Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω μπερδευτεί


Nana89

Recommended Posts

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nana89 είπε:

Καλησπέρα ρε κορίτσια 4 μερες  κάνω τεστ ωρεξιας κ συνέχεια δειχνη  χαμογελακι τι γίνεται;;;

Κοριτσι δεν κανεις μια χοριακη αυριο;; Μια κοπελα που ειχε συνεχομενα θετικα τεστ ωορρηξιας ηταν εγκυος 😉😉🎉🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα μου βγήκε αρνητικό αλλά από χτες εχω κάτι τσκ,πιατάκια στην ωοθήκη  μου βέβαια σε 6μερες περιμένω τι να

 Πω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nana89 είπε:

Έκανα μου βγήκε αρνητικό αλλά από χτες εχω κάτι τσκ,πιατάκια στην ωοθήκη  μου βέβαια σε 6μερες περιμένω τι να

 Πω 

καλημερα κορίτσι!! έκανες τεστ η β χοριακη;; γιατι το τεστ εύκολα κάνει λάθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2021 at 11:50 ΜΜ, ο/η Nana89 είπε:

Καλησπέρα ρε κορίτσια 4 μερες  κάνω τεστ ωρεξιας κ συνέχεια δειχνη  χαμογελακι τι γίνεται;;;

Καλημερα κοριτσι μου, τυχαιαε ειδα το ποστ τωρα, μου εχει τυχει κι εμενα αυτο μια φορα, δηλαδη να μου βγαζει 5 μερες χαμογελο, αν μπεις στις κριτικες για συγκεκριμενα τεστ θα δεις υπαρχουν πολλες γυναικες που το αναφερουν ως προβλημα αξιπιστιας.. ,Μια φορα μαλιστα μου εβγαλε θετικο ενω 100% δεν ειχα ωορηξια (τσεκαρισμενο με γυναικολογο και με εξταση αιματος), γιατι προφανως υπηρχε μια προσπαθεια αυξησης της ορμονης LH αλλα δεν εγινε τελικα ωορηξια, συμβαινει κι αυτο βεβαια σπανια. Βασικα αυτο που θα εχεις στο μυαλο σου με βαση τις οδηγιες τεστ ειναι οτι απτη στιγμη που θα σου βγαλει μια φορα χαμογελο, δεν χρειαζεται να ξανακανεις τεστ απλα προσπαθεις τις επομενες μερες. Καλη επιτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κορίτσι!! έκανες τεστ η β χοριακη;; γιατι το τεστ εύκολα κάνει λάθος..

Όχι χοριακη δεν έχω κάνει περιμένω αν θα αδιάθησω σε 5 μερες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα είναι πρώτη φορά που στέλνω σε μια πλατφόρμα. 

Πριν 1, 5 χρόνο ξεκινήσαμε προσπάθειες για νινι με τον άντρα μου για 7μηνες και τπτ. 

Αποφάσισα ότι ήθελα να σταματήσουμε γιατί είχα απογοητευτεί και δεν το άντεχα. 

Τώρα μετά από καιρό νιώθω έτοιμη και προσπαθούμε ξανά είμαστε στον 2 μήνα προσπαθειών και εδώ έρχεται ο προβληματισμος μου. 

Από το τέλος της περιοδου έχω έντονο πρήξιμο στο στήθος αραιά και που ελαφριούς πόνους χαμηλά στην κοιλιά μια εβδομάδα δέκατα ενώ σε μια εβδομάδα από τώρα περιμένω την επόμενη περίοδο 

Δεν θέλω να κάνω τεστ γιατι δεν αντέχω το αρνητικό αποτέλεσμα. 

Πως το βλέπετε εσείς αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liast είπε:

Καλησπέρα είναι πρώτη φορά που στέλνω σε μια πλατφόρμα. 

Πριν 1, 5 χρόνο ξεκινήσαμε προσπάθειες για νινι με τον άντρα μου για 7μηνες και τπτ. 

Αποφάσισα ότι ήθελα να σταματήσουμε γιατί είχα απογοητευτεί και δεν το άντεχα. 

Τώρα μετά από καιρό νιώθω έτοιμη και προσπαθούμε ξανά είμαστε στον 2 μήνα προσπαθειών και εδώ έρχεται ο προβληματισμος μου. 

Από το τέλος της περιοδου έχω έντονο πρήξιμο στο στήθος αραιά και που ελαφριούς πόνους χαμηλά στην κοιλιά μια εβδομάδα δέκατα ενώ σε μια εβδομάδα από τώρα περιμένω την επόμενη περίοδο 

Δεν θέλω να κάνω τεστ γιατι δεν αντέχω το αρνητικό αποτέλεσμα. 

