Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ το είπα και στο σύντροφό μου πως τελικά δεν θέλει ο Θεός να μας το δώσει καν.... Ένα χρόνο κλείνω τον άλλον μήνα που έκοψα τα αντισυλληπτικά.... Και με όλα αυτά που σκάσανε μέσα σε ένα χρόνο κατάλαβα πως τελικά δεν θέλει να μου το δώσει καν ο θεός....

Χειρουργεια ο σύντροφός μου ...

Ορμονικό πρόβλημα επίσης ο σύντροφός μου.....

Εγώ δεν έκανα ωορηξία, εσπασε το ωοθυλακιο πριν την σπερματεγχυση, έπαθα υπερδιέγερση. Μετα είχαμε τον hpv...όλο πίσω πίσω πίσω εγώ δεν έχω περίοδο....δεν κάνω ωορηξία.... Ποτέ δεν προσπαθήσαμε.... Έχουμε να προσπαθήσουμε από τον Απρίλιο που κάναμε μια σπερματεγχυση.

Έσκασε η επέμβαση στο πόδι μου, όλοι μου λένε να ψάχτω για αρθρίτιδα.

Αύριο πάμε κ για τον σύντροφό μου πάλι χάλια το σπέρμα.

Ρε κορίτσια φαίνεται το θέμα...... Δεν είναι η ώρα να γίνω μανούλα.... Προφανώς και για αυτό δεν μου το δίνει .... Δεν είναι η ώρα για μένα 🥺 δεν μας θέλει καθόλου εμάς .....

 

Έλα ρε κορίτσι μου... μη λες τέτοια πράγματα! Αφού πιστεύεις στον Θεό να το σκέφτεσαι αλλιώς, ότι για κάποιο λόγο περνάς αυτή τη δοκιμασία κ ίσως όπως λες να υπάρχει η κατάλληλη στιγμή για όλα, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα την κυνηγήσεις γιατί ίσως ήρθε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έλα ρε κορίτσι μου... μη λες τέτοια πράγματα! Αφού πιστεύεις στον Θεό να το σκέφτεσαι αλλιώς, ότι για κάποιο λόγο περνάς αυτή τη δοκιμασία κ ίσως όπως λες να υπάρχει η κατάλληλη στιγμή για όλα, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα την κυνηγήσεις γιατί ίσως ήρθε! 

Εγώ αλήθεια σας λεω , μετά από όλα αυτά ένα χρόνο , αν αύριο μου πει πως κάτι έχω κλπ κ δεν με βάλει εξωσωματικη θα τα σταματήσω όλα ...

Θα πάρω τα αντισυλληπτικά μου κ αν ποτέ βρω και παλι το κουράγιο και τη δύναμη θα τι σκεφτώ....

Προς το παρόν δεν έχω άλλο κουράγιο μέσα μου να παλέψω κάτι....

Πάλεψα πολύ μήνα μήνα εδώ και ένα χρόνο πέρασα πολλή δύσκολα δοςυκεψα μέρα νύχτα να μαζεύω λεφτά από πέρυσι κ για μένα δεν έκανα τίποτα....

Κυκλοφορώ ένα χρόνο με ένα παντελόνι κορίτσια...... Όλα μας τα λεφτά τα κάναμε γιατρούς . Έγινε η καθημερινότητα μας ενα ιατρείο...ένα φαρμακείο ..και ένα μικροβιολογικό .... Κουράστηκα....

Σήμερα μου είπε πως δεν είναι οκ η εξέταση κ αύριο να με δει με υπέρηχο ..

Αλήθεια εγώ δεν μπορώ άλλο... Αν αύριο κάτι πάει στραβά απλά παραιτούμαι...

Τα παγώνω όλα.... Κ συνεχίσω από κει που έμεινα πριν ένα χρόνο....

Προφανώς και πιστεύω στο Θεό... Επειδή πιστεύω λέω πως δεν θέλει να γίνω μάνα....

