Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση!!! αυτό θα προσπαθήσω.. να απασχολήσω το μυαλό!! αλλά το άτιμο όλο εκεί πάει 😂😂

Ίσως ψάχνω να πιαστώ από κάπου. σε μια βδομάδα θα ξέρουμε. λίγο έμεινε!!

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!! Να σου έρθουν όλα όπως τα θες!! 🙏❤️

Σε ευχαριστώ κι εγώ σου εύχομαι να μη σου έρθει περίοδος για τους επόμενους 9 μήνες!!!😄🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Λοιπόν κορίτσια έβαλα θερμόμετρο κι έχω 37. δεν ξέρω αν πιάνεται για δέκατα.. πάντως κάτι άλλο δεν έχω (ούτε άλλο σύμπτωμα covid ούτε όμως και εγκυμοσύνης). Στις 11 θα κάνω το τεστ και αύριο πρωί θα ξέρω..

Ξενερώνω και μόνο στη σκέψη ότι μπορεί να είναι κορονοιός. κι έχω ξεμπερδέψει με το εμβόλιο από αρχές Ιουλίου

Κορίτσια δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μηνύματά σας τώρα μπήκα θα διαβάσω σε λίγο τι έχετε γράψει είμαι στη δουλειά μόλις μου έστειλαν το τεστ παπ και είναι χάλια πέρσι το Σεπτέμβρη μου έδειξε για πρώτη φορά κύτταρα έκανα βιοψία και ήταν καθαρή και είχα κάνει και το DNA test και είχα δύο όμορφες όχι επικίνδυνες την 53 και την 68 b και σήμερα ενώ είχα κάνει το Φεβρουάριο επαναληπτικό τεστ παπ και ήταν αρνητικό σήμερα βγήκε πολύ χειρότερο θα σας το στείλω στη φωτογραφία δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έπαθα υπερδιέγερση πριν ένα μήνα και ήμουνα πολύ χάλια η μήπως είναι λόγω των ορμονών επειδή έχω ακούσει ότι χειροτερεύουν πολύ σε περίοδο εγκυμοσύνης και μήπως από τις ορμόνες χειροτέρεψαν το έχω στείλει στο γιατρό μου και περιμένω να μου απαντήσει είμαι να πέσω να πεθάνω δεν μπορώ ούτε να συνέλθω να κρατηθώ να μην κλάψω στη δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μηνύματά σας τώρα μπήκα θα διαβάσω σε λίγο τι έχετε γράψει είμαι στη δουλειά μόλις μου έστειλαν το τεστ παπ και είναι χάλια πέρσι το Σεπτέμβρη μου έδειξε για πρώτη φορά κύτταρα έκανα βιοψία και ήταν καθαρή και είχα κάνει και το DNA test και είχα δύο όμορφες όχι επικίνδυνες την 53 και την 68 b και σήμερα ενώ είχα κάνει το Φεβρουάριο επαναληπτικό τεστ παπ και ήταν αρνητικό σήμερα βγήκε πολύ χειρότερο θα σας το στείλω στη φωτογραφία δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έπαθα υπερδιέγερση πριν ένα μήνα και ήμουνα πολύ χάλια η μήπως είναι λόγω των ορμονών επειδή έχω ακούσει ότι χειροτερεύουν πολύ σε περίοδο εγκυμοσύνης και μήπως από τις ορμόνες χειροτέρεψαν το έχω στείλει στο γιατρό μου και περιμένω να μου απαντήσει είμαι να πέσω να πεθάνω δεν μπορώ ούτε να συνέλθω να κρατηθώ να μην κλάψω στη δουλειά

 

Screenshot_2021-09-08-13-11-23-169_com.miui.gallery.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω απελπισμένα να περάσουν οι ώρες να με πάρει ο γιατρός..... Να δω τι θα μου πει να κάνω...... Κ αν μπορώ να προχωρήσω σε εγκυμοσύνη.

Φαντάζομαι πρέπει να κάνω κολποσκόπηση και βιοψία πάλι.

Το απολύτως φυσιολογικό για να δούμε αν είμαι cin I η cin ΙΙ.