Πως το βλέπετε εσείς αυτό? 

Πόσο σε καταλάβω  κ εγώ προσπαθώ κ απογουτευωμαι  κ δεν το θέλω όλα αγχώνομαι,,,ελπίζω κοπέλα μου να σου πάνε όλα τέλεια κ να είναι μπεμπέ  όπως εύχομαι κ εγώ για μένα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Nana89 είπε:

Πόσο σε καταλάβω  κ εγώ προσπαθώ κ απογουτευωμαι  κ δεν το θέλω όλα αγχώνομαι,,,ελπίζω κοπέλα μου να σου πάνε όλα τέλεια κ να είναι μπεμπέ  όπως εύχομαι κ εγώ για μένα 😊

Μακάρι να έχουμε όλες μας το μπεμπακι που θέλουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/9/2021 at 11:50 ΜΜ, ο/η Nana89 είπε:

Καλησπέρα ρε κορίτσια 4 μερες  κάνω τεστ ωρεξιας κ συνέχεια δειχνη  χαμογελακι τι γίνεται;;;

Είχα ξεκινήσει και εγώ με τεστ ωορρηξίας. Τα clear blue μου είχε συστήσει ο τότε γιατρός ότι είναι τα καλύτερα. Τους πρώτους δύο μήνες μου έδειχνε σωστά (υποθέτω). Έδειχνε μια μέρα χαμόγελο και τις άλλες μέρες κύκλο. 

Ωστόσο ένα μήνα μου έδειξε χαμόγελο και πήγα την επόμενη στο γιατρό για υπέρηχο και δεν είδαμε κάτι

Όπως επίσης έναν άλλο μήνα, μου έδειχνε 6 συνεχόμενες μέρες χαμόγελο. Δεν ξέρω πλέον αν μπορώ να τα πιστεύω. Πιο πολύ με μπερδευαν παρά με βοηθούσαν και έτσι επέλεξα να πηγαίνω για υπέρηχο κάθε μήνα 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2021 at 10:39 ΠΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Είχα ξεκινήσει και εγώ με τεστ ωορρηξίας. Τα clear blue μου είχε συστήσει ο τότε γιατρός ότι είναι τα καλύτερα. Τους πρώτους δύο μήνες μου έδειχνε σωστά (υποθέτω). Έδειχνε μια μέρα χαμόγελο και τις άλλες μέρες κύκλο. 

Ωστόσο ένα μήνα μου έδειξε χαμόγελο και πήγα την επόμενη στο γιατρό για υπέρηχο και δεν είδαμε κάτι

Όπως επίσης έναν άλλο μήνα, μου έδειχνε 6 συνεχόμενες μέρες χαμόγελο. Δεν ξέρω πλέον αν μπορώ να τα πιστεύω. Πιο πολύ με μπερδευαν παρά με βοηθούσαν και έτσι επέλεξα να πηγαίνω για υπέρηχο κάθε μήνα 🤔

Καλησπερ, και γω αυτό το τεστ έκανα πρώτη φορά τη Πέμπτη τ βράδυ και μ δείξε γελάκι....έιχα επαφή με τον άντρα μου Τετάρτη Παρασκευή Σάββατο...έκανα σήμερα τ πρωι πάλι τεστ και μ βγάλε κυκλακι  ...υπέρηχο ποια μέρα πας?? Που ξέρεις πότε έχεις ωορρηξια?? Εγώ με το ημερολόγιο αυτά τ ειδικά π υπάρχουν στο κινητό μ βγάζε 4 μετά ωορρηξια από αυτό που μ δείξε το τεστ....

Είμαι πολύ μπερδεμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπερ, και γω αυτό το τεστ έκανα πρώτη φορά τη Πέμπτη τ βράδυ και μ δείξε γελάκι....έιχα επαφή με τον άντρα μου Τετάρτη Παρασκευή Σάββατο...έκανα σήμερα τ πρωι πάλι τεστ και μ βγάλε κυκλακι  ...υπέρηχο ποια μέρα πας?? Που ξέρεις πότε έχεις ωορρηξια?? Εγώ με το ημερολόγιο αυτά τ ειδικά π υπάρχουν στο κινητό μ βγάζε 4 μετά ωορρηξια από αυτό που μ δείξε το τεστ....

