Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Celine είπε:

Σας στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη γλυκιά μου! Σ'ευχαριστώ πολύ 💗💗💗 και στις προσευχές μου πάντα σας θυμάμαι

Με συγκινεις!! Μακαρι ολες οι γυναικες του κοσμου π το θελουμε τοσο, να αξιοθουμε να γινουμε μανουλες!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχαχαχαχα!!!! Ευτυχως ειμαστε μακρυα!!!!! 😝🤭🤭😂😂

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

16345745861791281050065002546619.jpg

Μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου φίλη μου!!! Μπράβοοοοο!!! Είσαι στη μονάδα lh/fsh 😉 παααααλι είχα δίκαιο 😂😂😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ να σου πω δεν σκέφτομαι το κακό πρώτα αντιθέτως ο άντρας μου πάντα το κακό σκέφτεται! Γενικά είμαι αισιόδοξη αλλά εντάξει όλοι μας κάποια στιγμή αρχίζουμε να κάνουμε δεύτερες σκέψεις και να λέμε λες;;; Οντως; Να έχω αυτό;;; Ή άλλη πως τα κατάφερε;;; Τι να έχουμε;;; Προσπαθω να μην σκέφτομαι αρνητικά και οτι θα έρθει με κάποιο τρόπο!!! Απλά ρε κορίτσια κάθε μήνα αυτή η απογοήτευση γίνεται κουραστική!!!

Είχα δει την συνέντευξη της Χριστίνας μπομπα και έκλαιγα γιατί ταυτίστηκα μαζί της…και με ολες εσας 

Αχ δεν την εχω δει τη συνεντευξη... Το καλοκαιρι μου μιλουσε η φιλη μου (αυτη η κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη τωρα ειναι εγκυος κ την περασμενη εβδομαδα εκαναν αυχενικη και ειναι ολα τελεια!!!!!😁😁😁) Και συγκινηθηκε πολυ.. πιστευω αν τη δω θ γινω χωμα...

Δυστυχως το εχω αυτο με τα bad cases... Παιρνω το κακο σεναριο γτ θελω να προλαβαινω καταστασεις. Με συνεπεια να αγχωνομαι μερικες φορες χωρις λογο.... 🤔🤔 Προσπαθω να το αλλαξω αλλα ειναι dna....θελει πολληηηη δουλεια

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Λοιπον πηρα τις ορμονολογικες!!! Μια χαρα μου φαινονται!! Η προλακτινη απο 27 επεσε στο 10!!

Η γυναικα π μου πηρε αιμα γελουσε!! Της ειπα να μου δωσει 1-2 λεπτα να ηρεμησω κ μετα ν μου παρει αιμα!! Κ ευτυχως το ακουσε μια πιο παλια κ της εξηγησε γ την προλακτινη!!!!! Αλλιως θα μ εστελνε κατευθειαν στο ψυχιατρειο!!!! 😆😆😆

Καλέ μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου Μπράβο!!

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου φίλη μου!!! Μπράβοοοοο!!! Είσαι στη μονάδα lh/fsh 😉 παααααλι είχα δίκαιο 😂😂😂

Ναιιιι!!! Κι εγω χαρηκα!!!!😁😁😁💖💖

Γι αυτο σ εχω φιληηηηη!!!!! Γτ μου δειχνεις το σωστο!!! 🌹🌹

Τωρα π θα πας στη γιατρο ν τις εχεις σαν μπουσουλα!! Κοιτα να σου τις γραψει αυτες!!!😉😉😉

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ δεν την εχω δει τη συνεντευξη... Το καλοκαιρι μου μιλουσε η φιλη μου (αυτη η κοπελα προσπαθουσε 2 χρονια για παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη τωρα ειναι εγκυος κ την περασμενη εβδομαδα εκαναν αυχενικη και ειναι ολα τελεια!!!!!😁😁😁) Και συγκινηθηκε πολυ.. πιστευω αν τη δω θ γινω χωμα...

Δυστυχως το εχω αυτο με τα bad cases... Παιρνω το κακο σεναριο γτ θελω να προλαβαινω καταστασεις. Με συνεπεια να αγχωνομαι μερικες φορες χωρις λογο.... 🤔🤔 Προσπαθω να το αλλαξω αλλα ειναι dna....θελει πολληηηη δουλεια

Κορίτσι μου ο καθένας λέει την προσωπική του εμπειρία!Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός! Να ξέρεις ότι στο τέλος θα πάνε όλα καλά και εάν δεν πάνε δεν θα είναι το τέλος 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Καλέ μια χαρά είναι οι εξετάσεις σου Μπράβο!!

Ναιιιι!!! 😁😁😁 Φαινονται πολυ καλες!!!

