Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα εγκυμοσύνης ;


Renaki_93

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ! 
Όπως σας είπα πιο πάνω αυτό έγινε την Παρασκευή.. Σάββατο κ Κυριακή είχα κηλίδες καφέ , κ όταν πήγαινα στο μπάνιο είχα κόκκινο χρώμα ζωηρό! 
σημερα έχω μόνο καφέ.. 

έκανα 2 τεστ clear blue που είχα σπίτι αλλά είχα μόνο καφέ.. αλλά νομίζω είναι αρνητικό.. η γραμμή είναι αχνή όμως όχι όπως το δείχνει στ φωτό στις οδηγίες …

πόσες μερες μετά την εμφύτευση δείχνει το τεστ ;;τι να κάνω ;;έχω μπερδευτεί!

το στήθος μου νομίζω είναι πρησμένο αλλά δεν με πονάει καθόλου κι οι ρώγες μου έχουν σκουρίνει.. αυτό τι είναι ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα θα σου πρότεινα να πας για χοριακη αύριο αν βρεις ανοιχτά η και σήμερα αν προλαβαίνεις 

οι θηλές σκουραίνουν στην εγκυμοσύνη το έχω πάντα ως σύμπτωμα στις εγκυμοσύνες μου 

αν θέλεις κάνε κ ένα ακόμα τεστ να έχει μεγάλη ευαισθησία άλλης εταιρίας όμως  η ανέβασε μας φωτό να δούμε 

ωστοσο το αχνό είναι θετικό σε οσσς εταιρείες έχω δοκιμάσει (είναι αρκετές χαχαχα) 

 

σου εύχομαι να είναι αυτό που ποθείς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2021 at 7:14 ΜΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα θα σου πρότεινα να πας για χοριακη αύριο αν βρεις ανοιχτά η και σήμερα αν προλαβαίνεις 

οι θηλές σκουραίνουν στην εγκυμοσύνη το έχω πάντα ως σύμπτωμα στις εγκυμοσύνες μου 

αν θέλεις κάνε κ ένα ακόμα τεστ να έχει μεγάλη ευαισθησία άλλης εταιρίας όμως  η ανέβασε μας φωτό να δούμε 

ωστοσο το αχνό είναι θετικό σε οσσς εταιρείες έχω δοκιμάσει (είναι αρκετές χαχαχα) 

 

σου εύχομαι να είναι αυτό που ποθείς! 

@Xrisa95

Καλημέρα! 
έκανα τεστ clear blue, αρνητικό ήταν αλλά η μια κι μοναδική γραμμή ήταν αχνή νομίζω.. όχι έντονη όπως στο γραμμή ελέγχου που ήταν έντονη μπλε.. 

ισως αύριο κάνω μια χοροακή από περιέργεια 😀

φωτοφραφια δε ξέρω πως να ανεβάσω εδώ να το δείτε😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...