Ουτε να προσπαθήσουμε δεν καταφέραμε ... Γιατί έτσι σε εμάς ; Δηλαδή ρε κορίτσια; 😰😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ αλήθεια σας λεω , μετά από όλα αυτά ένα χρόνο , αν αύριο μου πει πως κάτι έχω κλπ κ δεν με βάλει εξωσωματικη θα τα σταματήσω όλα ...

Θα πάρω τα αντισυλληπτικά μου κ αν ποτέ βρω και παλι το κουράγιο και τη δύναμη θα τι σκεφτώ....

Προς το παρόν δεν έχω άλλο κουράγιο μέσα μου να παλέψω κάτι....

Πάλεψα πολύ μήνα μήνα εδώ και ένα χρόνο πέρασα πολλή δύσκολα δοςυκεψα μέρα νύχτα να μαζεύω λεφτά από πέρυσι κ για μένα δεν έκανα τίποτα....

Κυκλοφορώ ένα χρόνο με ένα παντελόνι κορίτσια...... Όλα μας τα λεφτά τα κάναμε γιατρούς . Έγινε η καθημερινότητα μας ενα ιατρείο...ένα φαρμακείο ..και ένα μικροβιολογικό .... Κουράστηκα....

Σήμερα μου είπε πως δεν είναι οκ η εξέταση κ αύριο να με δει με υπέρηχο ..

Αλήθεια εγώ δεν μπορώ άλλο... Αν αύριο κάτι πάει στραβά απλά παραιτούμαι...

Τα παγώνω όλα.... Κ συνεχίσω από κει που έμεινα πριν ένα χρόνο....

Προφανώς και πιστεύω στο Θεό... Επειδή πιστεύω λέω πως δεν θέλει να γίνω μάνα....

Ουτε να προσπαθήσουμε δεν καταφέραμε ... Γιατί έτσι σε εμάς ; Δηλαδή ρε κορίτσια; 😰😪

Κορίτσι μου θέλει υπομονή όλη η διαδικασία της εξωσωματικής και στο λέω εγώ που είμαι φουλ ανυπόμονος ανθρωπος.. αν νομίζεις ότι έχεις κουραστεί και χρειάζεσαι ένα διάλειμμα από όλα κάντο.. γενικά κάνε οτιδήποτε πιστεύεις πως θα σε βοηθήσει.

Στο κομμάτι της διαδικασίας τώρα θα σου πω ότι το να ακυρωθεί ένας κύκλος έμβρυομεταφορας είναι κάτι πάρα πολύ συχνό και γίνεται για διάφορους λόγους πολύ απλά γιατί όλες μα ολες οι γυναίκες έχουν κάποιους κακούς κυκλους γιαυτο και μας εξετάζουν 2η μέρα περιόδου..

από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι την πρώτη φορά που πήγαμε να βάλουμε τα κατεψυγμένα μου έμβρυα, ο γιατρός μου ακύρωσε τον κύκλο ενώ είχα ήδη πάρει και έναν κουβά χάπια γιατι η προετοιμασία δεν πήγαινε καλά.. τότε απογοτευτηκα και εκνευρίστηκα πολύ, τώρα όμως ευγνωμονώ το γιατρό μου που με σταμάτησε και δεν ρίσκαρε τα έμβρυα μου. Το πιο εύκολο θα ήταν να προχωρήσει σε εκείνον τον κακό κύκλο, να τσεπωσει και τα λεφτά και ποιος νοιάζεται αν εγώ έπαιρνα αρνητική χοριακη... Όμως αν γινόταν έτσι τώρα δεν θα είχα έναν υγιέστατο μπεμπακο στην κοιλίτσα μου.. εμπιστευσου το γιατρό που έχεις διαλέξει και μαζί αποφασίστε τι πρέπει να γίνει για καλό όλων σας και να χαίρεσαι αν ο γιατρός σου είναι προσεκτικός και σου φέρεται ανθρωπινα και τίμια.. σου εύχομαι ότι καλύτερο σε ότι και αν αποφασίσεις να κάνεις και σύντομα να έχεις ένα ή δύο μπεμπακια στην κοιλίτσα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι μου θέλει υπομονή όλη η διαδικασία της εξωσωματικής και στο λέω εγώ που είμαι φουλ ανυπόμονος ανθρωπος.. αν νομίζεις ότι έχεις κουραστεί και χρειάζεσαι ένα διάλειμμα από όλα κάντο.. γενικά κάνε οτιδήποτε πιστεύεις πως θα σε βοηθήσει.

