Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 24 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου μωράκι είμαι στην 12 εβδομάδα και την Πέμπτη θα πάω για αυχενική ..ενώ όλα πάνε πολύ καλά ..με ποιανει ένα ανχος , ένας φόβος .. περιμένω πως και πως να έρθει εκείνη η ώρα ..είχατε και εσείς τόσο ανχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

ελα κοριτσακι μου στην 17η ειμαι!!!!!
ολα αυτα ειναι λογικο να τα εχεις κοριτσι μου!!! ειδικα τη μεση!!! εγω την εχω ακομα! καθε μερα που αυξανεται το μωρο αλλαζει και το σωμα μας!!!💜 πως πηγε ο υπερηχος!!

Α οπότε θα πρέπει να περιμένω κ εγώ 2 βδομαδουλες!! Πολύ καλά πήγε ο υπέρηχος, τα μωράκια αναπτύσσονται κανονικά, 130 γρ το καθένα.. Χθες κουνιόντουσαν, χεράκια, ποδαράκια, καθόμασταν με τον άντρα μου κ τα χάζευαμε.. Τα ευχαριστηθηκαμε, ειδικά ο άντρας μου που δεν ήταν στην αυχενική κ πιο πριν ήταν πολύ μικρά οπότε δεν τα καταλάβαινε κ πολύ.. Στο αγοράκι ο γιατρός μας το επιβεβαίωσε τώρα το άλλο μωράκι είχε σταυρωμένα ποδαράκια οπότε δεν είδαμε κάτι.. Σε 3 εβδομάδες ξανά υπέρηχος κ μετά στην 21η β επιπέδου.. Το μόνο που μου βρήκε ανεβασμένη πίεση χθες κ σήμερα ήμουν στο αυτοκίνητο με τον άντρα μου κ παραλίγο να λιποθύμησω.. Δεν ξέρω τι να κάνω με αυτή την πίεση, θα αγοράσω σίγουρα πιεσόμετρο να την παρακολουθώ γιατί πολλά σκαμπανεβασματα έχει.. Κ κάποιες αιματολογικές μου έγραψε να κάνω να ξέρουμε που βρισκόμαστε.. Εσύ πότε θα πας για β επιπέδου;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 24 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου μωράκι είμαι στην 12 εβδομάδα και την Πέμπτη θα πάω για αυχενική ..ενώ όλα πάνε πολύ καλά ..με ποιανει ένα ανχος , ένας φόβος .. περιμένω πως και πως να έρθει εκείνη η ώρα ..είχατε και εσείς τόσο ανχος 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου!!εδώ σε αυτήν την ομάδα μοιραζόμαστε το άγχος μας, την αγωνία μας και τα όμορφα νέα από τα μωράκια μας!! Αν σε βοηθάει, Εγώ π.χ στην αυχενική πήγα ένα βήμα πριν την καρδιακή προσβολή!! Μην σφυγβεσαι έτσι μου έλεγε η γιατρός, κάτσε πιο χαλαρή, όλα είναι μια χαρά!! Και βασικά πριν από οποιονδήποτε υπέρηχο κάπως έτσι πηγαίνω.. το στομάχι μου κόμπος!! Όλα καλά θα πάνε!! Να σκευτεσαι θετικά!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου!!εδώ σε αυτήν την ομάδα μοιραζόμαστε το άγχος μας, την αγωνία μας και τα όμορφα νέα από τα μωράκια μας!! Αν σε βοηθάει, Εγώ π.χ στην αυχενική πήγα ένα βήμα πριν την καρδιακή προσβολή!! Μην σφυγβεσαι έτσι μου έλεγε η γιατρός, κάτσε πιο χαλαρή, όλα είναι μια χαρά!! Και βασικά πριν από οποιονδήποτε υπέρηχο κάπως έτσι πηγαίνω.. το στομάχι μου κόμπος!! Όλα καλά θα πάνε!! Να σκευτεσαι θετικά!! ♥️♥️♥️

Μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά ..το θέλαμε πολύ καιρό ..ίσως να είναι και αυτό που με ανχωνει ..εύχομαι όλα να είναι υπέροχα ..σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά ..το θέλαμε πολύ καιρό ..ίσως να είναι και αυτό που με ανχωνει ..εύχομαι όλα να είναι υπέροχα ..σε ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️

Θα πάνε όλα μια χαρά!! Σου στέλνουμε θετικη ενέργεια και περιμένουμε τα νέα σου!!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

βοηθαει το τσαι με τζιντζερ κοριτσι μου παρα πολυ!!!

Και κρύο γάλα μου είπε η μαία του γιατρού μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α μπα όχι δεν απαγορεύει και πολλά ο γιατρός μου γενικά, ούτε τον πειράζει που ανεβαίνουν τα κιλά μου, αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα για την εγκυμοσύνη εννοείται.. είμαι και αδύνατη γενικά οποτε και μένα μόνο για σαλάτες απ'έξω μου έχει πει όχι και να ζητάω πολύ καλά ψημένο κρέας.. απλά εννοουσα τις περισσότερες φορές τρώω κάτι ενώ ξέρω ότι θα με πειράξει, ας πούμε χτες τσάκισα κάτι πίτες της μανουλας μου που εννοείται ότι δεν μπορούσα να τις χωνέψω και μου έφεραν απίστευτη καουρα.. τέλεια τα νέα σου έτσι? Μπράβο κοριτσι μου.. τώρα χαλάρωσε όσο μπορείς και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη και το μωράκι σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Ήδη από σήμερα έχω άλλη διάθεση.. να το απολαύσουμε όλες επιτέλους!! Μας έφαγε  το άγχος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και κρύο γάλα μου είπε η μαία του γιατρού μου!! 

Κρύο γάλα ε? Το δοκίμασες καθόλου? Μαλλον θα βοηθούσε αλλά εγώ το γάλα το βγάζω από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν έχω καταφέρει να πιω.. το τσάι τζίντζερ που λέει η Διονη για τη ναυτία με βοηθούσε, όπως και το τσάι μέντας αλλά για την καούρα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 24 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου μωράκι είμαι στην 12 εβδομάδα και την Πέμπτη θα πάω για αυχενική ..ενώ όλα πάνε πολύ καλά ..με ποιανει ένα ανχος , ένας φόβος .. περιμένω πως και πως να έρθει εκείνη η ώρα ..είχατε και εσείς τόσο ανχος 

Με το καλό το μωράκι σας κορίτσι μου!! Εμένα η αυχενική είναι αύριο και ναι έχω πάρα πολύ άγχος όπως όλες μας εννοείται!! Άντε κοντεύουν οι μέρες και για σένα.. θα περιμένουμε νέα σου!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια!!! τωα ηρεμησε κι απολαυσε το!!! ολα ειναι υπεροχα!!!!🥰💜[smilie=angel8.gif]

♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sandyb είπε:

Με το καλό το μωράκι σας κορίτσι μου!! Εμένα η αυχενική είναι αύριο και ναι έχω πάρα πολύ άγχος όπως όλες μας εννοείται!! Άντε κοντεύουν οι μέρες και για σένα.. θα περιμένουμε νέα σου!!❤️

@Sandyb περιμένουμε με ανυπομονησία και τα δικά σου καλά νεακιά αύριο!!! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!! Όλα θα πάνε μια χαρά!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κρύο γάλα ε? Το δοκίμασες καθόλου? Μαλλον θα βοηθούσε αλλά εγώ το γάλα το βγάζω από την αρχή της εγκυμοσύνης δεν έχω καταφέρει να πιω.. το τσάι τζίντζερ που λέει η Διονη για τη ναυτία με βοηθούσε, όπως και το τσάι μέντας αλλά για την καούρα δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα..

