε λοιπόν οτι την ημερα που το τεστ βγαινει θετικο και τις επομενες 2 πρεπει να εχεις επαφες με τον αντρα σου!! Δεδομενου λοιπον οτι εσυ ειχες θετικο τεστ την Πεμπτη το βραδυ και ειχατε επαφη και την Παρασκευη το πρωι και το Σαββατο, νομίζω ειστε πολυ κομπλε!!!

Επίσης, απο τη δικη μου εμπειρια, σε καθε κυκλο 1 θετικο τεστ ωορρηξιας εχω.. την επομενη ημερα κανω ενα ακομα για να δω τι παιζει και βγαινει παντα αρνητικο..

Ελπίζω να σε βοηθησα...😄

Καλη επιτυχια σου ευχομαι και σε λιγες μερουλες να γιορταζουμε μια θετικη χοριακη!!!!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση..... εγώ έκανα πάλι σήμερα τ πρωι τεστ ωορρηξιας και μ βγήκε αρνητικό....τ έκανα για να δω αν όντως όταν τελειώσει η ωορρηξια βγαίνει και το τεστ αρνητικό....

Μακάρι κορίτσι μου να έγινε το θαύματα κι!!!!

Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!!!🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για την απάντηση..... εγώ έκανα πάλι σήμερα τ πρωι τεστ ωορρηξιας και μ βγήκε αρνητικό....τ έκανα για να δω αν όντως όταν τελειώσει η ωορρηξια βγαίνει και το τεστ αρνητικό....

Μακάρι κορίτσι μου να έγινε το θαύματα κι!!!!

Εύχομαι κ σε σένα τα καλύτερα!!!!🥰🥰🥰

κοριτσι μου το τεστ δεν βγαινει θετικο τις ημερες της ωορρηξιας αλλα 24-36 ωρες πριν την ωορρηξια.. κατα την ωορρηξια βγαινει αρνητικο..

πιο συγκεκριμενα (αν τα λεω καλα αλλιως διορθωστε με!!!😃), πριν την ωορρηξια υπαρχει η αυξηση μιας ορμονης (LH) και αυτη εντοπιζει το τεστ ωορρηξιας... 

Αχ πραγματικα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!🙏🙏❤️❤️

και οτι απορια εχεις, καλοδεχουμενη! γι αυτο ειμαστε εδω να βοηθαμε οσο μπορουμε και ξερουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου το τεστ δεν βγαινει θετικο τις ημερες της ωορρηξιας αλλα 24-36 ωρες πριν την ωορρηξια.. κατα την ωορρηξια βγαινει αρνητικο..

πιο συγκεκριμενα (αν τα λεω καλα αλλιως διορθωστε με!!!😃), πριν την ωορρηξια υπαρχει η αυξηση μιας ορμονης (LH) και αυτη εντοπιζει το τεστ ωορρηξιας... 

Αχ πραγματικα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!🙏🙏❤️❤️

και οτι απορια εχεις, καλοδεχουμενη! γι αυτο ειμαστε εδω να βοηθαμε οσο μπορουμε και ξερουμε!!

Αχ έχω μπερδευτεί...αφού βγει θστικο τεστ ωορρηξιας εμείς ποιες μέρες είναι καλό να έχουμε επαφή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ έχω μπερδευτεί...αφού βγει θστικο τεστ ωορρηξιας εμείς ποιες μέρες είναι καλό να έχουμε επαφή?

Το ιδανικο ειναι να εχεις επαφη 3 συνεχομενες ημερες ξεκινωντας απ την ημερα του θετικου τεστ. Δλδ στην περιπτωση τη δικη σου πεμπτη-παρασκευη-σαββατο!!! 

Η πιο must μερα ειναι η δευτερη (δλδ η παρασκευη)!!! Οποτε εισαι πολυ κομπλε μ τις ημερες!! Μην αγχωνεσαι..

Μακαρι να ερθει η θερικη χοριακη!!

Προσπαθειτε καιρο μ τον αντρα σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Το ιδανικο ειναι να εχεις επαφη 3 συνεχομενες ημερες ξεκινωντας απ την ημερα του θετικου τεστ. Δλδ στην περιπτωση τη δικη σου πεμπτη-παρασκευη-σαββατο!!! 

Η πιο must μερα ειναι η δευτερη (δλδ η παρασκευη)!!! Οποτε εισαι πολυ κομπλε μ τις ημερες!! Μην αγχωνεσαι..

Μακαρι να ερθει η θερικη χοριακη!!

