Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΣΓ KAI ΗΥFOSY


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες,

 

Σημερα υποβληθηκα στην κλασσικη υστεροσαλπιγγογραφια. Το αποτελεσμα δεξια υδροσαλπιγγα κ αριστερα ηταν βουλωμενη αλλα ξεβουλωσε,

Τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει και την υπερηχογραφικη με αφρο οπου μου εδειξε τα αντιθετα δεξια διαβατη αριστερη βουλωμενη.. κ πολυποδα μου ειχαν πει, οποιος δεν υπαρχει.

Πραγματικα εχω καταμπερδευτει για το τι μου συμβαινει, ο γιατρος ειπε να περιμενουμε ενα εξαμηνο κ μετα λαπαροσκοπηση.

 

Εχει συμβει σε κοπελα να μεινει εγκυος υπο αυτς τισ συνθηκες? Θα τα καταφερω αραγε να κανω παιδι? Ειμαι 31 κ προσπαθειες 1,5 χρονο. Εχω ελευθερο ιστορικο εκτος απο ουρολοιμωξεις, αναρωτιεμαι πως προκληθηκε αυτο.

 

Ευχαριστω και καλη επιτυχια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...
στις On 20/7/2021 at 8:12 ΜΜ, ο/η Stacey89 είπε:

Καλησπέρα σε όλες,

 

Σημερα υποβληθηκα στην κλασσικη υστεροσαλπιγγογραφια. Το αποτελεσμα δεξια υδροσαλπιγγα κ αριστερα ηταν βουλωμενη αλλα ξεβουλωσε,

Τον προηγουμενο μηνα ειχα κανει και την υπερηχογραφικη με αφρο οπου μου εδειξε τα αντιθετα δεξια διαβατη αριστερη βουλωμενη.. κ πολυποδα μου ειχαν πει, οποιος δεν υπαρχει.

Πραγματικα εχω καταμπερδευτει για το τι μου συμβαινει, ο γιατρος ειπε να περιμενουμε ενα εξαμηνο κ μετα λαπαροσκοπηση.

 

Εχει συμβει σε κοπελα να μεινει εγκυος υπο αυτς τισ συνθηκες? Θα τα καταφερω αραγε να κανω παιδι? Ειμαι 31 κ προσπαθειες 1,5 χρονο. Εχω ελευθερο ιστορικο εκτος απο ουρολοιμωξεις, αναρωτιεμαι πως προκληθηκε αυτο.

 

Ευχαριστω και καλη επιτυχια σε ολες!

Καλησπέρα ! Δεν ξέρω αν υπάρχει περίπτωση να το δεις... Αλλά αν ναι. Πες μας την εξέλιξη σου. Με ενδιαφέρει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...