Αλλά γενικά είμαι χάλια αυτή τη στιγμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα μηνύματά σας τώρα μπήκα θα διαβάσω σε λίγο τι έχετε γράψει είμαι στη δουλειά μόλις μου έστειλαν το τεστ παπ και είναι χάλια πέρσι το Σεπτέμβρη μου έδειξε για πρώτη φορά κύτταρα έκανα βιοψία και ήταν καθαρή και είχα κάνει και το DNA test και είχα δύο όμορφες όχι επικίνδυνες την 53 και την 68 b και σήμερα ενώ είχα κάνει το Φεβρουάριο επαναληπτικό τεστ παπ και ήταν αρνητικό σήμερα βγήκε πολύ χειρότερο θα σας το στείλω στη φωτογραφία δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έπαθα υπερδιέγερση πριν ένα μήνα και ήμουνα πολύ χάλια η μήπως είναι λόγω των ορμονών επειδή έχω ακούσει ότι χειροτερεύουν πολύ σε περίοδο εγκυμοσύνης και μήπως από τις ορμόνες χειροτέρεψαν το έχω στείλει στο γιατρό μου και περιμένω να μου απαντήσει είμαι να πέσω να πεθάνω δεν μπορώ ούτε να συνέλθω να κρατηθώ να μην κλάψω στη δουλειά

Κορίτσι μου ψυχραιμία όσο γίνεται. Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου και καλό είναι να δρομολογήσεις ένα ραντεβού μαζί του να δεις τι παιζει. μήπως κάνεις ένα επαναληπτικό.

 Μίλα με το γιατρό και πες μας τι σου είπε. Μην πανικοβάλλεσαι όσο γίνεται. θα τη βρείτε τη λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κορίτσι μου ψυχραιμία όσο γίνεται. Περίμενε να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου και καλό είναι να δρομολογήσεις ένα ραντεβού μαζί του να δεις τι παιζει. μήπως κάνεις ένα επαναληπτικό.

 Μίλα με το γιατρό και πες μας τι σου είπε. Μην πανικοβάλλεσαι όσο γίνεται. θα τη βρείτε τη λύση.

Εγώ εκεί που αγχώθηκα πάρα πολύ είναι γιατί ενώ περίμενα ότι θα χειροτερέψει λόγω των ορμονών απλά δεν περίμενα να έχει βγάλει τέτοια κύτταρα της πλατείας δηλαδή πέρυσι το Σεπτέμβριο αν για παράδειγμα ήμουνα στο ένα το Φεβρουάριο πήγα στο 0 και τώρα ξαφνικά έχω φτάσει στο 2 αν μπορείς να καταλάβεις τι εννοώ δηλαδή πάνω που ηρέμησε τώρα ξαφνικά έχει φουντώσει πολύ χειρότερα από πέρσι το Σεπτέμβριο

Σίγουρα για αυτό θα πρέπει να βρω και έναν εξειδικευμένο γιατρό δεν το συζητώ θα πρέπει σίγουρα να βρω κάποιον να με κοιτάξεις αυτό το κομμάτι άλλων γιατί ο καθένας είναι στη δική του ειδικότητα θα πρέπει να μιλήσω με κάποιον να μου πει αν μπορώ να κάνω κάτι ή αν πρέπει να πρώτα να περιμένω να κάνω παιδί και έπειτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την @Antonia2 ψυχραιμία πάνω από όλα... μην πανικοβάλλεσαι! Θα σου λύσει όλες τις απορίες ο γιατρός. Απομονώσου κάπου αν θες να ξεσπάσεις κ ανέκτησε την ψυχραιμία σου.... εύχομαι να είναι κάτι στο οποίο η λύση να είναι πανεύκολη κορίτσι μου! Όταν θα είσαι σε θέση ενημέρωσε μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Συμφωνώ με την @Antonia2 ψυχραιμία πάνω από όλα... μην πανικοβάλλεσαι! Θα σου λύσει όλες τις απορίες ο γιατρός. Απομονώσου κάπου αν θες να ξεσπάσεις κ ανέκτησε την ψυχραιμία σου.... εύχομαι να είναι κάτι στο οποίο η λύση να είναι πανεύκολη κορίτσι μου! Όταν θα είσαι σε θέση ενημέρωσε μας...