Στο κομμάτι της διαδικασίας τώρα θα σου πω ότι το να ακυρωθεί ένας κύκλος έμβρυομεταφορας είναι κάτι πάρα πολύ συχνό και γίνεται για διάφορους λόγους πολύ απλά γιατί όλες μα ολες οι γυναίκες έχουν κάποιους κακούς κυκλους γιαυτο και μας εξετάζουν 2η μέρα περιόδου..

από προσωπική εμπειρία θα σου πω ότι την πρώτη φορά που πήγαμε να βάλουμε τα κατεψυγμένα μου έμβρυα, ο γιατρός μου ακύρωσε τον κύκλο ενώ είχα ήδη πάρει και έναν κουβά χάπια γιατι η προετοιμασία δεν πήγαινε καλά.. τότε απογοτευτηκα και εκνευρίστηκα πολύ, τώρα όμως ευγνωμονώ το γιατρό μου που με σταμάτησε και δεν ρίσκαρε τα έμβρυα μου. Το πιο εύκολο θα ήταν να προχωρήσει σε εκείνον τον κακό κύκλο, να τσεπωσει και τα λεφτά και ποιος νοιάζεται αν εγώ έπαιρνα αρνητική χοριακη... Όμως αν γινόταν έτσι τώρα δεν θα είχα έναν υγιέστατο μπεμπακο στην κοιλίτσα μου.. εμπιστευσου το γιατρό που έχεις διαλέξει και μαζί αποφασίστε τι πρέπει να γίνει για καλό όλων σας και να χαίρεσαι αν ο γιατρός σου είναι προσεκτικός και σου φέρεται ανθρωπινα και τίμια.. σου εύχομαι ότι καλύτερο σε ότι και αν αποφασίσεις να κάνεις και σύντομα να έχεις ένα ή δύο μπεμπακια στην κοιλίτσα σου..

Το θέμα είναι πως έχω αμηνοροια.... Αρχικά σε ευχαριστώ για όσα μου είπες συγνώμη αν γράφω παγωμένα αλλά δεν είμαι καλά ...δεν θέλω να φανώ ψυχρή....

Κ ήταν να μπω Σεπτεμβρίο με άφησε για τον hpv και τώρα που είχα χαρά να ξεκινήσω μου λέει στο τηλέφωνο σήμερα αυτό ...

Προφανώς κάτι έχει πάει στραβά ίσως κάποιο ωοθυλάκιο φαντάζομαι εγώ τώρα, πήγε να μεγαλώσει δεν έγινε γιατί έχω θέμα με ορμόνες ....κ προφανώς δημιουργήθηκε κάποια κύστη αν κιόλας τα λέω καλά..... Δεν έχω ιδέα αρχικά τι κάνω σε αυτή τη περίπτωση.... Ενα αυτό και δεύτερον δεν θέλω να περιμένω άλλο...... Από το περιμένε τα παθαίνω... Έχω αμηνοροια δεν μπορώ να προκαλώ κάθε 40 μέρες περίοδο με προγεστερόνη.

Κ το ενδομήτριο μένει ατροφικό.

Κ γίνονται τέτοιες μαλακίες ...

Εγώ. Αύριο θα πάω θα ακούσω κ αν δεν με βάλει θα τα παγώσω όλα ... Θα πάρω αντισυλληπτικά.....κ αν ποτέ βρω ψυχικά πάλι το κουράγιο θα δω....

