Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

 

Λένε ότι επειδή βαραίνει το στήθος πρέπει να φοράμε σουτιέν για να παραμείνουν όπως πριν, καταλαβαίνετε καμαρωτα κ να μην έχουν πτωτική πορεία!! Δεν ξέρω αν όντως ισχύει, η μαμά μου το είπε.. Δεν είναι απαραίτητο να φοράμε σουτιέν, κ μπουστακια άνετα κάνουν απλώς να μην είναι ελεύθερα, καταλαβαίνετε!! 

Μάλιστα! Νομίζω θα προτιμήσω να πάρουν την κάτω βόλτα από το να φοράω το οτιδήποτε στο σπίτι. Νιώθω καταπίεση 😂 με το σουτιέν, να φανταστείς το πρώτο πράγμα που κάνω με το που γυρίσω σπίτι είναι να βγάλω το σουτιέν και μετά ανάβω τα φώτα 😂 που λέει ο λόγος.

αν είχα λίγο μικρότερο στήθος δεν θα φορούσα ποτέ σουτιέν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Ρε συ δεν φοβάσαι για καμιά μυκητιαση ή κολπιτιδα με τα στρινγκ τώρα στην εγκυμοσύνη;

Εμένα η αλήθεια είναι η γιατρός μου είπε να μην φοράω στρινγκ και γενικά να προτιμώ μόνο βαμβακερά εσώρουχα χωρίς δαντέλες κλπ. 

Τα μπραλετ τέλεια! 

Γεια σου κοπέλα μου ..από μικρή φορά τέτοια εσώρουχα ακόμα και στην περίοδο ..με βολεύουν ..όσο αναφορά για τις μυκητιάσεις έχω επαναλαμβανόμενη μυκητιάση εδώ και ένα χρόνο ..δεν φεύγει με τίποτα έχω δοκιμάσει τα πάντα ..φάρμακα με το τσουβαλι ..μέχρι και βαμβακερα στριγκ πήρα ..ότι μπορείς να φανταστείς . Τρεις γιατρούς άλλαξα ..τώρα θα κάνω θεραπεία με φυτικά κολπικά υπόθετα και ο θεός βοηθός .. κουράστηκα ....οπότε είμαι καλυμμένη με τέτοια θέματα ...😂😂😂😂 Η γιατρός είπε θα το εξαφανησουμε μέχρι την γέννα...

Τα μπραλετ ναι θεϊκά ..αλλά επειδή δεν είχα τεράστιο στήθος είναι και αυτά μικρά ..θα πάρω μπουστακι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σου κοπέλα μου ..από μικρή φορά τέτοια εσώρουχα ακόμα και στην περίοδο ..με βολεύουν ..όσο αναφορά για τις μυκητιάσεις έχω επαναλαμβανόμενη μυκητιάση εδώ και ένα χρόνο ..δεν φεύγει με τίποτα έχω δοκιμάσει τα πάντα ..φάρμακα με το τσουβαλι ..μέχρι και βαμβακερα στριγκ πήρα ..ότι μπορείς να φανταστείς . Τρεις γιατρούς άλλαξα ..τώρα θα κάνω θεραπεία με φυτικά κολπικά υπόθετα και ο θεός βοηθός .. κουράστηκα ....οπότε είμαι καλυμμένη με τέτοια θέματα ...😂😂😂😂 Η γιατρός είπε θα το εξαφανησουμε μέχρι την γέννα...

Τα μπραλετ ναι θεϊκά ..αλλά επειδή δεν είχα τεράστιο στήθος είναι και αυτά μικρά ..θα πάρω μπουστακι ...

Πω ταλαιπωρία ρε συ...

Άρα είσαι μαθημενη... 😁 Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Ξέρω πολλές γυναίκες σαν κι εσένα που φοράνε ακόμα και στην περίοδο στρινγκ.

Εγώ προς το παρόν φορώ τα μπουστακια που έβαζα στο γυμναστήριο, αλλά άμα συνεχίσω έτσι δεν θα τα φοράω για πολύ ακόμα... 

