Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω κοριτσια τοσαχρονια του ζηταω να με παει λουνα παρκ και το αποφευγει!!! αν εχω καθυστερηση θα τον ανεβασω στη ροδα και θα του το πω!!! κι ας εχει -10 βαθμους!!!!!!!! 😆😆😆😆

τοσα χρονια του το ζηταωωωω

😆😆😆😆 αυτό να του κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω κοριτσια τοσαχρονια του ζηταω να με παει λουνα παρκ και το αποφευγει!!! αν εχω καθυστερηση θα τον ανεβασω στη ροδα και θα του το πω!!! κι ας εχει -10 βαθμους!!!!!!!! 😆😆😆😆

τοσα χρονια του το ζηταωωωω

Και αυτό τέλειοοο 

Βασικά έχω τόσα στο μυαλό μου που θα ήθελα να κάνω αλλά εκείνη τη στιγμή που θα δω αυτό το πολυπόθητο ++ δεν ξέρω πως θα αντιδράσω ισως και να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και αυτό τέλειοοο 

Βασικά έχω τόσα στο μυαλό μου που θα ήθελα να κάνω αλλά εκείνη τη στιγμή που θα δω αυτό το πολυπόθητο ++ δεν ξέρω πως θα αντιδράσω ισως και να μην κάνω τίποτα από όλα αυτά 😂😂😂

αχ κι εγω δινω πολλες πιθανοτητες σ αυτο!!!!!!!!! να τον παρω τηλ κλαιγοντας ή κατι αλλο... (ολα τα μενου εχουν κλαμα εννοειται!!!!!!!)

ιδανικα ομως θα του πω οτι ηρθε και καλα η περιοδος (για να μην υποψιαστει) και θα κανω μονη μου χοριακη και μετα θα βρω τον τροπο να του το πω....😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κι εγω δινω πολλες πιθανοτητες σ αυτο!!!!!!!!! να τον παρω τηλ κλαιγοντας ή κατι αλλο... (ολα τα μενου εχουν κλαμα εννοειται!!!!!!!)

ιδανικα ομως θα του πω οτι ηρθε και καλα η περιοδος (για να μην υποψιαστει) και θα κανω μονη μου χοριακη και μετα θα βρω τον τροπο να του το πω....😉😉

Αχ τι ωραία όλα αυτά εύχομαι σύντομα ολες μας να τα συζητάμε γιατί θα γίνουν στη πράξη και όχι υποθετικά 😊🥲

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ααααα μια που λες για ενσυναίσθηση, αφού σας αρέσουν αυτά να σας πω ένα ΤΕΛΕΙΟ.... στο προηγούμενο μωράκι που έφυγε, πήγαμε στην εκκλησία να διαβάσει ο παπάς ευχή στις σαράντα μέρες.... κάθεται μια από πάνω μας σαν το κοράκι ακούει τι γίνεται, κ μόλις πάμε να φύγουμε μου λέει εεεελα τι κάνεις? Εσύ έγκυος δεν είσουνα??????

Αυτοί οι άνθρωποι ούτε να τους κοιτάς δεν πρέπει αλήθεια τους λυπάμαι παρά πολύ!!! Διακριτικότητα μηδέν…τι να πω έχει κόσμο που είναι τόσο κακός και γενικά τόση κακιά γυναίκα προς γυναίκα τι να πεις… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αχ τι ωραία όλα αυτά εύχομαι σύντομα ολες μας να τα συζητάμε γιατί θα γίνουν στη πράξη και όχι υποθετικά 😊🥲

αχ κοριτσια μονο που συζηταμε το θετικο τεστ συγκινειται ο αντρας μου... και κλαιει πολυυ σπανια....