Προσπαθειτε καιρο μ τον αντρα σου;;

Σ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου και για την θετική σου ενέργεια!!! Είναι ο 3ος μήνας προσπαθειών...είμαι 29 ετών αλλα το θέλουμε τόσο πολύ.... η αλήθεια είναι ότι δύσκολα μου φεύγει από το μυαλό όσο κ να λένε ότι μόνο αν τ βγάλεις από το μυαλό θ σ ρθει... πως μπορεί ν γίνει αυτό όταν κάτι το θέλεις τόσο πολύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου και για την θετική σου ενέργεια!!! Είναι ο 3ος μήνας προσπαθειών...είμαι 29 ετών αλλα το θέλουμε τόσο πολύ.... η αλήθεια είναι ότι δύσκολα μου φεύγει από το μυαλό όσο κ να λένε ότι μόνο αν τ βγάλεις από το μυαλό θ σ ρθει... πως μπορεί ν γίνει αυτό όταν κάτι το θέλεις τόσο πολύ???

Κοριτσι μου σε νιωθω οσο σε φανταζεσαι.. εμεις προσπαθουμε απο Φλεβαρη και καθε μηνα που ερχεται η περιοδος ειναι τεραστια η απογοητευση..😔

Τωρα ειμαστε στη φαση εξετασεων να δουμε αν υπαρχει κατι παθολογικο ή αν απλα ειμαστε ατυχοι!!

Εχε πιστη και υπομονη!!! Θα ερθεις το θαυματακι σας!!🤞❤️❤️❤️

Οσο για το αγχος και αυτη τη σκεψη, ουτε εγω εχω βρει το κολπο ακομα 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου σε νιωθω οσο σε φανταζεσαι.. εμεις προσπαθουμε απο Φλεβαρη και καθε μηνα που ερχεται η περιοδος ειναι τεραστια η απογοητευση..😔

Τωρα ειμαστε στη φαση εξετασεων να δουμε αν υπαρχει κατι παθολογικο ή αν απλα ειμαστε ατυχοι!!

Εχε πιστη και υπομονη!!! Θα ερθεις το θαυματακι σας!!🤞❤️❤️❤️

Οσο για το αγχος και αυτη τη σκεψη, ουτε εγω εχω βρει το κολπο ακομα 😋

Εύχομαι να είναι η τελευταία σου περίοδος...και μετά να κάνεις μαυρα μάτια για να την ξαναδείς!!!!! 🤞🤞🤞

Μακάρι ν ρθει σύντομα  και στις δύο μας!!!🥰🥰🥰

Μακάρι ν υπήρχε συνταγή γ το άγχος να μαθαίναμε και μεις πως γίνεται.... γιατί υπάρχουν στιγμές που κ γω λεω εντάξει δν θ ρθει αυτή τη φορά σίγουρα,νταξει δν έγινε και κάτι,εντάξει έχουμε καιρό ακόμα μπροστά μας,κ υποτίθεται τ βγάζω από το μυαλό μου....αλλά στην ουσία δν βγαίνει 🥴🥴🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 5/10/2021 at 9:12 ΠΜ, ο/η Antonia2 είπε:
στις On 5/10/2021 at 12:06 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Εύχομαι να είναι η τελευταία σου περίοδος...και μετά να κάνεις μαυρα μάτια για να την ξαναδείς!!!!! 🤞🤞🤞

Μακάρι ν ρθει σύντομα  και στις δύο μας!!!🥰🥰🥰

Μακάρι ν υπήρχε συνταγή γ το άγχος να μαθαίναμε και μεις πως γίνεται.... γιατί υπάρχουν στιγμές που κ γω λεω εντάξει δν θ ρθει αυτή τη φορά σίγουρα,νταξει δν έγινε και κάτι,εντάξει έχουμε καιρό ακόμα μπροστά μας,κ υποτίθεται τ βγάζω από το μυαλό μου....αλλά στην ουσία δν βγαίνει 🥴🥴🥴

Κορίτσια εχθές το απόγευμα είδα αίμα κόκκινο στο εσώρουχο.... από εκείνη την ώρα κ μετά τίποτα... νιώθω κάτι ν τρέχει συνέχεια από κάτω...πηγαίνω τουαλέτα και είμαι καθαρή.... λέτε ν ήταν αίμα εμφυτευσης αυτό??

Πότε λέτε ν κάνω τεστ??

Επόμενη περίοδος σύμφωνα με το ημερολόγιο εφαρμογής 21/10

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...