Είμαι πολύ μπερδεμενη

Αν έχεις σταθερό κύκλο, η ωορρηξία σου είναι 14 μέρες πριν από την περίοδο σου. Κάθε πόσες μέρες έχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλησπερ, και γω αυτό το τεστ έκανα πρώτη φορά τη Πέμπτη τ βράδυ και μ δείξε γελάκι....έιχα επαφή με τον άντρα μου Τετάρτη Παρασκευή Σάββατο...έκανα σήμερα τ πρωι πάλι τεστ και μ βγάλε κυκλακι  ...υπέρηχο ποια μέρα πας?? Που ξέρεις πότε έχεις ωορρηξια?? Εγώ με το ημερολόγιο αυτά τ ειδικά π υπάρχουν στο κινητό μ βγάζε 4 μετά ωορρηξια από αυτό που μ δείξε το τεστ....

Είμαι πολύ μπερδεμενη

Πιο αξιοπιστο ειναι το τεστ ωορρηξιας απ τα applications του κινητου.. 

Ωστοσο, το πιο εγκυρο ειναι να παρακολουθησεις την ωορρηξια με το γυναικολογο σου.. με υπερηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Πιο αξιοπιστο ειναι το τεστ ωορρηξιας απ τα applications του κινητου.. 

Ωστοσο, το πιο εγκυρο ειναι να παρακολουθησεις την ωορρηξια με το γυναικολογο σου.. με υπερηχο...

Ποια μέρα να πάω όμως στο γιατρό...ο κύκλος μου είναι μεγάλος...32 με 35 ημερών.... υποτίθεται ότι ωορρηξια θ πρέπε ν έχω πιο μετά..εγώ είχα τώρα άρα πως θ πετύχω κ γω τις μέρες γ ν πάω στο γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Ποια μέρα να πάω όμως στο γιατρό...ο κύκλος μου είναι μεγάλος...32 με 35 ημερών.... υποτίθεται ότι ωορρηξια θ πρέπε ν έχω πιο μετά..εγώ είχα τώρα άρα πως θ πετύχω κ γω τις μέρες γ ν πάω στο γιατρο?

υποτιθεται οτι η ωορρηξια μας γινεται 14 ημερες πριν την περιοδο.. σε κυκλο πχ 32 ημερων, λογικα η ωορρηξια γινεται την 18η ημερα (32-14=18). Για να δει ο γιατρος το ωαριο (ωοθηκη, μεγεθος ωαριου, κλπ) καλο ειναι να πας 14η-16η ημερα..

Αχ μακαρι να πετυχατε τη συλληψη με τα τεστ ωορρηξιας και να μην χρειαστει να πας στο γυναικολογο!! ή καλυτερα να πας αλλα για υπερηχο επιβεβαιωσης κυησης!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

υποτιθεται οτι η ωορρηξια μας γινεται 14 ημερες πριν την περιοδο.. σε κυκλο πχ 32 ημερων, λογικα η ωορρηξια γινεται την 18η ημερα (32-14=18). Για να δει ο γιατρος το ωαριο (ωοθηκη, μεγεθος ωαριου, κλπ) καλο ειναι να πας 14η-16η ημερα..

Αχ μακαρι να πετυχατε τη συλληψη με τα τεστ ωορρηξιας και να μην χρειαστει να πας στο γυναικολογο!! ή καλυτερα να πας αλλα για υπερηχο επιβεβαιωσης κυησης!!!!!🙏🙏❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ...🥰🥰🥰 15ημερα μ έγινε η ωορρηξια εμένα!!! Ενώ τ ημερολόγιο εφαρμογή έγραφε και 18η....τυχαία δλδ τ έκανα τ τεστ ωορρηξιας γιατί ένιωσα κάτι πονακια δεξιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ...🥰🥰🥰 15ημερα μ έγινε η ωορρηξια εμένα!!! Ενώ τ ημερολόγιο εφαρμογή έγραφε και 18η....τυχαία δλδ τ έκανα τ τεστ ωορρηξιας γιατί ένιωσα κάτι πονακια δεξιά!!!

Να φανταστεις εχει τυχει σε φιλη μου να εχει σταθερο κυκλο των 28 ημερων και να εχει ωορρηξια την 21η ημερα του κυκλου...με τα τεστ ωορρηξιας το ανακαλυψε...

καλο ειναι να πας και στο γυναικολογο στον επομενο κυκλο να σε δει και με υπερηχο.. θα ειναι ακομα πιο εγκυρο.. αν βεβαια η ωορρηξια ηταν 15η ημερα θελει 2-3 ημερες πριν..

Ευχομαι βεβαια να μην ερθει καθολου η περιοδος και να εχεις θετικη χοριακη!!!!!!!!😉🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ...🥰🥰🥰 15ημερα μ έγινε η ωορρηξια εμένα!!! Ενώ τ ημερολόγιο εφαρμογή έγραφε και 18η....τυχαία δλδ τ έκανα τ τεστ ωορρηξιας γιατί ένιωσα κάτι πονακια δεξιά!!!