Με πήρε μόλις ο γυναικολόγος ο απλός που πήγα να κ έκανα εδώ το τεστ Παπ στην επαρχεία.....κ μου είπε πως να μην ανησυχώ στα ίδια είναι το τεστ Παπ κ δεν σημαίνει πως επειδή έδειξε υπερκεράτωση και παρακερατωση είναι κάτι κακό.... 

Τα ασκους κύτταρα δεν είναι τόσο σημαντικα για να με πιάνει πανικός λέει....

Είναι λεει πάνω κάτω στα ίδια έχω τον ιό .... Ήταν ήρεμος ...

Θα περιμένω να με πάρει κ ο εξωσωματικος μου φυσικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Με πήρε μόλις ο γυναικολόγος ο απλός που πήγα να κ έκανα εδώ το τεστ Παπ στην επαρχεία.....κ μου είπε πως να μην ανησυχώ στα ίδια είναι το τεστ Παπ κ δεν σημαίνει πως επειδή έδειξε υπερκεράτωση και παρακερατωση είναι κάτι κακό.... 

Τα ασκους κύτταρα δεν είναι τόσο σημαντικα για να με πιάνει πανικός λέει....

Είναι λεει πάνω κάτω στα ίδια έχω τον ιό .... Ήταν ήρεμος ...

Θα περιμένω να με πάρει κ ο εξωσωματικος μου φυσικά....

Μπράβο κοπέλα μου, είδες? Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπράβο κοπέλα μου, είδες? Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι!

Εκείνος δεν είναι εξειδικευμένος όμως .. σκεφτείτε ο άνθρωπος δεν κάνει ούτε κολποσκόπηση ούτε βιοψία....

Κ το λέει ο άνθρωπος , καλά να ναι,αλλά λέει εγώ δεν είμαι τόσο εξειδικευμένος.

Ειχα μπλέξει με έναν κορίτσια πάλια αν θυμάστε καλά που μου τράβαγε λεφτά κε έβαζε στην αρχή για βιοψία συνέχεια για να παίρνει 200αρια κ τότε σκεφτείτε ήταν πιο λαιτ το τέστ μου...

Με έφυγα κ εκ τότε πήγα στον εξωσωματικο μου.... Που δεν έτυχε τότε να κάνουμε μαζί τέστ γιατί πήγα Μάρτιο κ είχα κάνει Φεβρουάριο τεστ παπ τότε κ ήταν αρνητικό.

Οπότε δεν έτυχε κ τώρα έκανα επαναληπτικό...

Αλλά γενικά σκέφτομαι πως ο καθένας στην εξειδικευμένη του...μήπως βρω έναν γιατρό, έχω ψάξει δηλαδή, εξειδικευμένο καθαρά στον hpv κ πάρω μια γνώμη πριν την εγκυμοσύνη....

Εγώ πανικόβληθηκα με την υπερκεράτωση κ την παρακερατωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εκείνος δεν είναι εξειδικευμένος όμως .. σκεφτείτε ο άνθρωπος δεν κάνει ούτε κολποσκόπηση ούτε βιοψία....

Κ το λέει ο άνθρωπος , καλά να ναι,αλλά λέει εγώ δεν είμαι τόσο εξειδικευμένος.

Ειχα μπλέξει με έναν κορίτσια πάλια αν θυμάστε καλά που μου τράβαγε λεφτά κε έβαζε στην αρχή για βιοψία συνέχεια για να παίρνει 200αρια κ τότε σκεφτείτε ήταν πιο λαιτ το τέστ μου...

Με έφυγα κ εκ τότε πήγα στον εξωσωματικο μου.... Που δεν έτυχε τότε να κάνουμε μαζί τέστ γιατί πήγα Μάρτιο κ είχα κάνει Φεβρουάριο τεστ παπ τότε κ ήταν αρνητικό.

Οπότε δεν έτυχε κ τώρα έκανα επαναληπτικό...

Αλλά γενικά σκέφτομαι πως ο καθένας στην εξειδικευμένη του...μήπως βρω έναν γιατρό, έχω ψάξει δηλαδή, εξειδικευμένο καθαρά στον hpv κ πάρω μια γνώμη πριν την εγκυμοσύνη....

Εγώ πανικόβληθηκα με την υπερκεράτωση κ την παρακερατωση.