Ζυγησα το στήθος μου από περιέργεια. 1,500κιλο το δεξί και 1,200 το αριστερό 😂😂😂 έκλαψα από τα γέλια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Πω ταλαιπωρία ρε συ...

Άρα είσαι μαθημενη... 😁 Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Ξέρω πολλές γυναίκες σαν κι εσένα που φοράνε ακόμα και στην περίοδο στρινγκ.

Εγώ προς το παρόν φορώ τα μπουστακια που έβαζα στο γυμναστήριο, αλλά άμα συνεχίσω έτσι δεν θα τα φοράω για πολύ ακόμα... 

Ζυγησα το στήθος μου από περιέργεια. 1,500κιλο το δεξί και 1,200 το αριστερό 😂😂😂 έκλαψα από τα γέλια. 

Χαχαχαχ πτυχίο έχω πάρει ..😂😂😂 

 

Πώς το μετρήσες θέλω και εγώ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αχου μωρέ ο μπεμπουλης ο ναζιαρης!!! Έχω στις 15!! Εσύ???

Εγώ 22/12.. κοντά είμαστε!! με το καλό να γίνει και αυτή η σημαντική εξέταση!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tvz είπε:

 

Λένε ότι επειδή βαραίνει το στήθος πρέπει να φοράμε σουτιέν για να παραμείνουν όπως πριν, καταλαβαίνετε καμαρωτα κ να μην έχουν πτωτική πορεία!! Δεν ξέρω αν όντως ισχύει, η μαμά μου το είπε.. Δεν είναι απαραίτητο να φοράμε σουτιέν, κ μπουστακια άνετα κάνουν απλώς να μην είναι ελεύθερα, καταλαβαίνετε!! 

Α ενδιαφέρουσα πληροφορία αυτή δεν το είχα ξανά ακουσει.. λογικό ακούγεται τώρα που το σκέφτομαι.. θα ψάξω για τίποτα άνετο σιγά σιγά να δω τι θα με βολεψει. εννοείται όχι κανονικό σουτιέν δεν αντέχεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ, γεννάω και εγώ τον Απρίλη του ‘22 με το καλό. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν σας πρότειναν οι γιατροί σας να κάνετε και το εμβόλιο της γρίπης εκτός απο αυτό κατά του covid. Σας ευχαριστώ και συγγνώμη αν έπρεπε να θέσω το ερώτημά μου σε άλλη συζήτηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Χαχαχαχ πτυχίο έχω πάρει ..😂😂😂 

 

Πώς το μετρήσες θέλω και εγώ ???

Στην ζυγαριά της κουζίνας... 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Διονη μου να σε ρωτήσω κάτι.. εσύ είσαι σε αναρρωτική από τη δουλειά σου? Γενικά ποια είναι η διαδικασία για τις άδειες κλπ? Έχει πολύ χαρτουρα, ταλαιπωρία? Και το σημαντικότερο πόσα είναι τα χρήματα? Είναι ίσα με το μισθό μας ελπίζω..

Καλημέρα Σάντυ μου ! Θέλει χαρτί γιατρού,υστερα βεβαίωση εργοδότη,τώρα για εμάς τι έγκυες θέλει και υπέρηχο αλλά απ' ο,τι κατάλαβα το θες για τον άντρα σου ε;

Τον πρώτο μήνα που θα κάνεις αίτηση για άδεια πρέπει να σε πληρωσει μισά ο εργοδότης μισά το ΙΚΑ. Μετά εγώ που συνεχίζω με αναρρωτικες κάθε μήνα περνάω από επιτροπή και το ΙΚΑ με πληρώνει εξ ολοκλήρου . Βγαίνει ένα ποσό αναλογικά με το μισθό σου. Εγώ παίρνω 700 ευρώ και μου βγαίνει 557. Αα! Μην ξεχάσω!τις πρώτες τρεις μέρες δεν τις πληρώνει το ΙΚΑ τις πληρώνει ο εργοδότης στην πρώτη άδεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kanelaa είπε:

