Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερώτηση


Katrin85

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερα έχω μια ερωτησουλα!!! Είμαι στην 16 ημέρα το κυκλου μου νιώθω τρομερά κουρασμένη εξαντλημένη θ έλεγα το σώμα μου δεν ακολουθεί για τίποτα, πονοκεφαλο ζαλάδες και υπνηλία!! Προσπαθουμε για παιδακι αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτόν τον μήνα δεν τρελαθηκαμε όπως τους άλλους μήνες κάθε μέρα να κάνουμε σεξ το πηραμε πολυ χαλαρά!!! Μήπως γνωρίζει κάποια τι μπορεί να συμβαίνει?? Ευχαριστώ εκ των προτερων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Katrin85 είπε:

Κορίτσια καλησπερα έχω μια ερωτησουλα!!! Είμαι στην 16 ημέρα το κυκλου μου νιώθω τρομερά κουρασμένη εξαντλημένη θ έλεγα το σώμα μου δεν ακολουθεί για τίποτα, πονοκεφαλο ζαλάδες και υπνηλία!! Προσπαθουμε για παιδακι αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτόν τον μήνα δεν τρελαθηκαμε όπως τους άλλους μήνες κάθε μέρα να κάνουμε σεξ το πηραμε πολυ χαλαρά!!! Μήπως γνωρίζει κάποια τι μπορεί να συμβαίνει?? Ευχαριστώ εκ των προτερων 

Καλησπερα κοριτσι μου!! Μια φιλη μου εμεινε εγκυος την 4η ημερα του κυκλου.. εχω ακουσει κ για την 21η μερα.. τι ν πω;; Λες να εχετε ευχαριστα;; οταν χαλαρωνεις γινονται τα θαυματα!! 😉

Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως εχεις επηρεαστει απο τη ζεστη.. Ο καυσωνας φετος δε λεει να σταματησει κ μας δημιουργει μια κουραση κ μια "ταλαιπωρια"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!! Μια φιλη μου εμεινε εγκυος την 4η ημερα του κυκλου.. εχω ακουσει κ για την 21η μερα.. τι ν πω;; Λες να εχετε ευχαριστα;; οταν χαλαρωνεις γινονται τα θαυματα!! 😉

Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως εχεις επηρεαστει απο τη ζεστη.. Ο καυσωνας φετος δε λεει να σταματησει κ μας δημιουργει μια κουραση κ μια "ταλαιπωρια"..

Για την ζέστη έχεις απόλυτο δίκιο μας έχει πεθανει φέτος !! Ίσως να είναι και αυτό εξαντλήθηκε ο οργανισμός!! Σ ευχαριστώ πολυ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...