Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά είμαι !!!

Είμαι πολύ καλύτερα, πήρα τη μαγνητική στο πόδι μου πεντακάθαρη είναι δεν έχω κάτι.ολα.τελεια . Απλά μένω στο 4 ο χωρίς ανσασέρ 😱😱😱 χαχαχα κ μάλλον από κόπωση κ μόνο είναι.

Είμαι πρώτη μέρα στη νέα δουλειά... Όλα καλά κ με το εμβόλιο που έκανα χθες όλα καλά....

Κορίτσια θα κάνω τη 2η δόση 21/9 μπορώ να πάω για εξωσωματική λέτε τέλη Οκτωβρίου; 

Καλησπέρα κοπέλα μου! Η αδερφή μου που ετοιμάζεται για εξωσωματική της είπε ο γιατρός καλό είναι να τελειώσει με το εμβόλιο ένα τρίμηνο πριν.... τώρα βέβαια όπως βλέπεις οι απόψεις (και) των γιατρών διίστανται!!! Οπότε εμπιστέψου αυτό που θα σου πει ο δικός σου γιατρός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα και καλοριζικο το καινουργιο θεματακι!!! @Lave τι ομορφος τιτλος!!! Με το καλο κοριτσι μου!!!

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!σε είχα στο μυαλό μου αυτές τις μέρες!πως είσαι;;;χαλάρωσες στις διακοπές σου;ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανένα  κει από τα αλλά κορίτσια @misofeggaro και τις άλλες δυο που δεν μου βγάζει τα ονόματα τώρα δεν ξέρω gγιατ Ευάγγελος και κνοσεφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα ναι έχω εγώ!! Είχα 5,5 πριν απο 1, 5 μηνα ! Ξεκινησα θεραπεια για να το ριξω στο 2,5 και κατω που ειναι το επιθυμητο για εγκυμοσυνη!  Καλη επιτυχια κοριτσι μου για σαλπιγογραφια, περιμενω νεα- σε καποιο διαστημα ακολουθω μαλλον κι εγω!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Θα ενημερώσω αύριο!

Ελπίζω να ρυθμίζεται και η tsh και να πάρουν όλα τον δρόμο τους

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Κ εμένα μου έριξε ο γιατρός με θεραπεία την TSH γιατί είχα ανεβασμένη, μάλιστα όταν του είπα ότι προσπαθούμε για μωρό την ήθελε κ λίγο παρακάτω κ ενίσχυσε το χάπι. Εμποδίζει κάπως τον οργανισμό να συλλάβει οπότε το συντομότερο ενδοκρινολόγο..... μετά δεν είναι τίποτα ρυθμίζετε πολύ γρήγορα με τη θεραπεία 

Θα δω κι εμένα τι θα μου πει αύριο ι γυναικολόγος και θα κλείσω άμεσα ενδοκρινολόγο. Εύχομαι να μην χρειαζεται πολύ χρόνο γιατί ήδη αισθανομαι μια απογοήτευση καθώς περνουν οι μήνες χωρίς αποτέλεσμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!σε είχα στο μυαλό μου αυτές τις μέρες!πως είσαι;;;χαλάρωσες στις διακοπές σου;ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανένα  κει από τα αλλά κορίτσια @misofeggaro και τις άλλες δυο που δεν μου βγάζει τα ονόματα τώρα δεν ξέρω gγιατ Ευάγγελος και κνοσεφ!

Καλησπέρα κορίτσι μου ναι μια χαρά χαλάρωσα αλλά έχω γυρίσει εδώ κι ένα μήνα στη δουλειά και είναι η εποχή που τρέχουμε πανικοβλητοι... Τι εννοείς αν έχω εδώ κανένα από τα κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό καλό μήνα και καλη επιτυχία ευχομαι μέσα από την καρδιά!😘😘😘

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου!!!Εύχομαι να είσαι καλά...Πώς τα πας;;;Χαθήκαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Θα ενημερώσω αύριο!