Το παιδι ποτε θα ρθει οεο;;;😂😂😂

Εμένα τελικά μου έδωσε D3 και μου είπε ότι είναι το ίδιο με την εξέταση D που κάνουμε!

Κ θα κανεις επαναληπτικες για να δεις αν ανεβηκε;;; Γ ποσο καιρο θ παρεις;;

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κ θα κανεις επαναληπτικες για να δεις αν ανεβηκε;;; Γ ποσο καιρο θ παρεις;;

2 μήνες τουλάχιστον μου είπε!Αλλά τον άλλο μήνα προχωράμε σε εξωσωματική λέει.

Θα δούμε!Εγώ θα τα πάρω και βλέπουμε 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου! ❤

στις πριν 2 λεπτά, ο/η evaki33 είπε:

Κορίτσι μου ο καθένας λέει την προσωπική του εμπειρία!Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός! Να ξέρεις ότι στο τέλος θα πάνε όλα καλά και εάν δεν πάνε δεν θα είναι το τέλος 

Ωραιο αυτο π ειπες!!!!! 😍😍😍

Ρε κοριτσια γνκ με το θεμα ειμαι πολυ κλαψιαρα.... Στην τιβι βλεπω να ανακοινωνει η αλλη εγκυμοσυνη κ κλαιωωω!! Σε ταινια εννοω....

Ποσο μαλλον να ακουσω προσωπικη ιστορια προσπαθειας...

Μονο την πως τη λενε.. αυτη π παρουσιαζε περσυ το mega star ειχα ακουσει να εξιστορει την προσπαθεια της για συλληψη κ πως απογοητευοταν αλλα τοτε μου φαινοταν τοοοοσο μακρινο..

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια γνκ με το θεμα ειμαι πολυ κλαψιαρα.... Στην τιβι βλεπω να ανακοινωνει η αλλη εγκυμοσυνη κ κλαιωωω!! Σε ταινια εννοω....

Μονο την πως τη λενε.. αυτη π παρουσιαζε περσυ το mega star ειχα ακουσει να εξιστορει την προσπαθεια της για συλληψη κ πως απογοητευοταν αλλα τοτε μου φαινοταν τοοοοσο μακρινο..

Αχ μην λες για κλάμα.... γιατί τις τελευταίες μέρες είμαι έτοιμη με την παραμικρή ευκαιρία!!!!! Είμαι σίγουρη ότι όταν μία μία  θα γράφετε τα ευχάριστα θα είμαι με ένα ρολό χαρτί....

2 μήνες τουλάχιστον μου είπε!Αλλά τον άλλο μήνα προχωράμε σε εξωσωματική λέει.

Θα δούμε!Εγώ θα τα πάρω και βλέπουμε 

Ξεκινα εσυ κανονικα την αγωγη κ οταν νιωσεις ετοιμη σωματικα κ ψυχολογικα προχωρας στο επομενο βημα!!!!

Εδω θ ειμαστε να στηριζουμε η μια την αλλη!!!🤗💝💋

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εγώ κορίτσι μου είμαι γενικά πολύ αισιόδοξος άνθρωπος αλλά και πάλι μια χαρά μπορώ και αγχώνομαι... Για να καταλαβεις το άγχος μου δεν είναι για το αν θα πετύχουμε κάτι σε αυτό είμαι χαλαρή θέλει να έρθει καλώς δεν θέλει ας μην έρθει.... Το άγχος μου είναι για το τι θα γίνει αφού έρθει... Και σε πληροφορώ ότι τώρα είμαι πολλή χαλαρή στην αρχή είχαμε τελειώσει και λυκείο (δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ) 

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ κορίτσι μου είμαι γενικά πολύ αισιόδοξος άνθρωπος αλλά και πάλι μια χαρά μπορώ και αγχώνομαι... Για να καταλαβεις το άγχος μου δεν είναι για το αν θα πετύχουμε κάτι σε αυτό είμαι χαλαρή θέλει να έρθει καλώς δεν θέλει ας μην έρθει.... Το άγχος μου είναι για το τι θα γίνει αφού έρθει... Και σε πληροφορώ ότι τώρα είμαι πολλή χαλαρή στην αρχή είχαμε τελειώσει και λυκείο (δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ) 

Εννοεις κοριτσι μου οταν ερθει το παιδι;;; Οταν γεννηθει δλδ;; ή οτι αγχωνεσαι απ τη συλληψη κ μετα; τι θα γινει κατα τη διαρκεια της κυησης;;

Γνκ απ την ωρα π αποφασιζει ενα ζευγαρι να προχωρησει στην προσπαθεια γ παιδι, ενας αγχος μονιμο!!!! 🧗🧗 😂😂😂

