Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η iriana είπε:

Μπράβο κορίτσι!!! Επιτέλους θα μπεις σε μια σειρά ξανά!! Έχεις πολυκυστικες κ σου το έκανε αυτό???

Περαστικά κορίτσι μου...! Ελπίζω σήμερα το βράδυ να σου πέσει!

39,4 κορίτσια ...περιμένω να πάει 8 για να συρθω στους γιατρούς να βρούμε λύση...δεν την παλεύω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

39,4 κορίτσια ...περιμένω να πάει 8 για να συρθω στους γιατρούς να βρούμε λύση...δεν την παλεύω άλλο...

Καλημερα , 39,4 ? Οχι ρε κοριτσι μου!!!!😔!Πολλα περαστικα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️Εχεις αλλα τυπικα συμπτωματα ιωσησ (μυτη, λαιμο, βηχα) η μονο αυτον τον πυρετο?   Να μας στειλεις να μας πεις πως εισαι!!! Σου στελνω την αγαπη μου! Περαστικα και γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

39,4 κορίτσια ...περιμένω να πάει 8 για να συρθω στους γιατρούς να βρούμε λύση...δεν την παλεύω άλλο...

Καλημέρα!! Περαστικά εύχομαι και θα περιμένουμε τα νέα σου! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

39,4 κορίτσια ...περιμένω να πάει 8 για να συρθω στους γιατρούς να βρούμε λύση...δεν την παλεύω άλλο...

Καλημέρα κοπέλα μου...εύχομαι να σου περάσει γρήγορα και να πάνε όλα καλά.. ενημέρωσε μας όταν γυρίσεις από τον γιατρό να μας πεις το έγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Heart είπε:

39,4 κορίτσια ...περιμένω να πάει 8 για να συρθω στους γιατρούς να βρούμε λύση...δεν την παλεύω άλλο...

Αχ βρε κοριτσι τι περνας.. Περαστικά σου! όσο πας και χειροτερεύεις..😢 ελπίζω να βγει αρνητικό το κοβιντ τεστ, να σου δωσουν και μια αντιβιωση και αύριο να είσαι περδίκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irianaκαλημεραααα!!!!!

έχεις νέα;; έκανες το τεστ;;;; εφτασε 21 ο μηνας!! μηπως μέσα στην κοιλίτσα γίνεται κτ ωραίο;;;;;; 😍😍😍🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα!! Δεν έχω αδιαθετησει ακόμα... τεστ θα κάνω το απόγευμα γιατί πρέπει να αγοράσω δεν έχω...  🥰🙏

Τέλεια!!!!!! μήπως να πηγαινες για μια χοριακη;;;; για να ειναι στανταρ το αποτελεσμα!!! 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Επειδή σήμερα είναι πολύ πιθανό να αδιαθετήσω αν δεν έχει γίνει το θαυματάκι, θα αφήσω και τη σημερινή μέρα να περάσει και θα κάνω τεστ.. μην τρυπιέμαι τζάμπα... θα αγοράσω τα self clear που υποτίθεται είναι τα πιο ευαίσθητα τεστ που υπάρχουν και θα κάνω ένα το απόγευμα χωρίς να έχω πιει πολλά νερά..

Καλημέρααα μακάρι να γίνεται κάτι εκεί μέσα!!! Θα περιμένουμε με αγωνία!!☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Επειδή σήμερα είναι πολύ πιθανό να αδιαθετήσω αν δεν έχει γίνει το θαυματάκι, θα αφήσω και τη σημερινή μέρα να περάσει και θα κάνω τεστ.. μην τρυπιέμαι τζάμπα... θα αγοράσω τα self clear που υποτίθεται είναι τα πιο ευαίσθητα τεστ που υπάρχουν και θα κάνω ένα το απόγευμα χωρίς να έχω πιει πολλά νερά..