Κορίτσι μίλησες με τον εξωσωματικό σου;; Έχεις νεότερα για το παπ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εκείνος δεν είναι εξειδικευμένος όμως .. σκεφτείτε ο άνθρωπος δεν κάνει ούτε κολποσκόπηση ούτε βιοψία....

Κ το λέει ο άνθρωπος , καλά να ναι,αλλά λέει εγώ δεν είμαι τόσο εξειδικευμένος.

Ειχα μπλέξει με έναν κορίτσια πάλια αν θυμάστε καλά που μου τράβαγε λεφτά κε έβαζε στην αρχή για βιοψία συνέχεια για να παίρνει 200αρια κ τότε σκεφτείτε ήταν πιο λαιτ το τέστ μου...

Με έφυγα κ εκ τότε πήγα στον εξωσωματικο μου.... Που δεν έτυχε τότε να κάνουμε μαζί τέστ γιατί πήγα Μάρτιο κ είχα κάνει Φεβρουάριο τεστ παπ τότε κ ήταν αρνητικό.

Οπότε δεν έτυχε κ τώρα έκανα επαναληπτικό...

Αλλά γενικά σκέφτομαι πως ο καθένας στην εξειδικευμένη του...μήπως βρω έναν γιατρό, έχω ψάξει δηλαδή, εξειδικευμένο καθαρά στον hpv κ πάρω μια γνώμη πριν την εγκυμοσύνη....

Εγώ πανικόβληθηκα με την υπερκεράτωση κ την παρακερατωση.

Ψυχραιμία , όλα καλά θα είναι...μην αγχώνεσαι...σίγουρα δεν είναι εξειδικευμένος αλλά κάτι ξέρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Ψυχραιμία , όλα καλά θα είναι...μην αγχώνεσαι...σίγουρα δεν είναι εξειδικευμένος αλλά κάτι ξέρει...

Όχι δεν μίλησα ακόμη μαζί του....

Κορίτσια δεν μπορώ να πιεστω.

Είμαι στην νέα δουλειά που έπιασα Δευτέρα κ Τετάρτη που δεν μου αρέσει...σε μια ώρα που σχολάω αποφάσισα να της πω πως θα σταματήσω. Γιατί δεν θέλω να μπω σε τέτοια ψυχολογικη πίεση .θα συνεχίσω το γράφειο που δουλευα κ μου άρεσε 3 μέρες την εβδομάδα όπως είμαι τόσο καιρό κ ας μην έχω παραπάνω χρήματα....

Θα τα βγάλω κ με αυτά πέρα...

Δεν θα ξανά πιεστω γιατί δεν είμαι καθόλου καλά...κ αισθάνομαι πως με μηδέν ψυχολογία αρχικά δεν πάω πουθενά....

Έπειτα περιμένω το γιατρό να δω τι θα μου πει κ να μιλήσουμε κ τι θα γίνει με την εξωσωματική....κ με το έμβολιο κ με όλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Όχι δεν μίλησα ακόμη μαζί του....

Κορίτσια δεν μπορώ να πιεστω.

Είμαι στην νέα δουλειά που έπιασα Δευτέρα κ Τετάρτη που δεν μου αρέσει...σε μια ώρα που σχολάω αποφάσισα να της πω πως θα σταματήσω. Γιατί δεν θέλω να μπω σε τέτοια ψυχολογικη πίεση .θα συνεχίσω το γράφειο που δουλευα κ μου άρεσε 3 μέρες την εβδομάδα όπως είμαι τόσο καιρό κ ας μην έχω παραπάνω χρήματα....

Θα τα βγάλω κ με αυτά πέρα...

Δεν θα ξανά πιεστω γιατί δεν είμαι καθόλου καλά...κ αισθάνομαι πως με μηδέν ψυχολογία αρχικά δεν πάω πουθενά....

Έπειτα περιμένω το γιατρό να δω τι θα μου πει κ να μιλήσουμε κ τι θα γίνει με την εξωσωματική....κ με το έμβολιο κ με όλα....

Συζήτα το και με τον άντρα σου και αυτό να κάνεις!! (όχι για να πάρεις το οκ για την παραίτηση αλλά εμένα πάντα είναι πιο ψύχραιμος και με ξεμπλοκάρει! με συμβουλεύει και μου δίνει λύσεις που δεν τις βλέπω)

Να φύγεις αν το περιβάλλον είναι τοξικό και σε πιέζει!