Καλησπέρα σου γράφω να σου πω κ εγώ την εμπειρία μου γιατί κ εγώ είχα κύκλο στην τελευταία περίοδο 32-35 μέρες (είχα άλλη μια φορά περίοδο σε κύκλο 42 ημερών- άστατος καθώς θηλάζω κ δν είχα 2 χρόνια περίοδο απ όταν γεννησα) 

το κατάλαβα γιατί είχα πονάκια ωορρηξιας λοιπόν κ δν είχα κάτι σταθερό να «πατήσω»πάνω 

ειχαμε μια μόνο επαφή στις γόνιμες μέρες (εκείνη την μερα που είχα πονάκια είχαμε κ την μια επαφή κ πιάσαμε σποράκι) 

στην αυχενικη που έκανα πριν λίγο καιρό όντως η σύλληψη είχε γίνει εκείνη την ημέρα 

απλα αυτό που θέλω να πω είναι να εμπιστεύεσαι κ το σωμα σου (2 φορές είχα επαφή μερα που είχα πονάκια κ έπιασα παιδάκι κ τις 2) μια φορά κάποιες φορές αρκεί κ αν το σωμα σου σου δίνει σημάδια να τ εμπιστεύεσαι ❤️❤️❤️❤️

 

ευχομαι να πέτυχε κ για εσάς ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλησπέρα σου γράφω να σου πω κ εγώ την εμπειρία μου γιατί κ εγώ είχα κύκλο στην τελευταία περίοδο 32-35 μέρες (είχα άλλη μια φορά περίοδο σε κύκλο 42 ημερών- άστατος καθώς θηλάζω κ δν είχα 2 χρόνια περίοδο απ όταν γεννησα) 

το κατάλαβα γιατί είχα πονάκια ωορρηξιας λοιπόν κ δν είχα κάτι σταθερό να «πατήσω»πάνω 

ειχαμε μια μόνο επαφή στις γόνιμες μέρες (εκείνη την μερα που είχα πονάκια είχαμε κ την μια επαφή κ πιάσαμε σποράκι) 

στην αυχενικη που έκανα πριν λίγο καιρό όντως η σύλληψη είχε γίνει εκείνη την ημέρα 

απλα αυτό που θέλω να πω είναι να εμπιστεύεσαι κ το σωμα σου (2 φορές είχα επαφή μερα που είχα πονάκια κ έπιασα παιδάκι κ τις 2) μια φορά κάποιες φορές αρκεί κ αν το σωμα σου σου δίνει σημάδια να τ εμπιστεύεσαι ❤️❤️❤️❤️

 

ευχομαι να πέτυχε κ για εσάς ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Αχ μακαρι να είμαι κ γω τυχερή και ν έχω σποράκι....το θέλουμε τόσο πολύ!!!

Εμείς είχαμε επαφή την επόμενη μέρα από τα πονακια...μιας κ ο πόνος μ άρχισε Πέμπτη μεσάνυχτα,έκανα το τεστ ωορρηξιας κ βγήκε θετικο...και είχαμε επαφή τ Παρασκευή τ πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/10/2021 at 11:32 ΜΜ, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακαρι να είμαι κ γω τυχερή και ν έχω σποράκι....το θέλουμε τόσο πολύ!!!

Εμείς είχαμε επαφή την επόμενη μέρα από τα πονακια...μιας κ ο πόνος μ άρχισε Πέμπτη μεσάνυχτα,έκανα το τεστ ωορρηξιας κ βγήκε θετικο...και είχαμε επαφή τ Παρασκευή τ πρωι

Κορίτσια σαν άπειρη που είμαι θ ήθελα να ρωτήσω το εξής...παίζει ρόλο η δουλειά που κάνει κανείς για τις πρώτες μέρες σύλληψης? Εγώ δουλεύω σε γνωστό σουπερ μάρκετ έχει πολύ κουβάλημα και άγχος κ τρέξιμο,και γενικά δν έχουμε σταθερό πόστο.... οπότε αναγκαστικά σηκώνω βάρη...παίζει ρόλο αυτό στην συλληψη και τις πρώτες μέρες μετά σύλληψης μέχρι τέλος πάντων να μάθω αν είμαι έγκυος??

Τα βάζω όλα στο μυαλό μου...δν ξερω πως να κινηθώ....δν ξςρω τ είναι καλό να κάνω...η αλήθεια είναι το σκέφτομαι συνέχεια....δν γίνεται κ διαφορετικά όμως...

3ος μήνας προσπάθειας, 29ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...