ότι νομίζεις κορίτσι μου.. εγω να σου πω την αλήθεια θα περίμενα σήμερα χωρίς τεστ και αν δεν ερχόταν θα πήγαινα αύριο πρωί πρωί για χοριακη!!! γνκ τα τεστ τα φοβάμαι λίγο ως προς την αξιοπιστία.. και γνκ αν εισαι έγκυος, η χοριακη χρειάζεται για να παρκολουθείς μετά πολλαπλασιασμό και εξέλιξη κύησης..

Μακάρι να βγει θετικό το τεστάκι!!!!!!!!

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!!!!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η iriana είπε:

πες μας κορίτσι μου όταν επιστρέψεις... ελπίζω να σου δώσουν κάτι να σου πέσει αμέσως...

Κοριτσια αρνητικό από κοβιντ και ο γιατρός μου έγραψε ένα κατεβατο εξετάσεις...αύριο θα πάω να τις κάνω...ήπια ντεπον στις 5 το πρωί και έπεσε ο πυρετός περισσότερο από άλλες φορές στο 36,6 ..νομίζω αισθάνομαι και λίγο καλύτερα..βέβαια ακόμη είναι 11 το πρωί...πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Επειδή σήμερα είναι πολύ πιθανό να αδιαθετήσω αν δεν έχει γίνει το θαυματάκι, θα αφήσω και τη σημερινή μέρα να περάσει και θα κάνω τεστ.. μην τρυπιέμαι τζάμπα... θα αγοράσω τα self clear που υποτίθεται είναι τα πιο ευαίσθητα τεστ που υπάρχουν και θα κάνω ένα το απόγευμα χωρίς να έχω πιει πολλά νερά..

Μαζί περιμένουμε αύριο....εγώ νομιζω αισθάνομαι κάποια πονάκια , βέβαια με τόσα ντεπον οι πόνοι πια δεν γίνονται εύκολα αντιληπτοί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

Καλημέρα 

πρωτα απ όλα πρέπει να χαλαρώσεις και να χαλαρώσει και ο σύζυγος!!! Αν τον αγχώνει το γεγονός ότι εχεις θετικό τεστακι ωορρηξιας μην του το λες και προσπάθησε να μην του δείχνεις το άγχος σου!! 
 

Οσο αφορά τους γονεις αχ αυτοί οι πεθεροί!! Προσπάθησε να τον πείσεις να πατε κάπου οι δυο σας για Κυριακή να φάτε κάπου έξω να πατε μια βόλτα μόνοι σας εννοείται να αλλάξετε λίγο την συνήθεια! 
 

Αλλα όσο μπορείς να μην του δείχνεις το άγχος σου και ίσα ίσα όταν αυτος είναι αγχωμένος λόγο δουλειάς που όλοι μας το παθαίνουμε το να έρθεις κοντά στον σύζυγο είναι χαλάρωση κανε του ένα καφέ λίγο μασαζ προσπάθησε να τον χαλαρώσεις και θα έρθει από μόνη της η επαφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

κορίτσι μου καλημέρα!!! μην αγχώνεσαι.. σήμερα είναι η πιο σοσ μέρα αν το τεστ ηταν χθες θετικό 😉😉 μην σκας και μην πιεζεις τον εαυτό σου!!! ηρέμησε και το απόγευμα κάνε ατμόσφαιρα και περίμενε τον άντρα σου!! περάστε καλά και όλα θα γίνουν..

με τους γονείς τι να σου πω;; δεν ξέρω αν θας σας σώσει το μωρό ή αν θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση.. μερικές φορές πιστεύουμε ότι ένα μωρό θα φέρει λύσεις σε προβλήματα αλλά νομίζω ότι το αντίθετο γίνεται τελικά.. 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κοριτσια αρνητικό από κοβιντ και ο γιατρός μου έγραψε ένα κατεβατο εξετάσεις...αύριο θα πάω να τις κάνω...ήπια ντεπον στις 5 το πρωί και έπεσε ο πυρετός περισσότερο από άλλες φορές στο 36,6 ..νομίζω αισθάνομαι και λίγο καλύτερα..βέβαια ακόμη είναι 11 το πρωί...πφφφφ

Τέλεια σιγά σιγά υποχωρεί μια ιωσουλα θα ήταν και κάνει τον κύκλο της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κορίτσι μου καλημέρα!!! μην αγχώνεσαι.. σήμερα είναι η πιο σοσ μέρα αν το τεστ ηταν χθες θετικό 😉😉 μην σκας και μην πιεζεις τον εαυτό σου!!! ηρέμησε και το απόγευμα κάνε ατμόσφαιρα και περίμενε τον άντρα σου!! περάστε καλά και όλα θα γίνουν..