Πρωτα η συλληψη, μετα η χοριακη, οι πρωτες εξετασεις κ οοολες οι υπολοιπες, τοκετος, θηλασμος, κλπ κλπ κλπ 

Αλλα εμας τι μας νοιαζει;; 

Θελουμε παιδι;;;;; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!! 😂😂😂 Ευχαριστω δεν θ παρω!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μια χαρά είναι ολα … μπράβο όλα λειτουργούν ρολόι 😉😉 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά είναι ολα … μπράβο όλα λειτουργούν ρολόι 😉😉 

Ολα ρρρρρολοι!!! (που λεει κ ο τρυφωνος!!!😍)

Μονο το πολυποθητο θετικο τεστακι δε (β)λεπω....😂😂😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Εννοεις κοριτσι μου οταν ερθει το παιδι;;; Οταν γεννηθει δλδ;; ή οτι αγχωνεσαι απ τη συλληψη κ μετα; τι θα γινει κατα τη διαρκεια της κυησης;;

Γνκ απ την ωρα π αποφασιζει ενα ζευγαρι να προχωρησει στην προσπαθεια γ παιδι, ενας αγχος μονιμο!!!! 🧗🧗 😂😂😂

Πρωτα η συλληψη, μετα η χοριακη, οι πρωτες εξετασεις κ οοολες οι υπολοιπες, τοκετος, θηλασμος, κλπ κλπ κλπ 

ακριβως κοριτσι μου εννοω οταν θα γεννηθει και μετα. τα εχω κανει εγω τα πλανα μου.......ειμαι εντελως του γιατρου δεν το συζηταω...αλλα ειπαμε εμεις παιδι δεν θελουμε

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Και εγώ το ίδιο δεν μπορώ να ακούσω για εγκυμοσύνη και προσπαθειας συγκινούμε πολυ ….έχουμε πάθει ολες σαν την Καινούργιου 😝😝😝😝 διάβασα και ένα απόσπασμα από το βιβλίο της μελέτης που λέει ότι έκανε κατάψυξη ωαρίων και εκεί συγκινήθηκα 😭

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Χαχαχα μπελάδες δεν θελουμε 🤪🤪😂😂😂

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Κατεριναπαππηγες στη γιατρο;;

Αχ κι εγω την @Κατεριναπαπ σκεφτομουν τωρα!! 

Τι εγινε μ τον ενδοκρινολογο;; Σου εγραψε τις εξετασεις; Σου ελυσε αποριες;

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Αχχχ πόσο ανυπομονώ δεν μπορώ να σου περιγράψω.. Το αστείο της υπόθεσης είναι πως όλες αυτές τις εξετάσεις τις κάνω στο Ρεα.. Για την  αυχενική διαφάνεια είχα ραντεβού στις 11 και μπήκα 12 και μισή... Αν μου το κάνουν κ τώρα αυτό δεν ξέρω και γω τι θα κάνω 😂😂😂😂😂 θα τους χτυπάω τις πόρτες αχαχχα Την ίδια ευχή έχω και γω!!! Να είναι καλά! ❤️❤️❤️
    • Γεια σου κοριτσι μου με το καλό να γεννησεις τα μωρακια σου και να πανε ολα καλά.δε θα γεννησεις αθηνα;Βασικα δεν εχω ιδεα για το συγκεκριμενο θεμα αλλα ηθελα να σου πω οτι και στο μητερα μπορεις να απευθυνθεις..εγω στη θεση σου θα εκανα εκει ενα ραντεβου και μετα θα επαιρνα και αλλη μια γνωμη πχ από το ελληνικο κρανιοπροσωπικο κεντρο στο χαλανδρι ή απο καποιον ιδιωτη που θα εβρισκα στο ιντερνετ κ θα ακολουθουσα το ενστικτο μου .αν δεν μου εγραφε καποια κοπελα που ειχε το ιδιο θεμα.ευχομαι οτι καλυτερο!
    • Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια ....μακάρι το ένστικτο μου να είναι λανθασμένο και να έχω την αποτυχία δεδομένη γιατί απλά 3 χρόνια τώρα έχω κουραστεί από τα αρνητικά αποτελέσματα...μακάρι...
    • Δεν με αγχώνει να σου πω την αλήθεια ιδιαίτερα.  Έχω καταλάβει ότι υπάρχει θέμα από την αρχή αρχή , από τις πρώτες πρώτες εξετάσεις!  Θα πάω ναι !  Το άλλο κουλό των εξετάσεων ήταν ότι εξαφανίστηκαν τα αντισώματα του θυρεοειδή! 😳🤔🤔  Δεν ξέρω τι παίζει !
    • Εχετε ενα λογαριασμο τραπεζης να σας καταθέσουμε οτι μπορει ο καθενας ..
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...