Ναι με βοήθησε πάρα πολύ το γαλα!! Απλά επειδή εγώ πίνω ένα καφέ το πρωί, και λίγο κοκακολα το μεσιμερι δεν θέλω να πιω άλλη κάφεινη και το βράδυ που με πιάνουν οι καουρες.. το γάλα ενώ δεν το ήθελα καθόλου πριν, τώρα το πίνω πάρα πολύ ευχάριστα.. εάν σε βοήθησε με τις ναυτίες, ίσως σε βοηθήσει και τώρα.. δοκίμασε το.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

@Sandyb περιμένουμε με ανυπομονησία και τα δικά σου καλά νεακιά αύριο!!! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!! Όλα θα πάνε μια χαρά!!! 🥰🥰🥰🥰

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Θα σας στείλω τα νέα μου το απογευματάκι όταν τελειώσουμε!! Παρόλο το άγχος μου προσπαθώ και σκέφτομαι αισιόδοξα!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kleo1997 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 24 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου μωράκι είμαι στην 12 εβδομάδα και την Πέμπτη θα πάω για αυχενική ..ενώ όλα πάνε πολύ καλά ..με ποιανει ένα ανχος , ένας φόβος .. περιμένω πως και πως να έρθει εκείνη η ώρα ..είχατε και εσείς τόσο ανχος 

Γειά σου!!! Ναι εγώ σίγουρα είχα τόσο άγχος και νομίζω πως και οι υπόλοιπες πάνω κάτω έτσι ήταν και συνεχίζουμε λίγο πολύ να έχουμε άγχος κάθε εβδομάδα για άλλο λόγο...  😁😁😁 Οπότε μην νιώθεις μόνη δεν είσαι... ❤️❤️❤️

Είμαστε εδώ για να σε ξεαγχωσουμε και να λύσουμε τυχόν απορίες αν έχεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Θα πάνε όλα μια χαρά!! Σου στέλνουμε θετικη ενέργεια και περιμένουμε τα νέα σου!!! ♥️♥️♥️

Ναι εννοείται ... ευχαριστώ πολύ ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Γειά σου!!! Ναι εγώ σίγουρα είχα τόσο άγχος και νομίζω πως και οι υπόλοιπες πάνω κάτω έτσι ήταν και συνεχίζουμε λίγο πολύ να έχουμε άγχος κάθε εβδομάδα για άλλο λόγο...  😁😁😁 Οπότε μην νιώθεις μόνη δεν είσαι... ❤️❤️❤️

Είμαστε εδώ για να σε ξεαγχωσουμε και να λύσουμε τυχόν απορίες αν έχεις... 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ..να είσαι καλά ..♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα μου!!! Μόλις γυρίσαμε από την αυχενική.. το μωράκι μας είναι τέλειο σε όλες τις μετρήσεις.. μόνο έχω αυξημενες πιθανότητες για προεκλαμψία αλλά αυτό δεν μας αγχωνει, απλα αυριο θα πάρω οδηγίες από την αιματολογο μου και το γυναικολόγο μου για την αγωγή, μάλλον θα μου δώσουν και σαλοσπιρ είπε, ένα χάπι παραπάνω ποιος νοιάζεται σιγα.. όντως μου έβγαλαν τις αιματολογικές μέσα σε δύο ωρίτσες και έχω τα τελικά αποτελέσματα οπότε δεν έχω να περιμένω κάτι άλλο και επιτέλους ανακουφιστηκα!! Πήρα ανάσα ρε κορίτσια, πως να το πω, μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τι εννοώ... Κλείσαμε ήδη και το ραντεβού μας για β επιπέδου σε 2 μηνες και όλα καλά.. Α επίσης κατά 80% είναι αγοραρος και έχω ΠΗΤ 27/4!!! Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και να προχωράμε όλες έτσι όμορφα!!!❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααα μου!!! Μόλις γυρίσαμε από την αυχενική.. το μωράκι μας είναι τέλειο σε όλες τις μετρήσεις.. μόνο έχω αυξημενες πιθανότητες για προεκλαμψία αλλά αυτό δεν μας αγχωνει, απλα αυριο θα πάρω οδηγίες από την αιματολογο μου και το γυναικολόγο μου για την αγωγή, μάλλον θα μου δώσουν και σαλοσπιρ είπε, ένα χάπι παραπάνω ποιος νοιάζεται σιγα.. όντως μου έβγαλαν τις αιματολογικές μέσα σε δύο ωρίτσες και έχω τα τελικά αποτελέσματα οπότε δεν έχω να περιμένω κάτι άλλο και επιτέλους ανακουφιστηκα!! Πήρα ανάσα ρε κορίτσια, πως να το πω, μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τι εννοώ... Κλείσαμε ήδη και το ραντεβού μας για β επιπέδου σε 2 μηνες και όλα καλά.. Α επίσης κατά 80% είναι αγοραρος και έχω ΠΗΤ 27/4!!! Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και να προχωράμε όλες έτσι όμορφα!!!❤️🙏