οι δικοι σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αυτοί οι άνθρωποι ούτε να τους κοιτάς δεν πρέπει αλήθεια τους λυπάμαι παρά πολύ!!! Διακριτικότητα μηδέν…τι να πω έχει κόσμο που είναι τόσο κακός και γενικά τόση κακιά γυναίκα προς γυναίκα τι να πεις… 

Όντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ααααα μια που λες για ενσυναίσθηση, αφού σας αρέσουν αυτά να σας πω ένα ΤΕΛΕΙΟ.... στο προηγούμενο μωράκι που έφυγε, πήγαμε στην εκκλησία να διαβάσει ο παπάς ευχή στις σαράντα μέρες.... κάθεται μια από πάνω μας σαν το κοράκι ακούει τι γίνεται, κ μόλις πάμε να φύγουμε μου λέει εεεελα τι κάνεις? Εσύ έγκυος δεν είσουνα??????

ντροπη!!!!!!!!!!!!! τπτ αλλο. λιγη τσιπα δεν εχουν;;;

ντρεπομαι για λογαριασμο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια μονο που συζηταμε το θετικο τεστ συγκινειται ο αντρας μου... και κλαιει πολυυ σπανια....

οι δικοι σας;;;

Εμένα μου ζήτησε να του κάνω έκπληξη να μη του το πω έτσι στα καλά καθούμενα στην ψυχρά, να έχει ένα στορι για να μη τον πιάσει η καρδιά του 😂😂😂😂

Επειδη αυτος σχεδίαζε την πρόταση γάμου 2 μηνες δεν σημαίνει οτι είμαστε όλοι το ίδιο χαχαχα 😂😂εγώ νομίζω θα κλαίω και θα του το πω αμέσως δεν θα κρατιέμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανατριχιασα!!!!!!!!!!!!!!!

απ' την αλλη σκεφτομαι, μωρε ας ερθει η καθυστερηση και ας ειναι και Παρασκευη και 13!!!! 😂😂😂😂

Ναι ήταν καλό ταιμινγκ😍 κ τσακωθήκαμε κ έλεγα πώς θα του το πω τώρα , κ μόλις το είπα τα ξέχασε όλα γλύκανε κ μου λέει «αγοράκι θα’ναι» χαχαχαχα κ φαντάσου δε σχεδιάζαμε καν εγκυμοσύνη, δε ξέρω πώς του ήρθε κ το είπε κ όντως ήταν αγοράκι😍😍

Χαχαχα γιατί όχι, Παρασκευή και 13 εγώ τ θεωρώ πολύ γουρλίδικη ημερομηνία😬😬🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα μου ζήτησε να του κάνω έκπληξη να μη του το πω έτσι στα καλά καθούμενα στην ψυχρά, να έχει ένα στορι για να μη τον πιάσει η καρδιά του 😂😂😂😂

Επειδη αυτος σχεδίαζε την πρόταση γάμου 2 μηνες δεν σημαίνει οτι είμαστε όλοι το ίδιο χαχαχα 😂😂εγώ νομίζω θα κλαίω και θα του το πω αμέσως δεν θα κρατιέμαι 

Καλέ εννοείται κ εγώ δε θα κρατιόμουν αυτό ήθελα να σου πω πριν που σχεδίαζες να πάτε διακοπές, να γυρίσετε κλπ..εγώ κ αυτές τις λίγες ώρες μέχρι ν αλλάξει ο χρόνος με το ζόρι κρατήθηκα🙈🙈 είμαι κ ανυπόμονη γενικά χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω κοριτσια τοσαχρονια του ζηταω να με παει λουνα παρκ και το αποφευγει!!! αν εχω καθυστερηση θα τον ανεβασω στη ροδα και θα του το πω!!! κι ας εχει -10 βαθμους!!!!!!!! 😆😆😆😆

τοσα χρονια του το ζηταωωωω

Τέλειοοο αυτό να κάνεις!!!! Πολύ πρωτότυπο κ σίγουρα θα το θυμάται για πάντα🤗😀

Πήγαμε κ εμείς στο αλλού με τον μικρούλη το σάββατο!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια μονο που συζηταμε το θετικο τεστ συγκινειται ο αντρας μου... και κλαιει πολυυ σπανια....

