Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου διάβασα τα νέα σας!! @babyblue94 ευτυχως που το βρήκατε για να πάρει το αντιβιοτικό και πάλι καλά που δεν επηρέασε το σπερμα!! Κάθε εμπόδιο για καλό έτσι λένε!! 

Καλημέρα ...

Ισχύει. Έγω πιστεύω πολύ στο όλα για κάποιο λόγο γίνονται

Αν δεν είχα πάει στο δημόσιο να μου βγάλει λάθος εξέταση, δεν θα είχα κάνει καλλιέργεια και δεν θα το βρίσκαμε για κανέναν λόγο. Μέσα στην ατυχία, τυχερή που λέμε. Πάλι καλά😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δίδυμακια τι ωραία!!! Μπράβο κορίτσι μού πολύ χαίρομαι με την κατάληξη της ιστορίας σου!! Εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα και μόνο χαρές με τα νινακια σου!!!

σε ευχαριστω!κ σε εσενα τα καλυτερα ευχομαι!😉🙂

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:01/04/22 κοριτσακι

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Crystalia90:ΘΕΤΙΚΟ 👶

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

•  

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:? 

diana8:?

Lacostaki:18/11

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

misofeggaro:? 

Ευάγγελος τ:? 

evaioan:04/11

Αννι:20/09                                   

Heart:? 

Antonia2:10/11

Hopemumtobe:14/10

Αννια27:? 

Litsadi:? 

Κατεριναπαπ:14/10

Raf123 :07/11

Tina21:13/10

babyblue94:05/11

Maimoudaki92 :15/11

Canlib:13/11

Καλημέρα κορίτσια!!! @Ευάγγελοςτ @maroulita  @misofeggaro όλα καλά κορίτσια;; έχω πολλές μέρες να δω νέα σας ούτε τις ημερομηνίες σας δεν έχω!!! 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @Ευάγγελοςτ @maroulita  @misofeggaro όλα καλά κορίτσια;; έχω πολλές μέρες να δω νέα σας ούτε τις ημερομηνίες σας δεν έχω!!! 

Κορίτσι μου πως είσαι? Θέλω να πιστεύω πως δεν είχες ξανά αιματάκι.... 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου πως είσαι? Θέλω να πιστεύω πως δεν είχες ξανά αιματάκι.... 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τίποτα ακόμα μόνο κάτι κραμπουλες αραιά και που 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τίποτα ακόμα μόνο κάτι κραμπουλες αραιά και που 

🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Τέλεια!!!! Περιμένουμε με ανυπομονησία!

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλο σκ να εχουμε!!! εχει φανταστικο καιρο!!!! ❤️❤️

@Raf123μου να περασετε τελεια!!!! εισαι και σε γονιμες;;; 😉😉 γτ εμεις παμε μαζι και αυριο-μεθαυριο ειναι οι δικες μου!!

@babyblue94 οντως καθε εμποδιο για καλο... οπως τα λες ειναι!! απο ενα λαθος βρηκατε την ακρη του νηματος!! εμενα μ εχει φαει τωρα οτι δεν καναμε καλλιεργεια και μηπως παιζει καποιος τετοιος λογος.. θα παμε μεθαυριο στον ουρολογο και θα του το πω να δουμε τι θα μας συμβουλευσει..

@Lacostakiπολυ χαιρομαι που δεν ηρθε περιοδος!!! ευχομαι να συνεχισει ετσι και τριτη να κανεις μια ωραιοτατη χοριακη!!!!🙏💌❤️

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!! καλο σκ να εχουμε!!! εχει φανταστικο καιρο!!!! ❤️❤️

@Raf123μου να περασετε τελεια!!!! εισαι και σε γονιμες;;; 😉😉 γτ εμεις παμε μαζι και αυριο-μεθαυριο ειναι οι δικες μου!!

@babyblue94 οντως καθε εμποδιο για καλο... οπως τα λες ειναι!! απο ενα λαθος βρηκατε την ακρη του νηματος!! εμενα μ εχει φαει τωρα οτι δεν καναμε καλλιεργεια και μηπως παιζει καποιος τετοιος λογος.. θα παμε μεθαυριο στον ουρολογο και θα του το πω να δουμε τι θα μας συμβουλευσει..

@Lacostakiπολυ χαιρομαι που δεν ηρθε περιοδος!!! ευχομαι να συνεχισει ετσι και τριτη να κανεις μια ωραιοτατη χοριακη!!!!🙏💌❤️

Ναι τελικά η καλλιέργεια παίζει σημαντικό ρόλο από ότι βλέπω. Και ειδικά αν το μικρόβιο είναι ύπουλο και δεν το υποψιάζεσαι γιατί δεν έχει χαλάσει το σπέρμα. Εμείς τελικά τον ακυρωσαμε τον ανδρολογο. Μας είπε και η εμβρυολογος και ο γυναικολόγος ότι δεν χρειάζεται να πάμε και ότι ο γυναικολόγος θα δώσει αντιβίωση σύμφωνα με την ευαισθησία του αντιβιογραμματος. Οπότε λέει αφού έχει καλά αποτελέσματα δεν χρειάζεται να πάμε ...

Ξεκινησαμε ήδη από σήμερα την αντιβίωση μας και οι δύο. Τουλάχιστο το γεγονός αυτό έπεσε σε κατάλληλες μέρες. Σε μηνα που δεν είχα καλό ωάριο. Οπότε περιμένω περίοδο. Μέχρι να καθαρίσω και από περίοδο θα έχουμε τελειώσει και τις αντιβιωσεις. 