Τι εννοεί κύστη ; 

Μπορεί κάποια κοπέλα να μου εξηγήσει;

Εμένα ο τελευταίος υπέρηχος ήταν καθαρός....πριν 40 μέρες εεε....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις θα σου έλεγα ακριβώς όσα λέει η @Sandyb στην πρώτη παράγραφο.....! Πάρε τον χρόνο σου αν αυτό νιώθεις ότι χρειάζεσαι!!!

Ίσως αργότερα να νιώθεις ότι έχεις περισσότερες αντοχές. Ίσως να βάλεις κ σε προτεραιότητα το θέμα με το πόδι κ έτσι να κάνεις ένα διάλειμμα.... Απλά λάβε υπ'όψιν σου κ ότι σου λέει παρακάτω, σαν άνθρωπος που έχει περάσει από αυτό το στάδιο! 

Όσο για την κύστη έχω μόνο ακούσει κοπέλες, δεν είναι κάτι απο όσο ξέρω... απλά λογικά θα χάσεις έναν κύκλο 

Αύριο θα κριθεί το πως θα συνεχίσεις, κ συζήτησε αυτούς τους προβληματισμούς με τον γιατρό, θα σου πει κ εκείνος την άποψη του

Είναι λογικό να φθείρεσαι ψυχολογικά, άνθρωποι είμαστε.... Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Μόλις θα σου έλεγα ακριβώς όσα λέει η @Sandyb στην πρώτη παράγραφο.....! Πάρε τον χρόνο σου αν αυτό νιώθεις ότι χρειάζεσαι!!!

Ίσως αργότερα να νιώθεις ότι έχεις περισσότερες αντοχές. Ίσως να βάλεις κ σε προτεραιότητα το θέμα με το πόδι κ έτσι να κάνεις ένα διάλειμμα.... Απλά λάβε υπ'όψιν σου κ ότι σου λέει παρακάτω, σαν άνθρωπος που έχει περάσει από αυτό το στάδιο! 

Όσο για την κύστη έχω μόνο ακούσει κοπέλες, δεν είναι κάτι απο όσο ξέρω... απλά λογικά θα χάσεις έναν κύκλο 

Αύριο θα κριθεί το πως θα συνεχίσεις, κ συζήτησε αυτούς τους προβληματισμούς με τον γιατρό, θα σου πει κ εκείνος την άποψη του

Είναι λογικό να φθείρεσαι ψυχολογικά, άνθρωποι είμαστε.... Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά ❤

Σας ευχαριστω πολύ! @Froufro ήταν πολύ ωραίο αυτό που μου έγραψες ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη....

Ειχα πάει στον ορθοπεδικό εδώ στη πόλη μου κ μιλάγαμε έχουμε καλή σχέση στο νοσοκομείο κ με ανακουφισε λίγο!

Μου είπε να μην αγχώνομαι τόσο για το πόδι, να ρίξω ρυθμούς, κορίτσια μου είπε πως ίσως το έπαθα από την ορμονοθεραπεία.

Έκλεισα σπίτι σήμερα μετακομίζω τον άλλο μήνα !

Πάω στην Αράχωβα να πιω ένα κρασί 🍷

Μπας και αλλάξει λίγο η ψυχολογία 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Σας ευχαριστω πολύ! @Froufro ήταν πολύ ωραίο αυτό που μου έγραψες ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη....

Ειχα πάει στον ορθοπεδικό εδώ στη πόλη μου κ μιλάγαμε έχουμε καλή σχέση στο νοσοκομείο κ με ανακουφισε λίγο!

Μου είπε να μην αγχώνομαι τόσο για το πόδι, να ρίξω ρυθμούς, κορίτσια μου είπε πως ίσως το έπαθα από την ορμονοθεραπεία.

