Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα εγώ πάντως τα βρίσκω πολύ με τους δίδυμους αν και λένε διαφορά γι αυτους χαχαχα 

Μας ζηλεύουν αγάπη μου γιαυτό τα λένε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Όλο το βράδυ είχα εξάψεις.. Μια κρυωνα μια εσκαγα!!! 

Καλημέρα!! Καλό ακούγεται αυτό διάβασα ότι οι εξάψεις είναι σημάδι εγκυμοσύνης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Όλο το βράδυ είχα εξάψεις.. Μια κρυωνα μια εσκαγα!!! 

Καλημερα και καλο ΣΚ να εχουμε ολες!!!!!!

@iriana μου λες;;;;;;;; Μακαρι ρε κοριτσι μου!!!! 🙏🙏🙏🙏😁😁😁🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️❤️❤️

19/09 περιμενεις καθυστερηση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Μας ζηλεύουν αγάπη μου γιαυτό τα λένε!!!! 

Είσαι δίδυμος;;  Η αλήθεια είναι ότι καποιες φορες είστε λίγο μια έτσι μια γιουβέτσι ομως εγώ τα βρίσκω πάλι χαχαχα 😜 είχα μια σχέση πολλών χρόνων με δίδυμο μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ ωραία και χωρίσαμε και φιλικά σε όποιον το πω δε με πιστεύει! Εχω και φιλες με τις οποίες μια χαρά περνάω…! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Είσαι δίδυμος;;  Η αλήθεια είναι ότι καποιες φορες είστε λίγο μια έτσι μια γιουβέτσι ομως εγώ τα βρίσκω πάλι χαχαχα 😜 είχα μια σχέση πολλών χρόνων με δίδυμο μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ ωραία και χωρίσαμε και φιλικά σε όποιον το πω δε με πιστεύει! Εχω και φιλες με τις οποίες μια χαρά περνάω…! 

Εγώ είμαι περίπτωση δίδυμος με ωροσκόπο ιχθει... Μα αυτο είναι το ατού μας ότι δεν μπορουν οι άλλοι να καταλάβουν πως σκεφτόμαστε είμαστε μια μόνιμη εκπληξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εγώ είμαι περίπτωση δίδυμος με ωροσκόπο ιχθει... Μα αυτο είναι το ατού μας ότι δεν μπορουν οι άλλοι να καταλάβουν πως σκεφτόμαστε είμαστε μια μόνιμη εκπληξη

Τις γυναικες διδυμους τις αγαπω!!! Εξω καρδια!!! Πολυ γελαω μ την τρελα σας!!!!

Τους αντρες;;;; μακρυα!!!!!! Διχασμενες προσωπικοτητες!!! Αλλα λενε, άλλα κανουν κι άλλα εννοούν... 😂😂

@Raf123 μαλλον το δικο δου ζωδιο επηρεασε το φιλικο σας χωρισμο.. 😋😋😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

20/9! το έχω ξανα πάθει βέβαια αυτό.... αλλά ας ελπίζω... 🥳 επίσης έχω και λίγα υγρά σαν αυτά της ωορρηξίας! θα κανω ένα τεστάκι lh μετά να δω μήπως είναι ανεβασμένη πάλι και τα έχει παίξει ο κύκλος μου! 😒

καλημέρα!!! καλό Σκ να έχουμε!

Οταν κανεις στειλε μας!! Νομιζω ρε κοριτσια και της ωορρηξιας θετικο βγαινει στην εγκυμοσυνη.. δεν ξερω αν λεω βλακεια...🙄

@Raf123 εσυ πως εισαι;; Εχεις κανονικη ροη τελικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ευχαριστω!! Δηλαδη  ισχυει οτι πρεπει να δωσει και ουρα;

Όχι, μόνο σπέρμα, να το σπέρμα θέλετε να δείτε όχι τα ούρα....καλλιέργεια σπέρματος πρέπει να κάνετε όχι ούρων !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι, μόνο σπέρμα, να το σπέρμα θέλετε να δείτε όχι τα ούρα....καλλιέργεια σπέρματος πρέπει να κάνετε όχι ούρων !!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου 🧡 

Καλό σκ σε όλες μας !!! 