Ελπίζω να ρυθμίζεται και η tsh και να πάρουν όλα τον δρόμο τους

 

Κοιτα εμενα με αυτην την τιμη o ενδοκρινολογος με εβαλε να κανω γενικο ενδοκρινολογικο ελεγχο συμπεριλμβανομενου υπερηχου. Ολα τα υπολοιπα ηταν οκ προς το παρον (μπορει στο μελλον να αλλαξουν βεβαια) εκτος απο TSH και μου ειπε οτι μαυτην την τιμη εαν δεν ηθελα να μεινω εγκυος δνε θα επαιρνα τιποτα (μου εξηγησε οτι πανε καποιοι με tsh 10 και 20 κλπ.)  Παρολα αυτα μου ειπε οτι το βελτιστο για να ξεκινησεις εγκυμοσυνη ειναι κατω απο 2-2.5 ισως και 1,5 οποτε ξεκινησα Τ4 των 50 . 6 εβδομαδες μετα εκανα αναλυση αιματος και απο 5,5 ειχε παει 3,5 κι ετσι μου συστησε τωρα να το αυξησω σε 75 για να πεσει κι αλλο. Συζητωντας ομως με αλλες κοπελες καταλαβα οτι το ποσο θα πεσει η Τ4 ειναι παρα πολυ σχετικο.Σε αλλες κοπελες επεσε πολυ περισσοτερο απο εμενα πρεπει να δοκιμασεις  και να τσεκαρεις πως παει. Εαν πεσει θα βοηθησει πιθανον στη συλληωη- ελπιζω κι εγω!- αλλα εγω συνεχιζω  κανονικα τις προσπαθειες. (βεβεα δεν εχω ωορηξια οποτε αποκλειεται να μεινω αλλα δεν σταματησα λογω TSH 5,5)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Οσες χρησιμοποιειτε τεστ ωορρηξιας, ποσα θετικα εχετε σε ενα κυκλο;;

Τα εχω χρησιμοποιησει τους 2 τελευταιους μηνες κι εχω μονο ενα θετικο. Την επομενη μερα ειναι αρνητικο. (Εχω διαβασει οτι το συνηθες ειναι 2 ή 3 συνεχομενα θετικα)

Ξερετε αν ειναι οκ που βρισκω μονο ενα θετικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Οσες χρησιμοποιειτε τεστ ωορρηξιας, ποσα θετικα εχετε σε ενα κυκλο;;

Τα εχω χρησιμοποιησει τους 2 τελευταιους μηνες κι εχω μονο ενα θετικο. Την επομενη μερα ειναι αρνητικο. (Εχω διαβασει οτι το συνηθες ειναι 2 ή 3 συνεχομενα θετικα)

Ξερετε αν ειναι οκ που βρισκω μονο ενα θετικο;

Εγώ πάντως στο 1 θετικό σταματάω τα τεστ για το μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι; Οσες χρησιμοποιειτε τεστ ωορρηξιας, ποσα θετικα εχετε σε ενα κυκλο;;

Τα εχω χρησιμοποιησει τους 2 τελευταιους μηνες κι εχω μονο ενα θετικο. Την επομενη μερα ειναι αρνητικο. (Εχω διαβασει οτι το συνηθες ειναι 2 ή 3 συνεχομενα θετικα)

Ξερετε αν ειναι οκ που βρισκω μονο ενα θετικο;