Έκλεισα σπίτι σήμερα μετακομίζω τον άλλο μήνα !

Πάω στην Αράχωβα να πιω ένα κρασί 🍷

Μπας και αλλάξει λίγο η ψυχολογία 🤔

Τέλεια!!!! Άντε με το καλό η μετακόμιση!!! Πιες καμία γουλίτσα κ για εμένα που μου αρέσει το κρασάκι κ το έχω ξεχάσει 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο αντρουλης μου σήμερα όλη μέρα προσπαθεί να μου φτιάξει τη διάθεση ο γλυκός μου!!! Να πω την αλήθεια μου έπεσε πολύ βαρύ αυτή τη φορά ίσως να φταίει το ότι εχθές το βράδυ πρώτη φορά είχα εξάψεις και σκέφτηκα ότι δεν μπορεί με τέτοιο φουντωμα να έρθει η ακατανομαστη μετά από μερικές ώρες και το πρωί που την είδα απογοητευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Σας ευχαριστω πολύ! @Froufro ήταν πολύ ωραίο αυτό που μου έγραψες ! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για την στήριξη....

Ειχα πάει στον ορθοπεδικό εδώ στη πόλη μου κ μιλάγαμε έχουμε καλή σχέση στο νοσοκομείο κ με ανακουφισε λίγο!

Μου είπε να μην αγχώνομαι τόσο για το πόδι, να ρίξω ρυθμούς, κορίτσια μου είπε πως ίσως το έπαθα από την ορμονοθεραπεία.

Έκλεισα σπίτι σήμερα μετακομίζω τον άλλο μήνα !

Πάω στην Αράχωβα να πιω ένα κρασί 🍷

Μπας και αλλάξει λίγο η ψυχολογία 🤔

Τι να πω βρε κορίτσι μου!! Οντως αν χρειάζεσαι διάλειμμα να το κανεις, θα παρεις μια βαθιά ανάσα και είμαι σίγουρη ότι θα προχωρήσεις πιο δυναμικά!! Πάντα να θυμάσαι ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο! Να πας στο γιατρο αύριο και να μας πεις τα νέα σου!! Εύχομαι να μην είναι τίποτα τελικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκανα ένα τεστ ωορρηξιας σήμερα που επιστρέψαμε ήταν έντονο αλλά όχι θετικό, χθες δεν έκανα όποτε δεν ξέρω αν ήταν χθες το θετικό και σήμερα άρχισε να μειώνεται η ορμόνη! Θα κάνω και αύριο να δούμε….σύμφωνα με το κινητό σήμερα είναι η ωορρηξία! Οπως και να έχει είχα και χθες και σήμερα επαφή και θα έχω και αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας πω λίγο τον πόνο μου....έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο και βγήκε θετικό Παρασκευή 8/10 ( χαμόγελο ) ,  η περίοδος μου ήρθε Πέμπτη 21/10...σήμερα δεν έχω αίμα!!! Είχα ροζ αίμα Πέμπτη , Παρασκευή , Σάββατο ....τι κουλό είναι αυτό πάλι;;;; 3 χρόνια τώρα όλο εκπλήξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω λίγο τον πόνο μου....έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο και βγήκε θετικό Παρασκευή 8/10 ( χαμόγελο ) ,  η περίοδος μου ήρθε Πέμπτη 21/10...σήμερα δεν έχω αίμα!!! Είχα ροζ αίμα Πέμπτη , Παρασκευή , Σάββατο ....τι κουλό είναι αυτό πάλι;;;; 3 χρόνια τώρα όλο εκπλήξεις!!!

Κανονικα 22/10 ή 23/10 δεν έπρεπε να έρθει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω λίγο τον πόνο μου....έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο και βγήκε θετικό Παρασκευή 8/10 ( χαμόγελο ) ,  η περίοδος μου ήρθε Πέμπτη 21/10...σήμερα δεν έχω αίμα!!! Είχα ροζ αίμα Πέμπτη , Παρασκευή , Σάββατο ....τι κουλό είναι αυτό πάλι;;;; 3 χρόνια τώρα όλο εκπλήξεις!!!