και με τα οικονομικά σας θα βρείτε άκρη!!! πάνω από όλα η υγεία!! ψυχική και σωματική!!

η ζωή είναι μικρή για να την χαραμίζουμε!

Όταν έχεις νέα με το γιατρό να μας γράψεις τι σου είπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συζήτα το και με τον άντρα σου και αυτό να κάνεις!! (όχι για να πάρεις το οκ για την παραίτηση αλλά εμένα πάντα είναι πιο ψύχραιμος και με ξεμπλοκάρει! με συμβουλεύει και μου δίνει λύσεις που δεν τις βλέπω)

Να φύγεις αν το περιβάλλον είναι τοξικό και σε πιέζει!

και με τα οικονομικά σας θα βρείτε άκρη!!! πάνω από όλα η υγεία!! ψυχική και σωματική!!

η ζωή είναι μικρή για να την χαραμίζουμε!

Όταν έχεις νέα με το γιατρό να μας γράψεις τι σου είπε!!

Μου βγάζει αρνητικοτητα στο φουλ!!

Είναι πολύ ανοργανωτα εδω μεσα ρε κορίτσια κοροϊδεύει τους γονείς εγώ δεν μπορώ να το κάνω αυτό είναι αντί επαγγελματικο.....εκείνος μου είπα να σταματήσω.... Να μην σκάω δηλαδή κ ν πάω εκεί που με ευχαριστεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλησπέρα Μιμή! Πάνω από όλα να βάλεις τον εαυτό σου, τη ψυχική και τη σωματική σου υγεία! Μην πιεζεσαι! 

Κορίτσια σχόλασα και της είπα ότι δεν μπορώ να συνεχίσω μαζί της ότι θα κάτσω βέβαια μέχρι να βρει κάποια άλλη κοπέλα ή δεν θα την κρεμάσω και θα φύγω έτσι και της εξήγησα και τους λόγους και τους κατάλαβε προφανώς νιώθω καλά με τον εαυτό μου ούτε ψέματα είπα τίποτα..  

Μου είπε θα με ειδοποιήσει αν θα πάω τη Δευτέρα γιατί δεν έχει κάποια άλλη κοπέλα αλλά πιστεύω ότι δεν θα με ειδοποιήσει θα μου πει να μην πάω και καλύτερα βασικά θα είναι έτσι γιατί τώρα καλύτερα που είναι η αρχή να βρει άλλη κοπέλα.... Τέλος πάντων δεν ξέρω καλύτερα κορίτσια να έχω λιγότερα λεφτά παρά να πονάει η ψυχή μου και να είμαι χάλια γιατί όπως είπε και η κοπέλα πιο πάνω δεν θυμάμαι ποια το είπε από εσάς αλλά όντως μία ζωή την έχουμε. Ακόμα να με πάρει ο γιατρός κορίτσια λογικά θα με πάρει σε καμιά ώρα τέτοια ώρα τελειώνει το ιατρείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια σχόλασα και της είπα ότι δεν μπορώ να συνεχίσω μαζί της ότι θα κάτσω βέβαια μέχρι να βρει κάποια άλλη κοπέλα ή δεν θα την κρεμάσω και θα φύγω έτσι και της εξήγησα και τους λόγους και τους κατάλαβε προφανώς νιώθω καλά με τον εαυτό μου ούτε ψέματα είπα τίποτα..  

Μου είπε θα με ειδοποιήσει αν θα πάω τη Δευτέρα γιατί δεν έχει κάποια άλλη κοπέλα αλλά πιστεύω ότι δεν θα με ειδοποιήσει θα μου πει να μην πάω και καλύτερα βασικά θα είναι έτσι γιατί τώρα καλύτερα που είναι η αρχή να βρει άλλη κοπέλα.... Τέλος πάντων δεν ξέρω καλύτερα κορίτσια να έχω λιγότερα λεφτά παρά να πονάει η ψυχή μου και να είμαι χάλια γιατί όπως είπε και η κοπέλα πιο πάνω δεν θυμάμαι ποια το είπε από εσάς αλλά όντως μία ζωή την έχουμε. Ακόμα να με πάρει ο γιατρός κορίτσια λογικά θα με πάρει σε καμιά ώρα τέτοια ώρα τελειώνει το ιατρείο