Καλησπέρα εγώ δυστυχώς στους 2 απ' τους 3 μηνες που τα ειχα χρησιμοποιησει δεν ειχα ωορηξια οποτε ηταν αρνητικα. Ομως στον ενα μηνα που ειχα ειχα 3 μερες θετικο.  Το θεμα ειναι ομως ποια μερα τσεκαρες πρωτη φορα? Τσεκαρες κι αλλες μερες πτιν και ηταν αρνητικο?  Γιατι εγω τσεκαρα 2 μερες και ειχα αρνητικα μεχρι να βγαλω θετικο οποτε το πετυχα στην πολυ αρχη 2 μερες πριν την ωορηξια βασικα. Μπορει εσυ να τσεκαρες την μερα της ωορηξιας η την προηγουμενη της ωορηξιας. Οποτε την προηγουμενη μερα να ειχες παλι θετικο και να μην το ηξερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου είμαι 8η μέρα κύκλου , έχω πάρει σερπαφαρ πρώτη φορά , και σήμερα έχω πονάκια ( όπως έχω πάντα 3- 4 μέρες πριν την ωορρηξία) αλλά σε μεγαλύτερο βαθμό!! Λογικό ε;; Έχω υπέρηχο την Παρασκευή το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου είμαι 8η μέρα κύκλου , έχω πάρει σερπαφαρ πρώτη φορά , και σήμερα έχω πονάκια ( όπως έχω πάντα 3- 4 μέρες πριν την ωορρηξία) αλλά σε μεγαλύτερο βαθμό!! Λογικό ε;; Έχω υπέρηχο την Παρασκευή το βράδυ!!

Ναι κορίτσι μου είναι πολύ λογικό κ εγώ έτσι ήμουν, σε σημείο που δεν άντεχα καμιά φορά τον πόνο... είναι γιατί κάνεις περισσότερα ωάρια κ οι ωοθήκες δουλεύουν ασταμάτητα. Υπομονή ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι κορίτσι μου είναι πολύ λογικό κ εγώ έτσι ήμουν, σε σημείο που δεν άντεχα καμιά φορά τον πόνο... είναι γιατί κάνεις περισσότερα ωάρια κ οι ωοθήκες δουλεύουν ασταμάτητα. Υπομονή ❤

Το φαντάστηκα , αλλά λέω υπερβολική είσαι , ιδέα σου είναι...αλλά αλήθεια νιώθω να με τραβάει από τα αριστερά και δεξιά και λίγο πόνο η μέση...δεν είναι ότι δεν αντέχεται, ακόμη τουλαχιστον.Δεν με πειράζει , να σου πω, απλά θέλω να ξέρω ότι είναι φυσιολογικό...για να δούμε!! Είχες επιτυχία εσύ κορίτσι μου; Συγνώμη αν το έχεις πει αλλά πράγματι έχω μπερδευτεί με τα νέα ονόματα...ή λόγω άγχους αυτούς τους δύο μήνες η μνήμη μου μ έχει εγκαταλείψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα εγώ δυστυχώς στους 2 απ' τους 3 μηνες που τα ειχα χρησιμοποιησει δεν ειχα ωορηξια οποτε ηταν αρνητικα. Ομως στον ενα μηνα που ειχα ειχα 3 μερες θετικο.  Το θεμα ειναι ομως ποια μερα τσεκαρες πρωτη φορα? Τσεκαρες κι αλλες μερες πτιν και ηταν αρνητικο?  Γιατι εγω τσεκαρα 2 μερες και ειχα αρνητικα μεχρι να βγαλω θετικο οποτε το πετυχα στην πολυ αρχη 2 μερες πριν την ωορηξια βασικα. Μπορει εσυ να τσεκαρες την μερα της ωορηξιας η την προηγουμενη της ωορηξιας. Οποτε την προηγουμενη μερα να ειχες παλι θετικο και να μην το ηξερες?

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!! ❣️❣️❣️

@Hopemumtobeεχω κυκλο 28 ημερων και ξεκινησα τα τεστ την 11η ημερα (οπως προτεινουν οι οδηγιες χρησης). Τα 2 πρωτα βγηκαν αρνητικα κ το 3ο θετικο. Επειτα το 4ο αρνητικο.. το ιδιο συνεβη κ τον προηγουμενο μηνα.. (επισης τα τεστ τα κανω μεσημεριανες ωρες απλα τωρα που ειμαι εκτος σπιτιου δεν μπορω να το προγραμματιζω απολυτα..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Το φαντάστηκα , αλλά λέω υπερβολική είσαι , ιδέα σου είναι...αλλά αλήθεια νιώθω να με τραβάει από τα αριστερά και δεξιά και λίγο πόνο η μέση...δεν είναι ότι δεν αντέχεται, ακόμη τουλαχιστον.Δεν με πειράζει , να σου πω, απλά θέλω να ξέρω ότι είναι φυσιολογικό...για να δούμε!! Είχες επιτυχία εσύ κορίτσι μου; Συγνώμη αν το έχεις πει αλλά πράγματι έχω μπερδευτεί με τα νέα ονόματα...ή λόγω άγχους αυτούς τους δύο μήνες η μνήμη μου μ έχει εγκαταλείψει...