Καλημέρα Κλεω μου!!!Καλό μήνα να έχουμε! Πήγα χθες περπάτησα αλλά λίγο περισσότερο μάλλον απ ότι θα έπρεπε και με πόναγε η μέση μου μετά.. Πήγα στα lidl και πήρα τα κολάν! Ένα μαύρο και ένα γκρι! Τα δοκίμασα και αξίζουν! @Διόνη❤️

Αχαχαχχαα ισχύει, η Πητ μας θα ήταν μαζι!! ❤️

Στα τζάμπο έχει ε??? Θα πάω και γω να κοιτάξω κάποια στιγμή... Άσε, και μένα το μάτι μου σ αυτά πέφτει!! Αχαχχα αλλά προς το παρόν νιώθω πως θα περάσει πολυυυς καιρός για να φορέσω σεξουλιαρικα εσώρουχα.. Αναλόγως ποτέ θα χάσω τα κιλα μετά την εγκυμοσύνη.. 

Στη λαϊκή έχει πάρα πολύ ωραία μπουστακια, όλα τα δικά μου από κει τα εχω πάρει αλλα είναι one size και τώρα λόγω μεγέθους του στήθους αλλά και της περιφέρειας από κάτω όλα με πιέζουν! Γι αυτό δεν έχω πάει από κει να πάρω, εσώρουχα και γω θέλω! Αλλά δεν με αφήνει ο άντρας μου να πάω λόγω του ότι έχει πάρα πολύ κόσμο και φοβάται με τον κοβιντ.. 

Ααααχ τα πήρες κορίτσι μου!!! Με γεια!!! Τι τέλεια!!! Εμάς εδώ στην Πάτρα μάλλον μας έχουν ξεχασμένους!! 🤣 

Λαϊκή κι εγώ δε θα ήθελα να πάω η αλήθεια είναι....έχει πολύ κόσμο!!! 😔

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Kanelaa είπε:

Διονακι καλημέρα και καλό μήνα!!!! Τα κολάν φανταστικά!!! Με το που βλέπω το μνμ λέω στον άντρα μου, πάμε μεχρι τα lidl?? Αχαχαχα σκέψου πρόλαβα στο τσακ τα τελευταία!! Ως προς τα νούμερα έχω να πω πως είμαι περίπου 64 κιλά τωρα και μου κάνει και το S και το M και είναι άνετα για όποια θέλει να τα πάρει! 

Το πακετάκι με τα δείγματα το παρήγγειλα και γω 😀

Ρεεε τώρα είδα και αυτό το μήνυμα !!! Πόσο χαίρομαι που σε βοήθησα!!!!!!!! Αλήθεια!!!! Καλά έκανες να τα ευχαριστηθεις!!!! Εγώ πήρα και τηλ στα κεντρικά και μου είπαν ότι έχουν πάει σε όλα τα καταστήματα της Πάτρας και τους είπα ότι μου είπαν ότι δεν έχουν παραληφθεί κι είπε θα το σημειώσει! Το σημείωσε αλλά τελικά δεν μου είπε αν θα τα βρω ή όχι χαχαχαχαχ 

Δεν πειράζει αρκεί που βοήθησα έστω εσάς!!!!!!! Πολύ χάρηκα!!! 💓💓

Ρεεε τα δειγματακια είδες εκείνο το baby planet είναι συσκευασία ανταλλακτικού λέει ...πρέπει να πάρουμε το ψεκαστήρι από πάνω ή να βάλουμε από κάνα αζαξ ...επίσης είδα ότι έχει την οδοντόκρεμα που μας πρότεινε η princess την frezyderm!!! Και πολύ χάρηκα!!! 😃😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tvz είπε:

 

Λένε ότι επειδή βαραίνει το στήθος πρέπει να φοράμε σουτιέν για να παραμείνουν όπως πριν, καταλαβαίνετε καμαρωτα κ να μην έχουν πτωτική πορεία!! Δεν ξέρω αν όντως ισχύει, η μαμά μου το είπε.. Δεν είναι απαραίτητο να φοράμε σουτιέν, κ μπουστακια άνετα κάνουν απλώς να μην είναι ελεύθερα, καταλαβαίνετε!! 

