Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ας πω κιεγω τον πονο μου...Εγω παλι αυτο το μηνα ενω εχω κυκλο κανονικα μεσο ορο 26 ημερες ειμαι στις 37 ημερες χωρις περιοδο... Μου ειπαν οτι ενα ωοθηλακιο μου δεν εκανε ωορηξια κι εχει δημιουργηθει κυστικο ωοθηλακιο και γι' αυτο δεν μου ηρθε. Εννοειται πηγα γυναικολογο και τεστ κυησης και δεν ειμαι εγκυος😒 

Συμβαίνουν αυτά , μην ανησυχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Έλα κοριτσάκι μου συμβαίνουν αυτά μια φορά στο τόσο μη σε παίρνει από κάτω ❤️ έτυχε κ αυτό ! Σε όλες μας μπορεί να συμβεί αυτό !

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πηγές γιατρο ; Ισως σου δώσει κάτι να παρεις για να σου έρθει; 

Κοριτσια μου ευχαριστω παρα πολυ😍Ναι ξέρω τυχαίνει αλλά η περίοδος είναι ό, τι να ναι το τελευταίο 6μηνο, μου εχει σπασει τα νετρα (μου εχει ξανατυχει και αυτο και μεγαλη ασταθεια και στη ροη και στη διαρκεια) και με καθυστερει στις προσπαθειες! Ελπιζω να μου ξαναερθει για να ξεκινησω προσπαθειες παλι😃 (βεβαια προτιμοτερο να μην ερθει καν και να μεινω εγκυος χαχα)

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Συμβαίνουν αυτά , μην ανησυχεις..

ευχαριστω πολυ😍Ναι ξέρω τυχαίνει αλλά η περίοδος είναι ό, τι να ναι το τελευταίο 6μηνο, μου εχει σπασει τα νευρα (μου εχει ξανατυχει και αυτο και μεγαλη ασταθεια και στη ροη και στη διαρκεια) και με καθυστερει στις προσπαθειες! Ελπιζω να μου ξαναερθει για να ξεκινησω προσπαθειες παλι😃 (βεβαια προτιμοτερο να μην ερθει καν και να μεινω εγκυος χαχα)

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή να έχουμε!!! @Ευάγγελοςτόλα καλά;; έχω μέρες να διαβάσω νέα σου

Καλά lacostaki μου γλυκό! Είχαμε ψησίματα το Σαββατοκύριακο και δεν πρόλαβα ούτε τα νέα να διαβάσω. Θα το κάνω αύριο όμως με την ησυχία μου! Αχ ωραία η παρέα και το φαγητό αλλά δύο απανωτές ημέρες και στο σπίτι σου είναι πολύ κουραστικό! Με το ζόρι κρατάω τα μάτια μου ανοιχτά αυτήν την στιγμή αλλά δεν βλέπω να κοιμάμαι σύντομα! Ο γιος μου έχει κέφια για παιχνίδια!😄

Την Παρασκευή μου ήρθε στην ώρα της η κυρία άρα θα σου στείλω νέα ημερομηνία αύριο!

Καληνύχτα lacostaki μου! Καληνύχτα κορίτσια μου! Καλό ξημέρωμα να έχουμε και μια όμορφη εβδομάδα!🥰

Κορίτσια σήμερα παρατήρησα ότι έχω τρομερή τριχόπτωση!! Τρίχες παντού! Σκουπιζω κάθε μέρα! Είναι η εποχή? Συμβαίνει κ σε εσάς??

στις πριν 4 ώρες, ο/η iriana είπε:

Κορίτσια σήμερα παρατήρησα ότι έχω τρομερή τριχόπτωση!! Τρίχες παντού! Σκουπιζω κάθε μέρα! Είναι η εποχή? Συμβαίνει κ σε εσάς??

Σε εμένα συμβαίνει σχεδόν όλο το χρονο 

στις πριν 6 ώρες, ο/η iriana είπε:

Ναι και εδώ τα ίδια αφήνω το αποτύπωμα μου παντού 

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!!

Κι εγω εχω το ιδιο θεμα. Αστα να πανε. Νομιζω λογω εποχης ειναι πιο εντονο τωρα. Παντα το φθινοπωρο εχω πιο εντονη η τριχοπτωση κ ειναι πολυ λιπαρα τα μαλλια μου 🙄

Στην εγκυμοσυνη κοριτσια λενε ειναι παραδεισος!!! Λιπαροτητα μηδεν!! Κ 3 μερες να εχεις να λουστεις, ειναι φρεσκαδουρα το μαλλι 😂😂😂

Οσες εχετε εμπειρια, ισχυει;;

@iriana εγώ το παθαίνω λόγω ορμονών αυτό , οπότε δεν θα ναι αντικείμενικη η απάντηση ! Καλημέρα! Καλή εβδομάδα σε όλες μας !!!

στις πριν 7 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου και καλη εβδομαδα!!! ❤️Εγώ έχω το ίδιο αλλά κυρίως από τότε που μου έπεσε πολυ σιδηρος + φεριτινη!