Ναι έχω μείνει έγκυος με serpafar δύο φορές.... 😊 το ένα κοιμάται στο δίπλα δωμάτιο κ το άλλο μου κάνει σήμα ότι ξύπνησε μέσα από την κοιλιά ❤❤ Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!! ❣️❣️❣️

@Hopemumtobeεχω κυκλο 28 ημερων και ξεκινησα τα τεστ την 11η ημερα (οπως προτεινουν οι οδηγιες χρησης). Τα 2 πρωτα βγηκαν αρνητικα κ το 3ο θετικο. Επειτα το 4ο αρνητικο.. το ιδιο συνεβη κ τον προηγουμενο μηνα.. (επισης τα τεστ τα κανω μεσημεριανες ωρες απλα τωρα που ειμαι εκτος σπιτιου δεν μπορω να το προγραμματιζω απολυτα..)

Ok. Σκεφτομαι οτι μπορει την δευτερη μερα που το μεσημερι το τεστ σου ηταν αρνητικο, το απογευμα να εινε θετικο χωρις να το ξερεις και εσυ να το καταλαβες την επομενη τριτη μερα το μεσημερι που ξανατσεκαρες. Το τεστ παλι μπορει να παρεμεινε θετικο μεχρι πχ το πρωι τηε τεταρτης μερας και οταν το τσεκαρες το μεσημερι της τεταρτης να μην ηταν πλεον και αν ηταν αρνητικο. Αρα μπορει να ειχες σχεδον 2 μερες χωρις να το ξερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι έχω μείνει έγκυος με serpafar δύο φορές.... 😊 το ένα κοιμάται στο δίπλα δωμάτιο κ το άλλο μου κάνει σήμα ότι ξύπνησε μέσα από την κοιλιά ❤❤ Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!

Αχ πόσο τρυφερό αυτό που έγραψες!! Τα κλάματα μου έρχεται να βάλω!! Σ ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό το μωράκι σου , ψυχή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Αχ πόσο τρυφερό αυτό που έγραψες!! Τα κλάματα μου έρχεται να βάλω!! Σ ευχαριστώ πολύ!! Με το καλό το μωράκι σου , ψυχή μου!

Να είσαι καλά κοπέλα μου, σε ευχαριστώ πολύ! Στο εύχομαι ολόψυχα να το νιώσεις σύντομα!!! 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι έχω μείνει έγκυος με serpafar δύο φορές.... 😊 το ένα κοιμάται στο δίπλα δωμάτιο κ το άλλο μου κάνει σήμα ότι ξύπνησε μέσα από την κοιλιά ❤❤ Σου εύχομαι καλή επιτυχία!!!

αχ τι ωραια εικονα, μας δινεις κουραγιο🧡 ο γιατρος ηδη μου εχει αναφερει αυτα τα χαπια  οποτε το δουλευω ηδη στο μυαλο μου και τωρα που θα εχω ραντεβου με νεο γυναικολογο θα το συζητησω! μετα εκανες και ενεσεις η μονο χαπια? με σπερματεγχυση η επαφη?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Το φαντάστηκα , αλλά λέω υπερβολική είσαι , ιδέα σου είναι...αλλά αλήθεια νιώθω να με τραβάει από τα αριστερά και δεξιά και λίγο πόνο η μέση...δεν είναι ότι δεν αντέχεται, ακόμη τουλαχιστον.Δεν με πειράζει , να σου πω, απλά θέλω να ξέρω ότι είναι φυσιολογικό...για να δούμε!! Είχες επιτυχία εσύ κορίτσι μου; Συγνώμη αν το έχεις πει αλλά πράγματι έχω μπερδευτεί με τα νέα ονόματα...ή λόγω άγχους αυτούς τους δύο μήνες η μνήμη μου μ έχει εγκαταλείψει...