Αχ δεν το ήξερα! Πάντα έτσι ελεύθερα τα αφήνω σπίτι! Θα βάζω! Πάω και τώρα να βάλω!!! 😂

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλημέρα καλό μήνα ♥️♥️♥️♥️ ελπίζω να σε βοηθήσει το περπάτημα ..είσαι τυχερή εγώ δεν μπορώ να πάω λιντλ ο άντρας μου δουλευει ..άσε που ΑΚΟΜΑ δεν έχουμε αμάξι και δεν θέλω όλο με ταξί ..τα λεφτά μας εκεί τα τρώμε..😑.

Εγώ ακόμα στρινγκ φοράω , βολεύουν 🤣 ...και σουτιέν φοράω μπραλετ ( που τα ειχα για κλαμπακια ) 

Θα πάω αύριο αν βρω κάτι από λαϊκή θα σε πω γιατί πάνω κάτω οι λαϊκές έχουν τα ίδια ..

Χαχαχαχαχ θεααα στα κλαμπακια λέει κοίτα πλάκα πλάκα κι εγώ σαν brallete είναι αυτά που έχω δεν είναι μπουστακια! Και πιστεύω θα με βολεψουν στο θηλασμό αλλά μάλλον θα πρέπει να κατεβάζω όλη την τιραντα γιατί δε λύνει από πουθενά!!!

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Πω ταλαιπωρία ρε συ...

Άρα είσαι μαθημενη... 😁 Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Ξέρω πολλές γυναίκες σαν κι εσένα που φοράνε ακόμα και στην περίοδο στρινγκ.

Εγώ προς το παρόν φορώ τα μπουστακια που έβαζα στο γυμναστήριο, αλλά άμα συνεχίσω έτσι δεν θα τα φοράω για πολύ ακόμα... 

Ζυγησα το στήθος μου από περιέργεια. 1,500κιλο το δεξί και 1,200 το αριστερό 😂😂😂 έκλαψα από τα γέλια. 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Στην ζυγαριά της κουζίνας... 😂😂😂

Φίλε εκλαψαααααα χαχαχαχαχαχα ρε δεν μπορώ αλήθεια;;;;; Πως το έκανες αυτό;;;; Αχχαχαχαχαα ευτυχώς που είναι γραμμάριοζυγαρια αυτή της κουζίνας γιατι αν πάω εγώ ζήτημα αν θα βγει 100 γρ το ένα αχαχαχχαχα 🤣😂🤣😂🤣 έκλαψα πάντως αλήθεια!!! Έχεις τεράστιο στήθος εσύ...έχω και την κουμπάρα μου έτσι...πρώτα πάει το στήθος μετά το σώμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλημέρα καλό μήνα ♥️♥️♥️♥️ ελπίζω να σε βοηθήσει το περπάτημα ..είσαι τυχερή εγώ δεν μπορώ να πάω λιντλ ο άντρας μου δουλευει ..άσε που ΑΚΟΜΑ δεν έχουμε αμάξι και δεν θέλω όλο με ταξί ..τα λεφτά μας εκεί τα τρώμε..😑.

Εγώ ακόμα στρινγκ φοράω , βολεύουν 🤣 ...και σουτιέν φοράω μπραλετ ( που τα ειχα για κλαμπακια ) 

Θα πάω αύριο αν βρω κάτι από λαϊκή θα σε πω γιατί πάνω κάτω οι λαϊκές έχουν τα ίδια ..

Καλημεραααα!!! ❤️ Δεν υπάρχει λόγος να τρως τα λεφτά στο ταξί, αν σου κάνουν τα ρουχαλάκια σου είσαι μια χαρούλα! Εγώ απλά δεν μπορώ να με πιέζουν τζιν τώρα στη φάση αυτη... Τωρα λόγω δουλειάς εγώ συνέχεια ήμουν με κολάν και φόρμες αλλά τα περισσότερα ήταν στενά.. 

