Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλοι γυναικολογοι στην Αθηνα


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!ειμαι σχεδον 2 μηνες μελος και μπορω να πω οτι εχω κανει φιλες ηδη που μου συμπαραστεκονται στο κοινο μας προβλημα.ποτε θα γινουμε μανες?προσπαθω καιρο αλλα λογω πολυκυστικων βρισκω εμποδιακια.:blink: γι αυτο ζηταω τα φωτα σας κοριτσια.εχει καμμια σας να μου συστησει ενα καλο γιατρο και πανω απόλα ανθρωπο γιατι εχω απογοητευτει:unsure: σας ευχαριστω πολυ!!!φιλακια!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου λιβελούλες! :) Ωραίο nickname!! :)

Είμαστε τόσα κορίτσια εδώ μέσα οπότε θ'ακούσεις και αντίστοιχα πολλές γνώμες! Χαμός δηλαδή!

Εγώ θα σου πρότεινα καταρχήν να μας πεις περιοχή - σίγουρα θα τύχει να σου προτείνουν γιατρούς που να'ναι κοντά σου!

Κι από κει και πέρα, αποφασίζεις... :)

Υ.Γ. Ο δικός μου γιατρός είναι στην πλατεία Βικτωρίας, τον εμπιστεύομαι και ξέρω πως έχει βοηθήσει πολύ κόσμο. Το μαιευτήριο που συνεργάζεται είναι το ΙΑΣΩ. Επίσης, στην ίδια περιοχή πάει και μια καλή μου φίλη σε άλλο γυναικολόγο, πολλά χρόνια τώρα... Κι εκείνη έχει το ίδιο πρόβλημα με σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιβελουλες γεια σου...

Ο δικος μου ο γιατρος εχει ιατρειο στην πλατεια Μαβιλη και εχει και στη Νικαια.

Ειναι επισης ειδικευμενος στην εξωσωματικη γονιμοποιηση, σε καθ'εξιν αποβολες και σε προβληματα στειροτητας και ξερω οτι εχει σπουδασει στη Μεγαλη Βρετανια. Ειναι επισης μελος της ευρωπαικης εταιρειας ανθρωπινης αναπαραγωγης και εμβρυολογιας.

Σαν ανθρωπος ειναι σπουδαιος και εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενη μαζι του γενικοτερα...

Εχω καταλαβει πως αγαπαει αυτο που κανει...

Και δεν ειναι και πολυ ακριβος...

Αν σ'ενδιαφερει πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του με π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και από μένα.Εγώ θα σου πρότεινα να πας στον δικό μου που είναι και λέκτορας στο Πανεπιστήμιο Αθηνών, γιατρός στο Αττικό, που συνεράζεται επίσης και με το ΙΑΣΩ. Από προσωπική εμπειρία αλλα και από μαρτυρίες άλλων είναι πολύ καλός, προσεκτικός, και μια επίσκεψη μπορεί να σε πείσει.Άλλωστε η επιλογή γυναικολόγου είναι θέμα προσωπικό...αν χρειαστείς επιπλέον πληροφορίες, είμαι στη διάθεση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου γιατρος εχει δυο ιατρεια το ενα ειναι στη νικαι και το αλλο κοντα στο .ν.ν.α Ειναι στρατιωτικος γιατροε ειναι νεος στην ηλικα εχει πολυ κατανοηση εμενα με στηριξε πολυ ψυχολογικα τοσο στη διαρκεια της εγκυμοσυνησ οσο και μετα με καποια θεματα που προεκυψαν .σηκωνει παντα το κινητο του και ειναι διπλα σου οποτε τον χρειαστεις.Τεστ παπανικολαου υπερηχο και η επισκεψη 70 ευρω . η απλη επισκεψη 40 (κανει κκολπικο υπερηχο).στειλε μου μυνημα αν θελεις να σου στειλω τα στοιχεια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmummy με sweetbaby γεια σου.σε ποιο νοσοκομειο ειναι?μηπως γνωριζεις που εχει κανει την πρακτικη του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ξανα Λιβελουλες...

Πρωτα απ'ολα ειναι επιμελητης στο ΝΝΑ, καθ'οτι στρατιωτικος γιατρος. Ειναι ομως και στο ΙΑΣΩ. Εγω εκει γεννησα...

Εχει κανει εκπαιδευση στο Αλεξανδρα και απ'οτι λεει στο βιογραφικο του ειναι υποειδικευθεις στο Glasgow Royal Infirmary στη Γλασκωβη.

Εχει υπηρετησει σε αντιτορπιλικο και σε ναυτικη βαση ελικοπτερων στο Μαραθωνα. Τωρα φανταζομαι καπου εκει εχει κανει και την πρακτικη του...

Ειναι νεος μη φανταστεις κανενα παπουλη...

Εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη...

Τωρα ειναι και θεμα πολυ προσωπικο τι εντυπωση θα σου κανει ο καθε γιατρος...

Θα σου πω ενα παραδειγμα αν δεν σε κουραζω: ο γιατρος της πεθερας μου ειναι καθηγητης πανεπιστημιου απο τους καλλιτερους που υπαρχουν στη χωρα και το ομολογω κι'εγω. Εχει γραψει και δικο του βιβλιο. Τετοιο αντιπαθητικο και στριφνο ατομο δεν εχω γνωρισει στη ζωη μου... και να φανταστεις οτι ο δικος μου γιατρος ηταν μαθητης του... αυτα... οτι αποφασισεις μου λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Λιβελούλες.