Καλη σου επιτυχια κοριτσι μου🥰 Μακαρι να το πετυχεις αμεσως! (δεν ξερω δυστυχως περισσοτερα γιατι δεν δοκιμασα τα χαπια ακομα αλλα ειναι στο προγραμμα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχ τι ωραια εικονα, μας δινεις κουραγιο🧡 ο γιατρος ηδη μου εχει αναφερει αυτα τα χαπια  οποτε το δουλευω ηδη στο μυαλο μου και τωρα που θα εχω ραντεβου με νεο γυναικολογο θα το συζητησω! μετα εκανες και ενεσεις η μονο χαπια? με σπερματεγχυση η επαφη?

 

Στους πρώτους δύο κύκλους έκανα κ ενέσεις... στον τρίτο κύκλο επειδή ήμουν διακοπές κ πήγα σε μια γιατρό (που μάλλον δεν ήξερε τι έβλεπε μπροστά της) μου είπε ότι έχασα τις μέρες κ είναι περιττό να κάνω την ένεση... απογοητεύτηκα κ απλά περίμενα να αδιαθετήσω κ τελικά είχα θετικό τεστ 😊

Αυτή τη φορά αφού είδα ότι λειτουργεί κ έτσι δεν μπήκα καν στην διαδικασία για ένεση 

Απλά θέλει προσοχή σε κοπέλες που έχουν ευαισθησία κ εκδηλώνουν κύστες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Στους πρώτους δύο κύκλους έκανα κ ενέσεις... στον τρίτο κύκλο επειδή ήμουν διακοπές κ πήγα σε μια γιατρό (που μάλλον δεν ήξερε τι έβλεπε μπροστά της) μου είπε ότι έχασα τις μέρες κ είναι περιττό να κάνω την ένεση... απογοητεύτηκα κ απλά περίμενα να αδιαθετήσω κ τελικά είχα θετικό τεστ 😊

Αυτή τη φορά αφού είδα ότι λειτουργεί κ έτσι δεν μπήκα καν στην διαδικασία για ένεση 

Απλά θέλει προσοχή σε κοπέλες που έχουν ευαισθησία κ εκδηλώνουν κύστες 

Επίσης να συμπληρώσω ότι από ότι είχε δει η γιατρός μου, κ φάνηκε κάπως κ από την μεγάλη χοριακή.... μάλλον είχα πιάσει δύο σποράκια κ το ένα απορροφήθηκε. Οπότε να έχετε ελπίδες κ για διδυμάκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχ τι ωραια εικονα, μας δινεις κουραγιο🧡 ο γιατρος ηδη μου εχει αναφερει αυτα τα χαπια  οποτε το δουλευω ηδη στο μυαλο μου και τωρα που θα εχω ραντεβου με νεο γυναικολογο θα το συζητησω! μετα εκανες και ενεσεις η μονο χαπια? με σπερματεγχυση η επαφη?

 

Δεν σου απάντησα στο δεύτερο.... Με επαφή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ok. Σκεφτομαι οτι μπορει την δευτερη μερα που το μεσημερι το τεστ σου ηταν αρνητικο, το απογευμα να εινε θετικο χωρις να το ξερεις και εσυ να το καταλαβες την επομενη τριτη μερα το μεσημερι που ξανατσεκαρες. Το τεστ παλι μπορει να παρεμεινε θετικο μεχρι πχ το πρωι τηε τεταρτης μερας και οταν το τσεκαρες το μεσημερι της τεταρτης να μην ηταν πλεον και αν ηταν αρνητικο. Αρα μπορει να ειχες σχεδον 2 μερες χωρις να το ξερεις

Πολυ λογικη η σκεψη σου!! Ευχαριστω γ τη βοηθεια!! 🤗💖

Ευχομαι να πανε ολα καλα κ να ερθει η πολυποθητη καθυστερηση!! 

Και σ εσενα κοριτσι μου ευχομαι συντομα θετικη χοριακη κ ευχαριστα νεα!!!! 🤞💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...