Ως προς τα στρινγκ η αλήθεια είναι πως και μενα με έχουν βολέψει όπως επίσης και τα μπραζιλ! Αλλα  ούτως ή άλλως αλλαζω λόγω υγρασίας το ένα εσώρουχο μετά το άλλο.. Και όσο για τα μπουστακια..μια απ τα ίδια άλλωστε μονο αυτά μ κάνουν και μένα 🤣Χθες πήγα στα mothercare και πήρα ένα μπουστακι, το είχε γύρω στα 15 ευρώ.. Το οποίο είναι άνετο, έχει δαντελιτσα κάτω και πάνω είναι χιαστη.. Τα σουτιέν θηλασμού ήταν πανάκριβα γι αυτό ούτε καν που το σκέφτηκα..

Ειχαμε λαϊκή χθες εμείς αλλά δεν είχα μετρητά πάνω μου! Έχουν βγάλει κάτι ωραίες σαλοπετες και θέλω να παρ καμμια 😇

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Καλημεραααα!!! ❤️ Δεν υπάρχει λόγος να τρως τα λεφτά στο ταξί, αν σου κάνουν τα ρουχαλάκια σου είσαι μια χαρούλα! Εγώ απλά δεν μπορώ να με πιέζουν τζιν τώρα στη φάση αυτη... Τωρα λόγω δουλειάς εγώ συνέχεια ήμουν με κολάν και φόρμες αλλά τα περισσότερα ήταν στενά.. 

Ως προς τα στρινγκ η αλήθεια είναι πως και μενα με έχουν βολέψει όπως επίσης και τα μπραζιλ! Αλλα  ούτως ή άλλως αλλαζω λόγω υγρασίας το ένα εσώρουχο μετά το άλλο.. Και όσο για τα μπουστακια..μια απ τα ίδια άλλωστε μονο αυτά μ κάνουν και μένα 🤣Χθες πήγα στα mothercare και πήρα ένα μπουστακι, το είχε γύρω στα 15 ευρώ.. Το οποίο είναι άνετο, έχει δαντελιτσα κάτω και πάνω είναι χιαστη.. Τα σουτιέν θηλασμού ήταν πανάκριβα γι αυτό ούτε καν που το σκέφτηκα..

Ειχαμε λαϊκή χθες εμείς αλλά δεν είχα μετρητά πάνω μου! Έχουν βγάλει κάτι ωραίες σαλοπετες και θέλω να παρ καμμια 😇

 

 

Ειχε και σαλοπετες φουστιτσες στα λιντλ 🤣😂🤣😂 κι αφού δεν βρήκα κολάν πήρα μια χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Αχ δεν το ήξερα! Πάντα έτσι ελεύθερα τα αφήνω σπίτι! Θα βάζω! Πάω και τώρα να βάλω!!! 😂

Χαχαχαχαχ θεααα στα κλαμπακια λέει κοίτα πλάκα πλάκα κι εγώ σαν brallete είναι αυτά που έχω δεν είναι μπουστακια! Και πιστεύω θα με βολεψουν στο θηλασμό αλλά μάλλον θα πρέπει να κατεβάζω όλη την τιραντα γιατί δε λύνει από πουθενά!!!

 

Φίλε εκλαψαααααα χαχαχαχαχαχα ρε δεν μπορώ αλήθεια;;;;; Πως το έκανες αυτό;;;; Αχχαχαχαχαα ευτυχώς που είναι γραμμάριοζυγαρια αυτή της κουζίνας γιατι αν πάω εγώ ζήτημα αν θα βγει 100 γρ το ένα αχαχαχχαχα 🤣😂🤣😂🤣 έκλαψα πάντως αλήθεια!!! Έχεις τεράστιο στήθος εσύ...έχω και την κουμπάρα μου έτσι...πρώτα πάει το στήθος μετά το σώμα!!!!