Καλά έκανες κορίτσι πάνω από όλα να είμαστε εμεις καλά με τον εαυτό μας και ψυχικά και σωματικά να είμαστε ήρεμοι! Με τα χρήματα θα βρείτε άκρη! Μια ζωή έχουμε και συνήθως τα θέλω μας και τα όνειρα μας καταπατούνται από τις υποχρεώσεις και τα πρέπει! Μας λες τι σου είπε ο γιατρος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Κορίτσι εσύ πως είσαι?? Έχεις ακόμα δεκατα??

Εχω ακομα ναι.. στις 6μιση π γυρισα απ τη δουλεια ειχα 37,2 και τωρα που εβαλα ακομα μια να δω, εχω 37,1.

τι να πω ρε κοριτσια;; Ισως αρπαξα καμια γριπη ή ειναι απλα δεκατα της 2ης φασης του κυκλου.. απλα δεν ειχα παρατηρησει οτι ανεβαζω μετα την ωορρηξια.

Ψαχνω να πιαστω απο καπου αλλα τα δεκατα εχουν νοημα μονο κοντα στην περιοδο οποτε τζιφος 😒

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Όχι όχι μην το λες!!! Διάβασα ότι τα δεκατα μπορεί να παραμείνουν από την ωορηξια έως την περίοδο! Ας δούμε κ το rapid test αύριο... ελπίζω να ναι αρνητικό! 

Ναι αυτο εννοω κι εγω.. 😋 οτι ειναι πολυ λογικο (λεει) να εχω δεκατα μετα την ωορρηξια μεχρι 2-3 μερες οριν την ακατανομαστη κ δεν ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης παραμονο αν ειναι πολυ κοντα στην περιοδο.. ☹️

Γι αυτο γραφω πιο πανω τζιφος οι ελπιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/9/2021 at 11:39 ΜΜ, ο/η lavie είπε:

Κοπέλα μου σε σκέφτομαι συχνά...θελω να μου πεις πως είσαι;;

Ναι η αλήθεια είναι ότι είμαστε σε άλλη φάση.. το πρώτο και σημαντικό είναι ότι έφτιαξε το σπέρμα και ευτυχώς θα μπορούμε να προσπαθούμε με άλλη ψυχολογία αν δεν έχουμε θετικό αποτέλεσμα αυτή τη φορά...

Σίγουρα θα έχετε καλύτερη ψυχολογία δεν το συζητώ αλλά έχετε και πολλές ελπίδες για τώρα όποτε θετικές σκέψεις και αισιοδοξια!!!εγω δυσκολεύομαι λίγο με εμετούς και πόνους γενικά σήμερα πηγα και στον γιατρό γιατί πονούσα πολύ και μου είπε ότι έχω κάνει συσπάσεις αλλά όλα καλά!θελει πολύ ξεκούραση μου είπε η δίδυμη κύηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ....εύχομαι μια χαρούμενη αισιόδοξη  φθινοπωρινή ημερα...Σας λέω γρήγορα γρήγορα τα νέα μου !!!κάναμε ένεση Δευτέρα 11 μισή το βράδυ...είχαμε επαφή Τρίτη 11 μισή η ώρα το βράδυ (24ωρες) και  Τετάρτη 11 η ώρα το βράδυ( 48 ώρες)...ένιωσα πόνο πιο δυνατό το μεσημέρι της Τρίτης 1 η ώρα περίπου....μακάρι να έχει γίνει το θαύμα μας!!! Δεν καταφέραμε ακριβώς στις 36 ώρες (καθυστέρησα εγώ στη δουλειά) ...από δω και πέρα κορίτσια αναμονή!!! Ας ελπίζω ότι δεν χάθηκε γιατί δεν είχαμε ακριβώς στις 36...τι να πω; Προϋπήρχε σπέρμα από την επαφή της Τρίτης και αν έσπασε το μεσημέρι της Τεταρτης δεν κρατήθηκε μέχρι το βράδυ που είχαμε τη δεύτερη επαφή...ο,τι έγινε έγινε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Κορίτσι μου βάλε με 22/9.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...