με τους γονείς τι να σου πω;; δεν ξέρω αν θας σας σώσει το μωρό ή αν θα συνεχιστεί αυτή η κατάσταση.. μερικές φορές πιστεύουμε ότι ένα μωρό θα φέρει λύσεις σε προβλήματα αλλά νομίζω ότι το αντίθετο γίνεται τελικά.. 😕

Συμφωνώ απόλυτα αυτό με το μωρό! Τα προβλήματα χώνονται καπως αλλά με το παραμικρό που θα βγει στην επιφάνεια τα προβλήματα γίνονται περισσότερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

ναι δεν ειπα οτι δε θα κάνω χοριακή αν βγει θετικό! απλώς την προηγούμενη φορά που ήμουν κατά φαντασίαν εγκυος, πήγα την ημέρα που περίμενα περίοδο έκανα χοριακή, και μόλις γύρισα σπίτι αδιαθέτησα!!! και μετά ήταν διπλή η πίκρα!!! γι' αυτό τώρα δεν πάωω αμέσως... είναι ψυχολογικό 😅 το θέμα

α καταλαβα.. εχεις εμπειρία κακή.. ναι κοριτσι όπως θες!!!! το αποτέλεσμα μετράει!!!!!!! θέλω !!!!! να γίνει χαμός στο φόρουμ!!!!!!!!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η iriana είπε:

ναι δεν ειπα οτι δε θα κάνω χοριακή αν βγει θετικό! απλώς την προηγούμενη φορά που ήμουν κατά φαντασίαν εγκυος, πήγα την ημέρα που περίμενα περίοδο έκανα χοριακή, και μόλις γύρισα σπίτι αδιαθέτησα!!! και μετά ήταν διπλή η πίκρα!!! γι' αυτό τώρα δεν πάωω αμέσως... είναι ψυχολογικό 😅 το θέμα

Και εγώ έτσι είμαι προτιμώ να δω θετικό τεστακι και μετά να πάω για χοριακη! Νομίζω ότι θα γίνω ρεζίλι αν πάω και δεν είμαι εγκυος 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Συμφωνώ απόλυτα αυτό με το μωρό! Τα προβλήματα χώνονται καπως αλλά με το παραμικρό που θα βγει στην επιφάνεια τα προβλήματα γίνονται περισσότερα 

Όχι απλά στηρίζομαι στο γεγονός ότι είναι τόσο καλοπερασακηδες που δε θα τους αρέσει βόλτα με ένα μικρό ανθρωπάκι να γκρινιάζει συνέχεια (πράγμα που τώρα κάνει η πεθερά μου ας πούμε) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η evaioan είπε:

Όχι απλά στηρίζομαι στο γεγονός ότι είναι τόσο καλοπερασακηδες που δε θα τους αρέσει βόλτα με ένα μικρό ανθρωπάκι να γκρινιάζει συνέχεια (πράγμα που τώρα κάνει η πεθερά μου ας πούμε) 

Εγώ έχω την εντύπωση ότι όταν έρθει το μωράκι δεν θα φεύγουν από το σπίτι σας καλύτερα να μην μένετε και τόσο κοντά με τους γονεις είτε είναι οι δικοί σου είτε είναι τα πεθερικά! Αλλά εντάξει αυτό βέβαια είναι και στην προσωπικότητα του κάθε ανθρώπου δλδ να μπλέκεται στο ζευγάρι! Εμένα δεν μου αρέσει ούτε με την μαμα μου πολλά πολλά ούτε με τη πεθερά! Εννοείται να παιρνω την γνώμη τους αλλά ως εκεί! Και εμεις πάμε τα σαββατα στα πεθερικά για μεσημέρι αλλά όλη την εβδομάδα δε τους βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