Δύο έχω να σου συστήσω :

ο πρώτος έχει ιατρείο πάνω από το θέατρο Μιμή Ντενίση και όσες γνωστές, φίλες συγγενείς έχουν πάει με πρόβλημα να συλλάβουν έχουν κάνει εξωσωματική και με την πρώτη πιάσανε δίδυμα!

Ο δεύτερος έχει ιατρείο στη Νίκαια στην Π. Ράλλη και είναι πολύ ξακουστός ειδικά στο θέμα της υπογονιμότητας αλλά και των εξωσωματικών.

Είναι μάλιστα ο μαιευτηρας πολλών επώνυμων γυναικών :Πετρουλάκη, Μαστροκώστα κ.α.

Και οι δύο γιατροί συνεργάζονται με το Ιασώ.

Αν θέλεις τα ονόματά τους στείλε μου προσωπικό μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιβελουλες....

εχω την εντυπωση οτι η Βανια και η sweetmammy μιλανε για τον ιδιο γιατρο.... για κρατα τον στα υπ'οψην σου.... (δεδομενου οτι εχει 2 ψηφους....);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και παλι κοριτσια!σας ευχαριστω ολες!sweetmammy θα θελα πολυ να μου στειλλεις τα στοιχεια του γιατι νομιζω οτι με ενδιαφερει να παρω την γνωμη του.φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι απο μενα!

Εγω δυστυχως επειδη μετακομισα Πατρα ειχα εκει γιατρο, αλλα αν γεννουσα Αθηνα θα πηγαινα σε εναν γιατρο που του εχω τυφλη εμπιστοσυνη. Ειδικευεται σε εξωσωματικη αλλα παρακολουθει και φυσιολογικες κυησεις. Ειναι πανω απο ολα ανθρωπος. Γενικα ειναι γνωστος για τα δυσκολα περιστατικα που αντιμετοπισε με επιτυχια και ειναι στο Ιασω. Εν τω μεταξυ εχει κανει και διευθυντης σε ενα πολυ γνωστο Νοσοκομειο του Λονδινου (δε θυμαμαι το ονομα Royal.. κατι).

ΑΝ θελεις στοιχια στειλε πμ!

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ανεπιφύλακτα σου συστήνω το δικό μου!

Είναι καταπληκτικός άνθρωπος και μου τον σύστησε μία φίλη μου που κατάφερε να κάνει τη θεία της με φοβερό πρόβλημα να γεννήσει χωρίς εξωσωματική παρόλο που έχει κέντρο γονιμότητας!

Και σε μένα όμως όταν πήγα για εξετάσεις γονιμότητας δε με άφησε να κάνω αν δεν πέρναγαν κάποιοι μήνες πρώτες. Δείχνει άνθρωπος που δεν κοιτάει να στα αρπάξει αλλά να σε βοηθήσει και όντως έτσι είναι.

Θες να σου πω και το καλύτερο; με παίρνει εκείνος τηλέφωνο αν δεν τον πάρω εγώ να με ρωτήσει αν πάνε όλα καλά!

dev094pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γει σας κοριτσακια, μηπως Καλλιοπώ μπορεις να πεις που, σε ποιοα περιοχη, βρισκεται το γραφειο του γυναικολογου σου? ειναι ακριβος γιατρος? αν κατι, τις πληροφοριες μπρορεις να μου στειλεις με προσωπικο μυνημα. ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ειναι στο ΜΗΤΕΡΑ και εχει και δικο του ιατρειο σχετικα κοντα στο ΜΗΤΕΡΑ. ειναι μεγαλουτσικος αλλα αψογος και εχει βοηθησει πολλες κοπελες. Εμεινα αφανταστα ευχαριστημενη. Εχει φοβερες γνωσεις και ειναι λιγομιλητος δεν σε φουσκωνει με πολλα περιττα. Επισης ειναι κατα της καισαρικης. Μου ειχε ξεκαθαρισει αρχικα οτι θα παλεψει να παμε φυσιολογικα παση θυσια κ ετσι κ εγινε. Ουτε πολλα ραμματα απ οτι ξερω και απο αλλες. Αν ξαναμεινω παλι εκει θα παω. Λεγεται Βλάσσης Ψυχογιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλά κοριτσακι μου ευχομαι κ εσυ να αποκτησεις οτι επιθυμεις και να σαι παντα καλα. Αν θες περισσοτερες πληροφοριες ευχαριστως να σου πω. Παντως γνωριζω οτι μεχρι και μια κοπελια που ειχε κανει 12 εκτρωσεις κ πολλοι την εδιωχναν την καταφερε μετα και τελικα ενω δεν μπορουσε μετα απ ολα αυτα εμεινε και παλι εγκυος. Με το καλο και να σου πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera kai apo emena !! eimai neo melos kai eggimonoysa ston trito mhna sxedon !:) O dikos mou giatros exei giatrio sthn l.aleksandras kai sinergazete me to areteio lhto mhtera iasw :) E einai poly kalos kai poly gnostos enas apo toys korifeoys !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwraki έγραψε:

kalhspera kai apo emena !! eimai neo melos kai eggimonoysa ston trito mhna sxedon !:) O dikos mou giatros exei giatrio sthn l.aleksandras kai sinergazete me to areteio lhto mhtera iasw :) E einai poly kalos kai poly gnostos enas apo toys korifeoys !

Επειδη ειμαι σιγουρη οτι μιλας γιατον Χασιακο θα προσθεσω και κατι ακομα:καθολου φιλοχρηματος και Ανθρωπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...