Αυτός ο μήνας είναι ο μοναδικός που πραγματικά δεν θα ήθελα να έχω μεινει έγγυος. (Ελπίζω να μην έρθει τώρα που δεν θέλω ) επειδή μας είπανε ότι είναι δύσκολη η σύλληψη με μικρόβιο αλλά ακόμα και αν γίνει μπορεί να το επηρεάσει και να το αρρωστήσει να το πω έτσι. Οπότε που είσαι αιματακι μου ;;; Σε θέλω να σε δω 🤣🤣

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Πήγαμε και στον Άγιο μου το Άγιο Ραφαηλ άναψα για ολες μας κεράκι σύντομα να γίνουμε ολες μανούλες!!❤️❤️ Πάντα με προσέχει εμένα είναι ο Άγιος μου 

@Antonia2να σου πω την αλήθεια ξέχασα να πάρω τα τεστ μαζί μου έκανα ένα χθες πριν φύγουμε πολύ αχνό άρα αρνητικό…νομίζω Δευτέρα Τρίτη θα μου είναι η ωορρηξία οπως και να έχει εμεις επαφή θα έχουμε 

Καλο ΣΚ κορίτσια μου 💕💕

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Πήγαμε και στον Άγιο μου το Άγιο Ραφαηλ άναψα για ολες μας κεράκι σύντομα να γίνουμε ολες μανούλες!!❤️❤️ Πάντα με προσέχει εμένα είναι ο Άγιος μου 

@Antonia2να σου πω την αλήθεια ξέχασα να πάρω τα τεστ μαζί μου έκανα ένα χθες πριν φύγουμε πολύ αχνό άρα αρνητικό…νομίζω Δευτέρα Τρίτη θα μου είναι η ωορρηξία οπως και να έχει εμεις επαφή θα έχουμε 

Καλο ΣΚ κορίτσια μου 💕💕

Κοριτσι μου ευχαριστουμε που μας σκεφτηκες!!!!❤️❤️❤️

Εννοειται! εσεις να κοιταξετε να περασετε σουπερ και να ανανεωθειτε!! ολα τα υπολοιπα θα ερθουν στη σωστη στιγμη!!! Φιλια!!!😘😘😘

Κορίτσια τελικά νομίζω ότι τσάμπα οι ελπίδες κι αυτό το μήνα... Οι πόνοι περιόδου άρχισαν να γίνονται πιο έντονοι κι έχω και κάτι λίγα καφέ-μπεζ οπότε πιστεύω ότι αν όχι αύριο τη Δευτέρα θα έρθει οποιαδήποτε 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τελικά νομίζω ότι τσάμπα οι ελπίδες κι αυτό το μήνα... Οι πόνοι περιόδου άρχισαν να γίνονται πιο έντονοι κι έχω και κάτι λίγα καφέ-μπεζ οπότε πιστεύω ότι αν όχι αύριο τη Δευτέρα θα έρθει οποιαδήποτε 

Μην απογοητεύεσαι.... αν δεν τη δεις κανονικά την κυρία τίποτα δεν τελείωσε! ❤

στις On 23/10/2021 at 1:03 ΠΜ, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δίδυμακια τι ωραία!!! Μπράβο κορίτσι μού πολύ χαίρομαι με την κατάληξη της ιστορίας σου!! Εύχομαι τα καλύτερα από εδώ και πέρα και μόνο χαρές με τα νινακια σου!!!

Κορίτσια καλημέρα !

Μου ήρθε περίοδος 🙏🙏🙏🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Δεν ξέρω τι να κάνω 🙏🙏🙏🙏🙏🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !

Δεν ξέρω τι να κάνω 🙏🙏🙏🙏🙏🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Καλημέρα! Κοριτσάκι μου εγώ θα σου ευχηθώ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!!!!! ❤

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !

Άντε τέλεια.... Ξεκινάει λοιπόν για σένα αυτό το ταξίδι. Καλή επιτυχία κορίτσι μου 😍😍

στις πριν 40 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Άντε τέλεια.... Ξεκινάει λοιπόν για σένα αυτό το ταξίδι. Καλή επιτυχία κορίτσι μου 😍😍

Πωπω κορίτσια έχω τόσο άγχος δεν ξέρω τι να κάνω από όσο μου είχανε πει στο τηλέφωνο προχθές πρέπει να πάω για υπέρηχο τη δεύτερη μέρα αλλά θα πάρω τηλέφωνο και το γιατρό Το απόγευμα να το βεβαιώσω.... Μου είπαν ότι πρέπει να κάνω υπέρηχο πριν ξεκινήσουν τα φάρμακα....🙏🙏

Την αντιβίωση vibramycin γνωρίζετε αν πρέπει να την παίρνουμε αποφεύγοντας τα γαλακτοκομικά; 

Όταν είχα κάνει την σαλπιγγογραφια και μου την έδωσαν αν θυμάμαι καλά μου είχανε πει να μην καταναλώσω γαλακτοκομικα.  Τώρα που μου την έδωσε πάλι ο γιατρός δεν ξέρω τι να κάνω....

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα !

Τι ωραία!! 

Να πάνε όλα τέλεια στη προσπάθεια σου! Ο Νοέμβριος να είναι ο μήνας σου κορίτσι μου εύχομαι!🤰💜

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κοριτσι μου ελπίζω να μην σου ερθει και οι πονοι και τα καφε να φερουν καθυστερηση!!!! 🙏🙏🙏😍😍

Μην απογοητευεσαι! Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!!!😉

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Τι ωραία!! 

Να πάνε όλα τέλεια στη προσπάθεια σου! Ο Νοέμβριος να είναι ο μήνας σου κορίτσι μου εύχομαι!🤰💜

Μακαρι Παναγία μου κοριτσια πρώτη φορά χαίρομαι τόσο που ηρθεπεριοδος 😂

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...