στις πριν 8 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Μακάρι να έχουμε θετικά τεστακια 💕

και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα ευτυχως τώρα δε το έχω τόσο πολύ λόγο σιδήρου αλλά και υπερβολικό στρες που είχα παλιότερα έπεφταν τα μαλλιά μου 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!!

Κι εγω εχω το ιδιο θεμα. Αστα να πανε. Νομιζω λογω εποχης ειναι πιο εντονο τωρα. Παντα το φθινοπωρο εχω πιο εντονη η τριχοπτωση κ ειναι πολυ λιπαρα τα μαλλια μου 🙄

Στην εγκυμοσυνη κοριτσια λενε ειναι παραδεισος!!! Λιπαροτητα μηδεν!! Κ 3 μερες να εχεις να λουστεις, ειναι φρεσκαδουρα το μαλλι 😂😂😂

Οσες εχετε εμπειρια, ισχυει;;

Καλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς στο θέμα της λιπαρότητας δεν ισχύει.... (σε εμένα τουλάχιστον) αλλάααα από δύναμη κ λάμψη κ ποσότητα στο μαλλί δεν μπορώ να πω.... τέλεια!!

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα με θετικα τεστακια! 

Άρα δεν είμαι η μόνη!! Όλες με το ίδιο πρόβλημα.. εγώ ξεκίνησα να βάζω ένα Σπρέι για τριχόπτωση που είχα μήπως βοηθήσει γιατί η κατάσταση μ δεν παλεύεται!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα με θετικα τεστακια! 

Άρα δεν είμαι η μόνη!! Όλες με το ίδιο πρόβλημα.. εγώ ξεκίνησα να βάζω ένα Σπρέι για τριχόπτωση που είχα μήπως βοηθήσει γιατί η κατάσταση μ δεν παλεύεται!

Εμένα με βοήθησε πολύ το pregnant care conceive που έχει αρκετεσ Βιταμίνες ανέβηκε και ο Σίδηρος με διατροφή εννοείται! 

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Μακάρι να έχουμε θετικά τεστακια 💕

και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα ευτυχως τώρα δε το έχω τόσο πολύ λόγο σιδήρου αλλά και υπερβολικό στρες που είχα παλιότερα έπεφταν τα μαλλιά μου 

Για πειτε κορίτσια!!

Πότε περιμένετε καθυστέρηση;; Θα έχουμε ειδησούλες μέσα στη βδομάδα; 😍😉🤰

Εμένα δυστυχως κατεβαίνει κανονικα η περίοδος.. Ακολουθεί δλδ τα κανονικά στάδια μέχρι να έρθει την Τετάρτη.. 😤

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Για πειτε κορίτσια!!

Εμένα δυστυχως κατεβαίνει κανονικα η περίοδος.. Ακολουθεί δλδ τα κανονικά στάδια μέχρι να έρθει την Τετάρτη.. 😤

Εγώ περιμένω στις 19/09 αλλά δε νιώθω τίποτα που φαντάζομαι θα μου έρθει κανονικά και αυτό το μήνα! 

Μην στεναχωριέσαι ο επόμενος να είναι ο τυχερός σας!

Ποσό χρόνων είστε; Εγώ είμαι 29 και ο άντρας μου 31! Ακυρώσαμε και το γάμο που είχαμε και είναι προγραμματισμένος για τον Φεβρουάριο αλλά σκεφτόμαστε να το μεταφέρουμε για καλοκαίρι που θα γίνει σίγουρα! 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ περιμένω στις 19/09 αλλά δε νιώθω τίποτα που φαντάζομαι θα μου έρθει κανονικά και αυτό το μήνα! 

Μην στεναχωριέσαι ο επόμενος να είναι ο τυχερός σας!

Ποσό χρόνων είστε; Εγώ είμαι 29 και ο άντρας μου 31! Ακυρώσαμε και το γάμο που είχαμε και είναι προγραμματισμένος για τον Φεβρουάριο αλλά σκεφτόμαστε να το μεταφέρουμε για καλοκαίρι που θα γίνει σίγουρα! 

Είναι νωρίς ακόμα για εσένα!! Μη χάνεις τις ελπίδες σου!! Έχεις 6 ημέρες μπροστά..

Εγώ 32 είμαι κορίτσι μου και ο άντρας μου 35.. Εμείς για αρραβώνα πήγαμε πέρυσι και μας τα χάλασε ο covid. Μετά ορίσαμε άλλη ημερομηνία και έχασα ξαφνικά τη γιαγιά μου οποτε χάθηκε η αξία του. Για τη γιαγιά λέγαμε να το κάνουμε περισσότερο. Είπαμε θα παμε για γαμοβάφτιση αλλα πού το παιδι;;; 🤣🤣

Οπότε λέμε να οργανώσουμε το γάμο για του χρόνου το καλοκαίρι! Να ξεφύγει και το μυαλό λίγο. Να ξεκολλήσει από το θέμα "παιδί".

Ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα από θέμα κοβιντ γτ και φέτος οι γάμοι ήταν κάπως....

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Είναι νωρίς ακόμα για εσένα!! Μη χάνεις τις ελπίδες σου!! Έχεις 6 ημέρες μπροστά..

Εγώ 32 είμαι κορίτσι μου και ο άντρας μου 35.. Εμείς για αρραβώνα πήγαμε πέρυσι και μας τα χάλασε ο covid. Μετά ορίσαμε άλλη ημερομηνία και έχασα ξαφνικά τη γιαγιά μου οποτε χάθηκε η αξία του. Για τη γιαγιά λέγαμε να το κάνουμε περισσότερο. Είπαμε θα παμε για γαμοβάφτιση αλλα πού το παιδι;;; 🤣🤣

Οπότε λέμε να οργανώσουμε το γάμο για του χρόνου το καλοκαίρι! Να ξεφύγει και το μυαλό λίγο. Να ξεκολλήσει από το θέμα "παιδί".

Ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα από θέμα κοβιντ γτ και φέτος οι γάμοι ήταν κάπως....

Ναι ναι οι γάμοι ήταν καπως οντως! Και εγώ ειλικρινά προτιμώ να μην παντρευτώ υπό αυτες τις συνθήκες μια φορά το κανεις θες να είναι οπως το ονειρεύτηκες! Κάναμε και εμεις αρραβώνες για τις γιαγιάδες και παππούδες αλήθεια πριν 3 χρόνια και οντως μετα από 5 μηνες χάσαμε τη μια γιαγιά, και κάναμε και πολιτικό τον Μάιο που μας πέρασε για τον ίδιο λόγο γιατί για τον θρησκευτικό δεν βλέπω φως στο τούνελ! Εμένα να πω την αλήθεια δεν με νοιάζει ποτέ θα γίνει ο γαμος οι γονεις μας είναι αυτοί που το συζητούν εγώ προσωπικά θέλω ένα μωράκι να ολοκληρώσει όλο αυτό που ζω με τον άντρα μου! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Για πειτε κορίτσια!!

Εγω δεν ξερω ποτε πλεον  περιμενω, περιμενα 30/08😆

Ελα Τόνια και υπόλοιπες κούκλες πάμε μαζί για Οκτώβρη δυνατα για φουλ θετικό 💪💪💪 

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω δεν ξερω ποτε πλεον  περιμενω, περιμενα 30/08😆

Ελα Τόνια και υπόλοιπες κούκλες πάμε μαζί για Οκτώβρη δυνατα για φουλ θετικό 💪💪💪 

Απ το στομα σου και στου θεού το αυτί.. 🙏😍

Εσύ κορίτσι μου ξεμπέρδεψες με τους γιατρους;;

θα κάνεις κάποια εξέταση ή υπέρηχο να δεις αν αυτό το μήνα γίνεται η ωορρηξία;

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Απ το στομα σου και στου θεού το αυτί.. 🙏😍

Εσύ κορίτσι μου ξεμπέρδεψες με τους γιατρους;;

θα κάνεις κάποια εξέταση ή υπέρηχο να δεις αν αυτό το μήνα γίνεται η ωορρηξία;

Ναι ξεμπέρδεψα για τώρα προς το παρον! Υπαρχει μια πιθανοτητα να μου ερθει σε μια εβδομαδα😃 Δεν βρηκαν ωορηξια αλλα μου λενε οτι φαινεται σαν να εγινε καποια στιγμη απο παχος ενδομητριου αντε να δουμε!😍

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ναι ξεμπέρδεψα για τώρα προς το παρον! Υπαρχει μια πιθανοτητα να μου ερθει σε μια εβδομαδα😃 Δεν βρηκαν ωορηξια αλλα μου λενε οτι φαινεται σαν να εγινε καποια στιγμη απο παχος ενδομητριου αντε να δουμε!😍

Εχεις κάποιο θέμα; Η απλά έτυχε; 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις κάποιο θέμα; Η απλά έτυχε; 

Κορίτσια πως θα περάσουν 10 εργάσιμες ; Να βγει το αποτέλεσμα;

Είμαι ψυχολογικα περίεργα 🙄

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πως θα περάσουν 10 εργάσιμες ; Να βγει το αποτέλεσμα;

Είμαι ψυχολογικα περίεργα 🙄

Κορίτσι μου δεν μπορώ να σου πω κάτι άλλο από το υπομονή το ξέρω θα σε φάει το άγχος αλλά να σκέφτεσαι ότι όλα καλά θα πάνε!!! ☺️

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου δεν μπορώ να σου πω κάτι άλλο από το υπομονή το ξέρω θα σε φάει το άγχος αλλά να σκέφτεσαι ότι όλα καλά θα πάνε!!! ☺️

Είμαι πολύ στεναχωρημένη..... Δεν νομίζω πως άξιζε να μου χαλάσουν τον κύκλο .... Γι αυτό.... 

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Προσθήκη...