αααααχ κοριτσι μου μα ποσο ταυτιστηκα με αυτο το μηνυμα! τα ιδια περναω κι εγω!  Δεν φτανει που κοντεψαμε να βγουμε στη συνταξη μεχρι να το αποφασισει χαχαχα ερχονται οι γονιμες μερες τωρα και μια δεν μπορει απο κουραση, μια απο δουλεια, μια γιατι δεν εχει διαθεση, μια γιατι πιεζεται με τα τεστ...Τα νευρα μου κι εμενα!! Και μου λεειθ την εξης καταπληκτικη ατακα, ε ας δοκιμασουμε χαλαρα το επομενο διαστημα οποτε θελουμε και βλεπουμε εαν ερθει...Απτην αλλη ο γιατρος καθετος επισπευστε!  Του λεω παιδι μου αυτο το χαλαρα ειναι για 20χρονα οχι για 40 χρονα😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ έχω την εντύπωση ότι όταν έρθει το μωράκι δεν θα φεύγουν από το σπίτι σας καλύτερα να μην μένετε και τόσο κοντά με τους γονεις είτε είναι οι δικοί σου είτε είναι τα πεθερικά! Αλλά εντάξει αυτό βέβαια είναι και στην προσωπικότητα του κάθε ανθρώπου δλδ να μπλέκεται στο ζευγάρι! Εμένα δεν μου αρέσει ούτε με την μαμα μου πολλά πολλά ούτε με τη πεθερά! Εννοείται να παιρνω την γνώμη τους αλλά ως εκεί! Και εμεις πάμε τα σαββατα στα πεθερικά για μεσημέρι αλλά όλη την εβδομάδα δε τους βλέπουμε! 

Είμαστε στο ενοίκιο διότι εγώ είμαι από Αθήνα και ο σύζυγος Θεσσαλονίκη και φυσικά τα πεθερικά μου δε θέλησαν να ξεβολευτουν από το σπίτι τους 140 τμ ούτε και να μας παραχωρησουν το διαμέρισμα που νοικιάζουν 60 τμ όταν παντρεύτηκαμε και έτσι νοικιαζουμε ένα μικρό διαμέρισμα το οποίο φυσικά αν έρθει ένα μωρό δε θα μας χωράει και θα αναγκαστούμε να βρούμε άλλο (κάπου μακριά ελπίζω!!!!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

αααααχ κοριτσι μου μα ποσο ταυτιστηκα με αυτο το μηνυμα! τα ιδια περναω κι εγω!  Δεν φτανει που κοντεψαμε να βγουμε στη συνταξη μεχρι να το αποφασισει χαχαχα ερχονται οι γονιμες μερες τωρα και μια δεν μπορει απο κουραση, μια απο δουλεια, μια γιατι δεν εχει διαθεση, μια γιατι πιεζεται με τα τεστ...Τα νευρα μου κι εμενα!! Και μου λεειθ την εξης καταπληκτικη ατακα, ε ας δοκιμασουμε χαλαρα το επομενο διαστημα οποτε θελουμε και βλεπουμε εαν ερθει...Απτην αλλη ο γιατρος καθετος επισπευστε!  Του λεω παιδι μου αυτο το χαλαρα ειναι για 20χρονα οχι για 40 χρονα😅😅

Πόσο σε καταλαβαίνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ έτσι είμαι προτιμώ να δω θετικό τεστακι και μετά να πάω για χοριακη! Νομίζω ότι θα γίνω ρεζίλι αν πάω και δεν είμαι εγκυος 🤣

αχ κορίτσια εγώ έχω φτάσει 2 φορές στο τσακ να πάω για χοριακή και λέω άντε ας κρατηθώ μέχρι αύριο.. να είμαι πιο σίγουρη.. και μετά από 1-2 ώρες εμφανίστηκε η καταραμένη... οπότε καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λέει η @iriana.. απλά εγώ έφαγα μόνο την πίκρα της περιόδου.. 😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...