Μήπως να ήταν αυτή η περίοδος σου; Γιατί από τις 8/10 ως 21 είναι να σου έρθει η περίοδος…τεστ εγκυμοσύνης έκανες;; Ισως να είναι κάτι άλλο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Κανονικα 22/10 ή 23/10 δεν έπρεπε να έρθει;;; 

Κορίτσι μου τι κύκλο έχεις κανονίκα; Σε έχω χάσει εσένα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Μήπως να ήταν αυτή η περίοδος σου; Γιατί από τις 8/10 ως 21 είναι να σου έρθει η περίοδος…τεστ εγκυμοσύνης έκανες;; Ισως να είναι κάτι άλλο;;

Πέφτει 13 ημερες είναι φυσιολογικό νομίζω από 12-15 είναι φυσιολογικό να σου έρθει Μετά την ωορρηξία  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Πέφτει 13 ημερες είναι φυσιολογικό νομίζω από 12-15 είναι φυσιολογικό να σου έρθει Μετά την ωορρηξία  

Μετά την ωορρηξία , εγώ είχα θετικό 8/10!!!! Τι να πω πια , τα χω χάσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω λίγο τον πόνο μου....έκανα τεστ ωορρηξίας σ αυτό τον κύκλο και βγήκε θετικό Παρασκευή 8/10 ( χαμόγελο ) ,  η περίοδος μου ήρθε Πέμπτη 21/10...σήμερα δεν έχω αίμα!!! Είχα ροζ αίμα Πέμπτη , Παρασκευή , Σάββατο ....τι κουλό είναι αυτό πάλι;;;; 3 χρόνια τώρα όλο εκπλήξεις!!!

Είχες πολύ αίμα; Ή ήταν ελαφριά ροή; Μήπως ήταν αιματακι της εμφύτευσης; Σπάνε κάποια αγγειακια της μήτρας μερικές φορές και εκεί οφείλεται μια μικρή ροή αίματος. 

13 μέρες μετά την ωορρηξία ήρθε η περίοδος;

Αυτό βέβαια κολλάει να ήταν κανονική περίοδος😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια ο αντρουλης μου σήμερα όλη μέρα προσπαθεί να μου φτιάξει τη διάθεση ο γλυκός μου!!! Να πω την αλήθεια μου έπεσε πολύ βαρύ αυτή τη φορά ίσως να φταίει το ότι εχθές το βράδυ πρώτη φορά είχα εξάψεις και σκέφτηκα ότι δεν μπορεί με τέτοιο φουντωμα να έρθει η ακατανομαστη μετά από μερικές ώρες και το πρωί που την είδα απογοητευτηκα

αχ τι καλος ο αντρας σου!!!! να ειστε καλα και συντομα θα σας ερθει το θαυματακι σας!!!! ❤️❤️❤️ μπορει να ειναι Χριστουγεννιατικο δωρακι, που ξερεις;;;;!!!!!😉😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου τι κύκλο έχεις κανονίκα; Σε έχω χάσει εσένα !!!

Μ έχασες , γιατί έχω χάσει κι εγώ το μυαλό μου...είπα θα ηρεμήσω αυτό τον μήνα και θα ξεκινήσω ραντεβού για εξωσωματική...από αύριο ξεκινάω ραντεβού...απλά είχα αυτή την σκέψη με την περίοδο μου αυτόν τον μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μετά την ωορρηξία , εγώ είχα θετικό 8/10!!!! Τι να πω πια , τα χω χάσει!!