οι δικοι σας;;;

Ο αντρούλης μου όταν έκανα το τεστ τώρα στο κοριτσάκι μας ήταν αχνό... πήγα με κλάματα στο κρεβάτι κ περίμενα, μετά από πέντε λεπτά του λέω μέσα στη γλύκα, άντε θα ξυπνήσεις να δεις κάτι? Το κοιτούσε ο καημένος κ από τον ύπνο έτριβε τα μάτια του να σιγουρευτεί ότι βλέπει καλά 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλειοοο αυτό να κάνεις!!!! Πολύ πρωτότυπο🤗

Πήγαμε κ εμείς στο αλλού με τον μικρούλη το σάββατο!!😊

χιχιχιχχι!!! αληθεια!!!! εγω τρελαινομαι για λουνα παρκ! και φοιτητρια στη Θεσσαλονικη που ημουν πηγαιναμε με τα παιδια (μια στο τοσο....) και στη disneyland στο παρισι δεν ξεκολλουσα με τιποτα!!!

εδω στο αλλου μια φορα με τον πρωην φιλο μου εχω παει κι ενα φιλικο ζευγαρι.

με τον αντρα μου ποτεεεεεε 😥

ειναι χεστης!!!! φοβαται τα υψη και μην πεσει απο τα τρελα που θελω να κανω εγω.. 5g κλπ..😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα μου ζήτησε να του κάνω έκπληξη να μη του το πω έτσι στα καλά καθούμενα στην ψυχρά, να έχει ένα στορι για να μη τον πιάσει η καρδιά του 😂😂😂😂

Επειδη αυτος σχεδίαζε την πρόταση γάμου 2 μηνες δεν σημαίνει οτι είμαστε όλοι το ίδιο χαχαχα 😂😂εγώ νομίζω θα κλαίω και θα του το πω αμέσως δεν θα κρατιέμαι 

εκλαψαααααα!!! και τελειωσαν κι οι αντιδρασεις!!!!!! 😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλέ εννοείται κ εγώ δε θα κρατιόμουν αυτό ήθελα να σου πω πριν που σχεδίαζες να πάτε διακοπές, να γυρίσετε κλπ..εγώ κ αυτές τις λίγες ώρες μέχρι ν αλλάξει ο χρόνος με το ζόρι κρατήθηκα🙈🙈 είμαι κ ανυπόμονη γενικά χαχαχαχ 

Μια κοπέλα που ξέρω το σχεδίαζε 20 ημερες πως να του το πει μολις μου το είπε της λεω θαυμάζω την αυτοσυγκράτηση σου 😝😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Μια κοπέλα που ξέρω το σχεδίαζε 20 ημερες πως να του το πει μολις μου το είπε της λεω θαυμάζω την αυτοσυγκράτηση σου 😝😝

Ούτε καν! Δεν έχω τέτοια υπομονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια κοπέλα που ξέρω το σχεδίαζε 20 ημερες πως να του το πει μολις μου το είπε της λεω θαυμάζω την αυτοσυγκράτηση σου 😝😝

τι λες καλε;;;; σιγα μην το μαθει και στην αυχενικη;;;;;;; 🤣🤣🤣🤣

εδω λεμε δεν θα αντεξουμε λεπτο.... στο τηλ μπορει αν τον παρω και να του το ξεφουρνισω... να παω στη δουλεια σου διπλα στη γυαλιστική!!!! αχααχαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

χιχιχιχχι!!! αληθεια!!!! εγω τρελαινομαι για λουνα παρκ! και φοιτητρια στη Θεσσαλονικη που ημουν πηγαιναμε με τα παιδια (μια στο τοσο....) και στη disneyland στο παρισι δεν ξεκολλουσα με τιποτα!!!

εδω στο αλλου μια φορα με τον πρωην φιλο μου εχω παει κι ενα φιλικο ζευγαρι.