@Lacostaki βάλε με κ μένα 23/10 περίπου 😂 θα την ξανά προσκαλέσω να μου κάνει τη χάρη άλλη μια φορά.

Κορίτσια εμένα η εξέταση με το hpv test δεν έχει βγει. Μέσα στην εβδομάδα.

Μου χε πει ο γιατρός να πάω 10η μέρα περιόδου για υπέρηχο.να δούμε αν έχω κάνα ωάριο κ κάτι βλακείες. Είχα κλείσει για Δευτέρα αλλά δεν θα πάω . Δεν ψήνομαι ! Δεν έχω τι αν κ μπούρδες! Θα περιμένω την εξέταση! Μου είπε πως δεν κάνει κολποσκόπηση εκείνος κ θα με στείλει αλλου αν χρειαστώ ! Βρήκα γιατρό για κολποσκόπηση θα κλείσω μέσα στην εβδομάδα.

Λέω να πάω στον Ράπτη πείτε μου κ εσείς γνώμες αν ξέρετε κάτι, είναι εξειδικευμένος στην κολποσκόπηση.

Σκέφτομουν κ μορτακη άλλα πολλά τα λεφτά δηλαδή δεν με παίρνει τόσα να δώσω...

Οπότε θα παρω τα αποτελέσματα μέσα στην εβδομάδα κ θα κλείσω κ κολποσκόπηση.

Άλλωστε ο γιατρός που θα μου κάνει τη κολποσκόπηση θα Μ κάνει κ υπέρηχο λες κ θα χει μεγαλώσει τίποτα 😂

Καλύτερα είμαι , ψυχολογικά, κουράστηκα κ τα παράτησα . ...

Όποτε θέλει ας έρθει θα κάνω τη προσπάθεια μου κ βλέπουμε. Πολύ βαβουρα μου προκάλεσε χωρίς λόγο νοιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! 

Εγώ δεν περιμένω μεθαύριο αλλά σήμερα αγωνιούσα κι έκανα ενα τεστακι. Βγήκε αρνητικό αλλά μετα είδα στις οδηγίες ότι δεν ήταν πολύ ευαίσθητο, πιάνει την ορμόνη από 20 και πάνω και λεει να το κάνεις αφού έχεις καθυστέρηση. Τζαμπα το τεστ.

Από συμπτώματα έχω μια αμυδρή ενόχληση στην κοιλιά, λίγο πρήξιμο, τα κλασσικά. Οπότε περιμένω και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Έκανα lh test. Βγήκε μια γραμμή εκεί μεσαίας έντασης... ότι να ναι 😅 βασικά οπότε έχω κάνει το τεστ πάντα μια γραμμή υπάρχει! 

Τι τεστ κανεις;; Γτ δεν καταλαβα..

Ψηφιακο κανεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου , εμένα απ' ότι φαίνεται θα έρθει την Τετάρτη...σέρνονται όλη μέρα , έχω 37,4 , και πονάει όλη μου η πλάτη...τα έχω πάντα αυτά αλλά αυτή τη φορά είναι όλα πιο έντονα , ίσως να φταίει η κλομιφαινη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου , εμένα απ' ότι φαίνεται θα έρθει την Τετάρτη...σέρνονται όλη μέρα , έχω 37,4 , και πονάει όλη μου η πλάτη...τα έχω πάντα αυτά αλλά αυτή τη φορά είναι όλα πιο έντονα , ίσως να φταίει η κλομιφαινη.. 

Σέρνομαι*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Τις γυναικες διδυμους τις αγαπω!!! Εξω καρδια!!! Πολυ γελαω μ την τρελα σας!!!!

Τους αντρες;;;; μακρυα!!!!!! Διχασμενες προσωπικοτητες!!! Αλλα λενε, άλλα κανουν κι άλλα εννοούν... 😂😂

@Raf123 μαλλον το δικο δου ζωδιο επηρεασε το φιλικο σας χωρισμο.. 😋😋😉😉

Και εγώ τις γυναίκες δίδυμους τις λατρεύω έξω καρδιά οπως το είπες! 
 

οι άντρες οκ πολύ ζήλια άσε αλλά δεν ξέρω πως περνούσα καλά, όταν ομως ζήλευε χωρις λόγο απλά δεν μιλούσα χαχαχα εγώ είμαι ταύρος μεγάλη υπομονή! 
 