Αχ μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!! Άντε να ηρεμήσεις και εσύ τώρα και να το χαρείς!!! Όσο για το σαλοσπιρ, μου το έδωσε και εμένα μετά την αυχενική.. δεν βαριέσαι, ένα τόσο δα χαπακι είναι.. χεχε.. αχ, μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ χάρηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αχ μπραβοοοο!!!! Συγχαρητήρια!!! Άντε να ηρεμήσεις και εσύ τώρα και να το χαρείς!!! Όσο για το σαλοσπιρ, μου το έδωσε και εμένα μετά την αυχενική.. δεν βαριέσαι, ένα τόσο δα χαπακι είναι.. χεχε.. αχ, μπράβο κορίτσι μου!! Πολύ χάρηκα!!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Ναι μωρέ σιγά μη μας χαλάσει τώρα ένα σαλοσπιρ, τόσα και τόσα άλλα έχω καταπιεί!! Φτάνει που είναι καλά τα μωράκια μας!! Παντως Όπως και να χει σου φεύγει ένα βάρος με την αυχενική, πιστεύω ότι τώρα το συνηδειτοποιησαμε με τον άντρα μου και χαρήκαμε πραγματικά!! Πεταμαι επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Ναι μωρέ σιγά μη μας χαλάσει τώρα ένα σαλοσπιρ, τόσα και τόσα άλλα έχω καταπιεί!! Φτάνει που είναι καλά τα μωράκια μας!! Παντως Όπως και να χει σου φεύγει ένα βάρος με την αυχενική, πιστεύω ότι τώρα το συνηδειτοποιησαμε με τον άντρα μου και χαρήκαμε πραγματικά!! Πεταμαι επιτέλους!!

Εμένα ο δικός μου ο καημένος δεν ήταν μαζί, και είδε μόνο καμία 20αρια φωτογραφίες.. θα το καταλάβει όταν ξαναπάμε στον γιατρό μας..προς το παρόν πετάω μόνη μου!! Χεχε.. αμ, σου φεύγει ένα τεράστιο βάρος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εμένα ο δικός μου ο καημένος δεν ήταν μαζί, και είδε μόνο καμία 20αρια φωτογραφίες.. θα το καταλάβει όταν ξαναπάμε στον γιατρό μας..προς το παρόν πετάω μόνη μου!! Χεχε.. αμ, σου φεύγει ένα τεράστιο βάρος!!! 