με τον αντρα μου ποτεεεεεε 😥

ειναι χεστης!!!! φοβαται τα υψη και μην πεσει απο τα τρελα που θελω να κανω εγω.. 5g κλπ..😂😂😂😂😂

Χαχαχα πωπωω τι μου θύμισες τώρα…όταν ήμασταν 18 χρονών είχαμε μπει με τον άντρα μου στο shock tower λεγόταν; Αυτό που πας ψηλά ψηλά κ πέφτεις απότομα😆 Κ εγώ τα φοβάμαι αυτά, ήμασταν μεγάλη παρέα αλλιώς δε θα το’κανα χαχαχ… Πώς περάσαν τα χρόνια, κ τι έχουμε περάσει αυτά τα χρόνια🤪❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια κοπέλα που ξέρω το σχεδίαζε 20 ημερες πως να του το πει μολις μου το είπε της λεω θαυμάζω την αυτοσυγκράτηση σου 😝😝

Πραγματικά!!! Κ εγώ τις θαυμάζω αυτές τις κοπέλες πολλές φορές θέλω να κρατηθώ για κάτι κ δε μπορώ κ λέω γιατί να μην είμαι σαν εκείνες😆😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα πωπωω τι μου θύμισες τώρα…όταν ήμασταν 18 χρονών είχαμε μπει με τον άντρα μου στο shock tower λεγόταν; Αυτό που πας ψηλά ψηλά κ πέφτεις απότομα😆 Κ εγώ τα φοβάμαι αυτά, ήμασταν μεγάλη παρέα αλλιώς δε θα το’κανα χαχαχ… Πώς περάσαν τα χρόνια, κ τι έχουμε περάσει αυτά τα χρόνια🤪❤️❤️

αχ εγω τρελαινομαι για την αδρεναλινη!!!!!!!!!! ειμαι σαν τα μικρα παιδια που τους λες οτι "πρεπει να φυγουμε 😕🤪🤯" και λενε "κι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ☺️😇☺️"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εκλαψαααααα!!! και τελειωσαν κι οι αντιδρασεις!!!!!! 😆😆😆😆

Όταν μου έκανε πρόταση γάμου δεν υποψιάστηκα τίποτα τότε φτιάχναμε το διαμέρισμα είχαμε έξοδα θυμάμαι και ήθελε με μια μανια να πάμε Βιέννη Χριστούγεννα!! Του ελεγα δε πειράζει άλλη φορά έχουμε έξοδα τώρα κτλ κτλ τεσπα με έπεισε τελικά και πήγαμε όλη την ώρα στο ταξίδι συμπεριφερόταν παράξενα δε με άφησε να ανοίξω τη backbag ούτε το κασκόλ να βάλω μέσα ούτε να το πάρω όταν φτάσαμε γενικά δεν με άφηνε να την κρατώ 😆😆😆 αλλά με τίποτα δεν το είχα φανταστεί!!! Τελικά 24 Δεκέμβρη μέσα στην άμαξα αποφάσισε να ανοίξει την τσάντα 😄😁Ήταν η πιο όμορφη ημέρα της ζωής μου όταν μου έκανε πρόταση γάμου και θέλω να έχουμε και την πιο ωραία συγκινητική ημέρα όταν του ανακοινώσω εγώ την εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

τι λες καλε;;;; σιγα μην το μαθει και στην αυχενικη;;;;;;; 🤣🤣🤣🤣

εδω λεμε δεν θα αντεξουμε λεπτο.... στο τηλ μπορει αν τον παρω και να του το ξεφουρνισω... να παω στη δουλεια σου διπλα στη γυαλιστική!!!! αχααχαχχαχαχαχα

Χαχαχαχ ακριβώς και εγώ έτσι σιγά μην περιμένω 20 ημερες αντε λιγες ώρες αλλά όχι περισσότερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στο πρώτο μας ήταν το καλύτερο κ ούτε που το σχεδίασα...! Είμασταν Ολλανδία πήραμε τεστ κ λέμε μόλις γυρίσουμε για ύπνο θα το κάνω, καθίσαμε σε ένα ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ εστιατόριο κ κάποια στιγμή που πήγα τουαλέτα λέω ρε δεν το κανω.... έτσι κ αλλιώς αρνητικό θα είναι (μέσα στην αισιοδοξία) τελικά βγήκα κ του έδωσα το ΘΕΤΙΚΌ τεστ στο τραπέζι... 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...