τελικα μου ήρθε κανονικό αιμα το βράδυ! Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι φταίει κάνουμε σεξ τις κατάλληλες μερες και τίποτα τι στο καλό φταίει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα! 

Εγώ δεν περιμένω μεθαύριο αλλά σήμερα αγωνιούσα κι έκανα ενα τεστακι. Βγήκε αρνητικό αλλά μετα είδα στις οδηγίες ότι δεν ήταν πολύ ευαίσθητο, πιάνει την ορμόνη από 20 και πάνω και λεει να το κάνεις αφού έχεις καθυστέρηση. Τζαμπα το τεστ.

Από συμπτώματα έχω μια αμυδρή ενόχληση στην κοιλιά, λίγο πρήξιμο, τα κλασσικά. Οπότε περιμένω και βλέπουμε 

Μακάρι να είσαι η τυχερή της παρέας και να μας πεις τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ τις γυναίκες δίδυμους τις λατρεύω έξω καρδιά οπως το είπες! 
 

οι άντρες οκ πολύ ζήλια άσε αλλά δεν ξέρω πως περνούσα καλά, όταν ομως ζήλευε χωρις λόγο απλά δεν μιλούσα χαχαχα εγώ είμαι ταύρος μεγάλη υπομονή! 
 

τελικα μου ήρθε κανονικό αιμα το βράδυ! Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι φταίει κάνουμε σεξ τις κατάλληλες μερες και τίποτα τι στο καλό φταίει

Εγώ κατάλαβα πάντως ότι έχουν σημασία και οι ώρες.... Δηλαδή αν μου λέει ο γιατρός κάνουμε την ένεση και σε 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία , μετά σημαίνει 12 ώρες έχεις στη διάθεσή σου...αν τύχει πρωί , δουλεύουμε...ακόμη και στα τεστ ωορρηξίας γράφει 12-36 ώρες από το πρώτο θετικό..όταν το κάνεις θα είναι όντως το πρώτο θετικό ; Οπότε θα υπολογίσεις σωστά;; Οπότε κορίτσια πιάσε το αυγό και κουρευτο...μάλλον πρέπει να σταματήσουμε να μετράμε και να προσευχηθούμε στην τύχη , θεό , μοίρα , να μας βοηθήσει!!! Πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να είσαι η τυχερή της παρέας και να μας πεις τα ευχάριστα! 

Δεν είμαι πολύ αισιόδοξη , είναι έντονα τα συμπτώματα μεν αλλά σε μικρότερο βαθμό τα έχω πάντα, και πριν ξεκινήσω προσπάθειες που υπολόγιζα τον κύκλο μου , είχα αυτά τα συμπτώματα ( δεν είναι φαντασίας θέλω να πω, γιατί τα είχα και όταν δεν ήθελα να μείνω έγκυος...)...Αυτή η εβδομάδα που έρχεται ας είναι για κάποια τυχερή ...νομίζω έχουμε καιρό να δούμε θετικό τεστακι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ τις γυναίκες δίδυμους τις λατρεύω έξω καρδιά οπως το είπες! 
 

οι άντρες οκ πολύ ζήλια άσε αλλά δεν ξέρω πως περνούσα καλά, όταν ομως ζήλευε χωρις λόγο απλά δεν μιλούσα χαχαχα εγώ είμαι ταύρος μεγάλη υπομονή! 
 

τελικα μου ήρθε κανονικό αιμα το βράδυ! Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι φταίει κάνουμε σεξ τις κατάλληλες μερες και τίποτα τι στο καλό φταίει

Αχ κοριτσι μου τα ιδια σκεφτομαι κι εγω.. τοσους μηνες εχουμε ελευθερες επαφες κ 2 μηνες με τεστ ωορρηξιας. Ποσο πιο στοχευμενα δλδ;;

Γι αυτο κλεισαμε ολους τους γιατρους (γυναικολογο κ ανδρολογο την αλλη βδομαδα κ ενδοκρινολογο το νοεμβρη) να δουμε τι παιζει......