χαχαχαχαχ... Πιστεύω καταλαβαίνεις ποιανού ιδέα ήταν... 😂😂😂 Τα έχουμε ζυγίσει και πριν μείνω έγκυος ήταν γύρω στα 700+ γρ το καθένα... 😂😂😂😂 Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να βρεις ένα σημείο που να είναι ακριβώς κάτω απο το στήθος γιατί αλλιώς δεν βγαίνει σωστή η μέτρηση...😂😂😂 Όλο αυτό ξεκίνησε γιατί έλεγα στον άντρα μου ότι με κουράζει το στήθος μου και με θεωρούσε υπερβολική και αφού το ζυγισαμε κατάλαβε... Η αλήθεια είναι ότι οι αναλογίες μου είναι αρμονικές οπότε δεν φαίνεται άσχημα. 

Ακόμα γελάω τώρα που το ξαναδιάβασα... 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Ρεεε τώρα είδα και αυτό το μήνυμα !!! Πόσο χαίρομαι που σε βοήθησα!!!!!!!! Αλήθεια!!!! Καλά έκανες να τα ευχαριστηθεις!!!! Εγώ πήρα και τηλ στα κεντρικά και μου είπαν ότι έχουν πάει σε όλα τα καταστήματα της Πάτρας και τους είπα ότι μου είπαν ότι δεν έχουν παραληφθεί κι είπε θα το σημειώσει! Το σημείωσε αλλά τελικά δεν μου είπε αν θα τα βρω ή όχι χαχαχαχαχ 

Δεν πειράζει αρκεί που βοήθησα έστω εσάς!!!!!!! Πολύ χάρηκα!!! 💓💓

Ρεεε τα δειγματακια είδες εκείνο το baby planet είναι συσκευασία ανταλλακτικού λέει ...πρέπει να πάρουμε το ψεκαστήρι από πάνω ή να βάλουμε από κάνα αζαξ ...επίσης είδα ότι έχει την οδοντόκρεμα που μας πρότεινε η princess την frezyderm!!! Και πολύ χάρηκα!!! 😃😃😃

Καλημερούδια Διονακι μου!!! Αχχχχ ναιιιι τα είδα και ενθουσιαστηκα!!!!Θα δω άμα κάνει με του αζαξ!!Και την οδοντόκρεμα πολύ θέλω να τη δοκιμάσω γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω βάλει άλλη οδοντόκρεμα από αυτές του εμπορίου.. 😀

Μην αγχώνεσαι, θα σας έρθουν και στη Πάτρα! Μην νομίζεις πως και εδώ είμαστε τόσο μπροστά στην Αθήνα... Ούτε καν!! Άσε π για να βρεις κάτι πρέπει να κάνεις τάμα! Με το ζόρι τα βρήκα κ αυτά τα 2!!αχχαχα αν μου έλεγες παντως να πάω να μείνω αλλού και να φύγω από Αθήνα θα το έκανα πολύ ευχαριστως!! Τόσο πολύ δεν μ αρεσει! 🤣Τα κολαν πραγματικά πάντως είναι πάρα πολύ άνετα! Επειδή δεν μπορώ τώρα να με πιέζει κατι στη κοιλιά είναι πραγματικά ότι πρέπει, με έσωσες!!!!! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Ειχε και σαλοπετες φουστιτσες στα λιντλ 🤣😂🤣😂 κι αφού δεν βρήκα κολάν πήρα μια χαχαχαχ

Αχαχαχαχα και γωωω!! Μια σε Μπορντό 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Πω ταλαιπωρία ρε συ...

Άρα είσαι μαθημενη... 😁 Οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Ξέρω πολλές γυναίκες σαν κι εσένα που φοράνε ακόμα και στην περίοδο στρινγκ.

Εγώ προς το παρόν φορώ τα μπουστακια που έβαζα στο γυμναστήριο, αλλά άμα συνεχίσω έτσι δεν θα τα φοράω για πολύ ακόμα... 

Ζυγησα το στήθος μου από περιέργεια. 1,500κιλο το δεξί και 1,200 το αριστερό 😂😂😂 έκλαψα από τα γέλια. 

