Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες που προσπαθούν για ακομη ένα παιδάκι♥️


alexiamamaof2

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!Είμαι η Αλεξία και είμαι 31 χρονών. Έχω 2 κόρες 8 κ 4 χρονών και με τον άντρα μου αποφασίσαμε να βάλουμε μπρος για ακομη ένα παιδάκι!Θέλησα να φτιάξω μια ομαδουλα με όσες είμαστε ήδη μαμάδες και προσπαθούμε για ακομη ένα παιδί.Εμεις ξέρουμε ακριβώς τι μας περιμένει κ είμαστε με τα ίδια αγχη μιας που έχουμε ήδη παιδάκια που μας τρέχουν κ ολα είναι αλλιως!!Θα χαρώ να μαζευτούμε εδω πολλές,να τα λέμε κ να βοηθάμε ψυχικά η μία την άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου! Κι εγω ειμαι μαμα ενος παιδιου 6 χρονων και προσπαθω για δευτερο :) Με το καλο για σενα το τριτο παιδακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η alexiamamaof2 είπε:

Γειά σας κορίτσια!Είμαι η Αλεξία και είμαι 31 χρονών. Έχω 2 κόρες 8 κ 4 χρονών και με τον άντρα μου αποφασίσαμε να βάλουμε μπρος για ακομη ένα παιδάκι!Θέλησα να φτιάξω μια ομαδουλα με όσες είμαστε ήδη μαμάδες και προσπαθούμε για ακομη ένα παιδί.Εμεις ξέρουμε ακριβώς τι μας περιμένει κ είμαστε με τα ίδια αγχη μιας που έχουμε ήδη παιδάκια που μας τρέχουν κ ολα είναι αλλιως!!Θα χαρώ να μαζευτούμε εδω πολλές,να τα λέμε κ να βοηθάμε ψυχικά η μία την άλλη!

Καλημέρα κοριτσι μου να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου.... ❤️

Έχω και εγώ 2 κορουλες η μία 16 και η άλλη 17 και προσπαθώ για ακόμη ένα παιδάκι ... Ειμαι 35 χρόνων 

Καλή συνέχεια κ εύχομαι γρήγορα να έρθουν τα θαυματακια μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...