Και μενα που ήτανε μη νομίζεις ότι με βοήθησε και πολύ, μόνο σαν παρουσία κατά τα άλλα ήταν σε χειροτερο άγχος από μένα, δεν καταλάβαινε και πολλά από αυτά που έλεγε ο γιατρός μόνο κοιτούσε εκπληκτος το μωράκι να τεντώνεται και να γυρνάει από δω και από κει.. δεν σας έδωσαν βίντεο να δει ο άνθρωπος? Εμενα μου το έστειλαν πριν λίγο αλλά δεν το έχουμε δει ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Και μενα που ήτανε μη νομίζεις ότι με βοήθησε και πολύ, μόνο σαν παρουσία κατά τα άλλα ήταν σε χειροτερο άγχος από μένα, δεν καταλάβαινε και πολλά από αυτά που έλεγε ο γιατρός μόνο κοιτούσε εκπληκτος το μωράκι να τεντώνεται και να γυρνάει από δω και από κει.. δεν σας έδωσαν βίντεο να δει ο άνθρωπος? Εμενα μου το έστειλαν πριν λίγο αλλά δεν το έχουμε δει ακόμα..

Ούτε βίντεο ούτε βίντεο να τραβάω εγώ με άφησαν ούτε να του κάνω βιντεοκλήση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Ούτε βίντεο ούτε βίντεο να τραβάω εγώ με άφησαν ούτε να του κάνω βιντεοκλήση..

Ελα ρε συ.. πολύ αυστηροί είναι οι δικοί σου.. στην έκανε ο γιατρός σου ή κάποιος συνεργάτης του? Ή επέλεξες εσύ που θα πας? Δείτε το λίγο για την β επιπέδου τι μπορείτε να κάνετε γιατί κρίμα είναι και ο μπαμπάκας.. έστω ένα βίντεο στο σπίτι να εβλεπε.. το σημαντικό βέβαια εδώ που τα λέμε είναι να ναι όλα καλά αλλά γιατί να μην έχουν και εκείνοι τη χαρά να βλέπουν όπως εμεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Κοριτσιααα μου!!! Μόλις γυρίσαμε από την αυχενική.. το μωράκι μας είναι τέλειο σε όλες τις μετρήσεις.. μόνο έχω αυξημενες πιθανότητες για προεκλαμψία αλλά αυτό δεν μας αγχωνει, απλα αυριο θα πάρω οδηγίες από την αιματολογο μου και το γυναικολόγο μου για την αγωγή, μάλλον θα μου δώσουν και σαλοσπιρ είπε, ένα χάπι παραπάνω ποιος νοιάζεται σιγα.. όντως μου έβγαλαν τις αιματολογικές μέσα σε δύο ωρίτσες και έχω τα τελικά αποτελέσματα οπότε δεν έχω να περιμένω κάτι άλλο και επιτέλους ανακουφιστηκα!! Πήρα ανάσα ρε κορίτσια, πως να το πω, μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε τι εννοώ... Κλείσαμε ήδη και το ραντεβού μας για β επιπέδου σε 2 μηνες και όλα καλά.. Α επίσης κατά 80% είναι αγοραρος και έχω ΠΗΤ 27/4!!! Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο και να προχωράμε όλες έτσι όμορφα!!!❤️🙏

♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Ελα ρε συ.. πολύ αυστηροί είναι οι δικοί σου.. στην έκανε ο γιατρός σου ή κάποιος συνεργάτης του? Ή επέλεξες εσύ που θα πας? Δείτε το λίγο για την β επιπέδου τι μπορείτε να κάνετε γιατί κρίμα είναι και ο μπαμπάκας.. έστω ένα βίντεο στο σπίτι να εβλεπε.. το σημαντικό βέβαια εδώ που τα λέμε είναι να ναι όλα καλά αλλά γιατί να μην έχουν και εκείνοι τη χαρά να βλέπουν όπως εμεις?

Στο ΡΕΑ στο μαιευτήριο την έκανα, αλλά και στο ΛΗΤΩ που ρώτησα και σε ιδιώτη, τον άντρα μου μέσα δεν τον άφηναν.. θα το δούμε σίγουρα στη Β επιπέδου.. ρώτησα το γιατρό μου που να πάω και με έστειλε σε εμβρυολογο-γενετιστη.. εσένα στην έκανε ο γιατρός σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...