Κοριτσια και εγώ φοράω στρινγκ τώρα που είμαι έγκυος γιατί με βολεύουν.. Τα βαμβακερά βασικά γιατί αυτά με τις δαντέλες αν υπάρχει κάτι που μπορεί να με πιάσει φαγούρα δεν το αντέχω.. Επίσης και τα μπραζιλ.. Πάντως ισχύει αυτό για τις μυκητιασεις αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω πάθει κάτι.. Τα κανονικα εσώρουχα δεν με βολεύουν καθόλου ρε γαμωτο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

χαχαχαχαχ... Πιστεύω καταλαβαίνεις ποιανού ιδέα ήταν... 😂😂😂 Τα έχουμε ζυγίσει και πριν μείνω έγκυος ήταν γύρω στα 700+ γρ το καθένα... 😂😂😂😂 Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να βρεις ένα σημείο που να είναι ακριβώς κάτω απο το στήθος γιατί αλλιώς δεν βγαίνει σωστή η μέτρηση...😂😂😂 Όλο αυτό ξεκίνησε γιατί έλεγα στον άντρα μου ότι με κουράζει το στήθος μου και με θεωρούσε υπερβολική και αφού το ζυγισαμε κατάλαβε... Η αλήθεια είναι ότι οι αναλογίες μου είναι αρμονικές οπότε δεν φαίνεται άσχημα. 

Ακόμα γελάω τώρα που το ξαναδιάβασα... 😂😂😂

Χαχαχχαχχα... Κατουρηθηκα με το ζυγισμα.. εγώ σε καταλαβαίνω.. πάντα είχα μεγάλο στήθος και τώρα με κουράζουν!! Όσο για τα σουτιέν ακόμα και τα μποτάκια με πιέζουν, αλλά τα φοράω τι να κάνω.. επίσης και εσώρουχα κάτω μακάρι να είχα της γιαγιάς μου να φορέσω!! Εννοείται μόνο βαμβακερά και άνετα πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nana90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι καινούρια στο φόρουμ, γεννάω και εγώ τον Απρίλη του ‘22 με το καλό. Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν σας πρότειναν οι γιατροί σας να κάνετε και το εμβόλιο της γρίπης εκτός απο αυτό κατά του covid. Σας ευχαριστώ και συγγνώμη αν έπρεπε να θέσω το ερώτημά μου σε άλλη συζήτηση. 

Καλημέρα κ Καλώς ήρθες!

Εμένα μου το ζήτησε κ μάλιστα μου είπε να θυμηθώ πόσο συχνά κ ποσο δυνατά έβηχα κ φταρνιζομουν κ πως φυσούσα μύτη όταν αρρωσταίνα κ να φανταστώ να κάνω το ίδιο με τη κοιλιά φούσκα!! Εδώ τώρα 18 εβδ , οταν απλα γελάω η κοιλιά μου πάει πάνω κάτω κ φτικαρω! Οπότε το έκανα, τπτ δεν είχα από συμπτώματα μόνο πόνο στο μπράτσο 2 μέρες! 

Τώρα παρακολουθώ εξελίξεις με κοβιντ για να δουμε αν θα κάνω τη 3η δόση το Γενάρη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Χαχαχχαχχα... Κατουρηθηκα με το ζυγισμα.. εγώ σε καταλαβαίνω.. πάντα είχα μεγάλο στήθος και τώρα με κουράζουν!! Όσο για τα σουτιέν ακόμα και τα μποτάκια με πιέζουν, αλλά τα φοράω τι να κάνω.. επίσης και εσώρουχα κάτω μακάρι να είχα της γιαγιάς μου να φορέσω!! Εννοείται μόνο βαμβακερά και άνετα πολύ!!! 

Σε νιώθω τόσο πολύ! Ειδικά αυτό με τα εσώρουχα της γιαγιάς μίλησε στην ψυχούλα μου! 😁😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

χαχαχαχαχ... Πιστεύω καταλαβαίνεις ποιανού ιδέα ήταν... 😂😂😂 Τα έχουμε ζυγίσει και πριν μείνω έγκυος ήταν γύρω στα 700+ γρ το καθένα... 😂😂😂😂 Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να βρεις ένα σημείο που να είναι ακριβώς κάτω απο το στήθος γιατί αλλιώς δεν βγαίνει σωστή η μέτρηση...😂😂😂 Όλο αυτό ξεκίνησε γιατί έλεγα στον άντρα μου ότι με κουράζει το στήθος μου και με θεωρούσε υπερβολική και αφού το ζυγισαμε κατάλαβε... Η αλήθεια είναι ότι οι αναλογίες μου είναι αρμονικές οπότε δεν φαίνεται άσχημα. 