Από τις 8/10 σου ήρθε 21/10 άρα 13 ημέρες δεν είναι; Μου έτυχε και εμένα μια φορά να έχω πολύ λίγο αιμα ούτε καν κόκκινο και ήταν πριν τις προσπάθειες που μου έτυχε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ ωορρηξιας σήμερα που επιστρέψαμε ήταν έντονο αλλά όχι θετικό, χθες δεν έκανα όποτε δεν ξέρω αν ήταν χθες το θετικό και σήμερα άρχισε να μειώνεται η ορμόνη! Θα κάνω και αύριο να δούμε….σύμφωνα με το κινητό σήμερα είναι η ωορρηξία! Οπως και να έχει είχα και χθες και σήμερα επαφή και θα έχω και αύριο 

τελεια κοριτσι μου!!!! Ευχομαι να ειναι οι τυχερες σας επαφες!!! 🤞🤞💖💖 

κι εμενα θετικο βγηκε σμρ!!! και για να το επιβεβαιωσω (γτ την πρωτη φορα ηταν μεν πολυ εντονο αλλα μου φανηκε λιγο πιο λεπτη η γραμμη) εκανα κι ενα 2ο και επαληθευτηκε!!! αυριο θα βαλουμε τα δυνατα μας!!!! και ο θεος μαζι μας!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Είχες πολύ αίμα; Ή ήταν ελαφριά ροή; Μήπως ήταν αιματακι της εμφύτευσης; Σπάνε κάποια αγγειακια της μήτρας μερικές φορές και εκεί οφείλεται μια μικρή ροή αίματος. 

13 μέρες μετά την ωορρηξία ήρθε η περίοδος;

Αυτό βέβαια κολλάει να ήταν κανονική περίοδος😒

Ναι είναι 13 ημέρες...., Καινούριο αυτό , πάντα μου ερχόταν ή 14 ή 15...Τελοσπαντων , τι να πω... Ήταν ροζουλι όχι κόκκινο...!! Μου έκανε παιχνιδια, έτσι για πριν την εξωσωματική....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Από τις 8/10 σου ήρθε 21/10 άρα 13 ημέρες δεν είναι; Μου έτυχε και εμένα μια φορά να έχω πολύ λίγο αιμα ούτε καν κόκκινο και ήταν πριν τις προσπάθειες που μου έτυχε…

@Heart μου συμφωνω σε ολα με τη Ραφαελα... κι εμενα ενω ερχοταν στις 14 ημερς νταν απο ωορρηξια, εχει τυχει να ερθει και στις 13 ημερες και στις 15.. μαλλον ειναι φυσιολογικο...

θα ελεγα να κανεις ενα τεστ αυριο πρωι με τα πρωτα ουρα (αν η ροη και η διαρκεια ηταν μειωμενες συγκριτικα με τη συνηθισμενη....)😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τελεια κοριτσι μου!!!! Ευχομαι να ειναι οι τυχερες σας επαφες!!! 🤞🤞💖💖 

κι εμενα θετικο βγηκε σμρ!!! και για να το επιβεβαιωσω (γτ την πρωτη φορα ηταν μεν πολυ εντονο αλλα μου φανηκε λιγο πιο λεπτη η γραμμη) εκανα κι  

ενα 2ο και επαληθευτηκε!!! αυριο θα βαλουμε τα δυνατα μας!!!! και ο θεος μαζι μας!!!🙏🙏🙏

Μακάρι να είναι ο τυχερός για ολες μας!!! 
 

Ειχα και μια συζήτηση με τον άντρα μου, αγχώθηκε κ αυτος που ακόμα δε μας ήρθε, και ότι καλά κάνουμε και πάμε στους γιατρους τον άλλο μήνα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να είναι ο τυχερός για ολες μας!!! 
 

Ειχα και μια συζήτηση με τον άντρα μου, αγχώθηκε κ αυτος που ακόμα δε μας ήρθε, και ότι καλά κάνουμε και πάμε στους γιατρους τον άλλο μήνα…

μπραβο του που συμφωνει στο ψαξιμο και σε στηριζει!! ευχομαι να μην χρειαστει να πατε!!! 😊❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...