Παμε γ τον αλλο μηνα δυνατα!! Δεν πτοουμαστε!!! 💪💪💝💝

Υ.Γ. κι εγω ταυρακι ειμαι κοριτσι!!! 23/04!! Τα καλυτερα παιδια!! 🤭🤭😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Εγώ κατάλαβα πάντως ότι έχουν σημασία και οι ώρες.... Δηλαδή αν μου λέει ο γιατρός κάνουμε την ένεση και σε 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία , μετά σημαίνει 12 ώρες έχεις στη διάθεσή σου...αν τύχει πρωί , δουλεύουμε...ακόμη και στα τεστ ωορρηξίας γράφει 12-36 ώρες από το πρώτο θετικό..όταν το κάνεις θα είναι όντως το πρώτο θετικό ; Οπότε θα υπολογίσεις σωστά;; Οπότε κορίτσια πιάσε το αυγό και κουρευτο...μάλλον πρέπει να σταματήσουμε να μετράμε και να προσευχηθούμε στην τύχη , θεό , μοίρα , να μας βοηθήσει!!! Πφφφφφ

Μαζι σου ρε κοριτσι αλλα κι αυτο το ατιμο το σπερμα τι κανει;;;;;;; Δε μπορει να επιβιωσει;;;; Μια δουλεια εχει να κανει!!!! Μια....

Αμαν πια😤😤😤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κοριτσι μου τα ιδια σκεφτομαι κι εγω.. τοσους μηνες εχουμε ελευθερες επαφες κ 2 μηνες με τεστ ωορρηξιας. Ποσο πιο στοχευμενα δλδ;;

Γι αυτο κλεισαμε ολους τους γιατρους (γυναικολογο κ ανδρολογο την αλλη βδομαδα κ ενδοκρινολογο το νοεμβρη) να δουμε τι παιζει......

Παμε γ τον αλλο μηνα δυνατα!! Δεν πτοουμαστε!!! 💪💪💝💝

Υ.Γ. κι εγω ταυρακι ειμαι κοριτσι!!! 23/04!! Τα καλυτερα παιδια!! 🤭🤭😂😂😂

Αλήθεια;; Εγώ 22/04 🤭εννοείται είμαστε οι καλύτεροι 

εμεις θα προσπαθήσουμε ως τον Δεκέμβρη έτσι τον Νοέμβρη θα κάνει ο άντρας μου το σπερματοδιαγραμμα κ εγώ τον Δεκέμβρη έχω το τσεκ απ μου! Θα μιλήσω με τον γυναικολόγο να δούμε τι θα κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα! 

Εγώ δεν περιμένω μεθαύριο αλλά σήμερα αγωνιούσα κι έκανα ενα τεστακι. Βγήκε αρνητικό αλλά μετα είδα στις οδηγίες ότι δεν ήταν πολύ ευαίσθητο, πιάνει την ορμόνη από 20 και πάνω και λεει να το κάνεις αφού έχεις καθυστέρηση. Τζαμπα το τεστ.

Από συμπτώματα έχω μια αμυδρή ενόχληση στην κοιλιά, λίγο πρήξιμο, τα κλασσικά. Οπότε περιμένω και βλέπουμε 

Μακαρι κοριτσι μου να μας πεις ευχαριστα!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️

Και να εισαι γουρλου κ για εμας!!!! Κανε την αρχη!!!!🤞💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Δεν είμαι πολύ αισιόδοξη , είναι έντονα τα συμπτώματα μεν αλλά σε μικρότερο βαθμό τα έχω πάντα, και πριν ξεκινήσω προσπάθειες που υπολόγιζα τον κύκλο μου , είχα αυτά τα συμπτώματα ( δεν είναι φαντασίας θέλω να πω, γιατί τα είχα και όταν δεν ήθελα να μείνω έγκυος...)...Αυτή η εβδομάδα που έρχεται ας είναι για κάποια τυχερή ...νομίζω έχουμε καιρό να δούμε θετικό τεστακι!! 

Ε ναι άντε να δούμε κάποια να μας στείλει μπεμπεδοσκονη 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Αλήθεια;; Εγώ 22/04 🤭εννοείται είμαστε οι καλύτεροι 

εμεις θα προσπαθήσουμε ως τον Δεκέμβρη έτσι τον Νοέμβρη θα κάνει ο άντρας μου το σπερματοδιαγραμμα κ εγώ τον Δεκέμβρη έχω το τσεκ απ μου! Θα μιλήσω με τον γυναικολόγο να δούμε τι θα κάνουμε 

Ταυρινεςςς!!!! 💘💘💘

Μακαρι κοριτσι να μην ειναι τπτ κ στην εκδρομουλα σας να σας ερθει το δωρακι!!! 😉

Εγω νομιζω φταιει κι οτι το ψειριζω κ αγχωνομαι πολυ. Απ την πρωτη στιγμη.. δεν χαλαρωνω μωρε.. οχι οτι δεν απολβανω τη στιγμη αλλα υοαρχει παντα στο μυαλο μου..