Ακόμα γελάω τώρα που το ξαναδιάβασα... 😂😂😂

Χαχαχαχα ρε αλήθεια είσαι τρελή!!!!! Με την καλή έννοια το λέω αλλά έχω πεθάνει στα γέλια!!! Τουλάχιστον τώρα κατάλαβε χαχαχαχαχα για να ξέρει τι τραβάς!!!! 🤣🤣 Απλά σκέφτομαι όπως είσαι έτσι σκυφτή μην πέφτει και βάρος από την πλάτη! Χαχαχαχα τελοσπαντων τώρα !! Εγώ αλήθεια δε θέλω να δω τι θα δείξει η μέτρηση από μένα....

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kanelaa είπε:

Αχαχαχαχα και γωωω!! Μια σε Μπορντό 😂😂😂

Αχαχαχχαχα έλα ρεεε και εγώ!!!!!!! Αυτή πήρα!! Άσε που η μάνα μ επέμενε να την πάρω μεγαλύτερη και τελικά ήρθαν σπίτι και ήταν θεόρατη και πήγα και την άλλαξα!! Την έπλυνα και την φόρεσα κιόλας ήδη μια φορά από τη χαρά μου!! Πάει ωραία με την κοιλίτσα ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σου κοπέλα μου ..από μικρή φορά τέτοια εσώρουχα ακόμα και στην περίοδο ..με βολεύουν ..όσο αναφορά για τις μυκητιάσεις έχω επαναλαμβανόμενη μυκητιάση εδώ και ένα χρόνο ..δεν φεύγει με τίποτα έχω δοκιμάσει τα πάντα ..φάρμακα με το τσουβαλι ..μέχρι και βαμβακερα στριγκ πήρα ..ότι μπορείς να φανταστείς . Τρεις γιατρούς άλλαξα ..τώρα θα κάνω θεραπεία με φυτικά κολπικά υπόθετα και ο θεός βοηθός .. κουράστηκα ....οπότε είμαι καλυμμένη με τέτοια θέματα ...😂😂😂😂 Η γιατρός είπε θα το εξαφανησουμε μέχρι την γέννα...

Τα μπραλετ ναι θεϊκά ..αλλά επειδή δεν είχα τεράστιο στήθος είναι και αυτά μικρά ..θα πάρω μπουστακι ...

Κι Εγώ οταν πρώτο-εμφάνισα κολπική μυκητίαση πήρα φάρμακα μπόλικα, βδομάδες να βάζω κολπικα υποθετα κ λίγο καιρό μετά πάλι κ πάλι.  Τελικα εντοπισα ότι Όποτε έχω εντονο αγχος βγάζω μυκητες εκεί. Έδινα εξετάσεις? Μυκητες. Χώριζα? Μυκητες. Κ μόλις ηρεμουσα, έφευγαν. Εδώ κ 2,5 χρ κ δεν είχα βγάλει. Έμεινα εγγυος- Πήγα για 1ο υπερηχο? ΜΥΚΗΤΕΣ! 

Μου έδωσε θεραπεία ήπια ο γιατρός, πέρασε κ 2 μέρες Πριν τον 2ο υπέρηχο τα ίδια. 

Τωρα με τα λευκά υγρά εγκυμοσύνης είναι όλα μπερδεμένα εκεί κάτω. ΑΛΛΑ Κάθε που δίνω ουρα για εξέταση τα αποτελέσματα λένε Μικροοργανισμοι: πολλοί. όποτε λογικά αυτό είναι.. Εκτός εάν έχω τπτ άλλο. Συμπτωματική Ουρολοίμωξη.. Ή βακτηριουρια.... 

Σε λίγο έχω ραντεβού κ θα ρωτήσω το γιατρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...