αν φταιει παντως κατι θα φανει στις εξετασεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ τις γυναίκες δίδυμους τις λατρεύω έξω καρδιά οπως το είπες! 
 

οι άντρες οκ πολύ ζήλια άσε αλλά δεν ξέρω πως περνούσα καλά, όταν ομως ζήλευε χωρις λόγο απλά δεν μιλούσα χαχαχα εγώ είμαι ταύρος μεγάλη υπομονή! 
 

τελικα μου ήρθε κανονικό αιμα το βράδυ! Βρε κορίτσια δεν ξέρω τι φταίει κάνουμε σεξ τις κατάλληλες μερες και τίποτα τι στο καλό φταίει

Κριμα αλλα παμε δυναμικα για τον επομενο μηνα😉Ποσο καιρο προσπαθειτε??  (εαν θες το μοιραστεις). Συγνωμη αν το εχεις αναφερει ηδη αλλα δεν θυμαμαι.  Παντως εχω φιλες που ηταν 30-35 ετων (δεν ξερω τι ηλικια εχεις) και χωρις κανενα απολυτως θεμα τους πηρε 7-8 μηνες για να μεινουν! Εννοειται να μιλησεις με γυναικολογο σου εαν προσπαθεις καιρο κλπ απλα ειπα να στο πω για να σε εμψυχωσω!❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου 🧡 

Καλό σκ σε όλες μας !!! 

@Lacostaki βάλε με κ μένα 23/10 περίπου 😂 θα την ξανά προσκαλέσω να μου κάνει τη χάρη άλλη μια φορά.

Κορίτσια εμένα η εξέταση με το hpv test δεν έχει βγει. Μέσα στην εβδομάδα.

Μου χε πει ο γιατρός να πάω 10η μέρα περιόδου για υπέρηχο.να δούμε αν έχω κάνα ωάριο κ κάτι βλακείες. Είχα κλείσει για Δευτέρα αλλά δεν θα πάω . Δεν ψήνομαι ! Δεν έχω τι αν κ μπούρδες! Θα περιμένω την εξέταση! Μου είπε πως δεν κάνει κολποσκόπηση εκείνος κ θα με στείλει αλλου αν χρειαστώ ! Βρήκα γιατρό για κολποσκόπηση θα κλείσω μέσα στην εβδομάδα.

Λέω να πάω στον Ράπτη πείτε μου κ εσείς γνώμες αν ξέρετε κάτι, είναι εξειδικευμένος στην κολποσκόπηση.

Σκέφτομουν κ μορτακη άλλα πολλά τα λεφτά δηλαδή δεν με παίρνει τόσα να δώσω...

Οπότε θα παρω τα αποτελέσματα μέσα στην εβδομάδα κ θα κλείσω κ κολποσκόπηση.

Άλλωστε ο γιατρός που θα μου κάνει τη κολποσκόπηση θα Μ κάνει κ υπέρηχο λες κ θα χει μεγαλώσει τίποτα 😂

Καλύτερα είμαι , ψυχολογικά, κουράστηκα κ τα παράτησα . ...

Όποτε θέλει ας έρθει θα κάνω τη προσπάθεια μου κ βλέπουμε. Πολύ βαβουρα μου προκάλεσε χωρίς λόγο νοιωθω.

Αχ κοριτσι μου δεν τους ξερω αυτους τους γυναικολογους.

Με ειχαν στειλει σε ενα Θωμα Τσουμπη στους Αμπελοκηπους!!! Πηγα αλλα για 1 επισκεψη.. Κορυφη στο ενδομητριο κ σε κολποσκοπηση αλλα πιασοκωλε!!

Ειναι νομιζω Διευθυντης στο Γαια αν τα λεω καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
×
×
  • Προσθήκη...